Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

εγκυουλες μου σας αφηνω προς το παρον !!!!!!

οσες ερθετε στην συναντηση θα τα πουμε το βραδακι ...

οσες δεν μπορεσετε την επομενη φορα ...

Αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο μου θα δουμε τον μπεμπηηηηηηηηηηηηηηηηη

ξερετε πως το περιμενω !!!!!!!!!!!!!

μετα θα παμε στα λητω και μετα θα βγουμε εξω για φαγητο ....

φιλια στις κοιλιτσες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ποσο θελω ναρθω κ εγω σε συναντηση!θα γεννησουμε κ μετα θα σας δω με τον αυστηρο γιατρο που εχω μπλεξει.εχει κ τα δικια του βεβαια,οταν υπακουσα στο ξαπλα εξαφανιστηκαν οι συσπασεις.ενω πριν ειχα κ 20 τη μερα!ο γιατρος δε γουσταρει πανω απο 3 τη μερα.τι να τον κανω?

μπηκα στο κλειδωμενο,κ προσπαθω να υποθεσω αν συνεβαινε κατι παρομοιο στο θεμα μας θα το καταλαβαιναμε?αραγε ηταν τοσο προφανης η ψευτια?γιατι το pc κολλαει κβαριεμαι να τις διαβασω.για πειτε κουτσομπολιο ρε κοριτσια.κ μετα σκαμε..δε ξαναμιλαμε για αυτο! :blush:

(ΑΣΧΕΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΑ ΜΕΡΑΚΛΑΝΤΑΝ ΜΕ ΑΝΤΖΕΛΑ!!!Α,Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑΤΑΝ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ,ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΚΡΑΖΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

ποσο θελω ναρθω κ εγω σε συναντηση!θα γεννησουμε κ μετα θα σας δω με τον αυστηρο γιατρο που εχω μπλεξει.εχει κ τα δικια του βεβαια,οταν υπακουσα στο ξαπλα εξαφανιστηκαν οι συσπασεις.ενω πριν ειχα κ 20 τη μερα!ο γιατρος δε γουσταρει πανω απο 3 τη μερα.τι να τον κανω?

μπηκα στο κλειδωμενο,κ προσπαθω να υποθεσω αν συνεβαινε κατι παρομοιο στο θεμα μας θα το καταλαβαιναμε?αραγε ηταν τοσο προφανης η ψευτια?γιατι το pc κολλαει κβαριεμαι να τις διαβασω.για πειτε κουτσομπολιο ρε κοριτσια.κ μετα σκαμε..δε ξαναμιλαμε για αυτο! :blush:

(ΑΣΧΕΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΑ ΜΕΡΑΚΛΑΝΤΑΝ ΜΕ ΑΝΤΖΕΛΑ!!!Α,Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑΤΑΝ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ,ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΚΡΑΖΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ!)

ενα εχω να πω...δεν καταλαβαινω γιατι να ασχολουμαστε..αρχικα ειχα μπει στο μαμμυ γιατι ηθελα στηριξη απο κοπελες που ειχαν περασει τα ιδια με μενα..αν καποια απο αυτες ελεγε ψεμματα λιγο με νοιαζει γιατι με βοηθησαν παρα πολυ ολες,και πριν καιρο που εγινε παλι κατι αναλογο,βλεπω πως αυτες που φωναζαν πιο πολυ απ'ολες εχουν εξαφανιστει!!τυχαιο;δεν νομιζω. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster μου σε ευχαριστω που το εψαξες αλλα τα ματζουνια τα εχω δοκιμασει και δεν κανουν τιποτα!!! μονο για μια μερα ειναι...

μονο το πετρελαιο κανει δουλεια για καμια δεκαπενταρια μερες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

vaster μου σε ευχαριστω που το εψαξες αλλα τα ματζουνια τα εχω δοκιμασει και δεν κανουν τιποτα!!! μονο για μια μερα ειναι...

μονο το πετρελαιο κανει δουλεια για καμια δεκαπενταρια μερες :(

τοσα πολλα ειναι;;μηπως με τα αεροζολ θα φυγουνε;;αν ειναι ο καιρος τους συνεχεια θα εμφανιζονται...δηλητηρια ειναι αυτα ξερω γω..ελα δεν ειναι βρωμικα τα μηρμιγκακια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη, πηρα το speedi της quinny το 3ροδο με το πορτ μπεμπε και το pebble της maxi cosi καθισματακι αυτοκινήτου. Μου στοίχησαν 543 ευρώ + 22.50 ευρώ εξοδα αποστολής. Για τα ίδια στο Λητώ ήθελα 750 περίπου κ σε χρώματα που δε μου άρεσαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

τοσα πολλα ειναι;;μηπως με τα αεροζολ θα φυγουνε;;αν ειναι ο καιρος τους συνεχεια θα εμφανιζονται...δηλητηρια ειναι αυτα ξερω γω..ελα δεν ειναι βρωμικα τα μηρμιγκακια :P[/quote:2dh4bok3]

ειναι πολλα τα ατιμα!!!

δεν ειναι θεμα βρωμιας αλλα ειναι ενοχλητικα!!! ανεβαινουν παντου, μεχρι και πανω μου!!!το πετρελαιο θεωρω πως ειναι καλυτερο απο τα σπρει εσυ τι λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ti na pw kai gw douleia den exoun kai ta ks..oun edw mesa merikoi vre oust pantos pragmatika den aksizei na asxoliomaste kai na tsakwnwmaste kirios me kapoious tetoious, egw sas to anefera giati epatha ena psilo sok mporw na pw apo to malliotravigka alla kai apo ti koroidia eleos dld :angry:

pantos to atomo pou lene eida kai alla post tou twra ti na pw kalitera kai gw na min asxolithw, ti me noiazei allwste egw exw ti pareoula mou edw :) pame gera koritsia mannoules augoustou -septemvriou :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

asxeto pou einai i katerina(soupitsa)????? kale mpes na mas dwseis to paron i kuoula fantazomai mina tou melitos tha nai kai tha kanei mpanaki sti thalassa :):):)

kai kati teleutaio xtes eixame paei se kati filous mas sto kenourgio tous spiti kai mou elege i kopela oti exoun sovaro thema me ta mirmigkia...tuxaio???? de nomizw :P asxeto prepei na einai i epoxi tous pantos autoi eixan valei karfakia garifalou se oli ti kouzina, an kai auto pou protinei i mpella mou fainete kalitero apo ta sketa ksilakia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Γιούλη, πηρα το speedi της quinny το 3ροδο με το πορτ μπεμπε και το pebble της maxi cosi καθισματακι αυτοκινήτου. Μου στοίχησαν 543 ευρώ + 22.50 ευρώ εξοδα αποστολής. Για τα ίδια στο Λητώ ήθελα 750 περίπου κ σε χρώματα που δε μου άρεσαν.
B) aaa kai emena maresi poli ayto karotsi!!!!!!alla eimai asxeti me tis paragelies meso internet :(:(:(:( apo ti xwra ta paragiles?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΡΑΚΑ 2 ΩΡΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΥΩ,ΤΟΧΩ ΧΑΜΗΛΑ ΝΑ ΜΗ ΚΑΕΙ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑΡΘΕΙ Η ΧΥΤΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ.

μολις παραγγειλαμε κουρτινοξυλα.ειπαμε να μη τα παρουμε απτα πρακτικερ κ ξεχαρβαλωθουν κ φοβομουν οτι θα τσουξει η τιμη απο μαγαζι.3 διπλα κουρτινοξυλα=300 ευρω.ειναι ακριβα? μου φανηκαν ικανοποιητικες οι τιμες για καλη ποιοτητα.συνηθως ειμαι του φθηνου αλλα σε καινουριο σπιτι ειπα να βαζω λιγο λιγο κατι καλο.τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΡΑΚΑ 2 ΩΡΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΥΩ,ΤΟΧΩ ΧΑΜΗΛΑ ΝΑ ΜΗ ΚΑΕΙ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑΡΘΕΙ Η ΧΥΤΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ.

μολις παραγγειλαμε κουρτινοξυλα.ειπαμε να μη τα παρουμε απτα πρακτικερ κ ξεχαρβαλωθουν κ φοβομουν οτι θα τσουξει η τιμη απο μαγαζι.3 διπλα κουρτινοξυλα=300 ευρω.ειναι ακριβα? μου φανηκαν ικανοποιητικες οι τιμες για καλη ποιοτητα.συνηθως ειμαι του φθηνου αλλα σε καινουριο σπιτι ειπα να βαζω λιγο λιγο κατι καλο.τι λετε?

αν σου αρεσαν καλα εκανες!!! παντως εγω απο πρακτικερ τα ειχα παρει πριν 5 χρονια και εφαγαν και μετακομιση.. μια χαρα ειναι!!!

και των παιδιων τωρα απο πρακτικερ τα πηρα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oti exo spiti koritsia einai apo praktiker kai ikea den exoun pathei tipota!ta pio akriba tha einai tou bebakou mou telika!!!! :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo: tetoio zeygari apaytoulia opos leei kai o antras mou prepei na ksaplonoun se akribo krebati axaxaxaxaxaxaxaxax :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ή καλύτερα καλησπερα!!!

Ξύπνησα το πρωί στις 7:00 γιατί με πονούσε η κοιλιά που κράτησα τα τσισα μου απο τις 3 το βράδυ... :blush: Τελικά κοιμήθηκα ξανά γύρω στις 8:30...

Μαρία μου σε ποιά περιοχη μένεις;

Εαν είσαι κάπου δυτικά μπορώ να σε πάρω στην επιστροφή... :woohoo:

Είναι κρίμα να χάσεις την συνάντηση!!!

Τι λες;;;

Για πες...που μένεις;

Κατρινάκι το έκανες το ταξιδάκι,ε;

Θα τα πούμε το βραδάκι κοριτσάρες μου!!!

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia egw oti epiplo exw einai apo ikea mias kai olo metakomizoume apo dw kai apo kei logo tis douleias, to korifaio mou to eipe o antras mou aggeliki leei wraia sti mpempa pirame krevataki na koimate emeis agapi mou to ksereis oti den exoume???? :P xaxaxaxa eilikrina pws tixaine kai ta spitakia mas otan leme spitakia ennooume foititospita eixan panta ena krevataki xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS σε ευχαριστώ πάααααρααααα πολύ , είσαι πολύ ευγενική :kiss:

Μένω στην Περαία, εντελώς άβολα για εσένα.

Αχ τι να κάνω, προσπαθώ να βρώ τρόπο :huh::huh: Το λεωφορείο για την επιστροφή θα είναι ταλαιπωρία γιατί θα έχω και την μικρή μαζί (και τα απαραίτητα τσιμπράκαλα πάμπερς, μπιμπερό) και η στάση δεν είναι κοντά στο σπίτι μας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

Θέκλα μου μία χαρά τα αποτελέσματα τις καμπύλης. Επίσης πες μας το μυστικό και δεν βάζεις κιλά. Φαντάζομαι δεν είναι μυστικό απλώς δεν τρως εεεεεεεεεεεεεεεεε :blink::blink::blink:

Σχετικά με το θέμα τις κηδείας δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Κάνε αυτό που νιώθεις..... Μην μετανιώσεις.

το μυστικό είναι η διατροφή και τα 5 γεύματα τις ημέρας, έτσι δεν πεινάς,οπότε αποφέυγεις τα τσιμπολογήματα ;)

καλα΄για γλυκά μόνο μία φορά την εβδομάδα,όλα τα τρόφιμα μου είναι ολικής ακόμη και τα ζημαρικά! επίσης πίνω πολύ νερο!!!πάνω από 3 λίτρα την ημέρα κι ας τρε΄χω σαν την τρελλή στην τουαλέτα :woohoo:

για το άλλο θέμα, μάλλον βρήκα "δικαιολογία" (για τον εαυτό μου ) και να το αποφύγω! :(

Αρρώστησε ένας συνάδελφος μου από το φροντιστήριο και με φωνάξανε να τον αντικαταστήσω οπότε σήμερα στις 6 που θα είναι η κηδεία εγώ θα κάνω μάθημα! :blush:

vaster έγραψε:

Θεκλα μου ποσο μεγαλωσε το μπεμπε σου;;;;ιδιες τιμες σακχαρου εχουμε πανω κατω!!!χαχαχαχα!και μενα μου πε να προσεχω,λες και δεν προσεχω αλλα λεμε,ρε μην φορατε μαυρα,ενω ηταν το αγαπημενο μου χρωμα τωρα δεν θελω να το βλεπω,ειδικα σε εγκυους..χαρουμενα χρωματακια!!

μα είναι τόσο τραγικές οι τιμές μας ρε συ?

μήπως δεν ξέρω σωστά τις φυσιολογικές :blink:

vaster έγραψε:

κοριτσια σημερα φορεσα ενα μπλουζακι με τιραντακι και επαθα σοκ....σαν σουμο ειμαι...πως θα βγαινω εξω με τιραντακι τωρα που ζεστανε ο καιρος;;δεν θα βγαινω..που πηγαν τα γραμωμενα μπρατσακια μουυυυυ

καλά είσαι απίστευτη, τι βλακείες είναι αυτές που λες!!!

σκέψου τι μπρατσάκια και μπουτάκια θα έχεις σε λίγο καιρό στα χεράκια σου :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα μου δεν ειναι τραγικες οι τιμες μας απλα πρεπει να προσεχουμε, μας το λενε για να μην ξεφυγουμε!αλλα απ'οτι βλεπω και εσυ προσεχεις οποτε ολα καλα!αχ!τα μπρατσακια και τα μπουτακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia lete gia zaxaro kai thimamai pali to martirio pou prepei na travixe me ti kampili :blink::blink::blink:

en to metaxi xtes eixame paei episkepsi se kati filous gia fagito opws eipa prin kai i kopela eixe kanei pagoto gliko, itan polu nostimo mono pou to zaxarouxo to kane petimezi sa ti glikozi tis kampilis :blink: tha to kanw kai gw mou fainete alla xwris to zaxarouxo psaxnw na vrw to video kai to anevazw na kanete kai seis ti sintagi an thelete ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλό μεσημέρι σε όλες!!! βρε θηρία πότε προλάβατε και γεμίσατε 10 σελίδες? Μία ώρα σας διαβάζω και τώρα που τελείωσα δεν θυμάμαι τίποτα :( Απλά θέλω να ευχαριστήσω όλα τα κορίτσια που μου ευχήθηκαν (ονόματα δεν θυμάμαι, sorry) και τέλος ;) δεν θέλω να ξανααναφερθούμε εδώ για το θέμα μου γιατί σας βλέπω που στεναχωρίεστε και νιώθω άσχημα. όποια έχει κάποια απορία σχετικά ας μου στέλνει π.μ. η να μπαίνει στο post "ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!"

Δεν κάνει να στεναχωριέστε στην κατάσταση σας... και ούτε πρέπει να με κάνετε να νιώθω τύψεις!! :P:P Άντε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

geia sou diosa :):):) alitheia poio einai to onoma sou na se fonazoume me auto, egw eimai i aggeliki :)

koritsia to link pou sas elega gia ti sintagi

http://webtv.antenna.gr/webtv/10me1reci ... uv_zob8%3d

το όνομα μου είναι Γιελήζ (είμαι μουσουλμάνα) αν και αμφιβάλλω αν θα με φωνάζετε με αυτό γιατί όλες δυσκολεύονται πάντως και diosa να με φωνάζετε δεν με χαλάει.. :) ότι σας είναι εύκολο...

και είμαι απο Ξάνθη και 32 ετών.

χάρηκα πολύ Αγγελική μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

polu wraio onoma :woohoo: :woohoo: :woohoo: an kai amfivalw an tha to thimamai eimai kai ligoulaki ksexasiara :blush::P

opws eipa eimai i aggeliki apo korintho kai eimai 23 etwn :)

sti ksanthi den exw erthei pote an kai tha to ithela para polu :):):)

α α να έρθεις Ξάνθη όπωσδηποτε ειδικά τον Σεπτέμβριο που γίνονται οι γιορτές Παλιάς Πόλης αξίζει!! όπως και στα καρναβάλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari na ta kataferoume kapoia stigmi kathos opws exw pei polles fores emeis me ton antra mou zoume ligo polu pantou logo tis douleias tou (kathigitis) fetos ton eixa faei na erthoume komotini, ksanthi se mionotiko sxoleio, alla mas fanike polu makria apo ti kriti :( ekei einai i vasi mas kata kapoio tropo ;)

fetos ton diorisan zakintho kai de perasame katholou kala :( kai apo septemvri ksana kriti tha imaste sta xania :woohoo:

oson afora to ksanthiotiko karnavali exw akousei ta kalitera opws kai gia to diko mas to rethymniotiko :woohoo: eimaste tritoi meta apo sas :woohoo: :woohoo: :woohoo: stis giortes tis palias polis ginontai diafora events???? parastaseis ktl??? prepei na einai exisou teleia :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...