Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

soupitsa όσον αφορά το σουτιέν σε αυτή την εγκυμοσύνη έχει πρηστεί από νωρίς πάρα πολύυυυυ και δεν αντέχω με τίποτα να φοράω το σουτιέν. Ρώτησα λοιπόν τον γιατρό και μου είπε ότι σε αυτό το διάστημα δεν πειράζει, αλλά όταν γεννήσουμε πρέπει να φοράμε συνέχεια , το στήθος λέει τότε έχει ανάγκη από πάρα πολύ καλή στήριξη. Οπότε και εγώ φοράω μόνο όταν βγω έξω ;)

Για τον αιμοτοκρίτη τώρα ευτυχώς μέχρι τώρα καλά τα πάω. WENDY μου περίπου στην εδβομάδα σου είχα 36 και ο γιατρός είπε ότι είναι πάρα πολύ καλό. Παίρνω ένα χάπι την ημέρα. Κάνε σίγουρα ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου και το πιο πιθανό είναι να σου αυξήσει την δόση. Ποιο παίρνεις?

VASOMITS τι καλά που πας στα μαθήματα! Μόνο που έχω τους ενδιασμούς μου για αυτά που σας είπε για το στήθος :blush: Και όσον αφορά τις πλύσεις για την περιοχή ο γιατρός μου όταν γέννησα μου είπε ότι το καλύτερο είναι το απλό σαπούνι γλυκερίνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika kai gw zalizomai sinexeia :( tin teleutaia fora pou ekana eksetaseis o aimatokritis itan 32,6 :blink::blink::blink::blink: otan kanw se ligo kairo tha sas ksana grapsw

koritsia etoimasteite na pathetai sok me ti koilara mou arage tha xwraei stin othoni? :blush::blink:

otan tis perasw tin anevazw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα,

Σας άφησα στο μενηντακάτι και σας βρίσκω λίγο πρίν το "10".Εύγε!!!

Χάθηκα λίγο αυτές τις μέρες και δεν προλαβα να διαβάσω τις σαράντα σελίδες που γεμίσατε στο μεταξύ. Να σας πω βιαστικά ότι έκανα την επεμβασούλα. Ήταν λίγο πιο σοβαρή απ'ότι περίμενα (έσω και έξω ράμματα αρκετά) και ταλαιπωρούμε λίγο λόγω ζέστης και λόγω του ότι δεν μπορώ να κάνω μπάνιο :angry:

Το μόνο που πρόλαβα να διαβάσω και θέλω να πω στα γρήγορα είναι περαστικά στη Μαρία για το κοριτσάκι της. Άλλο κακό να μην σας βρει. Θα επανέλθω αργότερα αφου προσπαθήσω να σας διαβάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε πάρα πολύ anna10019 :kiss: Περαστικά και σε εσένα, να γιάνει γρήγορα. Γιατί τόσα πολλά ράμματα? Πόσο καιρό θα πρέπει να προσέχεις?

aggelike περιμένουμε την κοιλίτσα :side: εσύ είχες ρωτήσει για το χωριό της Ειρήνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελειψα για λιγο γιατι εκανα ενα μπανακι ...

με τοση ζεστη κοντεψα να λιωσω ...υπερχει ρε κοριτσια

πιο ωραιο πραγμα απο το μπανιο πειτε μου ....

ναι υπαρχει !!!!!το σεξ και τα γλυκα φυσικα !!!!

Αγγελικουλα περιμενουμε φωτο ..μετα για συπμαρασταση

α βαλω κι εγω οκ ?

Μαρακι μου μια χαρα ο αιματοκριτης σου !

απο χαπια παιρνω τα Hemafer 1 την ημερα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou euxaristw polu gia ta kala sas logia :) alla exw ginei xontrela :(

mpella mou o afalos einai mesa kai apokleiete na petaxtei giati ama ton evlepes prin, afou o antras moy elege esy den exeis afalo pigadi exeis :P

den exw dei allo antrwpo me toso vathi afalo :blink:

vasoula perimenoume kai ti diki sou foto :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

πριν μια βδομαδα ....... :laugh: :laugh: Graphic1.jpg

μικρουλα κοιλιτσα!!!! :woohoo: εμενα ειναι τεραστια...εχθες ο αντρας μου μου λεει''μπελλο εισαι ενταξει;λες και θα σκασεις..''με δουλευει κιολας :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY μου η κοιλίτσα σου είναι πολύ όμορφη! Μην μου πεις ότι έχεις την εντύπωση ότι είναι μεγάλη και ότι έχεις παχύνει :blink: τουλάχιστον σε είδα από κοντά και είσαι μια χαρά. Καλέ τέτοια κοιλιά εγώ είχα στον 4ο :S

aggelike και η δικιά σου μια χαρά κομψή είναι, έχετε και μερικές εβδομάδες διαφορά!

Και εμένα ο ομφαλός μου έχει πεταχτεί για τα καλά έξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kai twra etoimasteite :woohoo: :woohoo: :woohoo: DSC_0434___.jpg

πραγματικα ειναι σα φωτογραφια απο περιοδικο.εισαι πενταμορφη ρε παιδακι μου η ξερεις να βγαζεις καλες φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν η κοιλια μου ειναι κομψη :laugh: :laugh:

αν ειναι μια χαρα ......τοτε ..πειτε μου που εχω βαλει τα 10 κιλα ??????????? :dry:

Μπελλα μου τα φαινομενα απατουν αν την δεις απο κοντα δεν την λες με τιποτα μικρη ..αφου χθες μια γειτονισσα μου λεει " τι λεει βασουλα περιμενουμε ?" και της ειπα οτι γενναω Σεπτεμβρη και δαγκωθηκε :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καποια στιγμη θα σας βαλω πως ημουν πριν μεινω εγκυος .....

εεεεεεεεε καμια σχεση !!!!!!!

αχ, κι εγω επαθα την πλακα μου με την φωτο της Αγγελικης ..

την κοιταω ..την ξανακοιταω ...

ειναι σαν επαγγελματικη !!!

ρε συ μηπως μας εβαλες καμια απο κανενα περιοδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ειναι πιο μυτερη,ισως επειδη ειναι χαμηλα η ολη κατασκευη.γιαυτο πρεπει να προσεχω λεει το ντοκτορι.

ασχετο...στο ικα μου για να βγαλουν αδεια κυοφοριας θελουν μονο βιβλιαριο,αυχενικη,κ β επιπεδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα, η φώτο είναι τέλεια, όντως σα να προορίζεται για περιοδικό...Και πολλές άλλες που έχεις στο fb είναι εντελώς καλλιτεχνική φωτογράφηση! Είσαι πολύ τυχερή που έχεις άντρα που ασχολείται με τη φωτογραφία!!

Βασούλα, μου φαίνεται πολύ λεπτούλα! Όλα τα κιλά έχουν πάει στην κοιλιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...