Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kuo28 έγραψε:

Τι έγινε ρε κορίτσια; Άρχισαν οι άγρυπνες νύχτες; Κι εμένα με πήρε η γιαγιά μου νωρίς το πρωί να με ρωτήσει... αν βράχηκα χθες το βράδυ :S

Μπέλλα μου, πολύ σπαστικό να σου τα ακυρώνουν, αλλά θα έχεις κάτι να περιμένεις ;) Δεν αργεί και πολύ έτσι κι αλλιώς! Τι γλυκός ο άντρας σου που τσαντίστηκε :) Νικολαΐδης ε; Τον είχαν βγάλει στο ΣΚΑΪ τις προάλλες. Σε ένα ντοκιμαντέρ τον είχα πρωτοδεί και είχα μείνει μ... :ohmy:

Το γλυκό κάνω πως δεν το είδα...

Λαμπρινή, ουάου! Τέλεια τα έκανες :) Τα πόδια να σε δω πώς θα κάνεις :P

Γιουλάκι, πολύ σε σκέφτομαι με αυτά που τραβάς. Τι είναι αυτοί γαμώτο; Τουλάχιστον υπάρχει κάποιος να σε πηγαινοφέρνει; Εκείνοι δείχνουν μια στοιχειώδη κατανόηση; Γιατί οκ, δύσκολοι καιροί κ.λπ., αλλά υπάρχουν και όρια. Να έρθουμε για ξύλο; :angry:

Για τις ΠΗΤ μην ανησυχείτε αν είναι για λίγες μέρες. Δηλαδή όλες στις 40 εβδομάδες *νταν* γεννάνε; :blink: soupitsa μου, αν χτύπα ξύλο γεννήσεις με μεγάλη διαφορά, ο γιατρός σου λογικά μπορεί να πιστοποιήσει ότι υπήρχε θέμα.

Α, Κατρίνα, το φωτιστικό 70 έκανε όπως της Βασιλικής. Αυτό ΟΚ, αλλά ένα ραφάκι που είδα στο ίντερνετ και μ' άρεσε το είχε 60 :blink:

Kuo μου τα πόδια ένα απλό ροζάκι ... δεν είμαι για σκυψίματα ! ! ! Όταν θελήσω σχέδια κ στα κάτω άκρα θα πάω να κάνω μανικιούρ-πεντικιούρ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τελικα τι εγινε εκεινη η συναντηση????????????

θα ξαναπιασουν ζεστες κι εγω με τη ζεστη δεν κουναω ρουπι ;)

vaster να τους σκεπασεις καλε τους καθρεπτες :P:P:P

εγω αυτο θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να ετοιμάσω τα πράγματα της οικογένειας για την απόδραση του ΣΚ στην Πάτρα και τα λέμε σε λιγάκι... Φιλιά!

Μην τρέχω τελευταία στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

Σε ευχαριστλω Κατερινάκι μου για τα γλυκά σου λόγια.

Οδηγάω ακόμα κανονικά. Δεν ξέρω μετά από 2-3 εβδομάδες. Ευτυχώς είμαι καλά, Έχω βαρύνει αλλά πονάκια και συπάσεις δεν με έχουν πιάσει ακόμα.

Αν χρειαστώ έχω τον αντρούλη μου και τον μπαμπά μου να με πηγαινοφέρνουν.

Κατανόηση ΜΗΔΕΝ. Μάλιστα ένας με ρώτησε προχθες αν μπορώ να δουλέψω και την πρώτη εβδομάδα του Αυγούστου. Εκεί ξεχείλισε το ποτήρι και από τις λίγες φορές ύψωσα την φωνή μου και είπα " Θα είμαι ετοιμόγεννη και εσείς σκεφτόσαστε μόνο τον εαυτό σας. Ήδη δουλεύω παράπάνω ...κτλ" Και μου λέει Εντάξει μωρέ πως κάνεις έτσι.....

Τέσπα....

Βάλε μας το ραφάκι να το δούμε...... PLEASE :woohoo:

Πολύ χάλια γαμώτο. "Εντάξει, πώς κάνεις έτσι";; Κάνει τους δικούς μου να φαίνονται διαμάντια... Υπομονή βρε κοριτσάκι λίγο ακόμη. Έχεις κάτι όμορφο να περιμένεις στο τέλος του δρόμου! Η δουλειά θα περάσει σε 2η μοίρα θέλει δε θέλει ;)

Το ραφάκι δεν το πήραμε. Αυτό είναι (δεν ξέρω αν φαίνεται γιατί είναι από FB):

30271_392145104634_175410194634_4152927_6340080_n.jpg

Αχ Βασιλικούλα, υπέροχα πράγματα έχει και για δώρα και για τα δωμάτια των μωρών μας :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

vaster έγραψε:

Ναι, το ίδιο (θεϊκό) ντοκιμαντέρ είχαμε δεί. Φοβερός!

Να βράχηκα επειδή έριχνε καρέκλες όταν γύρναγα από δουλειά. Όχι κάτι πρόστυχο :P[/quote:17w8xsgr]

κατερινακι πως πηγαινοερχεσαι??? συγκοινωνια?? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελείωσα και εγώ με τις δουλίτσες μου!!!

Μπέλλα μου σου τη σπάσανε με το ντόπλερ, ε;;μην αγχώνεσαι θα περάσουν οι 5 μερούλες και θα το δείς το αγοράκι σου!!!

και εμένα ο αντρούλής μου είναι πολύ εκδηλωτικός!!περιμένει πως και πως τη Δευτέρα που έχω ραντεβού στη γιατρό και όλο με ρωτάει τι ώρα έχουμε ραντεβού και τέτοια!!!

Πρεπιμπτώντος Μπελλάκι και εγώ φακές κάνω σήμερα!!

Κατερινάκι τελευταία μέρα στη δουλειά!~!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!από αύριο θα κάθεσαι και θα απολαμβάνεις!!!!

Γιούλη μου τι τραβάς και εσύ με τη δουλεια σου βρε...

Λαμπρινή μου πολύ όμορφα τα πέτυχες τα νυχάκια σου!!!

Μαράκι ταλαιπωρήθηκε η Έλλη σας εχθές σας ταλαιπώρησε και εσάς!!ποιός ξέρει τι έβλεπε στον ύπνο του το μωρό και ήταν ανήσυχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

vaster έγραψε:

Ναι, το ίδιο (θεϊκό) ντοκιμαντέρ είχαμε δεί. Φοβερός!

Να βράχηκα επειδή έριχνε καρέκλες όταν γύρναγα από δουλειά. Όχι κάτι πρόστυχο :P[/quote:1komjh5n]

αχαχαχαχα!δεν παιζεσαι!δεν πηγε καθολου το μυαλο μου στο προστυχο!χαχαχαχα! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

soupitsa έγραψε:

χαχαχα δεν θα εχεις χρονο να το προσεξεις!!!! :P:P:P

ευχαριστωκαι για την απαντηση :P[/quote:2rqu0vlc]

κουκλίτσα μου ξέρεις πόσο καιρό είχα ν ασχοληθώ με νύχια? από τότε που ξεκίνησα δουλειά τον Απρίλιο... γιατί σε μας δεν επιτρέπεται να είναι ούτε μακριά,ούτε βαμμένα τα νύχια. Με φαντάζεσαι με βαμμένο νύχι να οδηγάω το Πυροσβεστικό ? Πολύ γέλιο θα χαι....... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

τελείωσα και εγώ με τις δουλίτσες μου!!!

Μπέλλα μου σου τη σπάσανε με το ντόπλερ, ε;;μην αγχώνεσαι θα περάσουν οι 5 μερούλες και θα το δείς το αγοράκι σου!!!

και εμένα ο αντρούλής μου είναι πολύ εκδηλωτικός!!περιμένει πως και πως τη Δευτέρα που έχω ραντεβού στη γιατρό και όλο με ρωτάει τι ώρα έχουμε ραντεβού και τέτοια!!!

Πρεπιμπτώντος Μπελλάκι και εγώ φακές κάνω σήμερα!!

Κατερινάκι τελευταία μέρα στη δουλειά!~!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!από αύριο θα κάθεσαι και θα απολαμβάνεις!!!!

Γιούλη μου τι τραβάς και εσύ με τη δουλεια σου βρε...

Λαμπρινή μου πολύ όμορφα τα πέτυχες τα νυχάκια σου!!!

Μαράκι ταλαιπωρήθηκε η Έλλη σας εχθές σας ταλαιπώρησε και εσάς!!ποιός ξέρει τι έβλεπε στον ύπνο του το μωρό και ήταν ανήσυχο...

γεια σου κουκλιτσα!!!και μενα ετσι κανει 100 φορες θα με ρωτησει τι ωρα εχουμε ραντεβου!!! :laugh: :laugh: φακες να παρουμε λιγο σιδηρο :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου....

Χθες πήγα πάλι οδοντιάτρο.. ΆΝτε άλλες 2 επισκέψεις και τελειώνω :woohoo:

Λοιπόν ξεκινήσαμε επιτέλους τις ετποιμασίες και τις αγορές για το παλικαράκι μας.

Το δωμάτιο το βάψαμε λαχανοπρασινοβεραμάν........ :silly:

Παραγγείλαμε Ταπετσαρία πάλι λαχανί με κάτι μπλε γραμμές και αγελαδίτσες να ξεπροβάλλουν από τις γραμμές. Λέμε να μην κάνουμε ολόκληρο τοίχο αλλά 2 μέτρα συνεχόμενα εκεί που θα είναι το κρεββατάκι. Την Ταπετσαρία θα την κορνιζάρουμε (βρήκα φοβερές κορνίζες στο Leroy merlin με το μέτρο).

Αγοράσαμε το κρεββατάκι και την συρταριέρα από Βουλγαρία. Κομπλέ τιμή συμπ. μεταφορικά 340€. Το κρεββάτι έχει και ενσωματωμένη συρταριέρα και γίνεται κανονικό κρεββάτι και γραφείο.

Από ΙΚΕΑ πήρα μία πολυθρόνα για μένα και μία μικρούλα για τον μπέμπη. Βέβαια θα την χρησιμοποιήσει σε κάτι μήνες αλλά προς το παρών βολεύτηκε η μία μεγάλη αγελαδίτσα εκεί :lol:

Επίσης από ΙΚΕΑ πήραμε μία μεγάλη άσπρη τρίφυλλη ντουλάπα.

Χτες παραγγείλαμε το καροτσάκι μας και το πορτ μπεμπέ + κάθισμα αυτοκινήτου

Παρακάτω και το λινκ

http://www.ebaby.gr/trio-buzz-3-oniis-d ... uinny.html

Με διαφορά η πιο φθηνή τιμή που βρήκαμε.....

Επίσης αγοράσαμε κάποια αξεσουάρ και ρουχαλάκια. Όχι πολλά γιατί περιμένουμε εκπτώσεις.... :P

ΑΧ πόσο χάρηκα που ξεκινήσαμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB. έγραψε:

Πάω να ετοιμάσω τα πράγματα της οικογένειας για την απόδραση του ΣΚ στην Πάτρα και τα λέμε σε λιγάκι... Φιλιά!

Μην τρέχω τελευταία στιγμή!

καλα να περασετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Giouli30 έγραψε:

Πολύ χάλια γαμώτο. "Εντάξει, πώς κάνεις έτσι";; Κάνει τους δικούς μου να φαίνονται διαμάντια... Υπομονή βρε κοριτσάκι λίγο ακόμη. Έχεις κάτι όμορφο να περιμένεις στο τέλος του δρόμου! Η δουλειά θα περάσει σε 2η μοίρα θέλει δε θέλει ;)

Το ραφάκι δεν το πήραμε. Αυτό είναι (δεν ξέρω αν φαίνεται γιατί είναι από FB):

30271_392145104634_175410194634_4152927_6340080_n.jpg

Αχ Βασιλικούλα, υπέροχα πράγματα έχει και για δώρα και για τα δωμάτια των μωρών μας :blush:[/quote:14w17qok]

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΡΑΦΑΚΙ!!! Λίγο τσιμπημένο βέβαια αλλά αν δεν έχεις κάνει πολλές υπερβολές αξίζει..... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι Μπέλλα μου γιατί και εμένα ο αιματοκρίτης μου έπεσε από το 38 στο 34..και χρειάζομαι λίγο σίδηρο!!!

Γιούλη μου εσείς τα κάνατε όλα μαζεμενα βρε!!!μπράβο κοριτσάκι το δωματιάκι ακούγεται ονειρικό!!!όταν το ετοιμάσετε περιμένουμε φωτογραφίες οπωσδήποτε!!!

και εμείς καταλήξαμε και θα το κάνουμε έτσι:

http://www.cosycorner.gr/products/detai ... =gr&id=388

θα βάλουμε αυτά τα αυτοκόλλητα!!σκεφτόμουνα για τεπετσαρία αλλά νομίζω οτι στο ενοίκιο που μένουμε δεν αξίζει(ειδικά που τώρα μάλλον θα χτίσουμε και σπίτι)...και έχω βρει και μια προίκα στο ηρα με θέμα θάλασσα που μου άρεσε πολύ!!!

http://www.ira-bebe.gr/details2.php?lan ... 519&page=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

LabriniB. έγραψε:

καλα να περασετε!!![/quote:1k2h7kwl]

Ευχαριστώ ευχαριστώ... λίγες στιγμές χαλάρωσης μόνο! Την Κυριακή επιστρέφουμε! Κάτι ειναι κ αυτό! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρίνη μου να ήξερες πόσο σε ζηλεύω!!!θέλω και εγώ διακοπές!!!εύχομαι να περάσετε τέλεια!!!

και εμείς θα κατέβουμε το μεσημέρι στο εξοχικό στη Χαλκιδική,όχι για να μείνουμε όμως, για να δούμε πως πάνε οι εργασίες..το βάφουμε και είναι ολόκληρη διαδικασία και γενικώς φέτος έφαγε γερή ανακαίνιση...

άντε να τελειώσει να πάμε και εμείς να χαλαρώσουμε λίγο να κάνουμε και κανένα μπάνιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalimera sygnwmi pou de prolavainw na dw ta neakia sas :blush::blush::blush: alla trexw :dry:

eida mono kati sta petaxta, me to kalo loipon osa koritsakia exoun simera doppler :)

thei mou auti ti seira sas eixa deixei apo ira kai i kounia tous teleia :woohoo: :woohoo: :woohoo: polu kali epilogi ;)

lamprini super to manikiour ;)

kuoula mou teleio rafi :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ksexnaw sigoura kai alla.... :blush::blush::blush::blush::blink::blink::blink::blink:

giouli mou kai seis sinxaritiria gia ta pswnia sas teleio karotsi to xw ksana pei ama eperna moni mou auto tha perna

koritsakia mou ama de mpainw simera einai epidi eimaste sto pireto tis metakomisis :(

filakia mi gemisete polles selides :P

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

έτσι Μπέλλα μου γιατί και εμένα ο αιματοκρίτης μου έπεσε από το 38 στο 34..και χρειάζομαι λίγο σίδηρο!!!

Γιούλη μου εσείς τα κάνατε όλα μαζεμενα βρε!!!μπράβο κοριτσάκι το δωματιάκι ακούγεται ονειρικό!!!όταν το ετοιμάσετε περιμένουμε φωτογραφίες οπωσδήποτε!!!

και εμείς καταλήξαμε και θα το κάνουμε έτσι:

http://www.cosycorner.gr/products/detai ... =gr&id=388

θα βάλουμε αυτά τα αυτοκόλλητα!!σκεφτόμουνα για τεπετσαρία αλλά νομίζω οτι στο ενοίκιο που μένουμε δεν αξίζει(ειδικά που τώρα μάλλον θα χτίσουμε και σπίτι)...και έχω βρει και μια προίκα στο ηρα με θέμα θάλασσα που μου άρεσε πολύ!!!

http://www.ira-bebe.gr/details2.php?lan ... 519&page=1

τελεια τα αυτοκολλητα!και γω σκεφτομουν την φαρμα να κανω,αλλα τελικα θα το κατω διχρωμια,κιτρινο λαχανι κα στην μεση μπορντουρα τον μπομπ τον σφουγγαρακι :silly: :silly: !αν και ο αντρας μου δεν τον θελει ,ειναι γκευ λεει :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli, τέλειο καροτσάκι!! Καλές βόλτες!!!

Sia, μου αρέσει πάρα πολύ το θέμα βυθός για παιδικό δωμάτιο! Τέλειο!

Kuo, τι υπέροχο ραφάκι είναι αυτό!!!! Που πας και ξετρυπώνεις όλα τα ωραία!

Εγώ με τις αγορές προχωράω... Ακόμα καρότσι δεν έχω παραγγείλει και μου λείπου μπόλικα πράγματα ακόμα, αλλά τουλάχιστον έχω κάνει την αρχή :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

Κορίτσια να σας πω στα γρήγορα τα νέα μου....

Χθες πήγα πάλι οδοντιάτρο.. ΆΝτε άλλες 2 επισκέψεις και τελειώνω :woohoo:

Λοιπόν ξεκινήσαμε επιτέλους τις ετποιμασίες και τις αγορές για το παλικαράκι μας.

Το δωμάτιο το βάψαμε λαχανοπρασινοβεραμάν........ :silly:

Παραγγείλαμε Ταπετσαρία πάλι λαχανί με κάτι μπλε γραμμές και αγελαδίτσες να ξεπροβάλλουν από τις γραμμές. Λέμε να μην κάνουμε ολόκληρο τοίχο αλλά 2 μέτρα συνεχόμενα εκεί που θα είναι το κρεββατάκι. Την Ταπετσαρία θα την κορνιζάρουμε (βρήκα φοβερές κορνίζες στο Leroy merlin με το μέτρο).

Αγοράσαμε το κρεββατάκι και την συρταριέρα από Βουλγαρία. Κομπλέ τιμή συμπ. μεταφορικά 340€. Το κρεββάτι έχει και ενσωματωμένη συρταριέρα και γίνεται κανονικό κρεββάτι και γραφείο.

Από ΙΚΕΑ πήρα μία πολυθρόνα για μένα και μία μικρούλα για τον μπέμπη. Βέβαια θα την χρησιμοποιήσει σε κάτι μήνες αλλά προς το παρών βολεύτηκε η μία μεγάλη αγελαδίτσα εκεί :lol:

Επίσης από ΙΚΕΑ πήραμε μία μεγάλη άσπρη τρίφυλλη ντουλάπα.

Χτες παραγγείλαμε το καροτσάκι μας και το πορτ μπεμπέ + κάθισμα αυτοκινήτου

Παρακάτω και το λινκ

http://www.ebaby.gr/trio-buzz-3-oniis-d ... uinny.html

Με διαφορά η πιο φθηνή τιμή που βρήκαμε.....

Επίσης αγοράσαμε κάποια αξεσουάρ και ρουχαλάκια. Όχι πολλά γιατί περιμένουμε εκπτώσεις.... :P

ΑΧ πόσο χάρηκα που ξεκινήσαμε....

αααα!τελειωνετε και σεις βλεπω!!!μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

έτσι Μπέλλα μου γιατί και εμένα ο αιματοκρίτης μου έπεσε από το 38 στο 34..και χρειάζομαι λίγο σίδηρο!!!

Γιούλη μου εσείς τα κάνατε όλα μαζεμενα βρε!!!μπράβο κοριτσάκι το δωματιάκι ακούγεται ονειρικό!!!όταν το ετοιμάσετε περιμένουμε φωτογραφίες οπωσδήποτε!!!

και εμείς καταλήξαμε και θα το κάνουμε έτσι:

http://www.cosycorner.gr/products/detai ... =gr&id=388

θα βάλουμε αυτά τα αυτοκόλλητα!!σκεφτόμουνα για τεπετσαρία αλλά νομίζω οτι στο ενοίκιο που μένουμε δεν αξίζει(ειδικά που τώρα μάλλον θα χτίσουμε και σπίτι)...και έχω βρει και μια προίκα στο ηρα με θέμα θάλασσα που μου άρεσε πολύ!!!

http://www.ira-bebe.gr/details2.php?lan ... 519&page=1

τελεια!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια και εγώ έχω πάθει πλάκα με αυτά τα αυτοκόλλητα!!!νομίζω θα δείξουν πολύ ωραία!!

Αγγελική μου δεν το θυμάμαι οτι την είχες βάλει αυτή την προίκα!!!είναι πολύ όμορφη και μου ταιριάζει με το θέμα του δωματίου!!!

Μπέλλα μου μια χαρά είναι ο μπομπ για παιδικό δωματιάκι!!αμάν αυτοί οι άντρες με του γκευ!!!

Κατερινο-σουπίτσα μου και εγώ σχεδόν τπτ δεν έχω κάνει, μην αγχώνεσαι!!τώρα ξεκινάμε και εμείς!!

kuo μου τέλειο το ραφάκι , τώρα το είδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία μου είναι τέλεια τα αυτοκόλλητα.

Αχ μακάρι να μπορούσα και εγώ να βάλω. Αναγκαστικά Ταπετσαρία. Αλλά λέω στην ντουλάπα να βάλω κάποια για να μου φύγει το άχτι.... :unsure:

Μπέλλα οι άντρες όλο κάτι απόψεις έχουν "άστα να πάνε".... Κάνε ότι νομίζεις... :silly:

Αγγελική μου καλή συνέχεια με την μετακόμιση. ΠΡΟΣΟΧΗ να μην κουράζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...