Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

CrazyMummy έγραψε:

exw na perpathsw apo tote pou mphka ston 7o :blush::blush: enw prin perpatousa se kathimerinh vash.

Mpella mou den thelw na sakouw toso apaisiodoxh,vre esy eisai h zwh ths pareas,sagapame kai se theloume anevasmenh :kiss::kiss:

Katrina hrema :kiss: emena o dikos mou olo me to podosfairo mexei zalisei,astous mwre,as xaroune ki aftoi ligoulaki! :P

Elipidaki mou ti omorfh kounia einai afth!!!

Telika mono emeis den exoume dei gia ta mwroudiaka! oute karotsi,oute kounia,oute tipota!!!

ax na sas pw ki egw twra to agxos mou!!!

misoekleisa douleia gia th nea sxolikh xronia kai giati lew misoekleisa!!! Vasika mexri twra paredida idiaitera mathimata germanikwn. Twra me phre mia idioktitria frontistiriou h opoia epsaxne kathigitria germanikwn (emathe mesw koinhs gnwsths oti paradidw mathimata)kai mou proteine synergasia :woohoo: :woohoo:

ALLA!!!

to kako einai oti perimenw na ekdothi h eparkeia didaskalias mou,h opoia mporei na kanei kai 3-4 mhnes opote xereta mas ton platano (kale mhpws exete kanena gnwsto sto ypourgeio paideias_???)

kai 2on to frontistirio xekinaei ta mathimata stis 15 Septemvriou, enw exw PHT 08. septemvriou!!!! ouf! einai poli kalh efkairia kai me thn krish pou yparxei einai krima na xasw tetoia efkaria re gmt!!!

olo afto skeftomai :unsure:

Sygnwmh pou sas eprixa me ta dika mou!!! :blush:

Είναι οικονομικά συμφέρουσα η πρόταση σε σχέση με τα ιδιαίτερα; Το λέω γιατί ξέρω ότι δείνουν ψύχουλα γενικά. Μήπως δηλαδή είναι καλύτερα λιγότερες ώρες με καλύτερα χρήματα; Τουλάχιστον για φέτος που στην αρχή της σχολικής χρονιάς θα είσαι και φρεσκογεννημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΟΥΦΦ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΑΣΤΕΙΕς ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ..ΤΕΣΠΑ..ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ..

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ..ΑΣΧΕΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

CrazyMummy έγραψε:

Είναι οικονομικά συμφέρουσα η πρόταση σε σχέση με τα ιδιαίτερα; Το λέω γιατί ξέρω ότι δείνουν ψύχουλα γενικά. Μήπως δηλαδή είναι καλύτερα λιγότερες ώρες με καλύτερα χρήματα; Τουλάχιστον για φέτος που στην αρχή της σχολικής χρονιάς θα είσαι και φρεσκογεννημένη.[/quote:2mobkeb4]

xereis ti,sigoura ta idiaitera einai kalytera den to sizitw,alla tha einia xwris enshma. egw eimai asfalismenh mexri ton fevrouario,meta????

OUF! den xerw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφούλες, τι κάνουμε; Βλέπω πεσμένη η παρέα, αλλά είναι νωρίς ακόμη ;)

Μπέλλα μου πολύ πολύ στενοχωρήθηκα με αυτό που έγραψες. Ελπίζω να είσαι πολύ καλύτερα τώρα και μόλις κάνετε το doppler να ηρεμήσεις τελείως τελείως. Βάλε φωτό φωτιστικού όποτε έχεις όρεξη!

Κατερινάκι, τι πήρες τελικά για τα δίδυμα; Άσε οι άντρες μας θέλουν ξύλο. Εμένα με εγκατέλειψε σήμερα και δεν έχει πάρει ένα τηλ :( Μήπως να σηκωθούμε να φύγουμε τελικά; Η επόμενη συνάντηση σε παραλία ή πισίνα, κυρίες μου! :P Συγχαρητήρια και στην κολλητή σου! Η εγκυμοσύνη είναι κολλητική τελικά :P

Άννα κι εσύ πεσμένη γαμώτο; Να σε βρίσουμε γιατί; Δε φαντάζεσαι πόσο σε καταλαβαίνω. Τα ίδια σκέφτομαι, μη σου πω και χειρότερα καμια φορά. Καλύτερα μετά την επέμβαση; Εύχομαι να ξεμπερδεύεις :kiss:

Θέκλα, συγχαρητήρια καταρχάς :woohoo: Δεν της είπες της ιδιοκτήτριας πώς έχει η κατάσταση, μήπως κανονίσετε κάτι πιο χαλαρό για αρχή; Καλά, αυτό με την επάρκεια είναι τόσο σημαντικό; Τυπικό δεν είναι από τη στιγμή που ούτως ή άλλως θα βγει όπου να 'ναι;

Βρε κορίτσια, πού είναι η Άννα-ΜΑΝΝΟΥΛΑ; Σήμερα νομίζω ήταν το τελευταίο της σ/κ στη δουλειά. Μήπως μπήκε και δεν την είδα;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μετά από πολύ καιρό στην όμορφη παρεούλα!!! Βρήκα λίγο χρόνο και είπα να βάλω μουσικούλα στο μπέμπη να ακούσει και να διαβάσω τα νέα σας! Μπορεί να μην συμμετέχω ενεργά λόγω δουλειάς αλλά όποτε μπορώ μπαίνω και βλέπω νεάκια σας, όσα προλαβαίνω δλδ... Εσείς βάζετε μουσικούλα στα νινάκια σας..εγώ του βάζω όποτε μπορώ από τον 4-5ο μήνα ! Κλωτσάει αφού σταματήσει η μουσική! Και αναρωτιέμαι άραγε τι να σημαίνει "Μαμά μας ζάλισες κλείστο! " ή " Μαμά μ αρέσει θέλω κι άλλο?"

Μια που αναφέρετε το περπάτημα.. νομίζω ότι από εδώ και πέρα πρέπει να περπατάμε. Θέλω να ρωτήσω και τον γιατρό να δω τι θα μου πεί! Αλλά και το μπανάκι είναι η καλύτερη γυμναστική για εμάς. Βοηθάει πολύ η έλλειψη βαρύτητας μέσα στο νερό και τη μαμά και το μωράκι! Αλλά αυτός ο χαζόκαιρος δε μας αφήνει να χαρούμε την θάλασσα!

Φιλιά σε όλες!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Θέκλα, συγχαρητήρια καταρχάς :woohoo: Δεν της είπες της ιδιοκτήτριας πώς έχει η κατάσταση, μήπως κανονίσετε κάτι πιο χαλαρό για αρχή; Καλά, αυτό με την επάρκεια είναι τόσο σημαντικό; Τυπικό δεν είναι από τη στιγμή που ούτως ή άλλως θα βγει όπου να 'ναι;

vevaia kai ths exigisa alla ki afth den thelei na meinei xekremastei teleftaia stigmh,fantazesai na vasistei epanw mou kai telika na genisw stis 15 Septemvriou? :S:S

tha meieni xwris kathigiti germanikwn ki egw sthn thesi ths tha agxwnomoun!!!! :(

oso afto gia thn eparkeia dystyxws einai simantiko dioti einai poli typikh se ola ths omws ;) opote thelei na einai kalimenh!

Kala o dikos mou o antras irthe apo thn douleia eide enan agwna kai twra roxalizei!!! na ton deirw twra i meta???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσαρες μου, τι κανετε??? Μου λειψατεεεεε...

Εγω σας αφησα στο 10, αλλα απο οτι βλεπω, εχω χασει τη μπαλα! :blink:

Κατρινα μου, συγχαρτητηρια και για τον παιδαρο (καλε, τι αντρα θα βγαλεις εσυ? :ohmy: και για την εγκυμοσυνη της φιλης σου ;) αλλα και για τις ωραιες φωτο που μας εβαλες (και μας ξεσηκωσες οφειλω να πω :woohoo: )

Κουακο τι κανεις? Μια χαρα θυμασαι, ειναι το τελευταιο μου σ/κ εδω, ειμαι βραδυνη και γι αυτο σας γραφω τωρα. Εσυ τι κανεις? Βγηκες σε αδεια, τυχερουλα, ε? Αντε, κοντοζυγωνω και εγω... :woohoo:

Βασουλα χρονια πολλα για τα γενεθλια σου (εστω και καθυστερημενα, σορι.... :blush: )

Αννουλα, πως παει η αναρφωση? Ευχομαι καθε μερα να εισαι και καλυτερα, και οσον αφορα τις κραιπαλες, μην ανησυχεις, θα ερθουν και αυτες, στην ωρα τους!

Αγγελικη πως παει η μετακομιση? Μονο μην κουραζεσαι, promise?

Bασιλικη, τελεια η ζσουγκλα σας! Με τα μηρμηγκια ξεμπερδεψατε?

Ελπιδα, καλη επιλογη η κουνια σας. Οσον αφορα το καροτσι, εγω προσωπικα προτιμω τα 4ροδα, τα θεωρω πιο ασφαλη. Τωρα γουστα ειναι αυτα! Το κολυμπι ειναι η καλυτερη γυμναστικη και δεν επιβαρυνει και το σωμα σε κατασταση εγκυμοσυνης λογω ανωσης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερος β...

τα νεα μου και γιατι χαθηκα!

Το δωματιο του Γιωργου ειναι ετοιμο!!! :woohoo: :woohoo: (Ο λογος της απουσιας μου).Εμεινε μονο η κουρτινα και το χαλι. Αυτες τις μερες δεν κανω τιποτα αλλο απο το να καθαριζω και να συμμαζευω, να πλενω και να σιδερωνω...Τρελη κουραση!!! :ohmy: Αλλα ολα ειναι στη θεση τους! Ευτυχως εχω και τη μανουλα μου, η οποια με εχει βοηθησει πολυ (μαμα ακους? το αναγνωριζω!) και κανει τα πιο βαρια. Αντε τελειωνω και με τη δουλεια και ποιος με πιανει! :silly: \

Σημερα ολη την μερα Ψ Ω Ν Ι Ζ Ω ανελεητα...

Η αρχη εγινε απο τα τζαμπο που πηρα κατι ψιλοπραγματα. Ακολουθησε mothercare που πηρα καποια ρουχα για τον Γιωργο και ενα σετ για τον μπεμπη (σε καποια ρουχα εχουν βαλει ηδη -50%), μετα σουπερ-μαρκετ με τον Γιωργο, οπου φαγαμε 1 1/2 ωρα γιατι γινοταν ο χαμος και τελος πηγα στα Tres Jolie με την αδερφη μου και τον μικρο για εσωρουχα και πιτζαμες. Φανταζεστε πως γυρισα σπιτι, να μην τα λεω...Τρομερο πρηξιμο στα ποδια, ακομα ποναω. Ευτυχως ο καλος μου μου εκανε ενα μασαζ! Ντουζακι και ετοιμαστηκα για δουλεια...Τουλαχιστον το ευχαριστηθηκα τρελα! Απο αυριο ξεκουραση! Α, εχθες πηγαμε και πηραμε σεντονια+παπλωμα+κουβερλι για το κρεβατι του Γιωργου. Ο μικρος ξετρελαθηκε! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα μου, τι κανεις? Σε εχασα τελευταια...

Μωρε, μην αγχωνεσαι με τα ιδιαιτερα, σιγουρα θα βρεθει καποια λυση, εσυ να εισαι καλα, οκ?

Αχ, τι μας εκανες με τον κορμο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω κατι, αυτο ελεγα και στον αντρα μου, μου δινει τεραστια χαρα και ικανοποιηση να ψωνιζω για τα παιδια μου και για τους ανθρωπους που αγαπω, χαιρομαι να τους βλεπω ευχαριστημενους, πιο πολυ και απο οταν ψωνιζω για μενα! Τρομερη αισθηση, κυριως οταν βλεπεις τον ενθουσιασμο και τη χαρα στα ματια ενος παιδιου!!! Το χαμογελο που φτανει μεχρι τα αφτια!

Ενα ''ευχαριστω μανουλα μου'' ειναι η καλυτερη αμοιβη για μενα και ικανο να μου φτιαξει τη μερα και την διαθεση!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Ενα ''ευχαριστω μανουλα μου'' ειναι η καλυτερη αμοιβη για μενα και ικανο να μου φτιαξει τη μερα και την διαθεση!!! :P

πόσο θα θελα να το ακούσω κι εγώ αυτό :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

πόσο θα θελα να το ακούσω κι εγώ αυτό :woohoo: :woohoo:[/quote:1xemyaff]

Yπομονη...και θα το ακουσεις! Και ευχομαι οχι μονο απο ενα στοματακι, αλλα απο περισσοτεερα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αι σ@@@@@ρ...

Γράφω τόση ώρα και με πέταξε έξω... :angry::angry:

Εν συντομία λοιπόν γιατί συγχίστηκα...

τελειώσαμε το βάψιμο στο δωματιάκι μας!Εγινε πολύ όμορφο!

Αύριο θα κολλήσουμε τα αυτοκολλητάκια!!!

Την Δευτέρα θα έρθει και το κρεββατάκι μας!!!

Οταν ολοκληρωθεί το δωματιάκι μας θα σας βάλω φωτό!

Ελπιδάκι πολύ όμορφη η κούνια σας!

Αγγελικούλα μην το παρακάνεις με τις δουλειές...

Ας ασχοληθούν άλλοι με την μετακόμιση!

Πρέπει να προσέχεις-ουμε πολύ!!!

Ευτυχώς είναι εδώ η αδερφουλα μου και τα κάνει σχεδόν όλα αυτή!

ΤΗν Δευτέρα που θα φύγει να δω τι θα κάνω που με καλοέμαθε :S

Βασιλική ΦΟΒΕΡΗ η ζούγκλα σας!!!

Αννούλα τελευταίο Σ/Κ;Σουπερ!!!

Αντε και μετά ξεκούραση!!!!

Τυχερός ο Γιωργάκης με τα ψώνια!

Πιο τυχερός βγήκε απο το μωράκι σου!

Θέκλα μου μην αγχώνεσαι και θα δεις που ότι είναι για καλό θα γίνει!

Κατρινάκι μου αχ αυτός ο άντρας σου...

Πες του να μην σε στεναχωρεί γιατί θα ορμήξουμε ομαδικώς και θα τον λιντσάρουμε με τις κοιλάρες μας... :angry:

Αλλά περισσότερο, μου φαίνεται, οτι είσαι έτσι επειδή σου λείπει το Ελενάκι... B):P

Κατερινάκι πως νιώθεις που είσαι ΗΔΗ σε άδεια;;;

Αυτααααααα....

Παω να ολοκληρώσω το σίδερο με τα μωρουδιακά μας!!!

Μοσχομυρίζει όλο το σπίτι μωράκι...

ΥΠΕΡΟΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Φιλιά σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Βασούλα μιας και το έφερε η κουβέντα,

τα μωρουδιακά με την απορρυπαντικό τα έπλενες? Με αυτό ποιυ πλένεις και τα δικά σας ρούχα ή κάτι για παιδιά? Μαλακτικό έβαλες?

άκουσα τώρα τελευταια πως τα μαλακτικά προκαλούν αλλεργίες...γνωρίζετε κάτι βρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βασουλα.

Εγω τελειωσα με πλυσιμο-σιδερωμα μωρουδιακων, κουραστικο αλλα ευχαριστο ταυτοχρονα. Τα επλυνα με προδερμ αλλα χωρις μαλακτικο. Καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες!!!

πριν λιγο γυρισα κι εγω και διαβαζα τα νεα σας...

αννουλα απο την πεμπτη που ψεκασαν δεν εχω δει τιποτα.. ο χρονος θα δειξει :P

τωρα στα νεογεννητα δεν κανει να χρησιμοποιουμε μαλακτικο για τα ρουχα τους!

αχ αυτη η συναντηση...

προβλεπω να κανονιστει οταν αρχισουν παλι οι ζεστες :P

κι εγω πλεον ειμαι οριακη...

καθε μερα βρε κοριτσια η κοιλια μου φουσκωνει!!!!!

ποση θα γινει οεο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα το πιστέψετε αλλά... πήρα καρότσι :woohoo: Ναι, ναι, μετά από 3 μήνες ψαξίματος!!! Σας είχα πει ότι ήμουν μεταξύ τριών... ε... τελικά κατέληξα στο Trio Giordani Ethos σε μπλε. Μέχρι εχθές ακόμα το σκεφτόμουν αλλά... το είδα το συγκεκριμένο στη Νταντά πρώτων βοηθειών που το είχε η μαμά μιας οικογένειας και μου άρεσε και είπα να το πάρω απόφαση και να το παραγγείλω από το newbabyland.com. Και αφού πλήρωσα που πλήρωσα μεταφορικά μαζί με το καρότσι πήρα:

Μία ζυγαριά

Μία κούνια ταξιδιού

Έναν σκουπιδοντενεκέ πανών που τις συμπιέζει και δε βρωμάνε

Έναν υγραντήρα/ιονιστή

Αυτά!!Τις τελευταίες μέρες τα πήρα όλα μαζεμένα και έχω ξεπαραδιαστεί :S

Από απορρυπαντικό εγώ πήρα το baby planet (είμαι και οικολόγος τρομάρα μου) χωρίς μαλακτικό (διάβασα ένα λινκ που είχε βάλει η Kuo από ένα άλλο φόρουμ και πείστηκα να μην πάρω μαλακτικό!).

Πρέπει να περάσω και από τα Mothercare να πάρω ζιπουνάκια...

Η κολλητή μου που ήρθε επίσκεψη που έλεγε για μια κοινή μας φίλη έγκυος και αυτή που πήγε να κάνει πεντικιούρ στο νύχι-νύχι και έπαθε μόλυνση και η κοπέλα παιδεύεται... Ουφ... φοβήθηκα και είχα σκοπό να πάω να κάνω την Τρίτη... Αλλά πώς να μείνω και με το νύχι έτσι? Ντρέπομαι να κυκλοφορήσω!!!

Βασιλική, έχεις δίκαιο για τη συνάντηση... Και εγώ νοιώθω ότι σιγά-σιγά βαραίνω... Μπορείτε Πέμπτη ή Παρασκευή?Θησείο ή Μοναστηράκι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέκλα, εγώ θα σου έλεγα να δεχτείς τη δουλειά... Φαντάζομαι τα μαθήματα είναι λίγες ώρες την εβδομάδα. Μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν το μωράκι σου είναι πολύ μικρό. Εξάλλου Χριστούγεννα, Πάσχα, Καλοκαίρι δεν θα δουλεύεις, βάλε και κάτι αργίες,... λίγες βδομάδες είναι!!!Θα τις βάλεις και σπαστές τις ώρες ώστε να μην τον/την αφήνεις μόνο/η της για πάνω από 4 ώρες. Βοήθεια έχεις (κάποιος να σου κρατάει το παιδί αυτές τις λίγες ώρες που θα λείπεις)??Πόσες ώρες την εβδομάδα είναι το ελάχιστο που μπορείς να αναλάβεις? Και μην ανησυχείς ότι θα γεννήσεις μετά την ΠΗΤ. Η μαία στα μαθήματα μας είπε ότι το μεγαλύτερο ποσοστό γεννάει πριν τις 39 βδομάδες, και είπε ότι το καλοκαίρι έχει παρατηρηθεί ότι οι γυναίκες γεννάνε πιο νωρίς!

Και εγώ θα γυρίσω στη δουλειά σχεδόν στον 1 μήνα μετά τον τοκετό (αν γεννήσω στην ΠΗΤ μου). Φοβόμουν αρκετά πριν πω το "ναι", αλλά μετά σκέφτηκα ότι τώρα έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα ποιός ξέρει αν θα μου ξαναδοθεί η ευκαιρία...Ξέρω ότι θα κουραστώ και θα υπάρξουν στιγμές που δεν θα αντέχω αλλά... μακροχρόνια είναι σίγουρα για καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και λίγο πριν την καληνύχτα,

Αννούλα μου, χαρα στο κουράγιο σου, τόσα πράγματα σε μία μέρα και καπάκι δουλειά! Με γεια του, του Γιωργάκη σου. Να τα λειώσει τα επιπλάκια με το καινούριο του αδερφάκι.

Soupitsa, κι εσύ πήρες φόρα με τα ψώνια βλέπω! Όλες φαντάζομαι ότι έχουμε ξεπαραδιαστεί τον τελευταίο καιρό.

Θέκλα, μόνο εσύ ξέρεις στην τελική τι μπορείς και τι θέλεις να κάνεις. Και σ'αυτήν τη φάση, ίσως ούτε οι πολύ κοντινοί σου άνθρωποι δεν μπορούν να σου πουν τι να κάνεις.

Κοριτσάκια μου καλό βράδυ. Τα λέμε αύριο πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες καλημέρα από την όμορφη εξοχή...του Αγρινίου

(ήρθα στα πεθερικά μου μια βόλτα).Σε λίγο επιστρέφω Πάτρα μπας κ πάμε για κανά μπανάκι στη θάλασσα κ το απόγευμα αργά επιστροφή στον Πειραιά.

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλες τις σελίδες...σας είχα αφήσει στις 5 και τώρα είναι στις 20.Πω πωωωωωωωωω!

Αύριο που θα χω ησυχία θα τις διαβάσω όλες ...Φιλάκια κ να περάσετε καλά όλες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καταρχάς...

2707905304_6e55003049.jpg

...να χαιρόμαστε τη Θέκλα μας! Με το καλό να σου έρθουν όλα κοπελάρα, πρώτα το μωράκι Kinder-έκπληξη -λόγω φύλου that is- και μετά όλα τα άλλα με δουλειές κ.λπ. :kiss::kiss: Σίγουρα θα τη βρεις τη λύση!

Αννούλα, καλή τελευταία μέρα στη δουλειά :cheer: Με γεια το δωματιάκι και τα ψώνια σας. Περιμένουμε φωτό ε! Τελικά ο Γιωργάκης μια χαρά ε; Έρχεται ο μπέμπης αλλά εκείνος έκανε την τύχη του :lol: Thanks και για το tip περί Mothercare, να ξέρουμε τι μας γίνεται όταν ξαναπάμε για ψώνια.

Βασούλα μου, τελειώνετε σιγά σιγά ε; Δεν πιστεύω να κουράστηκες! Ανυπομονώ να δω αυτοκολλητάκια!

Κατερίνα, με γεια σας!!! Επιτέλους ρε καλό μου :woohoo: Είναι και πολύ όμορφο το συστηματάκι! Πότε περίπου σας είπαν να το περιμένετε; Ιχ, με τρόμαξες με αυτό που είπες για νύχι-νύχι. Εκεί είχα πάει την τελευταία φορά και η αλήθεια είναι πως κάποια στιγμή ένιωθα λες και μου κάνουν... επέμβαση. Ευτυχώς δεν έγινε τίποτα, αλλά... χμ. Σε καταλαβαίνω απόλυτα, όμως μπορείς να πας και να ζητήσεις να μη σου κάνουν κάτι δραστικό με ψαλιδάκια στα πετσάκια και τέτοια :pinch: Να σου τα κάνουν μόνο με λίμα και να τα βάψουν ;)

Για συνάντηση, εγώ είμαι μέσα σχεδόν όποτε κι αν πείτε.

Όσο για τα πλυσίματα, κορίτσια εγώ δεν έχω κάνει τίποτα ακόμη. Δεν ξέρω, έχω την αίσθηση ότι αν τα πλύνω από τώρα, δεν θα είναι τόσο καθαρά όταν με το καλό έρθει η μπέμπα. Δεν ισχύει, αλλά τέλος πάντων. Έλεγα σε καμια δεκαριά μέρες να τα πιασω, που θα έχουμε τελειώσει και με εξετάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...