Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

Τι κάνετε? Σήμερα από το πρωί γίνεται πανικός στη δουλειά..έχω χαζέψει! :blink::S:pinch::unsure:

Δήμητρα πολύ χαίρομαι που είναι καλύτερα ο πατέρας σου!! Μακάρι να τα καταφέρετε και να πάτε βολτίτσα Σ/Κ.. Και καλά αποτελέσματα στον οφθαλμίατρο..

Νίνα μου περαστικά σου κοριτσάκι μου..

Μαράκι που εξαφανίστηκες σήμερα? Και οι υπόλοιπες κοπέλες?

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι ταυτόχρονα γράφαμε μάλλον!!

Ναι ήρθε... :(:( Άστα αν φύγω πριν τις 7 θα είμαι πολύ τυχερή σήμερα!

Βολτίτσα εσύ ε??Τί καλά. Εμείς λέμε να φύγουμε το βραδάκι για Χαλκιδική..Αν όχι αύριο το πρωί,θα δούμε,ανάλογα τα κέφια μας.Το σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε την Κυριακή νωρίς γιατί θέλουμε να κάνουμε κάτι δουλίτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προφανώς Χρύσα μου την ίδια στιγμή γράφαμε!!

Χαλκιδική ε? Εμείς δεν νομιζω να κάνουμε κάτι το Σ/Κ. Αύριο ίσως βγούμε για ποτάκι, θα ΄δείξει όμως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Μάλλον δεν είστε "μέσα" σήμερα. ε? Εγώ είμαι καόμα εδώ! Δεν πήγαμε τελικά πουθενά, αν κ δεν δούλευε (παραδόξως!) ο αντρούλης μου. Προέκυψαν κάτι δουλίτσες στο σπίτι, ξέρετε από αυτές που μαζεύονται όταν τις αφήνεις πολύ καιρό... Ε, κ κάτι ψώνια... Καλά θα είναι όμως, ξεκουραζόμαστε τώρα κ χαλαρώνουμε. Εύχομαι όλες να είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσιααααα?Σημερα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα, αρχισα να χαλαρωνω λιγακι, με βοηθησε και ο αντρουλης μου που αφιερωσε την ημερα σημερα σε εμας!!!Αισιοδοξιααααααα και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες τι κάνετε? Πού εξαφανιστήκατε όλες? Μάλλον κάνετε βόλτες ή αγκαλίτσες ε?

Εγώ εδώ...Χθες έκανα τις δουλίτσες μου και μετά στο σπίτι ήρεμα και χαλαρά..Πονάει ο αντρούλης μου την μέση του και δεν πήγαμε πουθενά. Σήμερα πήγαμε για ένα καφέ και τώρα στο σπίτι.. Εσείς τι νέα? ΤΗν Τρίτη θα πάω στο γιατρό μου για τεστ Παπ και ετοιμάζω μια λίστα με ερωτήσεις!!!

Αναστασία μου μπράβο σου που είσαι καλύτερα..Έτσι να ανεβαίνουμε σιγα-σιγά και να πάμε δυναμίκα ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..

Δημητρούλα μου αχ αυτές οι δουλειές δεν τελειώνουν!! Χαίρομαι που ο μπαμπάς σου είναι καλύτερα..Πήγες ξανά στον οφθαλμίατρο? Τι είπε?

Χρύσα, Νικουλίνα, DIOSA σε ποια παραλία τριγυρνάτε?

Πέρσια μου γλυκιά...Ξέρεις πολύ καλά πως για ότι θες είμαστε εδώ..Μην τα βάζεις κάτω..Ηρέμησε και μετά αποφασίζεις ποιο είναι το σωστό για σένα..Να θυμάσαι πως πάνω από όλα είναι η ψυχική μας ηρεμία!

Σας φιλώ όλες και ελπίζω να περνάτε τέλεια ότι και αν κάνετε!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ??? ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΙΤΑΝ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ,,ΛΙΓΙ ΚΙΝΙΣΙ ΕΧΙ....

ΘΑ ΝΕΕΑ ΜΟΥ ΙΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΟΡΕΕΑ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ 2 ΜΕΡΕΣ...ΤΟΡΑ ΣΙΜΑΖΕΦΤΙΚΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ... :):):) ΕΧΤΕΣ ΠΙΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙ...ΓΙΑ ΨΟΝΙΑ...ΠΙΡΑ ΛΙΓΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ..ΔΙΛΑΔΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΑ ΜΟΥ ΙΝΕ ΜΕΓΑΛΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΑ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ...ΤΟΡΑ ΘΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΑΠΟ ΘΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΙΝΕ ΜΕΓΑΛΑ....ΑΛΑ ΜΙΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΠΟΥ ΠΙΡΑ ΑΚΡΙΒΑ ΡΟΥΧΑ,ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΦΤΙΝΑ ΕΠΙΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΣΟ ΚΑΙ ΑΛΑ ΚΙΛΙΑ.. ;););)

ΤΟΡΑ ΘΑ "ΑΣΚΙΜΑ ΝΕΕΑ"....ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΒΟ ΠΙΑ....ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ ΙΧΑ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ......ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ,,,,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΔΕΞΑ ΚΑΙ ΕΦΙΓΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΠΩ,,ΑΛΑ ΕΓΟ ΔΕΝ ΙΜΕ ΜΑΘΙΜΕΝΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΙ ΚΑΠΙΟΣ...Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΙ ΒΡΙΣ!!!..ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΙΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΦΙΓΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΑ...ΠΡΟΤΑ ΟΜΟΣ ΤΟΝ ΕΦΑΡΙΣΤΙΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ...ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΕΚΟΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΞΟ ΠΟΣ ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΟ ΤΟΣΟ ΚΑΤΟ ΣΑΝ ΑΦΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΖΟ ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΟ....ΟΧΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΜΟΥΝ ΕΤΙΜΙ ΝΑ ΤΟΥ ΘΑ ΠΩ...ΕΤΙΜΙ ΕΤΙΜΙ ΙΜΟΥΝ,,ΑΛΑ ΚΡΑΤΙΤΙΚΑ ΠΟΛΙ...ΕΦΙΓΑ ΣΑΝ ΚΙΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΙΛΑ.. :whistle::whistle::whistle:

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΦΟΥΡΝΟΣ...ΙΤΕΛΕ ΝΑ ΠΑΙ ΕΚΙ ΝΑ ΤΟΥ ΖΙΤΙΣΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ..ΑΛΑ ΕΦΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΙΣΑ...ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΙΝΕ ΤΕΤΙΟΣ ΑΝΤΡΟΠΟΣ,ΜΕ ΝΕΒΡΑ,ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΙΡΕΜΟΣ ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΤΟΛΟΥ ΑΦΤΟ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ...ΠΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟ...

ΜΑΡΑΚΙ ..ΝΑΙ ΠΙΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ.. :laugh: :laugh: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ...

ΧΡΙΣΑ ΑΚΟΜΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ ΙΣΤΕ???ΤΗ ΟΡΕΕΑ!!!!!

ΔΙΜΙΤΡΑ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΘΗΜΙΖΟ ΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ,,ΑΛΑ ΟΠΟΥΣ ΣΟΥ ΙΠΑ ,,ΛΑΤΡΕΒΟ ΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ..ΕΧΤΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΠΙΖΖΑ ΣΤΟ NAVARO..ΕΚΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ,ΓΟΝΙΑ..ΚΑΙ ΜΑΡΕΣΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΚΟΣΜΟ....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΟ ΚΑΙ ΤΟΡΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΑ ΠΑΝΔΑ ΕΡΧΤΕ ΧΑΡΑ.......ΚΙΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ,,ΒΛΕΠΟ ΠΟΥ ΚΟΝΔΕΒΟΥΝ....ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΙΣ ΜΙΠΟΣ......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΛΙ ΝΙΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΙΡΑ ΓΛΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΙΤΑΝ ΦΙΑΓΜΕΝΙ ΠΡΙΝ 4 ΜΙΝΕΣ..ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΧΑΣΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ.... :(:(:( ΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΙ ΕΦΤΙΧΙΣΜΕΝΙ ΕΔΟ....

ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΦΙΑΓΜΕΝΙ ΠΡΙΝ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ..ΠΟΥ ΠΙΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΙΜΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ....ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΟΜΟΡΦΙ ..ΑΛΑ ΙΝΕ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟ....ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΑΓΙ?????ΕΜΕΝΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ.....ΜΟΝΟ 18 ΚΙΛΑ.. :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΓΟ ΒΕΒΕΑ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΑΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΜΕΝΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα!!!! Τί κάνετε κοριτσάκια? Επιστρέψατε από τις εκδρομούλες??? Εγώ μπορεί να μην πήγα πουθενα αλλά το ευχαριστήθηκα που είμασταν μονοι με τον αντρούλη μου..Μάλλον έχει πάθει ψύξη..Βασικά δεν είναι και τόσο πολύ αλλά ξέρετε τους άντρες...ΓΚΡΙΝΙΑ!!!

Νικουλίνα μου καλά έκανες και έφυγες!! Δεν κατάλαβα επειδή ήσουν εντάξει απέναντι του, ευγενικότατη, δουλευταρού θα σε βρίσει κιόλας..Έχουμε και αξιοπρέπεια και δεν έχει κανένας το δικαίωμα να μας προσβάλλει. Αυτός θα χάσει! Και μην μου στεναχωριέσαι θα βρεις αλλού δουλειά και καλύτερα. Κι ο αντρούλης με το δίκιο του! Εγώ δεν ξέρω πως θα τον συγκρατούσα! ΑΑΑ και στις φώτο, όντως μεγάλη αλλαγή!! Κι εγώ το πήρα απόφαση σήμερα και θα χάσω τα 5 άτιμα κιλά που μου έχουν κατσικώθεί!! ΔΙΑΙΤΑ!!!

Οι άλλες πού είστε???? Είδατε φώτο από το γάμο της Σκορδά με τον Λιάγκα? Μου άρεσε το πέδιλο που φορούσε..Ξέρω, ξέρω ο καθένας με τον΄πόνο του τελικά!!! :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Τι κάνετε? Καλή εβδομάδα. Ήμουν Χαλκιδική όπως θα καταλάβατε από την Παρασκευή..Μετά την δουλειά έκανα κάποιες δουλίτσες που είχα στο σπίτι και φύγαμε αργά το βράδυ. Ευτυχώς μας έκανε καλό καιρό και απολαύσαμε την Θάλασσα. Εχθές γυρίσαμε νωρίς το απόγευμα και πήγα λίγο να δώ τους γονείς μου..Ξεκουράστηκα..!! Ήταν ένα τέλειο Σαββατοκύριακο! :woohoo:

Νικουλίνα μου καλά έκανες και σταμάτησες, λόγω της κρίσης και καλά όλοι έχουν ξεχάσει τους τρόπους τους!! :angry::angry: Εσύ του μίλησες του εξήγησες από την αρχή και αυτός τώρα φέρθηκε έτσι! Μάλλον τσατίστηκε που φεύγεις.. Θα βρεις αλλού και καλύτερα είμαι σίγουρη! Όσο για τις φωτογραφίες φαίνεται η αλλαγή!!18 κιλά είναι πολλά!..

Μπράβο σου. ;)

Εγώ ακόμα έχω αυτά τα 4 κιλά που ήθελα να χάσω!! Δεν κάνω ούτε δίαιτα ούτε τίποτα, δεν έχω όρεξη καλοκαιριάτικα. Είπα από σήμερα να κάνω όμως άλλη μια προσπάθεια.. :blush::dry: να δούμε θ’ αντέξω μέχρι αύριο? :blink:

Μαράκι μου τέλεια τα πέδιλα της Σκορδά, είχα στην παραλία ένα περιοδικό και διάβασα τις λεπτομέρειες.. 18ποντα παρακαλώ!! ;)

Αναστασία μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα..

Δημητρούλα μου η ξεκούραση και η χαλάρωση μας είναι απαραίτητες!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

15.σαγαπω

16.PIPITSAZOUZOUNA

17.anastasia32

18.rose25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια τι κάνετε? καλα ολες εχετε 4-5 κιλάκια να χασετε εγω που έχω 10? Βουνο η υπόθεση...Προσπαθώ κανα 2 - 3 μερες και μετα βουρ παλι στα γλυκά και στα παχυντικά. ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την!! Χρυσα μου ΄χαίρομαι που πέρασες καλά! Μου άρεσαν τα πέδιλα αλλά όχι και για 18ποντα!! 10-12 καλά είναι!! Ίσως πάλι είναι κ πολλά!!

Κι εγώ δεν έχω όρεξη για δίαιτα αλλά είπα να κάνω κι εγώ μια προσπάθεια από σήμερα και Θεός βοηθός!!!

Εγώ σήμερα έκλεισα παντού ραντεβού!! Αύριο γυναικολόγο, την Παρασκευή αισθητικό, τον άλλο μηνα στέφανα κλπ του γάμου, θα κλείσω και στον οδοντίατρο να βγάλω και τους άλλους δύο φρονιμήτες!! Μετά θα πάω και στο ταξιδιωτικό για να αποφασίσω επιτέλους για το μήνα του μέλιτος!!

Ξύπνησα με καλή διάθεση και πολύ θετική σκέψη!! Ελπίζω να μοπυ βγει σε καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Tesh μου κι εγώ δεν είναι ότι τρωω πολύ απλά είναι αυτά τα παγωτάκια και τα τσιμπολογήματα που με κατέστρεψαν!! :silly:

Τα άτιμα τα τσιμπολογήματα :angry: κ εμένα αυτά με έχουν καταστρέψει και δεν λέω να χάσω γραμμάριο!! :(:(

Τesh όλες μαζί εδώ στον αγώνα :woohoo:

Μαράκι θα συμφωνήσω το 18ποντο είναι ύπερβολή!! Μέχρι 12 το αντέχω, στον γάμο μου φορούσα 6-7 πόντους τακούνι για να μην έχουμε τεράστια διαφορά με τον άντρα μου..Με περνάει μόλις 4-5 πόντους..Τελικά το καταευχαριστήθηκα, ήταν πολύ άνετα και έμεινα ακόμα και στο γλέντι με αυτά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου να σου πω την αλήθεια κι εγώ για 8ποντο με βλέπω, θέλω να είναι άνετα..Έχει εδώ ένα καταστημα που στα φτιάχνουν όπως τα θες, ειδικά για γάμο και λέω να πάω να δω τι παιζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera...ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΟ ΙΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΕΤΙΜΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ..ΓΙΑ ΚΑΦΕ...ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ ΜΑΓΙΡΕΨΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ..ΣΙΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥΣΑΚΑ..ΑΦΤΟ ΙΤΕΛΕ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΞΕΚΙΝΑΙ Ι ΔΙΚΙΑΜΟΥ ΗΜΕΡΑ....ΕΧΟ ΡΑΝΔΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΙΧΙΑ ΚΑΙ ΦΡΙΔΙΑ..ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟ ΟΜΟΡΦΙ..ΧΑΧΑΧΑ..ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟ ΝΙΧΙΑ,ΓΙΑΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΔΕΝ ΕΜΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΒΛΕΠΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΔΙΕΤΑ,,ΣΑΣ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΙ...ΜΙΑ ΣΙΜΒΟΥΛΙ ΜΟΝΟ..ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΔΙΝΑΤΙΖΕΤΕ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΦΑΙ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΤΡΩΟ ΘΑ ΠΑΝΔΑ ΑΛΑ ΣΕ ΛΙΓΙ ΠΟΣΟΤΙΤΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΙΜΑΝΔΙΚΟ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΨΟΜΙ...ΤΟ ΠΟΛΙ 2 ΦΕΤΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΕΜΙΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΡΟΓΑΜΕ 2 ΨΩΜΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ..ΤΟΡΑ 1 ΜΑΣ ΦΤΑΝΙ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΘΑ ΠΑΓΟΤΑ...

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ....ΞΕΡΟ ΞΕΡΟ ΓΡΙΝΕΑ ΕΧΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΝΟ.....ΑΛΑ ..ΑΝΔΡΕΣ...

ΧΡΙΣΑ ,ΙΧΑΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ?ΕΔΟ ΣΕ ΜΑΣ ΙΤΑΝ ΟΛΟ ΣΙΝΕΦΑ..ΕΚΙ ΠΟΥ ΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ{ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΟ},ΙΧΕ ΟΛΟ ΣΙΝΕΦΑ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΡΙΟ...

ΔΙΟΣΑ,ΘΕΑ...ΠΟΥ ΧΑΤΙΚΕΣ???

ΔΙΜΙΤΡΑ ΠΟΣ ΙΣΕ??ΤΗ ΝΕΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

καλημερα κορίτσια τι κάνετε? καλα ολες εχετε 4-5 κιλάκια να χασετε εγω που έχω 10? Βουνο η υπόθεση...Προσπαθώ κανα 2 - 3 μερες και μετα βουρ παλι στα γλυκά και στα παχυντικά. ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ!!!

ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΣ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΙΣ...ΕΓΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΟ ΚΙΛΑ..ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ{ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΕ}ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΑΦΟΥ ΑΦΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ,ΕΓΟ ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΕΧΟ???ΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ ΙΧΑ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΔΙΕΤΑ..ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ...ΑΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΔΙΤΟΛΟΓΟΣ..ΑΠΛΟΣ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΦΑΙ..ΕΤΡΟΓΑ ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ ΠΙΑΤΟ ΑΠΟ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΕΤΡΟΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...ΚΑΙ ΣΕ 6 ΜΙΝΕΣ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ ΔΕ ΙΧΑ ΒΑΛΙ ΚΙΛΑ ,ΑΛΑ ΙΧΑ ΧΑΣΙ ΚΑΙ 2 ΚΙΛΑ..ΜΕΤΑ ΕΦΙΓΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΑ...ΚΑΙ ΕΧΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΣΟ ΚΑΙ ΑΛΑ...

ΕΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΞΙ ΚΑΠΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΖΟ ΝΑ ΧΑΝΟ ΚΙΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!! Επιτέλους κατάφερα να μπω.. Περιμένουμε τον ΟΤΕ πόσο καιρό να έρθουν να μας συνδέσουν τηλέφωνο και τελικά ήρθαν σήμερα αλλά και πάλι δεν το έκαναν γιατί λέει είναι κομμένα κάτι καλώδια :angry: θα έρθουν μέσα στην εβδομάδα πάλι... (έτσι είπαν και την προηγούμενη φορά και πέρασε μήνας) Τέσπα!! Απο όταν γυρίσαμε κοριτσάκια μου δεν πρόλαβα να πάω στο μαγαζί καθόλου γιαυτό και δεν έμπαινα...Είχα δουλίτσες έφυγε ο άνδρας μου στην Καβάλα για δουλειά για 3 μήνες το καλοκαίρι (είχε πάει και πέρυσι) και πήγα και του καθάρισα το σπίτι τον τακτοποίησα και σήμερα το πρωί γύρισα... Γιαυτό και χάθηκα... Τώρα που μπήκα άμα σας πω τι πατέντα έκανα!!! χεχε παλαιότερα είχαμε mobile Internet που το κόψαμε γιατί στο χωριό μας δεν έπιανε με τίποτα... μας είχε μείνει η συσκευούλα που μπαίνει μέσα η SIM και τώρα έβαλα την SIM απο το κινητό που έχω WIND FREE2GO (καρτοκινητό) και έχω απεριόριστο Internet χεχε αργό βέβαια αλλά μέχρι να συνδεθεί το τηλ και το internet στο σπίτι θα βολευτώ... άσε που θα με βολεύει και όταν πηγαίνω στην Καβάλα στον αντρούλη μου... για να μη χανόμαστε!!! Κοριτσάκια μου εσείς τι κάνετε άλλο? δεν πρόλαβα να σας διαβάσω τώρα θα διαβάσω όσο προλάβω γιατί κατά τις 3 θα φύγω να πάω στη δουλειά γιατι με πήρε τηλ η κοπέλα που δουλεύουμε μαζί και με παρακάλεσε αν μπορώ να πάω για 2 μερούλες γιατί έμεινε μόνη της η καημένη και τα είδε όλα τόσο καιρό.. αλλά επειδή δεν ήθελα να συναντηθώ με τους υπόλοιπους θα πάω μόλις σχολάσουν όλοι για να είμαι μόνη... δεν θέλω να με ρωτάνε για τα μωρά... μου τη σπάει ακόμα και περαστικά να μου λένε τώρα πια... ειδικά οι άσχετοι...να σε ρωτάνε πως και τι... το θεωρώ μεγάλη αδιακρισία... τέσπα ελπίζω μέχρι τον Σεπτέμβριο που θα ξαναπάω για δουλειά κανονικά να μην έχω τέτοια θέματα... αχ μου λείψατε.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου βολτίτσα ε? Τυχερούλα!!! ΄΄Οσον αφορά τα κιλά, προσπαθώ να πίνω νερό γιατί συνέχεια ξεχνά./, νομίζω θα βοηθήσει αυτό. Και κάτι άλλο, θα πίνω ένα ποτήρι νερό πριν φάω για να μου κόβεται η όρεξη!!!

Diosa επέστρεψες??? Θα είσαι μοναχούλα τώρα ε? Θα σου κάνουμε εμείς παρέα!!

Εγώ πήγα στο ταξιδιωτικό, είμαι μεταξύ δύο επιλογών..Θα δω απόψε με τον αντρούλη μου και θα δούμε που θα πάμε..Πάντως και τα δύο περιλαμβάνουν Ιταλία, Ισπανία και κάτι άλλα που δεν θυμάμαι τώρα!!

Ανυπομονώ να έρθει ο Οκτώβρης...Τώρα με έχει πιάσει μια ανυπομονυσία αλλά και άγχος μαζί!! Εκτός από το γάμο και το ταξίδι, θα έρθει όλη μου η παρέα από Θεσσαλονίκη και το περιμένω ΤΟΟΣΟΟΟ πολύ να ξεφαντώσουμε..

Θεσσαλονίκη μεγάλη φτωχομάνα!!! :silly: :woohoo: :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :lol:

Βλέπω όλες είστε με θετική ενέργεια αυτές τις μέρες, ε? ;);)B)

Έχετε δίκιο Μαράκι κ Νίνα, με συγχωρείτε, ξέχασα να γράψω πως πήγα για επανέλεγχο στον οφθαλμίατρο κ όλα είναι οκ! Ας ελπίσουμε ότι δεν θα με απασχολήσει ξανά το ματάκι μου... :blink: (καλά, το πόσο μου ταιριάζει η φατσούλα αυτή δεν λέγεται!). Βλέπετε, συνήθως μοιραζομαι με εσάς τα άσχημα νέα κ όχι τα καλά, κ αυτό είναι κάτι που πρέπει να αλλάξω!!! :blush:

Νίνα μου με γεια τα ρούχα, με γειά η αλλαγή στην εξωτερική σου εμφάνιση (ναι, φαίνεται, εννοείται!) με γεια κ η απόφασή σου να δώσεις τα παπούτσια στο χέρι στο πρώην αφεντικό σου! Μια καινούρια ζωή αρχίζει για σένα, το ξέρεις, ε? ;)

Όσο για τα κιλά, σας περνάω όλες! Έχω να χάσω αρκετά... Πριν ούτε να σκεφτώ δεν μπορούσα για δίαιτα, τώρα που είμαι καλύτερα ψυχολογικά θα το ξανασυζητήσω με τον εαυτό μου αυτό το θεματάκι... :dry:

Εγώ πέρασα το πρωινό διαβάζοντας για την εργασία μου στο μπαλκόνι. Η αποκάτω μου έβγαλε το μωρό της στο μπαλκόνι κ παίζανε. Είναι πολύ μικρό, γεννήθηκε την ίδια μέρα κ στην ίδια κλινική που έκανα την απόξεση, αλλά ακόμα κ το κλαμματάκι του ήταν μουσική για τα αφτιά μου! Όλη την ώρα φτυνόμουνα για να μην το ματιάσω (φανταστείτε τι διάβασμα έκανα... :silly: )Αχ! Κ εγώ θέλω!!! :woohoo:

Φιλακια σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΡΙΣΑ...ΜΕ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΝΙΧΙΑ..ΚΑΙ ΟΡΕΕΑ ΦΡΙΔΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ..ΑΧ ΘΑ ΝΙΧΙΑ ΜΕ ΔΙΣΚΟΛΕΒΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ... :laugh: :laugh: ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΜΑΘΟ ΝΑ ΠΛΙΚΤΡΟΛΟΓΟ ΜΕ ΤΑ ΝΙΧΙΑ ΟΧΙ ΜΕ ΘΑ ΔΑΧΤΙΛΑ.. :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΙΤΟ ΕΞΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΔΙΜΙΤΡΑ ΓΙΑ ΜΑΝΔΕΨΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ????ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΙΣΕ ΚΑΛΑ ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΓΙΤΟΝΙΣΑ ΣΟΥ,ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΜΠΙΡΑΖΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ{ΤΟ ΜΟΡΟ}ΣΟΥ ΛΕΟ ΑΦΤΟ ΕΠΙΔΙ ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΧΟ ΜΙΑ ΓΙΤΟΝΙΣΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΓΕΝΙΣΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΚΛΑΨΙ ΕΓΟ ΠΝΙΓΟΥΜΕ...ΜΕ ΤΡΟΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΘΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.....ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΛΕΟ ΠΟΥ ΤΟΡΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΙ ΠΙΑ,ΝΑ ΚΛΑΨΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΙ....ΝΑ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΠΝΙΓΟΥΜΕ.....ΒΟΥΡΚΟΣΑ ΠΑΛΙ..... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νίνα μου δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω... :( Εμένα δεν με πειράζει το συγκεκριμένο μωράκι... Ίσως επειδή γεννήθηκε όταν "έφυγε" το δικό μου. Μου δίνει κουράγιο κ ελπίδα... Θέλω να είναι πάντα καλά! Δεν με πειράζει γενικώς να βλέπω μωράκια. Περισσότερο στεναχωριέμαι όταν βλέπω εγγύους. Όλο λέω "να, έτσι θα ήμουν κ εγώ τώρα..." Την Κυριακή το βραδάκι πήγαμε να περπατήσουμε στην παραλία (το συνηθίζουμε, μας χαλαρώνει) κ οι εγκυμονούσες είχαν κάνει επιδρομή! :pinch: :silly: Αχ, δεν είμαι για πουθενά τελικά!

Καλά να περάσεις το βράδυ! Νοερά θα είμαι κ εγώ εκεί, να το ξέρεις! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νίνα μου δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω... :( Εμένα δεν με πειράζει το συγκεκριμένο μωράκι... Ίσως επειδή γεννήθηκε όταν "έφυγε" το δικό μου. Μου δίνει κουράγιο κ ελπίδα... Θέλω να είναι πάντα καλά! Δεν με πειράζει γενικώς να βλέπω μωράκια. Περισσότερο στεναχωριέμαι όταν βλέπω εγγύους. Όλο λέω "να, έτσι θα ήμουν κ εγώ τώρα..." Την Κυριακή το βραδάκι πήγαμε να περπατήσουμε στην παραλία (το συνηθίζουμε, μας χαλαρώνει) κ οι εγκυμονούσες είχαν κάνει επιδρομή! :pinch: :silly: Αχ, δεν είμαι για πουθενά τελικά!

Καλά να περάσεις το βράδυ! Νοερά θα είμαι κ εγώ εκεί, να το ξέρεις! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...