Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010..


Recommended Posts

εγω τελικα δεν εχω καταλαβει τι ειναι αυτο που την τσιτωνει πιο πολυ να της τα λεω χυμα ετσι οπως ξερω η να ειμαι αδιαφορη και ψυχρη??? :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κοριτσια καλησπέρα.....υπάρχουν και καλές πεθερές.... :woohoo: σαν τη δικη μου πεθερα δηλαδή.....να ξεκινήσω η θα ζηλεψετε ; ; ; ; ; ;; λοιπόν....δεν ανακατευεται πουθενά....αν δεν της δωσουμε δικαιωμα εμεις...και αν ανακατευτει θα ειναι για καλο....παντα υποστηριζει εμενα κι ας εχει τρομερη αδυναμια στον αντρα μου....φυσικα μενει στο χωριο 3 ωρες εξω απο την αθηνα...αλλα οσες φορες πηγαμε στο χωριο με ειχε στα ωπα ωπα...ουτε να βαλω νερο μονη μου δεν με αφηνει μην κουραστω...και οχι τωρα που εμαθε οτι ειμαι εγκυος..αλλα απο ανεκαθεν...το καλοκαιρι του 2009 μου κλεψανε την τσαντα και με χτυπησανε..η πεθερα μου εκλαιγε λες και πειραξανε το παιδι της....και δεν ειμαι υπερβολικη γιατι ειλικρινα.... με εχει στα ωπα..ωπα...μιλαω με τις ωρες καθημερινα στο τηλεφωνο μαζι της...μιλαμε σαν φιλες...εχουμε μυστικα...και ναι μου εχει εμπιστευτει πραγματα για τον αντρα μου που θα την μαλωνε αν ηξερε οτι μου τα λεει...λοιπον τι εχετε να πειτε γλυκες μου ; ; ; ; ; ; ; ; ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poph1987 έγραψε:

καλησπερα κοριτσια με λενε ποπη

ειμαι 19 εβδομαδων και 5 ημερες και γενναω τονν νοεμβριο

kalispera Popi....sou exoun pei imerominia toketou? ki egw nomevri gennaw...agoraki h koritsaki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melitini akougete polu kalh h sxesh pou exeis me thn pethera sou, sigoura omos prepei na einai kai apo ths duo plevres alios den ginete.. Emena den einai oute kakh oute kalh einai h pethera mou kai thn agapaw san pethera...Den thelw kai polu oikiotita giati den ksereis pote pote tha to xrisimopihsei enantion sou opos kai na to kanoume to aima nero den ginete kai an xriastei na parei thesh ton gio ths tha stiriksei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Melitini akougete polu kalh h sxesh pou exeis me thn pethera sou, sigoura omos prepei na einai kai apo ths duo plevres alios den ginete.. Emena den einai oute kakh oute kalh einai h pethera mou kai thn agapaw san pethera...Den thelw kai polu oikiotita giati den ksereis pote pote tha to xrisimopihsei enantion sou opos kai na to kanoume to aima nero den ginete kai an xriastei na parei thesh ton gio ths tha stiriksei...

Evi...φυσικά το αίμα νερο δεν γινεται...καποτε σαν ζευγαρι κι εμεις με τον αντρα μου μαλωσαμε....κι εγω σαν κακο κοριτσι τα ειπα ολα στην πεθερα μου...ακομα δεν μεναμε μαζι με τον αντρα μου οταν εγινε αυτο...τοτε η πεθερουλα μου τον πηρε τηλ. και τον εβαλε στη θεση του...ηρθε να με παρει αμεσως εκεινος σαν βρεγμενη γατα...κι ας μην εφταιγε μονο εκεινος...τωρα τα θυμομαστε και γελαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena genika h taktikh tou na pernw na kanw parapona den mou aresei katholou...Einai ston xaraktira mou kai den mporw na milisw gia alous alla egw ta provlimata pou exw me ton antra mou thelw na menoun metaksi mas kai na mhn anakatevete kanenas 3:os...Genika den afinw na eorounte pragmata oute fovame thn siggroush, ta vazoume kato kai ta sizitame mexri na vroume lish, vevea den tha arnithw pos eimai stravoksilo kai arketa dinatos + evesthitos anthropos kai genika pernaei h mpogia mou sto spiti mas....Apo thn arxh ths sxeshs mas ekane kapia pragmata h pethera mou pou ne men den htan sovara aman alla edikse to pos skeftete kai me enoxlisan arketa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Emena genika h taktikh tou na pernw na kanw parapona den mou aresei katholou...Einai ston xaraktira mou kai den mporw na milisw gia alous alla egw ta provlimata pou exw me ton antra mou thelw na menoun metaksi mas kai na mhn anakatevete kanenas 3:os...Genika den afinw na eorounte pragmata oute fovame thn siggroush, ta vazoume kato kai ta sizitame mexri na vroume lish, vevea den tha arnithw pos eimai stravoksilo kai arketa dinatos + evesthitos anthropos kai genika pernaei h mpogia mou sto spiti mas....Apo thn arxh ths sxeshs mas ekane kapia pragmata h pethera mou pou ne men den htan sovara aman alla edikse to pos skeftete kai me enoxlisan arketa...

ξερω οτι το 99% εχουν προβλημα με τις πεθερες....βλεπω απο την αδελφη μου συχνα τι τραβαει με την πεθερα της...δυστυχως ο μονος τροπος για να μην την εχει μια γυναικα στα ποδια της ειναι να μενει αρκετα μακρια...μενετε κοντα βρε Εvi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To (makria kai agaphmenh) den vgike tuxea eimai sigourh..Menoume sxetika konta alla den einai oti erxete sto spiti mas shnexia,to antitheto malista apla sthn arxh otan ftiaxname to proto mas spiti eixan apopsh gia ola...Elega egw stous mastores tha kanete afto,erxotan meta ta petherika mou kai edinan ales diatages kai ta eperna sto kranio, H epidi auth exei gemisei to spiti ths me plekta kai exei kanei kai gia tous gious ths eprepe na ta stolisw kai egw pantou gia na einai efxaristimenh...Eftixos den eimai apo autes pou ta trone kai kathonte alla me ton tropo mou ths edosa kai katalave pos mexrh edw se pernei pio edw kaigese kai epidi den einai xazh to epiase to mhnima grigora kai twra eimatse polu kalitera....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα....απο τοτε Evi τα εκοψε αυτα ; ; ; ; καλυτερα μακρια και αγαπημενοι....ειμαι τυχερη δηλαδη που εχω μαζι τους 3 ωρες αποσταση...αλλα να σου πω...μερικες φορες μας εχουν πει καποια πραγματα αλλα ευτυχως ξεραμε ηδη οτι ειχαν δικιο...γιατι συμφωνουσαμε...και δεν υπαρχει περιπτωση να μεινουν μονιμα αθηνα ποτε...ερχονται το πολυ 3 μερες το χρονο και αλλη μια φορα το χρονο πηγαινουμε εμεις σ' αυτους..αλλα οπως σου ειπα...δεν μου λενε κουβεντα....ΕΥΤΥΧΩΣ.......EIMAI τοσο νευρικη που αν ειχα το παραμικρο προβλημα θα τους εκανα να με αντιπαθησουν μεχρι αηδιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα....απο τοτε Evi τα εκοψε αυτα ; ; ; ; καλυτερα μακρια και αγαπημενοι....ειμαι τυχερη δηλαδη που εχω μαζι τους 3 ωρες αποσταση...αλλα να σου πω...μερικες φορες μας εχουν πει καποια πραγματα αλλα ευτυχως ξεραμε ηδη οτι ειχαν δικιο...γιατι συμφωνουσαμε...και δεν υπαρχει περιπτωση να μεινουν μονιμα αθηνα ποτε...ερχονται το πολυ 3 μερες το χρονο και αλλη μια φορα το χρονο πηγαινουμε εμεις σ' αυτους..αλλα οπως σου ειπα...δεν μου λενε κουβεντα....ΕΥΤΥΧΩΣ.......EIMAI τοσο νευρικη που αν ειχα το παραμικρο προβλημα θα τους εκανα να με αντιπαθησουν μεχρι αηδιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meletini esu eisai apo tis tyxeres ;);) yparxoun kai kales petheres alla liges giayto kala einai na kratiseis ayth thn sxesei pou exeis giati ayrio methayrio tha deis oti panw sta paidia tha xriasteis boithia kai apo ti stigmh pou exete ayth thn sxesei kai exei kali kardia na thn sebese kai tha deis se kalo tha sou bgei :cheer::cheer: san tis evis thn pethera exei dikio kai leei makria kai agapimeni :angry: me thn dikia mou thn pethera exw tsakothei arketes fores alla eytixos o antras mou den einai mamouxalos kai panta ma panta exei parei to meros mou kai mprosta tis :angry::angry: sthn arxi pou pantreftika eirthe sto spiti mou na me boithisi kai mou elege pou na balw ta pothria kai oti ekei einai to swsto meros kai anakatebotan arketa!!!kai opota tis elega kapio problhma me ton gio ths panta elege nai nai exeis dikio alla kai panta ebriske kati na ton ypostiriksi enw h dikh mou h mhtera oti kai na tis elega gia ton antra mou panta eperne to meros tou kai de mou ebaze fitilies gia na nebriazw ton dikeologouse!!eimai 13 xronia me ton antra mou kai 10 xronia pantremenh...plewn me thn pethera mou exei mathei h mia ti enoxlei thn ali kai prospathoume na mhn mpenoume h mia sta xorafia tis alis..me ta paidia mou einai poli kali kai panta ta fortonei me rouxa kai paixnidia :silly: :silly: den exei kakia kardia apla liges idiotropies kai panta thn bazw sthn thesi tis otan ksefeugei...twra pou tha syzhsoume gia kapious mhnes tha doume an tha fame ta moustakia mas h oxi a nea mou tha ta mathenete :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μεγαλο θεμα η πεθερα...εγω δυστυχως την εχω και καθετε απο πανω μου αλλα δυστηχως με τον τροπο της εχει διωξει τον γιο της και ετσι θα φυγουμε να μεινει μονη της και ισως τοτε σκεφτει καλυτερα οτι εχει κανει...ενα θα σας πω για να δειτε..εχει αλλουσ δυο γιους και οι δυο εχουν αγορια (ο ενας εχει και μια κορη-αλλα εχει το ονομα της αλλης γιαγιας)το στραβωμα που πηρε οταν της ειπα οτι θα κανω και εγω αγορι δεν λεγεται...δεν μου μιλουσε...οταν της το ειπα αντι να μου πει μπραβο συγχαρητηρια η οτιδηποτε αλλο γυριζει και μου λεει ναι καλα μεχρι να γεννηθει δεν ξερεις 100% τι ειναι και τις δειχνω τον υπερηχο και μου λεει ναι καλα και βροντηξε την πορτα και εφυγε..πως να το αντιμετωπισω τωρα αυτο???οταν μου δειχνει απο την αρχη οτι δεν θελει το παιδι μου επειδη ειναι αγορι και εχει ηδη αλλους δυο εγγονους???

για να μην πω για τις δουλειες που παιρνει πρωτοβουλιες και μου κανει...εγω δεν θελω να μου κανει τιποτα ειμαι νεα νοικοκυρα και θελω να κανω τα πραγματα ετσι οπως τα θελω εγω...και ας τα κανω λαθος..αφηστε δε που επειδη μενουμε στο πατρικο του αντρα μου το κουδουνι δεν εχει χτυπησει ποτε ουτε απο αυτην αλλα ουτε και απο τα αδερφια του αλεξη...εντελως χυμα κατασταση και μηδεν σεβασμος...και οταν τολμησα να της τα πω κοντεψα να βρω και τον μπελα μου..

το καλο μεσα σε ολα αυτα ειναι οτι εχω την υποστηριξη του αλεξη οποτε δεν με νοιαζει ουτε η δικη της γνωμη ουτε των παιδιων της...μακρια κοριτσια μακρια...και δεν θελω και καμια βοηθεια με το παιδι μου γιατι βλεπω πως φερεται στα αλλα...ΜΑΚΡΙΑ :angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou ayth den einai pethera signomh alla einai skila...den trepete ligo ti simasia exei ti einai..to prwto sou paidaki einai!!!pote na mhn tis taksis onoma osa paidia kai na kaneis....tetia pou einai oute egw tha ithela boithia....egw pantos tis to etaksa to onoma tis petheras mou stayros apo stayroula!!!afoy o antras sou einai me to meros sou mhn fobase tipota..to problhma einai otan h antres pane me tis manes tous..emena tote pou tsakonomouna mazi tis mou elege o antras mou na mhn tis milaw kai na mhn stenaxorieme..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw den exw problima me tin pethera mou.menei se alli poli kai den exoyme polla polla. tilefwna mono gia ta nea mas. thelei na erthei na me dei sto spiti kai den tin fernei o andras mou, giati barietai na tin exei sto spiti. to problima einai o pateras mou, pou menei dipla mas. epeidi tous ebala tis fwnes pou ebenan sto spiti moy synexeia, o pateras mou pidage apo balkoni se balkoni gia na kanei tis douleies pou ithele!!!! :blink: ton blepame ksafnika sto balkoni mas!!! :angry: pali kala poy exw tin kalyteri mitera kai briskoume akri!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους ηρθε το ρευμα...μαρακι δικιο εχεις και εγω μαζι αλλα που να το βρω που μολις πω μια κουβεντα παει και τα λεει οπως της ερθει στους αλλους γιους και βαζουν μετα τον δικο μου μπροστα οτι και καλα δεν νοιαζετε την μανα του και αλλα παρομοια...

εννοειται το ονομα της απο μενα δεν το ακουει ακομα και αν με χρυσοσει..

και εμενα μου λεει το ιδιο ο αλεξης αλλα μεχρι ποτε ρε γαμωτο δεν θα δινω σημασια???

να δωσω ενα παραδειγμα για σημερα?διπλα μας μενει η κολλητη μου και κουμπαρα αφου θα βαφτισει τον μπεμπη(εννοειται δεν θελει να την βλεπει ουτε ζωγραφιστη)μαζι με τον αντρα της..σημερα λοιπον ο αλεξης θα αργουσε να πηγαινε στην δουλεια και ετσι εχθες τον πειραζε και του ελεγε οτι εγω θα σου κανω καφεδακι και πρωινο με αυγα μπεικον και οτι αλλο θες και πειραζομασταν και οι τεσσερεις..η κυρια λοιπον ειχε στησει αυτι(περιεργο εεε???)και σημερα σε καποια φαση που ειπε ο αλεξης πως θα φαει μια και καλη το βραδυ και του ελεγα εγω πως θα πειναει μεχρι τοτε περνουσε εκεινη εκεινη και αρχιζει:γιατι??δεν σου εκανε πρωινο που σου εταζε αυγα και μπεικον χθες?ποια της λεει ο αλεξης??η δικια σου απο διπλα που προσφερεται συνεχεια..γιατι εσυ γυναικα δεν εχεις να σου φτιαξει πρωινο???εγω της λεει εχω δυο γυναικες εσενα τι σε νοιαζει???κουμαντο σπιτι σου...σε λιγο θα σου καθεται κι ολας του λεει και τα παιρνει στο κρανιο την στολιζει και μπαινει στο σπιτι...περιττο να πω τι γελια καναμε μετα με την κουμπαρα που της το ελεγε αλλα ρε παιδια ποσο πονηρο μυαλο αυτη η γυναικα???ποσο???

εχω χιλιαδες ιστοριες που ελπιζω να παψουν σε πολυ λιγο καιρο που θα φυγουμε απο δω και να δουμε ποιον θα παρακαλαει τοτε... :angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia exw sima :woohoo: :woohoo: Ara den tha xathoume...Eimai sto xorio mou kai xalaronw...Maria mazepsteta kai opou figh,figh kai polu antekses...Egw den tha mporousa oute mera mazi ths, akou ekei na mhn thelei to paidi giati einai agori :angry::angry::angry: VLAMENH....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

meletini esu eisai apo tis tyxeres ;);) yparxoun kai kales petheres alla liges giayto kala einai na kratiseis ayth thn sxesei pou exeis giati ayrio methayrio tha deis oti panw sta paidia tha xriasteis boithia kai apo ti stigmh pou exete ayth thn sxesei kai exei kali kardia na thn sebese kai tha deis se kalo tha sou bgei :cheer::cheer: san tis evis thn pethera exei dikio kai leei makria kai agapimeni :angry: me thn dikia mou thn pethera exw tsakothei arketes fores alla eytixos o antras mou den einai mamouxalos kai panta ma panta exei parei to meros mou kai mprosta tis :angry::angry: sthn arxi pou pantreftika eirthe sto spiti mou na me boithisi kai mou elege pou na balw ta pothria kai oti ekei einai to swsto meros kai anakatebotan arketa!!!kai opota tis elega kapio problhma me ton gio ths panta elege nai nai exeis dikio alla kai panta ebriske kati na ton ypostiriksi enw h dikh mou h mhtera oti kai na tis elega gia ton antra mou panta eperne to meros tou kai de mou ebaze fitilies gia na nebriazw ton dikeologouse!!eimai 13 xronia me ton antra mou kai 10 xronia pantremenh...plewn me thn pethera mou exei mathei h mia ti enoxlei thn ali kai prospathoume na mhn mpenoume h mia sta xorafia tis alis..me ta paidia mou einai poli kali kai panta ta fortonei me rouxa kai paixnidia :silly: :silly: den exei kakia kardia apla liges idiotropies kai panta thn bazw sthn thesi tis otan ksefeugei...twra pou tha syzhsoume gia kapious mhnes tha doume an tha fame ta moustakia mas h oxi a nea mou tha ta mathenete :S:S

Μαρία η δικη μου πεθερά...οταν της λεω καποια πραγματα...ας πουμε σαν παραπονα....οχι μονο παιρνει το μερος μου....αλλα σε πληροφορω οτι...και μπροστα στον αντρα μου τα λεει....μπροστα μου του φωναζει οταν εχω δικιο....αφου μου λεει μια μερα ο αντρας μου καλα τι της ειπες και μου εβαλε τις φωνες στο τηλεφωνο ; ; ; ; χαχαχαχα.....ξερω ομως οτι οι περισσοτερες πεθερες ειναι μεγαλο προβλημα γιατι αυτα που περνας εσυ και χειροτερα εχει η αδελφη μου με την πεθερα της...καλα γιατι θα μεινετε στο ιδιο σπιτι ; ; ; εγω ακομα και που εχω τοσο καλες σχεσεις....πανω απο 5 μερες δεν αντεχω να μεινω με τα πεθερικα....οπως λεει και η Evi μακρια και αγαπημενοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meletini den kserw an katalabes apo tis proigoumenes syzhthseis oti feugo gia na meinw monima kanada kai prostoparon tha meinw sthn pethera mou mexri na taktopihthoume kai na mporesoume na meinoume moni mas tha meinoume mazi tous gia kapious mhnes...anagastika!!!!eftixos re evi pou exeis shma na ta psiloleme na mhn se xasoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια...καλη εβδομαδα να εχουμε :woohoo: εμενα δεν μου μπηκε καλα η εβδομαδα...εχω ξυπνησει με πολυ αγχος,ακουστε τι εχω σκεφτει παλι!!επειδη ακουσα απο εσας να λετε οτι εχετε νιωσει τα μωρακια σας...και επειδη δεν εχω παρει κιλα και η κοιλια μου μολις που φαινεται ,με εχει ποιασει τρομος :unsure: η αληθεια ειναι πως εχω επηρρεαστει απο ολα αυτα που εχω διαβασει στο μαμμυ αυτες τις ημερες και οι ορμονες μου εχουν βαρεσει κοκκινο :blink::blink: ελπιζω να ηρεμισω συντομα ;) φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...