Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΟΝΤΩΣ ΠΕΠΗ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΚΛΟΤΣΑΕΙ????ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΚΡΟΥΠ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ???ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ??ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ 2 ΕΜΒΟΛΙΟ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ 62ΕΚ ΚΑΙ 6000 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΟΝΟ ΚΑΛΗ????? ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΡΙΑΖΕΙ Μ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΦΟΡΕΣΤΕ ΤΑ ΣΕΧΥ ΠΑΜΠΕΡΣ ΣΑΣ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΜΠΥΛΕΣ Κ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ ΠΛΑΓΙΟΣ Κ ΜΑΣ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΣΠΡΕΣΑΚΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.....ΓΙΑΤΙ ΠΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΣΟΥ ΑΔΕΙΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΩΝΕΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!! ;);)

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΦΡΑΠΕ .....ΜΕ 10 ΤΣΙΓΑΡΑ!!!!! ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΜΒΟΛΕΙΟ Κ ΚΑΘΟΤΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΛΑΨΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ;);) ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ.....ΚΟΥΚΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΦΗ ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ!!!ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΡΑΠΕ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι κανετε? Σημερα εχει ωραια μερα!!

Χθες ειδαμε το μπεμπε μας και ολα φαινονται μια χαρα!! :):):)

Και ναι!! Εχω αρχισει εδω και 2-3 εβδομαδες να το νιωθω εντονα!! Και εχω κανει κοιλαρα!!

Μαρινα χθες πηγα Παπασωτηριου να ρωτησω για το βιβλιο που προτεινες αλλα δεν υπηρχε εκει. Μονο με παραγγελια :( Αληθεια, θυμασαι ποσο το πληρωσες?? Δεν εχω ψωνισει απο amazon γι αυτο δεν το εχω παρει ακομα αποφαση να το παραγγειλλω... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

μπήκα να γράψω αλλά ξύπνησε εβελίνι κ φεύγω σούμπιτηηηηηηηηηη!!!

πέπη δεν θυμάμαι πόσο έκανε νομίζω 20ευρώ ή 25 επειδή το πήρα πέρισυ μαζί με άλλα βιβλία.. εγώ ψωνίζω από αμαζον πολύ, κανε paypal να είσαι πιο σίγουρη.

θα βγούμε βολτίτσα σήμερα με εβελιν, αν θελεις συναντιόμαστε..για καφεδάκι ή να δώσουμε μαμ στα παπάκια!!! είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΜΜΜΜΜ ΒΟΛΤΕΣ ΑΚΟΥΩ ΣΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ!!!!!!

ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΠΕΠΗ....ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΝΙΤΣΟ!!!! ΘΕΛΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλή χρονιά σε όλες σας. Χαίρομαι που ανοίχτηκε τέτοιο θέμα και είστε όλες οι συμπατριώτισσες μου μαζεμένες. Ηθελα την βοήθεια σας για κατι που με απασχολεί. Είμαι στον 7ο μήνα εγκυμοσύνης και με παρακολουθει στο νοσοκομείο της Νάουσας ο Αθανασίου. Προχθές εμαθα οτι δεν γίνονται γεννήσεις αλλο εκεί γιατί δεν υπάρχει Παιδίατρος. Τώρα τι κάνω? Μια επιλογή είναι Βέροια και η άλλη Γιαννιτσά. Για μενα χιλιομετρικά είναι το ίδιο. Με ενδιαφέρει να βρώ ενα καλό γυναικολόγο σε ενα απο τα δυο νοσοκομεία, να γεννήσω φυσιολογικά και να έχει καλές μαίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!1

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ! ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΜΑΙΕΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ....ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ.... Κ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!

ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΞΕΓΕΝΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΤΖΑΜΑΛ ΑΛΛΑ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΙΛΗΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΖΟΝΟΓΛΟΥ! ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΓΥΝΕΚΕΣ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ!

ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΕ ΘΕΜΑ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΤΛ ΔΕΝ ΒΡΙΣΕΚΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΡΟ.....

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΖΗΤΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΕΓΑΛΑ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΠΟΣΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΓΓΕΝΗΣΟΥΝ!

Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΙΜΑ! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!

καλώς όρισες ehatzika και σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου...

τι εννοείς ότι δεν γίνονται γέννες επειδή δεν υπάρχει παιδίατρος;

εγώ γνωρίζω ότι έχουμε 2 εξαιρετικούς παιδίατρους στο νοσοκομείο μας, την κ.Σείζυ και τον κ.Σαμαρά..και οι 2 εξαιρετικοί...

δεν υπάρχει νεογνολόγος ίσως;

είσαι σίγουρη γι αυτό; σου το είπε κάποιος υπεύθυνος ή όχι..;

επειδή η μαιευτική κλινική του νοσοκομείου είναι ανακαινισμένη πρόσφατα (πέρισυ) κ θεωρείται από τις καλύτερες...

αύριο θα ρωτήσω κ όλας αν θέλεις (τυχαίνει να γνωρίζω τον διευθυντή του νοσοκομείου πάρα πολύ καλά) κ θα σου δώσω κ πιο υπεύθυνη απάντηση).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO NINAKI MOY ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ :cry: ΦΤΑΡΝΙΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΡΕΧΕΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!

ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΦΤΑΡΝΙΖΕΤΕ Κ ΟΛΟ ΤΡΙΒΕΙ Κ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ!!!!

ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΑ Κ ΔΑΚΡΥΣΜΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΑΠΤΟΗΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ!!!!

ΓΙΑΤΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ????? ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΕΞΕΣΚΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kapoy akousa gia auton to giatro sta giannitsa. tha prospathisw na epikoinwnisw mazi tou. na ddw an mporei na me analabei twra giati eimai kai 7 minwn. euxaristw poli gia tin pliroforia. na eisai kala

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!1

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ! ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΜΑΙΕΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ....ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ.... Κ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!

ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΞΕΓΕΝΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΤΖΑΜΑΛ ΑΛΛΑ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΙΛΗΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΖΟΝΟΓΛΟΥ! ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΓΥΝΕΚΕΣ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ!

ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΕ ΘΕΜΑ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΤΛ ΔΕΝ ΒΡΙΣΕΚΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΡΟ.....

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΖΗΤΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΕΓΑΛΑ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΠΟΣΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΓΓΕΝΗΣΟΥΝ!

Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΙΜΑ! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai apo dio atoma to akousa kai i mia einai maia. kai ithela poli na gennisw sti naousa alla twra allazoun ta dedomena

καλησπέρα!!

καλώς όρισες ehatzika και σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου...

τι εννοείς ότι δεν γίνονται γέννες επειδή δεν υπάρχει παιδίατρος;

εγώ γνωρίζω ότι έχουμε 2 εξαιρετικούς παιδίατρους στο νοσοκομείο μας, την κ.Σείζυ και τον κ.Σαμαρά..και οι 2 εξαιρετικοί...

δεν υπάρχει νεογνολόγος ίσως;

είσαι σίγουρη γι αυτό; σου το είπε κάποιος υπεύθυνος ή όχι..;

επειδή η μαιευτική κλινική του νοσοκομείου είναι ανακαινισμένη πρόσφατα (πέρισυ) κ θεωρείται από τις καλύτερες...

αύριο θα ρωτήσω κ όλας αν θέλεις (τυχαίνει να γνωρίζω τον διευθυντή του νοσοκομείου πάρα πολύ καλά) κ θα σου δώσω κ πιο υπεύθυνη απάντηση).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO NINAKI MOY ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ :cry: ΦΤΑΡΝΙΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΡΕΧΕΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!!

ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΦΤΑΡΝΙΖΕΤΕ Κ ΟΛΟ ΤΡΙΒΕΙ Κ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ!!!!

ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΑ Κ ΔΑΚΡΥΣΜΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΑΠΤΟΗΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ!!!!

ΓΙΑΤΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ????? ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΕΞΕΣΚΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ!

καλημερούδια!!

περαστικά σας ελενάκι!! εντάξει δεν αρρώστησε και πάαααααααααρα πολύ το νινί σου...λίγο συναχάκι έχει όπως όλοι άλλωστε...

καθαρισμός τη μυτούλα με άφθονο φυσιολογικό ορό...ή καλύτερα με υπέρτονο διάλυμα - αποστειρωμενο θαλασσινό νερό (πχ sinomarin -υπάρχει και σε μορφή spray για να μην δυσανασχετεί ο μικρός) και ρούφηγμα με μια από τις συσκευές απόφραξης- αυτό είναι το πιο σημαντικό για να μην γίνουν οι μύξες του βήχας.

επίσης υπάρχει φυτικό σκεύασμα στα φαρμακεία από την appivita με αιθέρια έλαια ευκάλυπτου κ εχινάκεια, μπορείς να του κάνεις εντριβή στο στήθος κ στην πλατούλα κ μια δυο σταγονίτσες πριν κοιμηθεί κάτω από τα ρουθούνια για να ανοίγει η μύτη...

επίσης μπορείς να βράσεις ευκάλυπτο κ να αφήσεις ένα ποτηράκι πάνω στο καλοριφέρ

ενα χυμό πορτοκαλιού μεσημέρι -απόγευμα, επίσης καμμιά έξτρα πιπεριά πράσινη στο φαγητό του..

Αν δεν μπορεί να κοιμηθεί, λίγο σήκωσε 30 μοίρες το στρωματάκι του .... πολλά υγρά, σουπίτσες για φαγητό μην επιβαρυνθεί το στομαχάκι του..και υπομονή..θα περάσει θέλει κανένα 7ήμερο το απλό συναχάκι να κάνει τον κύκλο του..

Επίσης, το ξέρω ότι ήταν άσχετο με την ερώτησή σου...αλλά η περπατούρα αντενδείκνυται στα μωρά πια, και κυρίως στα αγοράκια...αν δεν έχεις ρωτήσει τον παιδίατρο σου και θελεις κάνε μια ερώτηση..

ehatzika σήμερα θα ρωτήσω για το θέμα σου κ θα σου γράψω αργότερα..

φιλάκιααααααα σε όλες κ καλημε΄ρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΡΕ ΜΑΡΙΝΑ :D ΟΡΟ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ Κ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΘΙΣΤΟ ΜΕ ΣΥΡΙΓΚΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!

ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ!

ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΤΟ ΣΚΕΥΑΣΜΑ ΠΟΥ ΛΕΣ! :D

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ :oops::oops::oops::oops: ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ????? Η ΘΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ??? Κ ΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ??? ΑΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΛΛΥ????

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ Κ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΒΓΑΖΟΥΝ Κ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ :lol::lol::lol::lol:

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΣΤΗΡΟΣ ΟΠΩΣ ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑ;ΤΡΟΦΗΣ ΧΑΠΙΑ ΚΤΛ....ΟΠΟΤΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ! ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΤΟΥ....... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok τότε, αν είναι με τη σύμφωνη γνώμη του παιδιάτρου πάω πάσο!!

κ εχει δίκιο με τις χαζές έρευνες των αμερικάνων!!!!:):):)

βεβαια όμως από την άλλη εκεί που θέλουμε τις ακολουθούμε..ε; δλδ, η συσχέτιση ας πούμε αλλεργιών κ πορτοκαλιού από αμερικανούς ερευνητές έγινε.. ;);)

αν κ έχω διαβάσει πολλά κ άσχημα για τις περπατούρες..κ από ευρωπαίους ερευνητές..αλλά τελικά δεν ξέρεις κ ποιον να εμπιστευτείς... εγώ πάντως δεν την έβαλα ποτέ σε περπατούρα ούτε στράτα, κ περπάτησε 11 μηνών μόνη της..

για τον ορό, κανένα μωρό δεν το θελει ειναι φυσιολογικό..έχει κ σε σπραι μορφή για πιο εύκολο που δεν το καταλαβαίνουν..

εγώ στον γιατρό την πήγα την 1 φορά που είχαμε συνάχι μέχρι τώρα πέρισυ αυτό, επειδή φοβήθηκα αν έχει ακροαστικά ή βρογχικά ή κάτι τέτοιο..τλκ δεν είχε αλλα εμενα θα με ειχε φαει το αγχος :oops::oops:

ehatzika μίλησα με τον γνωστό μου που σου είπα, κ μου είπε ότι έφυγε ένας γυναικολόγος (λαμπράκης ή κάπως έτσι δεν το συγκράτησα) κ αυτό είναι κάτι προσωρινό για καμιά εβδομαδα ή τοσο που έστειλαν ετοιμόγεννες βέροια ή εδεσσα, κ θα αναπληρωθεί η θέση του μέσα στην εβδομάδα, αυτή ή την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΜΕ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΑΡΓΟΥΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΕ ΟΡΘΙΟΣ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ!!!! ;);)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ Τ!

ΠΕΠΜΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ Κ ΖΥΜΑΡΙΚΟΥΛΙΑ ΜΙΑΜΙΑΜ!!!! ΤΑ ΑΛΕΘΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ???

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΟ Μ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΕΛΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ :lol::lol::lol:

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ! ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑ Η ΑΝ ΒΡΑΖΕΙ ΣΤΑ ΣΤΗΘΑΚΙΑ Κ ΑΚΟΥΩ ΧΟΥΡ ΧΟΥΡ! ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΥΞΑ Κ ΦΤΑΡΝΙΣΜΑ ΕΧΕΙ ΟΛΟ ΚΟΛΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΒΗΞΕ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΔΩΣΕ ΠΑΡΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΟΥΖΑΚΙ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ.Η ΜΙΚΡΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΥΠΝΟ!ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΩΣΕ ΥΠΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ Κ ΜΠΙΡΙΜΠΑ!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΤΙΠΟΤΑ.ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓ-ΣΕΠ-ΟΚΤ ΓΙΝΑΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ.!!!ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΓΥΝΑΙΚΕΣ...ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΑΜΑΤΑΣ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΕΤ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ??????? ΞΕΜΑΛΙΑΣΕΣ ΚΑΜΙΑ???? ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΟΥ????

ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ ΛΕΣ Κ ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ ΜΑΓΙΑΤΙΚΕΣ ΑΝ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΕΠ-ΟΚΤ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΑΛΟΥΜ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΚΟΜΑ..ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω να δηλωσω δημοσιως οτι η Μαρίνα κανει καταπληκτικο παστιτσιο !!!!! ;);)

Και cheesecake!!!!!

αααααα σας μερσώ για τα καλά σας λόγια!!!

την επόμενη φορά θα σας κάνω τούρτα σοκολάτα κ ψητό με πατάτες στο φούρνο που είναι κ η σπεσιαλιτέ μου!!!!

εγώ έχω να πω δημοσίως οτι i am in love with kassandra!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...