Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

maraki24 έγραψε:

Να σας ρωτήσω κάτι...Τον Οκτώβρη είναι ο γάμος, τι να βάλω πέδιλο ή γόβα??? Ιδού η απορία???

Ιδού η απορία...:dry:

Αν έχει καλό καιρό μπορείς να βάλεις και πέδιλο,αν είναι αρχές Οκτωβρίου πχ..Αν είναι τέλη Οκτωβρίου όμως και βρέχει θα θέλει γοβίτσα!!

Μπορείς το παπούτσι να το πάρεις κ ένα δεκαήμερο πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όσο για το νυφικό κ εγώ τό πρώτο που είχα δοκιμάσει έκλεισα τελικά..Το έψαξα όμως παααρα πολύ!! Δοκίμασα όλα τα σχέδια κοντά, μακρυά,στενά,φαρδιά και τελικά κατέληξα σε εκείνο.. Τί τρέξιμο είχα ρίξει..Κάναμε και το σπίτι μαζί και για ένα τρίμηνο τρέχαμε σαν τους τρελούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ..

ΤΕΣΗ..ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΔΕΦΤΕΡΑ.ΠΟΛΙΙΙΙΙΙ...ΕΤΣΙ ΠΙΟ ΕΠΙΣΙΜΟ....

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΙΣ???ΒΛΕΠΟ ΠΟΥ ΙΣΕ ΧΑΛΑΡΑ ΣΙΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ...

ΜΑΡΑΚΙ ..ΤΗ ΜΟΥ ΘΙΜΙΣΕΣ...ΝΙΦΙΚΟ....ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΦΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΤΟΛΟΥ ΝΙΦΙΚΟ..ΜΠΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΤΕ ΚΑΛΑ ΘΟ ΠΙΡΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ,ΕΓΟ ΦΟΡΟΥΣΑ ΒΟΤΑΚΙΑ ΟΣΟ ΙΜΟΥΝ ΕΞΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΙΧΑ ΓΟΒΕΣ,,ΑΛΑ ΚΑΛΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ ΙΧΑ ΚΑΙΚΑΤΙ ΣΤΡΟΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ...ΧΑΧΑΧΑ..ΟΛΑ ΘΑ ΦΟΡΕΣΑ...ΑΛΙΤΙΑ ΙΝΕ ΠΟΣ Ο ΓΑΜΟΣ ΙΝΕ ΟΡΕΕΟ ΑΛΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ...ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΠΙΔΙ ΕΧΟ ΙΤΑΝ -32 ΒΑΤΜΙ...ΕΜΙΣ ΠΑΝΤΡΕΦΤΙΚΑΜΕ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 1996....ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕΕΕΕΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ..

ΤΕΣΗ..ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΔΕΦΤΕΡΑ.ΠΟΛΙΙΙΙΙΙ...ΕΤΣΙ ΠΙΟ ΕΠΙΣΙΜΟ....

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΙΣ???ΒΛΕΠΟ ΠΟΥ ΙΣΕ ΧΑΛΑΡΑ ΣΙΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΑ...

ΜΑΡΑΚΙ ..ΤΗ ΜΟΥ ΘΙΜΙΣΕΣ...ΝΙΦΙΚΟ....ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΦΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΤΟΛΟΥ ΝΙΦΙΚΟ..ΜΠΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΤΕ ΚΑΛΑ ΘΟ ΠΙΡΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ,ΕΓΟ ΦΟΡΟΥΣΑ ΒΟΤΑΚΙΑ ΟΣΟ ΙΜΟΥΝ ΕΞΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΙΧΑ ΓΟΒΕΣ,,ΑΛΑ ΚΑΛΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ ΙΧΑ ΚΑΙΚΑΤΙ ΣΤΡΟΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ...ΧΑΧΑΧΑ..ΟΛΑ ΘΑ ΦΟΡΕΣΑ...ΑΛΙΤΙΑ ΙΝΕ ΠΟΣ Ο ΓΑΜΟΣ ΙΝΕ ΟΡΕΕΟ ΑΛΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ...ΑΑΑ ΚΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΠΙΔΙ ΕΧΟ ΙΤΑΝ -32 ΒΑΤΜΙ...ΕΜΙΣ ΠΑΝΤΡΕΦΤΙΚΑΜΕ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 1996....ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕΕΕΕΕ...

Καλημέρα Νίνα.. Ναί ευτυχώς χαλαρά είναι σήμερα ;)

Εσύ με -32 κ εγώ με +42 :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΧΡΙΣΑ ,ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΝΤΡΕΦΤΟ{ΜΑΡΚΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ}...ΛΟΓΟ ΚΟΥΡΑΣΙ...ΣΕ ΜΑΣ{ΣΤΗΝ ΡΟΥΜΑΝΙΑ}ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΤΑΛΕΠΟΡΙΑ..ΞΕΚΙΝΑΣ ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΤΙΣΙ ΣΤΟ ΔΙΜΑΡΧΙΟ...ΣΕ ΜΑΣ ΙΝΕ ΙΠΟΧΡΕΟΤΙΚΟ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΒΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΤΑ ΣΤΟ ΔΙΜΑΡΧΙΟ,ΔΙΛΑΔΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΠΡΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΔΙΜΟ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΕΚΛΙΣΙΑΓΙΑ ΔΕΦΤΕΡΟ ΓΑΜΟ..ΑΦΤΟ ΟΜΟΣ ΤΟ ΚΑΝΙ ΟΠΙΟΣ ΘΕΛΙ...ΙΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΓΡΑΜΕΝΙ ΣΤΟ ΠΙΣΤΙΟΙΚΟ ΓΑΜΟ ΙΝΕ ΙΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΑΠΟ ΔΙΜΑΡΧΙΟ....ΕΜΙΣ ΠΙΓΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ ΣΤΗΝ ΔΙΜΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΛΙΣΙΑ...ΙΧΑΜΕ ΚΟΥΡΑΣΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ,ΚΑΙ ΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΡΙΟ....ΜΑΣ ΙΧΑΝ ΧΑΛΑΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΤΟΚΙΝΙΤΑ ΑΠΟ ΚΡΙΟ...ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΤΑΛΕΠΟΡΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ..ΔΙΛΑΔΙ ΚΙΡΙΑΚΙ ΕΡΧΟΥΝΤΕ ΤΟ ΣΟΙ ΝΑ ΔΙΧΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΝΙΦΙ ΠΟΣ ΝΑ ΙΝΕ ΝΙΚΟΚΙΡΑ...ΔΙΛΑΔΙ 3 ΜΕΡΕΣ Η ΝΙΦΙ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΒΡΟΣ ΑΝ ΚΙΜΟΥΝΤΕ 5 ΟΡΕΣ ΟΛΑ ΜΑΖΙ...ΠΟΛΙ ΤΡΕΞΙΜΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια τι μου θυμίσατε τώρα... Εγώ παντρεύτηκα Νοέμβριο με καλό καιρό για την εποχή. Θα παντρευόμουν Νίνα μου κ κάθε μέρα αν γινόταν! :dry: Ακόμα κ τώρα, όταν είμαι στεναχωρημένη, ανατρέχω με το μυαλό μου σε εκείνη τη μέρα για να πάρω κουράγιο! Κ εγώ κατέληξα στο πρώτο νυφικό που δοκίμασα κ φόρεσα peep toe! Το καλό με τον Οκτώβριο είναι ότι μπορείς να βάλεις ό,τι θέλεις, θα είσαι "μέσα" ό,τι κ αν διαλέξεις!

Κ εμένα tesh το δεύτερο μου άρεσε... κ έχει μόνο 675 ευρώ! Τζάμπα πράμα! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βλέπω ότι σας ξύπνησα αναμνήσεις!

Tesh και μένα το δεύτερο μου άρεσε!! Βασικά ψάχνω κάτι σε ασημί απόχρωση.. Όσον αφορά το καιρό, να σας πω ότι είναι στις 16 Οκτωβρίου και είναι στην Κύπρο οπότε το πιο πιθανόν ο καιρός να είναι καλός! Κι εγώ σκεφτόμουν για peep toe αλλά δεν θα χρειαστεί να φορώ και καλσόν με αυτό το παπούτσι?

Πήγα και είδα και προσκλητήριο, κατέληξα κάπου, περιμένω όμως να μου βγάλει τα δείγματα για να είμαι οκ. Βασικά της είπα κάτι απλό και οικονομικό γιατί όλοι το πετάνε!!

Για το παπούτσι πάντως δεν θα δώσω 675 ευρώ!!! Θα δω τι θα μου αρέσει και αποφασίζω, θέλω να έιναι άνετο και Νινα μου κι εγώ εννοείται πως θα έχω άλλα μαζί μου για το γλέντι, να μπορέσω να ανέβω στα τραπέζια χιχιχιχ :woohoo: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν εχω εχω απόλα εχω :P

http://www.exoticexcess.com/wp-content/ ... -pumps.jpg

http://static.letsbuyit.com/filer/image ... 11894.jpeg

http://jimmychooshoesoutlet.com/images/ ... andals.jpg

http://www.christianlouboutin86.com/pic ... 839735.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Ry0AFEmxL.jpg

αααα αν ειναι κλειστό απο πίσω μαλλον θα χρειαστεις καλσόν αν πάλι ειναι ανοικτο απο πίσω με λουράκι μπορεις και να μην βάλεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 και Χρύσα82 σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα και για τις ευχουλες σας τις εχουμε πολυ αναγκη!ευχομαι και για εσας το καλυτερο και με σπορακια γρηγορα στις κοιλιτσες σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!!! Πώς είναι σήμερα τα κορίτσια??? Εγώ καλά, ευτυχώς σήμερα έχει λίγη δροσούλα γιατί έχουμε σκάσει με τόση ζέστη..

Tesh πού τα βρίσκεις όλα αυτα??? Το προτεέυταίο μου αρεσε, τα υπόλοιπα όχι και πολύ...Φυσικά άλλο να τα δεις φορεμενα..Στο μεταξύ μια κοπέλα είδε ένα παπούτσι από ιντερνετ που είχε 800 ευρώ, πήγε σε κάποιον εδω στην κύπρο και της τα έφτιαξε με 120 ευρώ!!

Έτσι κι εγώ αν δω κατι και μου αρέσει θα πάω να ρωτήσω.

Οι υπόλοιπες πού είστε???

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέραααα!!!! Πώς είναι σήμερα τα κορίτσια??? Εγώ καλά, ευτυχώς σήμερα έχει λίγη δροσούλα γιατί έχουμε σκάσει με τόση ζέστη..

Tesh πού τα βρίσκεις όλα αυτα??? Το προτεέυταίο μου αρεσε, τα υπόλοιπα όχι και πολύ...Φυσικά άλλο να τα δεις φορεμενα..Στο μεταξύ μια κοπέλα είδε ένα παπούτσι από ιντερνετ που είχε 800 ευρώ, πήγε σε κάποιον εδω στην κύπρο και της τα έφτιαξε με 120 ευρώ!!

Έτσι κι εγώ αν δω κατι και μου αρέσει θα πάω να ρωτήσω.

Οι υπόλοιπες πού είστε???

:kiss::kiss:

Καλημέρα Μαράκι.. Ναι ευτυχώς έχει δροσούλα..Τί δροσούλα δηλαδή εχθές με τον αέρα που είχε και την ψύχρα πήρα κουβερτούλα το βράδυ για να κοιμηθώ..Δεν πάει καλά ο καιρός.. :blink::blink:

Ελπίζω να είναι καλύτερος το Σ/Κ να πάμε για μπανάκι! ;)

Πολύ καλή η ιδέα σου να τα φτιάξεις Μαρία μου!! Κ εμένα μου είχαν πει τότε αλλά δεν είχα βρεί τον κατάλληλο μάστορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελούδες...μαρακι στο google τα βρισκω αλλά τα ασημί ειναι αυτα που δειχνουν λιγο ατονα στις φωτο ενω στο ποδι φαινονται διαφορετικά. αυτα που σου δειχνω ειναι christian louboutin κ jimmy choo που σημαινει ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΑΑΑΑΑΑ!!! οχι να δωσεις 800 κ 650 ευρω για ενα ζευγαρι παπουτσια που λιγοι θα το δουν κατω απτο νυφικο. Θα μου πεις θα το βαλεις και μετα με καλο ντυσιμο αλλά κ ποσες φορες πια θα κανεις καλο ντυσιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δενθα δώσω τόσα λεφτά για ένα παπούτσι! Δεν είμαι τέτοιουσ τυλ με ακριβα ρούχα κλπ. θα ψαξω κι εγω και θα σας δείξω να μου πείτε τη γνώμη σας.

Χρύσα μου καλημέρα!! Δουλίτσα ε?

Νικουλίνα ακόμη κοιμάσαι?

Πού εξαφανίστηκαν όλες σήμερα οεο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαφανιστήκατε όλες σήμερα..Είμαι και μοναχούλα στο γραφείο και είχα όρεξη για κουβεντούλα ;)

Όντως η Νίνα δεν φάνηκε σήμερα..Θα κουράστηκε πολύ εχθές..

Εσύ τί κάνεις?ΣΤο γραφείο του άντρα σου είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χρύσα μου εδώ ειμαι και γενικά βαριέμαι πολύ!! Πήγα και έκανα μάθημα στο παιδάκι (ο Θεος δηλαδη να το κάνει μάθημα!), πήγα στο ανθοπωλείο για να επιβεβαιώσω για το γάμο και τώρα εδώ..Θα την κάνω δηλαδή σε λίγο να πάω σπίτι γιατί εχω σιδερωμα :angry:

Εσύ λείπει το αφεντικό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ναι Χρύσα μου εδώ ειμαι και γενικά βαριέμαι πολύ!! Πήγα και έκανα μάθημα στο παιδάκι (ο Θεος δηλαδη να το κάνει μάθημα!), πήγα στο ανθοπωλείο για να επιβεβαιώσω για το γάμο και τώρα εδώ..Θα την κάνω δηλαδή σε λίγο να πάω σπίτι γιατί εχω σιδερωμα :angry:

Εσύ λείπει το αφεντικό???

Ναί μωρέ και έχω βαρεθεί λιγουλάκι αν και είχα πολύ δουλειά το πρωί..

Άντε να πάει 4 να φύγω να πάω για καφεδάκι.. B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?

ΕΓΟ ΕΧΤΕΣ ΠΙΓΑ ΒΟΛΙΤΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΦΤΙΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΑ..ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΜΠΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΤΑΣΙ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟ ΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΟΥΛΕΑ,ΑΦΤΟ ΑΝ ΒΕΒΕΑ Η ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΘΑ ΚΑΤΙΣΙ,ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΦΙΓΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 Η 3 ΜΕΡΕΣ{ΕΓΟ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΒΟ}....

ΙΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΙΟΜΕΝΙ..ΔΕΦΤΕΡΑ ΠΟΥ ΠΙΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΙ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΦΙΣΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΓΟ ΦΟΡΟΥΣΑ ΑΜΑΝΙΚΟ,ΚΑΙ ΣΙΝΕΧΙΑ ΚΡΙΟΝΑ,ΑΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΥ ΓΛΙΤΟΣΑ,ΑΛΑ ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΡΕΧΙ ΤΟ ΜΙΤΙ...ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΙΝ ΠΡΟΧΟΡΑΙ...

ΦΙΛΑΚΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

Αχ Νίνα μου γράφεις για Λεπτοκαρυά κ με ξεσηκώνεις! Αν είναι όλα καλά το απόγευμα που θα πάω για επανέλεγχο στον οφθαλμίατρο, ίσως καταφέρουμε να πάμε κ εμείς το Σ/Κ.! Θα έχω κ τους γονείς μου βέβαια μαζί, αλλά ίσως ξεκλέψουμε χρόνο με τον αντρούλη μου για κανένα μπανάκι! ;) Ευτυχώς είναι κ ο μπάμπάκας μου καλύτερα... :cheer: Έχουμε ανάγκη να ξεχαστούμε λίγο... ;)

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου.. Σήμερα βλεπω ησυχία ε? Πού είστε όλες??

Εγώ πήγα βόλτα στο χωριό μου, να δω και τα ανήψια μου, πολύ χάρηκα που είδα τις κουκλίτσες μου..Εδώ έπιασε βροχή ενώ έχει ζέστη...Καιρός για αγκαλίτσες!!

Νικουλίνα μου τι κάνεις? Ελπίζω να μην την άρπαξες και να είναι περαστικό.

Δημητρούλα μου έτσι να ανεβαίνει η διαθεση!!Χαίρομαι που είναι καλύτερα ο μπαμπάς σου. Άντε να αρχίσετε όλες τις αγκαλίτσες και σιγά σιγά να μας ανακοινώνετε τα ευχαριστα!!

Χρύσα μάλλον ήρθε το αφεντικό ε??

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...