Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

καλησπερα αυτη ειναι η ενεση που κανεις για να κατεβασεις ωαρια κ μετα που την ξανακανεις για να το σκασεις κ ερχεσαι σε επαφη για να πιασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rania mou epines xapakia i evales k eneseis gia na kaneis perissotera waria i mono tin pregnyl evales?

To ekana k egw stin spermategxiseis auta alla evala k eneseis gia perissotera waria!! Avrio 8a paw se ena kainourgio giatro eidiko gia e3wswmatikes k 8a i8ela na ton rwtisw an mporw na valw mono tin pregnyl giati avrio einai i 6i mera tou kiklou mou k den nomizw na prolavenw na valw k eneseis gia na kanw k alla waria..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηπια τα serpafar για 5 μερες απο 2η μερα της περιοδου.απο οσο ξερω αυτα ειναι για να κανεις σιγουρα ωορρηξια,επειδη δεν κανουμε καθε μηνα,αλλα πολλες φορες δημιουργει και πολλα ωοθυλακια.ενεση εκανα μονο την pregnyl χτες για να σπασει το ωοθυλακιο σε 36 ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα πέρα για πεεεεερααααα !

εγώ 1 ξέρω...

ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕ-ΤΑΝΕΙ !

ράνια σεξουάλα !!!

όλες σύντομα φουσκωτουλες !!!!

βλέπω το ρίξατε στο επιστημονικό, εεεεεε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο σεξουαλικοτητα αλλο τπτ,ειδικα σημερις!!!με φορμες,με ενα κοτσο στο μαλλι και το χειροτερο,κατι με πειραξε και τρεχω συνεχεια τουαλετα!!χαχα!!και ειναι οι μερες μου σημερα αυριο!!μεχρι να πετανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τι κάνετε;

Εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου ΓΜΤ! Είμαι στην 22η μέρα και ξανά μανά τα ίδια. Τα ίδια συμπτώματα, οι ίδιες ενοχλήσεις. ΟΥΦ! Κουράστηκα ρε κορίτσια πολύ έναν χρόνο τώρα με αυτή την ιστορία. Το κακό είναι ότι δεν έχω φύγει και για διακοπές, αλλά και αυτές που θα πάω δεν θα είναι και κάτι το φοβερό, οπότε δε με βλέπω να χαλαρώνω.

Πάντως πολύ το έχω ζορίσει το θέμα και αποτέλεσμα μηδέν. Με πονάει και το στήθος μου και αυτό με εκνευρίζει ακόμα περισσότερο

Είναι η μέρα της γκρίνιας σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας,γεια σας!!μαρια και φωτη,ειχατε δικιο!μεχρι να πετανει!!!εγω ομως...οτι βαλαμε ξυπνητηρι στις 5:30 τα ξημερωματα και μετα παλι στις 7 για να κανουμε κοκο και τωρα με γλυκοκοιταζει παλι???τι σας λεει?ο γιατρος φταιει,που ειπε πως θα σπασει η ομελετα μου κατα τις 6-8 το πρωι...μεχρι να πετανει σε λεωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo βρε ράνια !!! εγώ 1η φορά εκανα προγραμματισμένο sex και ήμουν ψιλοξενερωμένη (οπότε φαντάζομαι ο άντρας μου...) ! συγχαρητήρια στο σύζυγό σου !!!!!!!!!!!!!!!!!

μήπως είναι ταύρος (ζώδιο) ;;;!!

το δικό μου είναι υδροχοάκι, και τα δυό μας (εγώ ζυγός) είμαστε πολύ εγκεφαλικοί τύποι.......

καλή επιτυχία γλυκούλα !!!

andria ! τι κάνεις ;; σήμερα εχω εγώ μακαρόνια ! χιχιχι !!

κουράγιο speranza !!!!!!! και γω μετράω για να κάνω τεστάκι !! σε 10 μερούλες ....αχ αχ αχχχχχχχχχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα,μια χαρα!!δεν ειχαμε θεμα..ριξαμε και κατι γελια τρελα πρωι πρωι.κι εγω ζυγος ειμαι και ο αντρας μου ψαρακι.οσο για τεστ,οχι predictor,μακρια.μονο χωριακη.εγω φοβαμαι πως αν αδιαθετησω θα ειναι στις διακοπες μας.οποτε εχω 2 λογους που δεν θελω να ερθει η ρουφιανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω και ο δικος μου τα ιδια με το προγραμματισμένο, του σηκωνοταν οι τριχες!!!!Γι αυτο κι εγω πλεον το κανω ανέμελα σαν αν μην τρεχει τιποτα για να μην αγχωνεται!Οπως τρεχει η καντυ-καντυ στο λιβαδι ενα πραγμα!!! χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

μπα,μια χαρα!!δεν ειχαμε θεμα..ριξαμε και κατι γελια τρελα πρωι πρωι.κι εγω ζυγος ειμαι και ο αντρας μου ψαρακι.οσο για τεστ,οχι predictor,μακρια.μονο χωριακη.εγω φοβαμαι πως αν αδιαθετησω θα ειναι στις διακοπες μας.οποτε εχω 2 λογους που δεν θελω να ερθει η ρουφιανα

Ωρε ρανια κι εγω περιμενω 19 και 24 πεταμε.....λες να φαω καμια παπαρα και να εχω στις διακοπες? :blink::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω απορω με τον δικο μου.σηκω του λεω,υπακουει!!!με τη μια,δεν θελει πολυ.ε,ειμαι και γυναικαρα,πως να το κανουμε!!!

αναστασια,εγω παντως περιμενω 23 και 24 φευγουμε για 4 μερες.οποτε αν ερθει,την εκατσα...ευτυχως 2-3 μερες μου κραταει.μονο το σαββατο αν θα χασω μπανιο,απο κυριακη τα ταμπον να ειναι καλα και θα τα βολεψουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε ράνια ! ζυγός και συ !;

μπράβο ! τα ψαράκια ανέβηκαν πολύ στην εκτίμησή μου...!!! χιχιχι!!!

anastasia ... σπαστικό το προγραμματισμένο σεξ...

μου κόβει τον οργασμό !!!!! γγγκκρρρ !!!

να ρωτήσω κατι αλλο...

λένε μερικές μανούλες οτι είχαν πολλά υγρά στις αρχές της εγκυμοσύνης τους...

αλλα από πότε ξεκινάνε αυτά τα υγρά !;

ειχα διαβάσει οτι ακριβώς μόλις τελειώσει η ωορηξία στεγνώνουν απότομα τα υγρά μας.

αραααα...;;; πότε ξεκινάνε τα υγρά ΑΝ είσαι εγκυος ;; εεεε ;; εεε ;;; μετά την εμφύτευση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως μαρια μου τον προηγουμενο μηνα μεχρι που μου ηρθε περιοδος ειχα παρα πολλα υγρα.πρωτη φορα.εκτος αν πρωτη φορα τα παρατηρησα.μη σε απογοητευω αλλα καλυτερα μη δινεις σημασια σε τετοια,γιατι ετσι εκανα κι εγω και εφαγα μεγαλη φρικη(και 2 τεστ θετικα ετσι?).μακαρι βεβαια να πανε οοοοολα καλα και να ειναι εγκυμοσυνης τα υγρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωπ ! κατι βρήκα !

http://www.justmommies.com/getting-preg ... s-after-ov

λέει οτι μια εβδομάδα περίπου ΜΕΤΑ την ωορηξία... αφού γίνει η εμφύτευση !

ρανια και συ με predictor την πάτησες ;;;

εγω, τελος Μαϊου..!! αστα... πολύ σπαστικό !!!!

δυστυχώς εγώ είμαι πολύ στεγνή ! γι αυτό ανησυχώ...μμμμ...!!

(sorry κιόλας για τέτοια λεπτομέρια..)

Κυριακή πρέπει να έγινε η ωορηξία...Σαββατο βράδυ τανι τανι... :blush: είναι νωρίς... i know ! αλλα εεε... ξέρετε τώρα πως είναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι λεω παλι μεσημεριατικο!!πρεπει να κοψω το κρασι στα φαγητα!φευγω τωρα γιατι ξυπνησε το "θηριο" και παμε για 3ο γυρο μαλλον..μεχρι να πετανει...η ρανια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...