Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑΑΑ (ΠΑΛΙ)


Domenica!

Recommended Posts

Δέν ξέρω πόσες κοπέλες με θυμάστε απο πέρσι. Η αλήθεια είναι οτι είχα πολύυυυ(υυυυυ) καιρό να γράψω, αλλά διαβάζω νέα σας.

Η εγκυμοσύνη μου η προηγούμενη εν συντομία δεν πήγε καλά και μετά απο πρόβλημα που εντοπήσαμε στο Β επιπέδου, προχωρησα σε διακοπη της στην 22η εβδομάδα. Αύτό έγινε πέρσι, στις 2 Απριλίου. Μετά απο ένα μεγάλο χρονικό διάστημα φόβου (και λογικό είναι φαντάζομαι) αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε 2η εγκυμοσύνη.

ΈΕΕΕλα όμως που την πρώτη φορά είχα (σταθεί τυχερή???) και έμεινα αμέσω έγκυος και τώρα είμαστε στον 3ο μηνα προσπαθειών και ακομα τίποτα :(

Μου ήρθε περίοδος την Πέμπτη κανονικά. Απο γυναικολογικής άποψης είμαι οκ, με έχει δει και ο γιατρός μου, δεν έχει καμια "επιπλοκη" άρα θεωρω οτι ειναι απλά θεμα τύχης και ψυχολογίας???

Καμια μανούλα που άργισε στην δεύτερη προσπάθεια σύλληψης να μου πει την γνώμη της υπάρχει???? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομενικα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλως μας ηρθες και παλι...ημουν σιγουρη οτι καποια στιγμη θα μας ξαναεγραφες νεα σου...

3 μηνες προσπαθεια δεν ειναι πολλοι...εχε υπομονη και θα ερθει και το σπορακι σας...

ευχομαι να ερθει οσο πιο γρηγορα γινεται...και να εχετε μονο χαρες στην ζωη σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχ

χαχα

χαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχα

ΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ TICKEEEEER??????? (Πραγματικά γελάω δεν ειμαι ανισόρροπη) Εχει σείρά καινούργιο να μπει, απλά δεν το θυμόμουν οτι το ειχα. χαχα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouriquάκι έχω πάρει απόφαση να ΜΗΝ γράψω τα δυσάρεστα νέα μου. Δεν θέλω να σας μαυρίσω την ψυχολογία, δεν υπάρχει λόγος. Εγινε, δεν ξεπερνιέται, δεν ξεχνιέται, δεν φεύγει ο φόβος ούτε η στεναχώρια ούτε η απώλεια. Απλά είτε θέλουμε είτε όχι πρέπει να προχωρήσουμε γιατι αλλιώς θα μας αφήσουν πίσω όλα όσα προχωράνε ούτως η άλλως....

Κανα ευχάριστο γεγονός βρε παιδιάαααααα άντε κολλήσαμε τωρα στους 3 μηνες χωρις αποτέλεσμα.., Δεν το περίμενα ποτέ απο τον εαυτό μου αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Domenica σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Πέρασα κι εγώ δυστυχώς ότι κ εσύ!!Σου εύχομαιπολύ γρήγορα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!....και δύο και τρία..όσα θες τέλος πάντων!! ;);)

Καλωσήρθες ξανά στην παρέα του mummy!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα έβαλες μπροστά και εσύ για καινούργια προσπάθεια? ένα έχω να πω μονο ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν θα αισθανθούμε έτοιμες. Είναι τόσο μα τόσο αντικρουόμενα τα συναισθηματα όταν σου έχει συμβεί κάτι τέτοιο που γίνεται πόλεμος μέσα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανακαλωσηρθες!!εχω ενα γιο 6μιση που επιασα με την ...μιση φορα!!προσπαθω απο τον Δεκεμβρη,και....νιξ ακομα!!θεμα αγχους λεω εγω!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Domenica! έγραψε:

Χρύσα έβαλες μπροστά και εσύ για καινούργια προσπάθεια? ένα έχω να πω μονο ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν θα αισθανθούμε έτοιμες. Είναι τόσο μα τόσο αντικρουόμενα τα συναισθηματα όταν σου έχει συμβεί κάτι τέτοιο που γίνεται πόλεμος μέσα σου.....

Domenica λέμε σιγά σιγά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.Αρχές Ιουλίου τελειώνει το απαγορευτικό των 4 μηνών.

Εγώ πάλι νιώθω πολύ έτοιμη να μείνω ξανά έγκυος..Δεν ξέρω γιατί..

Ένα άγχος όμως το έχω..:dry:

Εύχομαι να μας πάνε όλα καλά και να έχουμε σύντομα καλά νέα!! :)

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...