Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

milina έγραψε:

Κορίτσια εμένα είναι αρνητική..

Όλα οκ!! Τον άλλο μήνα.

Χαιρόμαστε για τη ΜΙΝΑ μας τώρα! :silly: :woohoo: :woohoo:

:angry::angry::angry::angry:

γαμωτι, τι καθυστερει τοτε και μας τρελενει???? :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ δ πειραζει αγαπουλα μου η επομενη

φορα θα ειμναι κ η τυχερη

φουυυυυυυυυυυυυυυφουφουφουφου

φουφουφουφουφυοφουυοφυοφυοφοοοοοουυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου, να είστε καλά!

Δεν καταλαβαίνω γιατί καθυστερεί όμως. Μετά από τα αντισυλληπτικά

που είχα πάρει για την κύστη, ο κύκλος μου ήταν πολύ καλός.

Ευχόμουν ότι τέλειωσαν πια οι καθυστερήσεις χωρίς λόγο...

Δεν πειράζει όμως, έχουμε μια εγκυούλα που φεύγει από την λίστα και πάει την κάτω την τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!μπραβο στο Μινακι !μακαρι να συμβει κατι καλο και σε μας!!!να βαλουμε και κανα τικερακι της προκοπαινας!ετσι κι ετσι η οωθηκη μου με εγκατελειψε δια παντως!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POU PIGE VRE I OOTHIKI SOU????PERIERGA PRAGMATA...XAXA

MILINAKI GLIKOULA..SOU EUXOMAI I EPOMENI KATHISTERISI NA EINAI I TIXERI!!!MI MAS STENAHORIESAI KI EDO THA STEILOUME I MIA STIN ALLI POLI KALI ENERGEIA NA MEINOUME OLES EGIOULES ME TO KALO..! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria eyxarsito eyxomai se 12 meres na doume ti dikh sou anakoinosi :kiss::kiss:

cuando nai apanti8ike eyxaristoo eyxomai na pane ola kala afto 8elo na valei i panagitsa to xeri tis

mpougatsoula eyxaristo k esi me to kalo na kratisis stin agalitsa sou to ninaki sou :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Cuando μου,ακους Μιλινα? ολα καλα και πολλα φιλακια! :kiss: αυτο το ονειρο με το αιμα οσο το σκεφτομαι..... :huh: και ηταν και περιοδου κατακοκκινο!και λεει αν εισαι ελευθερη θα εχεις καλο γαμο-πραγμα που δεν μας ενδιαφερει!!-αν εισαι παντρεμενη γρηγορη χαρμοσυνη ειδηση!! :woohoo: πεστο καθαρα ανθρωπε μου τι μας το φερνεις γυρω γυρω...πες θα μεινεις εγκυος!Χαχα!! :woohoo: παει το καψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε γλύκες :kiss::kiss:

Αυτή την εβδομάδα πάει ο αντρούλης μου για σπεροδιάγραμμα και έτσι θα φύγει κι αυτό από τα πόδια μας.

Εύχομαι ευχάριστα για όλες!!!!!!

Kimon η σειρά σου κοπελάρα μου!! Το όνειρο θα βγει, να είσαι σίγουρη!!

ΜΙΝΑ φύσα γιατί χανόμαστε!! Φύσα μπας και βρούμε το δρόμο για την κάτω λίστα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina ενα μεγαλο μπραααααααααααααβο. :woohoo: :woohoo: Να εχεις 9 υπεροχους μηνες με τα ολα τους ζαλαδες εμετους......χαχαχαχαχ :laugh: :laugh: και να κρατησεις στην αγκαλιασου το αγγελουδι σου.

milina μου μην στεναχωριεσε.θα ερθει θελει δεν θελει που θα παει. :)

Αντε κοριτσια η σειρα μας. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kouklitses mou eipa na dwsw to paron k na steilw polla filakia se oles~!! :kiss::kiss::kiss:

koritsia xekinise o antras mou basiliko polto k mallon mesa stin ebdomada tha pame na kanei k tin exetasi...

kata ta alla exw poly asximi diathesi.. k an deite to tickeraki mou einai k i wra gia poly ntoin ntoin!!! tha to prospathisw!! sas filw k pali oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ελατε να στειλουμε ολη μας την ενεργεια στο κιμονακι μας να μας φερει χαρμσυνη ειδηση την τεταρτη!!!!!ειναι ανχωμενο το κοριτσακι μου αλλα εγω νιωθω οτι ειναι σιγουρα εγκυουλα!!!!!!!!ελατε οι εγκυουλες να φυσυξουμε ολες μαζι κ η μη εγκυουλες (συντομα να μεινετε) στειλτε ολη σας την θετικη ενεργεια κ τις προσευχες σας στο κιμονακι για να μας φερει κ κεινο τα χαρμοσυνα!!!κιμονακι μου ανοιπομονω μαζι με ολες ις κοπελες για σενα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου κ εγω κ το σπορακι μου να εισαι εγκυουλα που σιγουρα εισαι το νιωθω το νωθω σου λεω!!!!!!!!!!!!!!!!φουυυυυυ φουυυυυυυυυυ φουυυυυυυυ φουυυυυυυυυ φουυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια τι καλα η κατω λιστα μεγαλωνει :woohoo: .μπραβο συγχαρητηρια και απο εδω στην μινα μας.σειρα ποια εχει τωρα?η kimon μας?στελνω οοοολη μου την θετικη ενεργεια για ενα θετικοτατο αποτελεσμα :) ετσι καθε μερα να εχουμε καινουργιες εγκυουλες τι ωραιααα :woohoo:

το 2010 θα ειμαστε ολες εγκυουλες θα το δειτε ;) ηρεμια κοριτσια και καλα να περναμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!πολυ χαρηκα για τη μινα.κοπελα μου ευχομαι να πανε οοολα τελεια και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και σε λιγους μηνες το μπεμπεκι σου!!

μιλινακι,μην στενοχωριεσαι,τον αλλο μηνα θα σου ερθει.πολυ φοβαμαι πως κι εγω θα παω για τον αλλο μηνα παλι..νιωθω πολυ πρηξιμο στο στηθος σημερα.λογικα μεχρι τεταρτη-πεμπτη θα μου ερθει ακαλεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινα πολλα συνχαρητηριαααα!!!!

με το καλο να γεννηθει το μινακι σουυυ!!!αντε φυσα μας κ εμας τωρα να περνουμε σειρα ολες να κατεβαινουμε προς τα κατω σιγα σιγα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIMONNNNNNNNNNNNNNNN ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...