Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΚΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!

ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ !

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ!!!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΙ ΜΟΥ :cry::cry::cry::cry: ΑΠΕΛΠΙΣΕΙΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ!!!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΥΞΕΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ!!!! :cry::cry::cry::cry: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!! :cry::cry::cry::cry:

ΠΕΠΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΤΟΥ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ! ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΜΠΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενάκι μου οι μύξες δεν γιατρεύονται από την αντιβίωση...δυστυχώς...

ο γιατρός σου έδωσε αντιβίωση για κάποιο άλλο λόγο δεν ξέρω, ίσως ακροαστικά, βρογχίτιδα κλπ κλπ..κάτι θα άκουσε προφανώς...

οι μύξες οφείλονται σε ιό κ η αντιβίωση γιατρεύει τα βακτήρια όχι τους ιούς..

οι μύξες κ τα φλεγματάκια για να φύγουν θέλουν ή αποχρεμπτικό (τύπου prospan, mucosolvan κλπ κλπ)ή υπομονή κ άφθονο ορό..

μην περιμένεις δλδ, ότι πήρε αντιβίωση ο μικρός κ θα φύγουν αυτά τα συμπτώματα...την αντιβίωση για κάποιο άλλο λόγο σας την έδωσε..

τοσο μπροστά εχει παέι η επιστήμη, τόσα φάρμακα έχουν βγει, σε λίγο θα φτιάχνουν ανθρώπους με 2 κεφάλια κ 3 χέρια, κ το συνάχι κ το μπούκωμα δεν μπόρεσαν να το γιατρέψουν!!! άει σιχτήρ!!!

μη σε παίρνει από κάτω όμως κοπελιά!!! θέλει υπομονή κ γερό στομάχι...

σκέψουν τα χειρότερα να παίρνεις θάρρος....και θα αρρωστήσουν τα αγγελουδάκια μας, κ πυρετούς θα ανεβάσουν, και θα ξενυχτήσουμε...τι να κάνουμε; μες στο παιχνίδι είναι όλα...κανείς δεν είπε ότι είναι εύκολα τα πράγματα...αν σε πάρει όμως από κάτω που θα βρεις το κουράγιο να κάνεις καλά τον μπομπιράκο;

παρτο λίγο πιο χαλαρά...ναι; φιλάκια κ αγκαλίτσες πολλές από μενα κ το εβελινάκι

μα μα μα μα!!!

όσο για τη δουλειά...μην προτρέχεις...συνήθως διαψευόμαστε από την πραγματικότητα...μπορεί οταν θα γυρίσεις με το καλό να συμβιβαστείς πιο ευχάριστα από όσο περιμένεις με τα νέα δεδομένα...

μπορεί να βρεις κατανόηση, μπορεί κ όχι...

ανάλογα θα πορευτείς και θα τα συζητήσουμε τότε...

τώρα τζάμπα το άγχος και η στεναχώρια...

σκέψου οτι τουλάχιστον εσύ (ακόμα κ δυσάρεστη) έχεις δουλίτσα...κοίτα γύρω σου πόσες οικογένειες δεν έχουν ούτε τα απαραίτητα;

να βλέπεις το ποτήρι μισογεμάτο...οχι μισοάδειο ναι; αισιοδοξία...και θυμίσου ότι όπως βλέπουμε εμείς τον εαυτό μας έτσι μας βλέπουν κ οι άλλοι....

με το κεφάλι ψηλά λοιπόν, κ θα είσαι μια χάρα!!!!

(αυτό το ποστ για την ελενα - στις υπόλοιπες θα γράψω άλλη μέρα!!!!! :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΣ!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΟΤΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ 7-10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΕΙΣΧΩΡΙΣΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟΝ ΧΟΡΟ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!!!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΤΙ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ????????????

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑ [ΠΑΡΩ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ :cry::?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ...

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΜΑΣ!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΟΥΧΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑ??????????????

ΠΕΠΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ,ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΘΑ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑΟΥΣΑ..... :roll::roll:

ΕΦΥΓΕ Η ΠΕΘΕΡΑ.ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.ΕΧΕΙ ΟΥΖΑΚΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΛΙΓΟ ΜΕΖΕ ΠΟΛΥ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :lol::lol:8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κορτσουδια ναουσεικα????

ΛΟΙΠΝ ΕΦΟΔΙΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟ ΜΠΙΧΛΙΜΠΙΔΙΑ! ΠΗΡΑ ΕΛΑΙΟ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟΥ.... ΕΛΑΙΟ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟΥ ΜΕΝΤΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΜΕΡ ΣΠΡΕΙ ΜΠΕΜΠΕ!!!!!!! ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ!!!!!!!!!! :?

ΜΑΡΙΝΑ ΤΟ ΦΥΣΙΟΜΕΡ ΑΝΤΙ ΦΥΣ ΟΡΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ Η ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ??????????????? :?:oops: ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΡΟΥΦΑΩ Ε???? ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ!!!!!!!!!!!

ΠΕΠΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???? ΨΗΛΟΧΑΝΕΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΣΕΝΑ Δ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΗΤΑΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΓΡΑΦΕΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ......ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΕ ΜΑΣ ΜΗΛΙΣΕΣ!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕΣ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ :lol::lol::lol::lol: Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΠΑΝΟΣ ΤΟΝ ΞΕΖΟΥΜΙΖΕΙΣ :lol::lol::lol:;););););)

ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΝΥΦΗ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ελενάκι το φυσιομέρ ορός είναι πάλι απλά υπέρτονο διάλυμα (βοηθάει καλύτερα να διαλυθούν οι μυξούλες) και για τα υπόλοιπα μπιχλιμπίδια σου συμφωνώ απολύτως!!!! είναι ακριβώς η τακτική που θα ακολουθούσα (χωρίς την αντιβίωση αφού δεν είχε ακούσει τπτ ο γιατρός) τώρα θα δείς θα γίνει γρηγορότερα καλά :lol::lol::lol: βάλε κ ρούφα φυσιομέρ οοοοοοσο περισσότερο μπορείτε!!!

σήμερα είχαμε ένα υπέροχο πρωινό!! μαζί με την πέπη κ 2 άλλες μαμάδες με τα μικρά του που μιλάμε κ στο άλλο φορουμ, πήγαμε στην παιδ.χαρά στον α.νικόλαο, τα μπεμπέδια έπαιξαν πολύυυυυυ ώρα πήραμε κ καφεδάκια στο χέρι (ασχέτως αν ήπιαμε τα μισά κ αυτά όρθιες) αλλά νομίζω ότι κ αυτά κ εμείς το καταευχαριστηθήκαμε!!!! :P:P:P:P

άντε να καλοκαιρίασει να μας έρθετε από εδώ να πάμε όοοολες μαζί!!!

φιλάκια κορίτσια...

περαστικά σας κ πάλι ελενάκι....

εντιτ: με την 10η θα απαντήσω ράννια τλκ!!!:)

ο αντώνης ήρθε τελικά μόνος του, επειδή εγώ ήμουν άρρωστη που σας είχα γράψει με την γαστρεντερίτιδα κ δεν είχα κ πολλές δυνάμεις...την άλλη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεσ!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΟΤΑΝ ΠΗΖΕΙ Η ΜΥΞΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η ΚΑΚΟ???? ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΩ ΠΛΕΟΝ!!!! Κ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΤΟ ΓΕΜΑΤΟ ΦΛΕΜΑΤΑ!

ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΠΗΡΑ ΤΙΣ 2 ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ Κ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ!!! ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ! ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΦΑΓΑΚΙ!!!!!! ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανετε??

Εμεις περασαμε πολυ ωραια στον Αγιο Νικολαο την Κυριακη!! Η Κασσανδρα εκανε πρωτη φορα σε ψηλη τσουληθρα ...

Αλλα εγω ηθελα και καφε η εγκυος και κοντεψα να μεινω στον τοπο... :D:D Ειχα κατι ταχυκαρδιες μετα μεχρι το βραδυ... :oops::oops: Σαν να ειχα παρει ecstasy ημουν...

Μαρινα πες οτι κι εσυ κουραστηκες εστω και λιγο ...γιατι νιωθω οτι ειμαι για αποσυρση :D:D

Ελενα αμαν αυτες οι μυξουλες σας... Σας εχουν τρελανει .... Ειναι καλυτερα τωρα ο Χρηστακης???

Τελευταια οντως χανομουν αφου ειχε καλο καιρο και εβγαινα να κανω λιγες δουλειες...

Χαλαει ομως παλι ο καιρος..γκρρ..

Ρανια ειχες την πεθερα στο σπιτι?? Αληθεια πως ειναι?? Τι ειδος ? Γιατι υπαρχουν και καλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι η δικια μου πεθερα ειναι πολλυ καλη!!!! δεν με ενοχλει καθολου εκει που ειναι! πεθανε πριν γνωριστουμε!!!!!

οι μυξεσ μασ συνεχιζουν ακαθεκτεσ πεπη το ιδιο κ το μπουκωμα.....κατοπιν εντολησ γιατρου αλλεσ 4 μερεσ αντιβιωση!!!! αντε να δω που θα φτασει το χαλι μασ!!!!! κλεισαμε μηνα+!!!!!

λογικο ειναι να κουραζεσε παραπανω τωρα που εισαι εγγυος! οσο για τον καφε εγω επειδη δεν μπορουσα χωρισ καφε επινα παντα ντεκαφεινε φραπε! ακριβωσ το ιδιο ειναι!

9 μερεσ μεινανε για την επιστροφη μου στη δουλεια κλαψ κλαψ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO HELLO ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ???ΕΓΩ ΚΑΛΑ,ΗΜΑΣΤΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΑΧΩΒΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΦΙΝΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΓΩ Κ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΦΗΣΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ..ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ!!!ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΟΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΙ ΒΓΑΙΝΟΙΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ..ΑΛΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΦΗΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ.ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΣΤΑ ΙΣΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΣΗΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΟ...Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ!!!!!!!!!ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ.ΟΠΟΤΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΜΑΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα εγω ηθελα και καφε η εγκυος και κοντεψα να μεινω στον τοπο... :D:D Ειχα κατι ταχυκαρδιες μετα μεχρι το βραδυ... :oops::oops: Σαν να ειχα παρει ecstasy ημουν...

και σου τό'πα...τι τον θες τον καφέ!!! νομίζεις παιδούλα είσαι :lol::lol::lol:

Μαρινα πες οτι κι εσυ κουραστηκες εστω και λιγο ...γιατι νιωθω οτι ειμαι για αποσυρση :D:D

όχι εγώ δεν κουράστηκα καθόλου!!! είμαι ντουρασελ!!!! :lol::lol::lol: (ασχέτως αν η κούραση είναι το δευτερο ονομα μου πια...είμαι πάντα τοοοοοσο κουρασμένη που απλά το θεωρώ φυσιολογικό!!!!)

Ρανια ειχες την πεθερα στο σπιτι?? Αληθεια πως ειναι?? Τι ειδος ? Γιατι υπαρχουν και καλες....

σοβαρά; υπάρχουν κ καλές;;; καλέ που κρύβονται;;; αααχχχ γνωρίστε μου καμμία!!!

η δικιά μου είναι υπέροχηηηηηηηηηηη κ μ'αγαπάααααααειιιιιιιιιι!! ουουουουοουοουου!!!!

λενιώ πώς είστε; καθόλου καλύτερα;

ράνια πολύ χαίρομαι που περάσατε ωραία, το έχουμε όλοι ανάγκη που κ που!! κ καλά τους κάνατε τους άντρηδες!!! έτσι να μαθαίνουν!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα να μην ακουσω να λες κακη κουβεντα για την πεθερα σου....

Οι υπολοιπες τι να πουν?

Κι εμενα μακρια ειναι η πεθερα μου( οχι τοσο μακρια οσο της Ελενας) και τωρα που θα ερθει να μας δει μεχρι που χαιρομαι...Τρελαινεται για μωρα, ειναι καλη και νορμαλ, ολο και καποιο θεικο φαγητο και γλυκο θα μας φερει και θα κρατησει και την Κασσανδρα να κανω δουλειες στο σπιτι...

Μαρινα ειδες που ηθελα και μαγκιες??

Αληθεια εσεις κοριτσια πως εισασταν στην εγκυμοσυνη?? Δεν ειχατε ζοριστει? 'Η ειχατε duracell??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια θα βαφτισετε στην Ναουσα ε?? Τελεια !! Για να σας δουμε κιολας..

Εαν δεν γενναω εκεινη την μερα δηλαδη... :D

Εγω βαφτισα πανω στον χρονο μετα απο πιεση αφου δεν το επαιρνα αποφαση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ!!!!!!!!!!ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΣΕΞΞΞΞΞΞΞ......ΩΧ ΚΑΗΜΕΝΕ ΠΑΝΟ!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΙΣ 14!!!!!!!ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ

ΠΕΠΗ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΙΟΥΛΙΟ ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΣ ΕΣΥ??

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΜΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΖΑΒΛΑΚΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΑΡΚΩΣΗΗΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια περαστικα!!! (Περαστικα και στον Πανο... :D:D )....

ΠΗΤ εχω 13/6. Οποτε απο τελη Μαιου θα περιμενω το μπεμπεκι μου...

Παντως σκεφτομαι συνεχεια την ημερα εκεινη. Δεν ξερω που να αφησω την Κασσανδρα την ωρα της γεννας... :(:(:(:(

Δλδ μεχρι να γεννησω με προβληματιζει που θα ειναι?? Στο νοσοκομειο??? Μετα ok, θα γυρισει σπιτι με τον μπαμπα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πέπη θέλεις όταν θα γεννάς να κάνει η κασσάνδρα παρεούλα με την εβελίνα κ μετά να έρθει να την παραλάβει ο μπαμπάς της;

κανένα πρόβλημα για εμάς, ίσα ίσα που λατρεύω κασσάνδρα!!

μην απαντάς σκέψου το όοοοοσο θέλεις...αν θέλεις κ είναι βράδυ μπορώ να σε βοηθήσω κ να την κρατήσω κ σπίτι σας να μην αναστατωθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΧΤΕΣ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΧΑΣΑΜΕ 120 ΓΡ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ :(:(:(:(:(:( ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!

4 ΜΕΙΝΑΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ! :?:?:?:roll::roll::cry::cry:

ΠΕΠΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΣΥΓΓΕΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ? ΓΙΑΓΙΑ? ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συμπεθερα ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΙΚΑ!!!!!!!!!!! ΣΤΗ ΝΑΟΥΣΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΒΑΦΤΙΣΗ Ε????? ΑΧ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ??????????????? ΕΙΡΗΝΗ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΙ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΝΑΟΥΣΑ!!ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ...ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΑΞΕΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ..ΕΣΥ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΑΠΟ ΠΟΥ?ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μου χιλια ευχαριστω και μονο που το λες!!! Με συγκινει πολυ αυτο...

Θα δουμε τι θα γινει εκεινη τη στιγμη.. Τα περισσοτερα μωρακια παντως αποφασιζουν να βγουν τα ξημερωματα.. ;)

Ελενα δεν εχω καποιον να την αφησω. Η μονη γιαγια που υπαρχει ειναι στη Λημνο..Και δεν ξερω ποτε θα γεννησω για την ειδοποιησω να ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Ρανια !! Μηδεν θα σου βαλω... :D:D Δεν προσεχεις οταν γραφει η καλη σου συμπεθερα...

Το ονομα του ο Χρηστακης δεν το πηρε απο παππου αλλα το εταξε η Ελενα στον Χριστο που ολα πηγαν καλα τα αποτελεσματα μετα την αμνιοπαρακεντηση.... Σωστα?? Χιχιχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...