Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ


myboy

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΤΩΡΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ MAMMYLAND ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ,(ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ)ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΤΑΙΑ ΟΜΩΣ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,1η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ Κ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΚΛΑΜΨΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΥΧΗ ΤΟ MAMMYLAND.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙ ΜΕΓΑΛΟ POST.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera myboy!!min to vazeis katw..ola tha ginoun!thetiki skepsi kai oxi agxos!uparxoun polles kopeles pou prospathoun kairo..mia ap autes eimai ki egw,exw vevaia idi 1 agoraki 27 minwn..alla to 2o opws kai se sen aden erxetai!min fovasai..ola kala tha pane!!

kalws mas irthes!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το μυστικο ειναι ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ εγω μετα την πρωτη μου γεννα εκανε 4 χρονια να συλλαβω ,νομιζα οτι δεν θα εκανα αλλο παιδι ειχα απελπιστει.ετσι ειπα στον εαυτο μου και τι εγινε?δεν εχω παιδακι?απο τοτε λοιπον δεν εκανα μονο ενα ,αλλα ακολουθησαν τρια.γι΄ αυτο χαλαρωστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥΥΥΥ.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως!απο εκει και περα ποτε δεν ειπαμε με τον αντρα μου"θα κανουμε αλλο παιδακι" απλα ερχοταν τοσο αναπαντεχα που μας εκανε πολυ ευτυχισμενους.στο λεω γιατι περασα κι εγω απο αυτη τη φαση να περιμενεις καθε μηνα ,με μια μερα καθυστερηση να τρεχεις στο φαρμακειο για τεστ,να κανω χοριακη γιατι το τεστ δεν εδειχνε ομως η περιοδος δεν ερχοταν (απο το αγχος)αυτο ειναι πολυ χειροτερο.το καλυτερο νεο θα ερθει οταν εσυ δε το περιμενεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

myboy εχεις ολη τη θετικη μου ενεργεια για τα πιο θετικα αποτελεσματα!!!

να σας φυσιξω και λιγη γκαστροσκονη κοριτσακια!

φουυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυ :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

μην αγχωνεστε ειλικρινα!! πεταξτε θερμομετρα, τεστ ωορηξιας τα παντα!!! και απλα απολαυστε τον ερωτα με τον αντρουλη σας και θα δειτε για ποτε θα ερθει το μπεμπε! μην κανετε σεξ μονο και μονο για να μεινετε εγκυος..γιατι και ο ιδιοι αγχωνονται αλλα και εσεις και δεν υπαρχει λογος...ετσι γινεται αγκαρια το ολο θεμα και στο τελος δεν μενει κανενας ευχαριστημενος. :(

εγω εμεινα εγκυος με τη μια και να φανταστειτε οτι λογο φορτου εργασιας του αντρα μου ειχαμε ερθει σε επαφη μονο 2 φορες το συγκεκριμενο μηνα (και ουτε καν ξερω αν ηταν οι γονιμες μου..ποτε δεν τις εχω μετρησει) ...και σε λιγες βδομαδουλες περιμενω τη μπουμπου μου!!!

φιλακια πολλα σε ολες και εχετε οοοοοοολη τη θετικη μου ενεργεια!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα οση θες! :P

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥΔΕΣ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ........................ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sumfwnw me thn kikitsa!!!oxi agxos koritsia!!!to agxos meiwnei tis pi8anothtes..kai egw emeina amesws.ekana tis meres pou eprepe alla epeidh den to evala sto mualo mou-elega apokleietai auton ton mhna na eimai-hr8e.einai apisteuto ti sumvainei otan o organismos xalarwnei.fusaw kai gw ligh apo thn egkuoskonh!!!fouuuuuuuuuuuuufouuuuuuuuuuuuuuuufouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!suntoma oles me ena,duo,tria sporakia!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι μια καλη καλη τυχη για την δευτερη εγκυμοσυνη σου σκεψου θετικα και να δεις οτι ολα θα πανε καλα,εγω παντα με θετικη σκεψη ξεκινησα την πρωτη εγκυμοσυνη μου και ολα πηγαν τελεια,τωρα ελπιζω και σε μια δευτερη με τησ ιδιες προοπτικες............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι μια καλη καλη τυχη για την δευτερη εγκυμοσυνη σου σκεψου θετικα και να δεις οτι ολα θα πανε καλα,εγω παντα με θετικη σκεψη ξεκινησα την πρωτη εγκυμοσυνη μου και ολα πηγαν τελεια,τωρα ελπιζω και σε μια δευτερη με τησ ιδιες προοπτικες............ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα,να ερθουν ολα οπως τα περιμενεις και σε συμβουλευω να μην αγχωνεσαι και να εχεις πιστη και ολα θα γινουν γλυκια μου,σου στελνω θετικη ενεργεια και μια αγκαλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσούδια αυτό το θεματάκι πρέπει να ξαναέρθει στην επιφάνεια και να δίνουμε όλες μας τη θετική μας ενέργεια η μία στην άλλη για να ευωδόσουν οι προσπάθειες μας.... ;););):P:P:P:P:P

όλες λοιπόν εδώ????

ας μαζευτούμε όλες όσες προσπαθούμε εδώ να μοιραζόμαστε τις σκέψεις και τις εμπείρίες μας!!!!!! :):) .

εγώ προσπαθώ για 2ο παιδάκι εδώ και λίγο καιρό, όχι εντατικά η αλήθεια είναι, αλλά δεν μου κάθεται...

λέτε να μου ππάρει καιμένα 4 χρόνια που διαβάζω απόκάποιες άλλες κοπέλες?????? :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

λίγη γκαστροσκόνη παρακαλώ. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...