Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ - ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ


Recommended Posts

πάνω από 5 μονάδες είναι θετικό..

Τα τεστ του φαρμακείου είναι θετικά όταν η ορμόνη είναι γύρω στις 25 μονάδες κ πάνω...

οπότε αφού ήταν θετικό.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxarhthria panw apo ola na exeis mia teleiomhnh egkumosunh sou euxomai

kai egw me ton arrabwniastiko mou prospathw alla akomh tpt

tha thella na sou pw pws oi perissoteroi einai strimogmenoi auton ton kairo k me to na sou rixnei euthines den allazei to gegonos oti eisai egkuos k tou prosfereis to pio polutimo dwro..uparxoun polloi pou prospayhoun k den mporoun k sto katw katw pes tou k auto pws an den htan etoimos na to upodextei eprepe toulaxiston gia ton kairo pou eisastan strimogmenoi na mhn prospathei alla epeidh oi antres leitourgoun me xronokathusterhsh pes tou auta parton sto giatro k meta blepeis antidraseis pou tha einai thetikotates pisteuw..filia k ola kala tha pane

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΡΙΞΕΤΕ.Η ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ! :laugh: ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 3ΜΗΝΕΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια...

ο βασιλης εχει αρχισει να συνηθιζει στην ιδεα και περιμενει να ειναι γιος για να του μαθει ποδοσφαιρο.

η χοριακη εδειξε 70,94...

η γιατρος μου ειπε την παρασκευη να ξανα κανω χοριακη.δεν καταλαβα γιατι...

εγω παντως ειμαι φοβισμενη και τρισευτυχισμενη ταυτοχρονα.

περιεργο συναισθημα... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ89 έγραψε:

καλημερα και σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια...

ο βασιλης εχει αρχισει να συνηθιζει στην ιδεα και περιμενει να ειναι γιος για να του μαθει ποδοσφαιρο.

η χοριακη εδειξε 70,94...

η γιατρος μου ειπε την παρασκευη να ξανα κανω χοριακη.δεν καταλαβα γιατι...

εγω παντως ειμαι φοβισμενη και τρισευτυχισμενη ταυτοχρονα.

περιεργο συναισθημα... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote

μπραβο ιωαννα μου συγχαρητηρια...θα δεισ που ολα μια χαρα θα πανε ετσι ειναι οι αντρες πριν κανουν οτιδηποτε πρωτα θα σου βγαλουν την ψυχη :P:P:P:P σου ειπε να την ξανακανεις για να δει κατα ποσο ανεβαινει αρα και ολα πηγαινουν μια χαρα...κοριτσακι μου σου ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη.... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην σκεφτεσαι τιποτα αρνητικο ουτε το οικονομικο ουτε τιποτα.ολα καλα θα πανε κοπελα μου αυτο να πεισ και στον αντρα σου αν και καταλαβα πωσ χαρηκε στην ιδεα του μωρου.ε? μπραβο κοριτσακι μου σου ευχομαι οτι το καλυτερο.με ενα υγειεσ μπεμπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...