Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera tinki mou exo 5 meres ka8ysterish efxomai an odos einai sporaki toulaxiston afti ti fora i panagitsa na me voi8isi na pane ola kala se efxarsito gia tin efxoula sou :) akomi den to skeftomai k den mporo na xaro k pali molis vgei i xoriaki 8a perpei prota na to doume k mesa sti mitra katalaveneis apo tin defteri sfaliara pou eixa me to eksomitrio eimai koumpomeni alla sinxronos 8elo na eimai k aisiodoksi aaxxxx as valei to xeri tis i panagia as to valei k as pane ola kala !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Τι μου κάνετε??

mina καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!

kimonaki φτάνει η ώρα!! Με το καλό!

Εγώ δεν πήγα γιατί ξύπνησα αργά και καθυστέρησα πολύ να έρθω στο γραφείο. Ντρέπομαι να ζητήσω να βγω έξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 έγραψε:

kalimera tinki mou exo 5 meres ka8ysterish efxomai an odos einai sporaki toulaxiston afti ti fora i panagitsa na me voi8isi na pane ola kala se efxarsito gia tin efxoula sou :) akomi den to skeftomai k den mporo na xaro k pali molis vgei i xoriaki 8a perpei prota na to doume k mesa sti mitra katalaveneis apo tin defteri sfaliara pou eixa me to eksomitrio eimai koumpomeni alla sinxronos 8elo na eimai k aisiodoksi aaxxxx as valei to xeri tis i panagia as to valei k as pane ola kala !!!!

αχ μίνα μου μακαρι να ειναι...με 5 μερες καθυστερηση αλλωστε νινι μου μυριζει... :laugh: :laugh: ειμαι σκγουρη οτι η Παναγια θα μας βοηθησει όλες και έσενα αυτη τη φορά...κανενα συμπτωμα εχεις?

τι ωρα θα εχεις τα αποτελεσματα?

βρε μιλινακιιιιιιι???θα μας φαει η αγωνιααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε?????????

Mina μου καλά αποτελέσματα κουκλίτσα!!!!!!!!!!! Όλα να πάνε τέλεια αυτή τη φορά, με τη βοήθεια της Μεγαλόχαρής μας!!!!!!!!!!

Milinaki μου............ πώς αντέχεις???????? Μακάρι να κρύβεται ένα σποράκι......... στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά!!!!!!!!!!!!

Kimonaki............ μακάρι ν' ακούσουμε κι από σένα ευχάριστα κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου............ ανυπομονώ........... να μην ξανάρθει η ρουφιάνα!!!!!!!!!! Τέλη Ιουνίου-αρχές Ιουλίου........ ξέρω γω........ έχω χάσει το μέτρημα πλέον...........

Anyway............. ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tnki mou simptomata mono oi 8iles ponane tiiiiiipota allo otan itan an adia8etiso eixa zalades tasi gia emeto tora tiiiipota mono pono stis 8iles !!!!

pipitsa mou se efxarsito kali mou makari na vgei 8etikh i xoriaki mou k makari na pane ola kala an einai 8etikh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑ μου σ' ευχαριστώ!!!!

Εσύ τι έκανες με την δεύτερη εξέταση? Την Παρασκευή σε σκεφτόμουν..όλα καλά?

Έχετε δίκιο βρε κορίτσια, σας έχω πρήξει και σήμερα δεν κατάφερα να πάω..ό,τι και να πείτε δίκιο έχετε!!

Εχθές το βράδυ μίλησα με τη φίλη μου και της έλεγα τα γεγονότα και με προσγείωσε αρκετά καλώς ή κακώς. Ότι 5 μέρες δεν είναι πολλές και με λίγα λόγια ότι δεν έχω και ΤΑ συμπτώματα. Ουσιαστικά τα συμπτώματά μου είναι η απουσία περιόδου, οι φλεβίτσες στο στήθος που δε θυμάμαι να είχα και το πρησμένο στήθος που δεν το λες και τούμπανο..

Έχω μπερδευτεί πάρα πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΕΝΗΜΕΡΩΤΗ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΘΗΝΟΥΛΑ!

mina2 έγραψε:

tnki mou simptomata mono oi 8iles ponane tiiiiiipota allo otan itan an adia8etiso eixa zalades tasi gia emeto tora tiiiipota mono pono stis 8iles !!!!

pipitsa mou se efxarsito kali mou makari na vgei 8etikh i xoriaki mou k makari na pane ola kala an einai 8etikh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre mina mou tha perimenoume enagonios..ola kala akougontai...sou euxomai na eisai kai na nai ola kala..!!:)

milinaki ma na min xipniseis?tsk tsk...loipon na min tin akous ti fili sou..eheis apousia periodou auto einai to simptoma...tha ,mporouses na min eheis tipota allo...arkei auto..na pas na kaneis xoriaki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!EKPLIXI MEGALI!!!!!!!MPRAVOOOO!!!!!!!NA NAI OLA KALA ETSI OPOS TA THES!!!!TELEIAAAA!!!MALLON DINETAI I APANTISI STO EROTIMA SU..EGO POTE THA GINO MANA..XAXAXAXA...!!!SIGHARITIRIA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΝΑ ΕΧΕΙς 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΜΙΛΙΝΑ????????????????ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΝΑ μου ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :woohoo: :woohoo:

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!!! Ξέρω πόσο το ήθελες και πόσο έχεις ταλαιπωρηθεί!!

ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...