Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

όλο το σετάκι είναι τέλειο Αγγελική μου!!!όντως το θέμα είναι τέλειο!!από την αρχή κάτι τέτοιο ήθελα να κάνω!!!

Γιούλη μου γιατί δεν μπορείς να βάλεις αυτοκόλλητα για θυμισέ μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΥΘΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ!!!

ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ LOONEY TUNES ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΦΟΥΓΚΑΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ.

ΚΑΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΣΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΚΤΡΙΝΟ ΠΑΛ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλο το σετάκι είναι τέλειο Αγγελική μου!!!όντως το θέμα είναι τέλειο!!από την αρχή κάτι τέτοιο ήθελα να κάνω!!!

Γιούλη μου γιατί δεν μπορείς να βάλεις αυτοκόλλητα για θυμισέ μου...

Μάγκυ μου με γειά και σε εσάς για τα νέα σας πραγματάκια!!!τι πήρες;;για πες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΥΘΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ!!!

ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ LOONEY TUNES ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΦΟΥΓΚΑΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ.

ΚΑΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΣΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΚΤΡΙΝΟ ΠΑΛ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.

ομορφα ειναι και αυτα τα αυτοκολλητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΥΘΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ!!!

ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ LOONEY TUNES ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΦΟΥΓΚΑΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ.

ΚΑΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΣΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΚΤΡΙΝΟ ΠΑΛ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.

πολύ όμορφα ακούγονται όλα!!φυσικά και θα βάλεις φωτο όταν τα ετοιμάσεις!!και τα χρώματα μου αρέσουν πολύ σαν συνδυασμός!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

όλο το σετάκι είναι τέλειο Αγγελική μου!!!όντως το θέμα είναι τέλειο!!από την αρχή κάτι τέτοιο ήθελα να κάνω!!!

Γιούλη μου γιατί δεν μπορείς να βάλεις αυτοκόλλητα για θυμισέ μου...

Σία μου ο τοίχος μας δεν είναι λείος. Είναι ζαγρέ βαμμένος με υδρόχρωμα. Όταν κάναμε το σπίτι μας είπα όλοι ότι καλύτερα τα υπνοδωμάτια να είναι έτσι και να μην τα σπατουλάρουμε. Δυστυχώς όμως έχει και μεινεκτήματα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα υπνοδωματια πρεπει να ειναι με υδροχρωμα,και μενα η μπορντουρα δεν κολλαει με τιποτα στο τοιχο του δωματιου,θελει λειο τοιχο για να σταθει ,γι'αυτο και γω πηρα κολλα ταπετσαριας,και θα το βαλω ετσι!!!δοκιμασα και κολλαει μια χαρα ετσι!οχι που δεν θα εβρησκα λυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα...

Δε σας προλαβαίνω πολυλογούδες :P

Kuo μου, έχω ερωτευτεί το ραφάκι. Κάτι τέτοια βλέπω κι εγώ.

Giouli, ευχαριστούμε για την συνεχή ενημέρωση στα ασφαλιστικά. Καλά που έχουμε κι εσένα. Το pm μου το έλαβες; Βασούλα, κι εσύ δες αν το πήρες.

Λαμπρινή, κι εγώ ζηλεύω...και θα ήθελα να σε δω από μια μεριά πάνω στο όχημα. Πρέπει να βάλεις κάποιον να σε βγάλει φωτο.

Θέη μου, σε ποιο πόδι στη Χαλκιδική είστε; Εμείς στο 2ο.

Μπέλλα, γουστάρω Bob σφουγγαράκι με τρέλα!!! Το πιο έξυπνο καρτούν των τελευταίων χρόνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

τα υπνοδωματια πρεπει να ειναι με υδροχρωμα,και μενα η μπορντουρα δεν κολλαει με τιποτα στο τοιχο του δωματιου,θελει λειο τοιχο για να σταθει ,γι'αυτο και γω πηρα κολλα ταπετσαριας,και θα το βαλω ετσι!!!δοκιμασα και κολλαει μια χαρα ετσι!οχι που δεν θα εβρησκα λυση!

Μπέλλα μου και εμένα μου δώσανε αυτή την λύση αλλά εμείς δεν θέλαμε μόνο μπορντούρα αλλά να κάναμε όλοκληρο θέμα (πχ όπως ο βυθός) που έχει πάρα πολλά αυτοκόλλητα. Εκεί μας συμβούλεψαν να μην μπούμε σε αυτή την διαδικασία.

Δεν πειράζει μωρέ τα νινάκια μας να είναι καλά και εμείς θα τους γεμίσουμε με χρώμα την ζωή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Καλημέρα κι από εμένα...

Δε σας προλαβαίνω πολυλογούδες :P

Kuo μου, έχω ερωτευτεί το ραφάκι. Κάτι τέτοια βλέπω κι εγώ.

Giouli, ευχαριστούμε για την συνεχή ενημέρωση στα ασφαλιστικά. Καλά που έχουμε κι εσένα. Το pm μου το έλαβες; Βασούλα, κι εσύ δες αν το πήρες.

Λαμπρινή, κι εγώ ζηλεύω...και θα ήθελα να σε δω από μια μεριά πάνω στο όχημα. Πρέπει να βάλεις κάποιον να σε βγάλει φωτο.

Θέη μου, σε ποιο πόδι στη Χαλκιδική είστε; Εμείς στο 2ο.

Μπέλλα, γουστάρω Bob σφουγγαράκι με τρέλα!!! Το πιο έξυπνο καρτούν των τελευταίων χρόνων.

Άννα το πήρα σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σου απάντησα...

Σχετικά με τα ασφαλιστικά καλό είναι ο καθένας να ψαχτεί. Εγώ μπήκα και στο Tax heaven και βρήκα σε ποια ασφαλιστική κλάση ανήκω και υπολόγισα στο περίπου τα χρήματα.

Τώρα με τον μπέμπη έχουν εκτοξευτεί τα έξοδα. Νάναι καλά και οι γονείς που βοηθάνε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.cosycorner.gr/uploaded/produ ... berryb.jpg

εγω αυτα θα επερνα και θα τα κολλουσα με κολλα ταπετσαριας(ειμαι και λιγο μαζοχα!)αλλα τελικα κατεληξα στον μπομπ και κατι αφρωδη αυτοκολλητα για πορτα,συρταριερα και κρεβατακι,μιας και ειναι ασπρα εντελως τα επιπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τα εκατοστησαμε παλι???

ειμαστε οι πιο γρηγορες σε αυτο νομιζω..

magykal έγραψε:

ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΥΘΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ!!!

ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ LOONEY TUNES ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΦΟΥΓΚΑΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ.

ΚΑΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΣΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΚΤΡΙΝΟ ΠΑΛ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.

εχω δει φωτιστικο μελισσα, γαλαζια φτερα με κιτρινομαυρο σωμα, οτι πρεπει για τα χρωματα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

http://www.cosycorner.gr/uploaded/products/b/f1005_funberryb.jpg

εγω αυτα θα επερνα και θα τα κολλουσα με κολλα ταπετσαριας(ειμαι και λιγο μαζοχα!)αλλα τελικα κατεληξα στον μπομπ και κατι αφρωδη αυτοκολλητα για πορτα,συρταριερα και κρεβατακι,μιας και ειναι ασπρα εντελως τα επιπλα

πολυ ωραια!!

παντως κι εμενα δεν ειναι σπατουλαρισμενος ο τοιχος αλλα στο χρωματοπωλειο μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα!!

το απογευμα θα τα κολλησουμε οταν γυρισει ο αντρας μου...

αν φαω καμμια φολα θα σας ενημερωσω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΡΑ ΚΟΥΝΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΡΑΦΙΕΡΑ ΑΠΟ ΙΚΕΑ.

ΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΩ ΕΓΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΜΟΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.

ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΝΔΟΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ.

ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΡΙΛΑΞ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΖΕΥΟΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΠΗΡΑ ΚΟΥΝΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΡΑΦΙΕΡΑ ΑΠΟ ΙΚΕΑ.

ΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΩ ΕΓΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΜΟΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.

ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΝΔΟΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ.

ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΡΙΛΑΞ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΖΕΥΟΜΕ.

πομολα εχει ικεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΞΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ Η ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΖΕΙ.

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ PM ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΛΕΩ ΝΑ ΡΘΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ 1 -2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΕΣ?Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ.ΛΕΩ ΟΜΩΣ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΥΧΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

vaster έγραψε:

πολυ ωραια!!

παντως κι εμενα δεν ειναι σπατουλαρισμενος ο τοιχος αλλα στο χρωματοπωλειο μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα!!

το απογευμα θα τα κολλησουμε οταν γυρισει ο αντρας μου...

αν φαω καμμια φολα θα σας ενημερωσω :P[/quote:1zbzq4y6]

..φανταζεσαι;;; :P:P ,ε δεν νομιζω αφου σας ειπαν οτι ειναι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

http://www.cosycorner.gr/uploaded/products/b/f1005_funberryb.jpg

εγω αυτα θα επερνα και θα τα κολλουσα με κολλα ταπετσαριας(ειμαι και λιγο μαζοχα!)αλλα τελικα κατεληξα στον μπομπ και κατι αφρωδη αυτοκολλητα για πορτα,συρταριερα και κρεβατακι,μιας και ειναι ασπρα εντελως τα επιπλα

Και εγώ κάτι τέτοιο σκεφτόμουν. Αλλά νομίζω θα είμασταν πολύ μαζόχες αν το κάναμε.... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

vaster έγραψε:

πολυ ωραια!!

παντως κι εμενα δεν ειναι σπατουλαρισμενος ο τοιχος αλλα στο χρωματοπωλειο μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα!!

το απογευμα θα τα κολλησουμε οταν γυρισει ο αντρας μου...

αν φαω καμμια φολα θα σας ενημερωσω :P[/quote:xe0jvdjh]

Βασιλική μου αν είναι με αστέρι και πλαστικό χρώμα βαμμένος ο τοίχος, η πιθανότητα να σου κολλήσουν είναι μεγάλη. Αν είναι όμως βαμμένος με υδρόχρωμα μπορεί να σου κολλήσουν αλλά σε λίγες ώρες-μέρες δυστυχώς θα τα βρεις στο πάτωμα... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμένα μου είπαν στο χρωματοπολείο οτι δεν υπάρχει πρόβλημα που δεν είναι σπατουλαριστό ςο τοίχος..λές να την πατήσω;;;

Βασιλική πες μας όταν τα βάλεις τα αυτοκόλλητα για να ξέρω τι με περιμένει...

Μπέλλα μου τέλεια και αυτά τα αυτοκολλητάκια που έβαλες!!αλλά θέλουν πολύ μεγάλο χώρο για να δείξουν!!!

Μάγκυ μου την καλύτερη δουλεία θα κάνεις..και εγώ συχταριέρα θα πάρω από τα ΙΚΕΑ και έτσι σαν εσένα θα παίξω με τα πομολάκια και τα σχετικά..κοντεύετε και εσείς δεν σας εμειναν πολλά πραγματάκια!!!

Αννούλα στο πρώτο πόδι είμαστε στις Φώκαιες!!!

κορτισάκια λέω να ανοίξω το Νο 11 οπότε ελάτε από εκεί να συνεχίσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΜΟΛΑ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ.

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΤΙΝΟΞΥΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥΙΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...