Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μωρουλινη έγραψε:

μια χαρα εισαι εσυ diosa εμενα ο αιματοκριτης μου ειναι παντα 27 οσες αμπουλες σιδηρου και να παρω.

Γιατί βρε παιδί μου τόσο χαμηλός?? Παίρνεις συνέχεια σίδηρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Χρύσα έγραψες κάτι που εύχομαι να μην το ξαναακούσει καμία μανούλα από εδώ κ πέρα: "τυχαίο γεγονός"!!! Δεν είναι η πιο ηλίθια ατάκα που λένε οι γιατροί? Ποτέ δεν πίστευα στην τύχη, τώρα πια έχω "μαλλώσει" μαζί της κανονικά! :angry::angry:

Είναι πραγματικά πολύ άσχημο.

Σου έχω και καλύτερο όμως...

Ενας γιατρός μου είπε ότι ήμουν τόσο τυχερή που το είδανε που είναι σαν να μου έκατσε το τζόκερ,σαν να κέρδισα το λαχείο..

(Γιατί αν δεν το βλέπανε δεν θα ζούσε και πολύ το μανάρι μου και τότε θα είχα πρόβλημα κ εγώ.)

Σκέψου όμως να έχεις περάσει ότι έχεις περάσει και να έρχεται ο γιατρός και να σου λέει "Είσαι πολύ τυχερή" :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω την δικιά μου φερριτίνη??

Σύμφωνα με τις τελευταίες εξετάσεις μου 75... Ο γιατρός μου,μου είχε πει ότι είχε χρόνια να δεί τέτοια φερριτίνη και μάλιστα σε έγκυο!!

B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Να σας πω την δικιά μου φερριτίνη??

Σύμφωνα με τις τελευταίες εξετάσεις μου 75... Ο γιατρός μου,μου είχε πει ότι είχε χρόνια να δεί τέτοια φερριτίνη και μάλιστα σε έγκυο!!

B)

Εγώ στην τελευταία εξέταση που έκανα στην εγκυμοσύνη είχα 64 αλλά τότε ήμουν με το πρόγραμμα της διαιτολόγου στο χέρι όλη την ώρα :P δεν έτρωγα τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο απ'όσα μου έγραφε, έπαιρνα και συμπληρώματα... τώρα πάλι καλά είναι αλλά μπορεί να ανέβει και άλλο... και αυτό θα γίνει μόνο αν ξαναρχίσω το προγραμμά μου με την διαιτολόγο και τρώω σωστά και όχι βλακείες όπως κάνω τώρα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώ...Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Ευτυχώς είναι καλύτερα η μανούλα μου. Δυστυχώς με τον αδερφό μου δύσκολο να τα βρούμε..Τον έχω συγχωρέσει ήδη αρκετές φορές κι αυτό ξεπέρασε κάθε όριο..Τεσπα! Είδα και τα νηψάκια μου και πολύ χάρηκα, τους πήρα και δωράκια κι όλο αγκαλίτσες είμασταν!

DIOSA μου μπράβο για τα αποτελέσματά σου..Κ κοίταξε να δεις θέλω να είσαι καλη πεθερά, μην μου ταλαιπωρήσεις το κοριτσάκι μου!! Αλλιώς θα το ξανασκεφτώ! :laugh:

Χρύσα μου πολύ δουλειά ε???

Νίνα μου γλυκιά αύριο περιμένουμε τα νέα σου!

Πιπιτσα μου και εγώ κάθε φορά που κάνω δουλειές κι έχω ανοικτό και το φόρουμ τελικά δεν κάνω τίποτα!!!!

Δημητρούλα μου δεν είσαι εγωίστρια..Έχεις κι εσένα που πρέπει να σκεφτείς, κι αυτό μην το ξεχνάς.

Ραφαελ μου εννοείται πως χωράς στην παρέα μας..Και να είσαι δυνατή κοπέλα μου.Κι εγώ γέννησα πρόωρα, στην 22η εβδομάδα λόγω ανεπάρκεια τραχήλου. Εϊναι πάντα μια ανοιχτή πληγή αλλά δεν θα το βάλουμε κάτω γιατί το θέλουμε πολύ!

Κορίτσια απόψε θα πάω τελικά στο γιαπωνέζικο και Θεός Βοηθός!!! Θα σας πω αύριο πως ήταν.Και το Σ/κ θα πάμε εκδρομούλα!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

18.mina2

19.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.ραφαελ

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου πολύ χάρηκα που είναι καλύτερα η μανούλα σου!! Μπράβο!!

Αααα Μαράκι μου θα είμαι πολύ καλή πεθερά... καλύτερη δεν θα βρείς!!! Άσε τι λέει η Νίνα... τα λέει αυτά μάλλον γιατί θέλει να πάρει αυτή την κόρη σου για νύφη!!! κάτι τέτοιο μου βρωμάει εμένα!! :P:P:P

Καλά να περάσεις κοριτσάκι μου απόψε στο γιαπωνέζικο...και αν δεν χορτάσετε πάτε να χτυπήσετε καμιά πίτσα μετά (μιάμ μιάμ) φάτε και μία παραπάνω και για εμάς εδώ!!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA μου λες η Νίνα να θέλει να μας χαλάσει το συμπεθεριό? :woohoo:

Άμα δεν χορτάσουμε με το γιαπωνέζικο θα φάω καμια κρέπα που την έχω βάλει και στο μάτι...

Ακόμα περιμένω τον καλό μου να γυρίσει στο σπίτι για να φύγουμε! Άντε φιλάκια και καλό βράδυ σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό βράδυ και σεσένα και καλά να περάσεις κούκλα!!! Όσο για την Νίνα μάλλον αυτό θέλει να κάνει... αλλά δεν έχει και άδικο αυτή να μην έχει νύφη?

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τα κατάφερα και είμαι η πρώτη σήμερα?? ΓΙΟΥΠΙ!!

Τί κάνετε? Οι άλλες πού είστε???

Εγώ ξύπνησα πρωί σήμερα..Σαν σήμερα είχε γίνει το πραξικόπημα στην Κύπρο και μετά από 5 μέρες η εισβολή από τους Τουρκους και έπαιζαν οι σειρήνες το πρωί και με τρόμαξαν!!!

Πήα στο γιαπωνέζικο, δεν τρελλάθηκα και εννοείται πως δεν χόρτασα!! Ο καλός μου μου έλεγε άντε να φύγουμε γιατί πεινάω!! Αλλά επειδή το γλυκό στο τέλος ήταν ΄καλό ξέχασα τα υπόλοιπα..σουφλέ σοκολάτος με παγωτό!!!

Εννοείται πως δεν θα ξαναπάμε..αλλά ήταν μια εμπειρία!

Η μανούλα μου είναι πολύ καλύτερα, αφού μου είπε πως θα έρθει αύριο να πάμε για ψώνια!!

Α σας είπα? Βρήκα ακόμα ένα μαθητή για ιδιαίτερα..Βαριέμαι λίγο να σας πω την αλήθεια αλλά τι να κάνουμε? Τουλάχιστον να βγάλω κάτι!

Άντε κορίτσια ξυπνήστε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μην με αφήσετε μοναχούλα σήμερα. Και Νίνα μου είναι η μεγάλη μέρα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Καλημέρα Μαράκι μου.. Χάρηκα για την μαμά σου μπράβο. Ψώνια αύριο ε??

Ξεκινάν σήμερα οι εκπτώσεις και λέω να πάω κ εγώ κάποια στιγμή να ρίξω μια ματιά. Θέλω να πάρω και κάτι δωράκια! Μάλλον όμως την άλλη εβδομάδα.

Το απόγευμα θα βάψω τα μαλλιά μου, ανοίξανε πολύ από τον ήλιο και μου την δίνει. Θα τα κάνω (λέω τώρα) σκούρο σοκολά. Αλλά δεν ξέρω όταν πάω εκεί μπορεί ν’ αλλάξω γνώμη και να πατήσω κανένα κόκκινο.

Νίνα μου άντε ξύπνα να μας πεις τα νέα όποια κ αν είναι αυτά.

Οι υπόλοιπες????

Φιλιά

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA KORITSIA...

ΔΑΞΙ ΞΙΠΝΙΣΑ.....ΟΛΟ ΜΕ ΦΟΝΑΖΕΤΕ.!!!!...ΟΥΤΕ ΞΙΠΝΙΤΙΡΙ ΝΑ ΙΣΑΣΤΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ,,,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.....

ΜΑΡΑΚΙ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ?..ΤΗ ΕΦΑΓΕΣ?ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΓΛΙΚΟ,ΠΟΥ ΙΤΑΝ ΕΞΕΡΕΤΙΚΟ?

ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΔΑΚΙΑ,Η ΨΑΡΙ?....ΑΛΑ ΚΙΤΑ ΕΞΤΕΣ ΠΙΓΑΤΕ ΕΠΙΔΙ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΣ...ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΙΡΟΣΙΣ....ΕΚΙ ΝΑ ΔΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ,ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ....

Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΙ...ΑΧ ΠΟΛΙ ΧΕΡΟΥΜΕ....

ΧΡΙΣΑ ΠΟΣ ΠΑΙ ΣΙΜΕΡΑ?ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

KALIMERA KORITSIA...

ΔΑΞΙ ΞΙΠΝΙΣΑ.....ΟΛΟ ΜΕ ΦΟΝΑΖΕΤΕ.!!!!...ΟΥΤΕ ΞΙΠΝΙΤΙΡΙ ΝΑ ΙΣΑΣΤΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ,,,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.....

ΜΑΡΑΚΙ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ?..ΤΗ ΕΦΑΓΕΣ?ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΓΛΙΚΟ,ΠΟΥ ΙΤΑΝ ΕΞΕΡΕΤΙΚΟ?

ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΔΑΚΙΑ,Η ΨΑΡΙ?....ΑΛΑ ΚΙΤΑ ΕΞΤΕΣ ΠΙΓΑΤΕ ΕΠΙΔΙ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΣ...ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΙΡΟΣΙΣ....ΕΚΙ ΝΑ ΔΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ,ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ....

Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΙ...ΑΧ ΠΟΛΙ ΧΕΡΟΥΜΕ....

ΧΡΙΣΑ ΠΟΣ ΠΑΙ ΣΙΜΕΡΑ?ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΑ?

Καλημέρα κορίτσι,

άντε τι κάθεσαι ακόμα να πας??

Μέχρι στιγμής τα πράγματα στη δουλειά είναι ήρεμα,δεν ξέρω όμως τί θα γίνει σε λίγο..

Μαράκι αλήθεια τί φάγατε?? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ.ΠΡΟΤΑ ΝΑ ΠΙΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕ,ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΛΙΤΟΥΡΓΟ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ...

ΕΧΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΕΕΣΣΣΣΤΤΤΤΙΙΙΙ....

ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΕΧΙΕΡΤΙ?..ΛΙΠΟΝ ΕΓΟ ΜΕΝΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΙΛΟ..ΕΚΙ ΚΟΝΔΑ ΣΤΙ ΓΕΦΕΡΑ...ΘΑ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ..ΕΚΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΟ....ΚΑΙ ΕΧΙ ΜΙΑ ΖΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΗΗΗΗΗΗ......ΤΟ ΞΑΝΑ ΙΠΑ ΑΦΤΟ?????.....ΜΠΑΑΑΑΑ

ΜΑΡΑΚΙ ΕΦΙΓΕΣ?ΚΑΛΑ ΠΡΟΤΑ ΜΕ ΞΙΨΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΕΒΓΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου, καλημέρα Νίνα μου!

Εδώ είμαι καλέ!! Ήρθε ο μπαμπάς μου και κουβεντιάζαμε!

Τι να έφαγα? Ζήτησα από το σερβιτόρο να μας βάλει πράγματα που να είναι ψημένα..όχι ωμά!!! Έτσι φάγαμε κοτόπουλο, γαρίδες με κάτι σάλτσες. Οκ δεν ήταν τόσο χάλια αλλά όχι και να ξαναπάω και να πληρώσω βρε Νίνα μου!!

Α και Νίνα μου τρέξε καλέ στο φαρμακείο και μας έχει φάει η αγωνία!!!

Βρε κορίτσια με έπιασε μια ζαλάδα, νόμισα ότι γυρνάνε όλα γύρω μου..τι έπαθα καλέ! Είμαι και μοναχούλα τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΖΕΣΤΙ ΙΝΕ ..ΜΑΡΑΚΙ....Η ΜΙΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ...???????

ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΩ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΤΕ ΜΟΥ...ΑΦΤΗΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΟΜΟΡΦΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες Νίνα μου να είναι από το κοτόπουλο?? :woohoo:

Βασικά τις τελευταίες μέρες νιώθω μια αδυναμία..κοιμάμαι σαν βόδι το βράδι που πάντα εγώ δεν έιχα τοσο βαθύ ύπνο και το άλλο όταν ξυπνάω νιώθω ένα μούδιασμα στα πόδια λες και δεν έχω τη δύναμη να σηκωθώ!!

Ένα έχω να σου πω Νίνα μου..μας έσκασες!!! και στη 1 θα πάω για φαγητό με μια φίλη και το μυαλό μου θα το έχω εδώ..γι'αυτό σου λέω γρήγοραααα!!!

Άσε που πρέπει να συζητήσουμε και το θέμα της DIOSA είναι ή δεν είναι καλή πεθερά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Λες Νίνα μου να είναι από το κοτόπουλο?? :woohoo:

Βασικά τις τελευταίες μέρες νιώθω μια αδυναμία..κοιμάμαι σαν βόδι το βράδι που πάντα εγώ δεν έιχα τοσο βαθύ ύπνο και το άλλο όταν ξυπνάω νιώθω ένα μούδιασμα στα πόδια λες και δεν έχω τη δύναμη να σηκωθώ!!

Ένα έχω να σου πω Νίνα μου..μας έσκασες!!! και στη 1 θα πάω για φαγητό με μια φίλη και το μυαλό μου θα το έχω εδώ..γι'αυτό σου λέω γρήγοραααα!!!

Άσε που πρέπει να συζητήσουμε και το θέμα της DIOSA είναι ή δεν είναι καλή πεθερά????

Μαράκι εσύ πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις?? :blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΤΗΝ Η ΚΟΠΕΛΑ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ΓΙΝΕΚΑ..ΙΝΕ ΜΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΡΟΜΑΝΙΑ...ΜΙΑ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙ ΦΟΝΙ..ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΣ ΜΕ ΠΟΛΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΧΑΜΟ ΤΟΝΟ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΙΤΑΝ ΣΕ ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ...

ΙΧΕ 2 ΓΑΜΟΣ..ΤΟ ΠΡΟΤΟ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΦΤΕΡΟ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΣΙ...

ΕΚΑΝΕ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΤΕΡΑΠΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΝΙ ΕΝΓΙΟΣ..ΤΟ ΙΤΕΛΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...15 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!..ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΒΜΑ ΕΓΙΝΕ!!!!!ΠΕΡΣΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ...

ΟΜΟΣ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΙΧΕ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΛΙΑ ,ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ 43 ΧΡΟΝΟΝ,ΑΦΤΟΚΤΟΝΙΣΕ!!!!!!!!ΕΓΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΒΟ.ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΡΑΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΙΤΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΙ ΠΟΥ ΙΧΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΝ ,ΤΟΝ ΑΝΔΡΑΤΗΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΙΠΕΡ ΑΓΑΠΟΥΣΕ...ΚΑΙ ΟΜΟΣ...

ΤΕΛΙΚΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΝΙ Ο ΤΙ ΘΕΛΙ ΜΕ ΜΑΣ...

ΤΟΡΑ ΛΕΝΕ ΠΟΣ ΜΑΛΟΝ ΕΠΑΤΕ ΚΑΤΙ ΤΑ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑΣΤΗΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΠΟΛΕΣ ΓΙΝΕΚΕΣ...ΑΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΕΚΙ..

ΑΦΙΣΕ ΕΝΑ ΜΙΝΙΜΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΥ ΙΞΕΡΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑΝΕ ΟΛΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΕΕΙ ΚΑΝΙΟΣ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ...ΑΛΑ ΔΕΝ ΝΙΟΘΙ ΠΙΑ ΟΜΟΡΦΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπου να'ναι Χρύσα μου..στις 18 αν μου έρθει στις 28 μέρες..Την Κυριακή δηλαδή! Από τότε που απέβαλα δεν έχω συμπτωματα πιο πριν και δεν μπορώ να καταλαβω..μου έρχεται απροειδοποίητα!!

Νίνα μου πλάκα κάνεις!!! Κρίμα η κοπέλα! Τελικά το μυαλό των ανθρώπων παίζει περίεργα παιχνίδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...