Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

οχι βρε Ελπιδα μου τι να σου κανει μια φορα?καλο ειναι να το αποφευγουμε!

diosa..καλα περναμε?τωρα εβλεπα τις φωτο με τα ομορφα αγορια που βαζατε προχτες..καισε σκεφτομουνα..τρελαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!ΧΘΕΣ ΕΙΔΑΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ..1,807ΓΡ. ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ..ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ,ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ!!!!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Αγγελικη με αυτη την ζεστη για τετοια ειμαστε!

Θεκλα μου αγορακι δεν εχεις;πως νομιζα ετσι;εχω βρει εναν κινεζικο πινακα που σου λεει τι περιμενεις αναλογα με το ποτε εγινε η συλληψη και ποσο χρονων εισαι 6780_1123406927890_1308625248_30406447_1868442_n-20100617.jpg

les...makari! pantws to kineziko mou vgazei koritsi!!! to xa tsekarei prin arketo kairo!tha deixei, den emeine kai polis kairos pleon!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφ σας διάβασα... :blink::blink::blink:

Δεν μπήκα απο το πρωί και είπατε τόοοοοοοοοοσα πολλά...

Να σχολιάσω την φωτό μας...Πρώτη φορά με είδα σε φωτό μετά απο πολύ καιρό και έχω πρηστεί πααααρα πολυ...Το μωράκι μου να είναι καλά και εμείς θα ξεπριστούμε!!! B)

Κατρινάκι μου εφόσον σου είπε ο γιατρός για τον υπέρηχο θα τον κάνεις προληπτικά!Ολα καλά είναι εφόσον ο μικρούλης σου κλωτσάει και είναι καλά!!! Σχετικά με τον άντρα σου δεν έχω να πω τίποτα...Κι αυτοί οι καημένοι περνάνε κάπως με την όλη φάση...Κι εμένα ο δικός μου, μου τρίβεται συνέχεια αλλά μέχρι εκεί...Δεν το προχωράει :angry::angry::angry:

Ααααχχχ κόλλησα...δεν θυμάμαι κάτι άλλο...θα επανέλθω...

Αύριο εχω μάθημα ανώδυνου και μετά ΙΚΑ για να κάνω τα χαρτιά για την άδεια κυοφορίας...Θα σας ενημερώσω τι ακριβώς χρειάζεται...Σήμερα πήγα στην γυναικολόγο του ΙΚΑ όπου μου έγραψε την άδεια και μετά στον εργοδότη μου για να μου την υπογράψει...

Δεν ξαναέκανα εμετούλη ευτυχώς!!!Είμαι πολύ καλά!Και το κλιματιστικό είναι μια χαρά....Συντήρηση το κάναμε τον Σεπτέμβρη όταν το σταματήσαμε οπότε είναι έτοιμο για χρήση.Ο αντρούλης μου μόνο πλένει τακτικά τα φίλτρα.

Αυτά απο μένααα!

Πάω για νανι!!!

φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κοριτσάρες! Τι κάνετε; Τι λέει το πρόγραμμα σήμερα; Πόσες σελίδες γεμίσατε πάλι βρε; Ήταν που λέγαμε ότι σκορπίσαμε λόγω ζέστης (χαχ, καλό κι αυτό) :P

Καταρχάς θέλω να πω... τι κούκλες που είστε όλες οι βόρειες βρε; Τι όμορφα μωράκια θα βγουν :):) Οι φωτό βγάζουν μια απίστευτη γλύκα! Φτου σας :P Άντε να έρθουν τα μωράκια μας με το καλό, να κάνουμε μια μεγάαααλη συνάντηση κάπου στη μέση της διαδρομής χαχ :laugh: Τέλειο μέρος φαίνεται αυτό πάντως!

Νανά να ζήσετε! Χρόνια σας πολλά και με το καλό και το μωράκι και όλα! Κάνατε κάτι σπέσιαλ;

Μαράκι πολύ χάρηκα που η μικρή σου είναι καλά! Να ηρεμήσεις κι εσύ λίγο τώρα. Σίγουρα δεν θα το ρίσκαρε κάποιος γιατρός να σε διώξει λέγοντας ότι όλα είναι ΟΚ ;)

Κατερινάκι σουπίτσα, χίλια thanks και πάλι για τη σελίδα. Παρήγγειλα αυτό με την ελπίδα να έρθει πριν γεννήσω (από αμερικανικό Amazon έχει τύχει να κάνει και μήνα να έρθει) :S Για τις διακοπές που λες, τι να συμβεί βρε χαζό; Μια χαρά θα περάσετε και θα ξεσκάσετε ακριβώς τη στιγμή που πρέπει. Δεν είναι και κανένα χωριουδάκι! Το μόνο... μην κουραστείς στο δρόμο. Εγώ αυτή τη φορά τα έφτυσα κάπως!

Evi.D, ευχαριστούμε πολύ πολύ και με το καλό το δεύτερο μωράκι σου! Κι εγώ είχα αρχίσει να τα σκέφτομαι, αν και λόγω καισαρικής, το δικό μου θα είναι μάλλον πιο... "ανώδυνο" (; ).

Κοριτσάκια μου, πλησιάζει ο καιρός κι έχουμε αρχίσει να σκεφτόμαστε τα πρακτικά, αλλά ειλικρινά μάλλον θα είναι το τελευταίο που θα μας νοιάζει εκείνη τη στιγμή. Και ακόμη κι αν είναι... άβολα τα πράγματα, σίγουρα όσα θα ακολουθήσουν θα μας κάνουν να τα ξεχάσουμε, οπότε no worries, ναι; :)

Βασούλες, πού είναι το πρήξιμο βρε; Χαζομάρες... Κούκλες είστε! Το δωματιάκι καλό βγαίνει Wendy;

Για τα λαχανικά, κι εγώ τα πλένω πολύ καλά και με ξύδι, ειδικά το μαρούλι, όμως έχω φάει χωριάτικη έξω 1-2 φορές. Για τοξόπλασμα πρέπει να προσέχουμε αλλά όλες οι εξετάσεις έχουν βγει καθαρές. Υποτίθεται ότι ο κίνδυνος είναι να φάμε κάτι, το οποίο το έχει κατουρήσει γάτα με τοξόπλασμα, σενάριο λίγο ακραίο αν σκεφτεί κανείς ότι εδώ τουλάχιστον δεν τρώμε ακριβώς... λαχανικά από το περιβόλι, αλλά μεγαλωμένα στα θερμοκήπια. Τόνο και αλλαντικά κι εγώ τα αποφεύγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα Καλημεραααα!!

Κατερινακι μου..πρωινη πρωινη και εσυ?

Εγω σε λιγο παω στο Ελενας για να δω το γιατρο..για τη τελευταια μου αδεια!Ως 18 Ιουλιου θα μου γραψει!Απο τοτε και μετα ξεκινανε οι 56 μερες!!θα κανω και υπερηχο..γιατι δεν πηγα τελικα χτες..!οσο σκεφτομαι οτι μετα στις 1500 πρεπει να παω στο Παιδων Αγια Σοφια για το υπερηχο καρδιας μεσημεριατικα!!ουφφ τι θα κανω τοσες ωρες στο κεντρο???Ευτυχως την Ελενα μου την αφησα χτες βραδυ στη κουμπαρα μου και δε θα το τραβολογαω μαζι! :S

κατα τα αλλα..παρατηρησα οτι απο τη Δευτερα και μετα..τα βραδια η κοιλια μου σφιγγει..καθε απογευμα και αργα το βραδυ! :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera katrina mou...sto grafeio apo tis eftamish eimai...

kai mena h koilia mou einai petra!!!!kai th nyxta akoma parapano.....alla genika exo fouskosei pleon...to sabbatophga sto elenas kai tora telos tou mhna...koritsaki se ti domatio tha meineis mono h diklino?

apo ayta ta lefta tha paroume tipota piso apo to nosokomeio? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

kalhmera koritsia!!!nai poli spesial...phgame gia kafe mpas kai paroume aera..hrthe kai h pethera mou kai gyrisame kai kserathikame ston ypno!!!souper etsi :unsure::unsure::unsure::unsure:

xaxaxa..eixate kai th pe8era pareoula sto kafe?ee ti allo itheles??

Kalhera nanouko!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Mη στεναχωριεσαι..οταν θα αλλαξουν οι προτεραιοτητες σου...αλλος θα σκαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά, δεν πειράζει κοπελάρα. Είναι λίγο υποτονικά τα πράγματα λόγω και των συνθηκών. Του χρόνου με το μωράκι σας θα είναι σούπερ η επέτειος ;)

Κατερινάκι, δύο υπέρηχοι σήμερα; Πω πω καλό μου, ταλαιπωρία σήμερα, αλλά ευτυχώς φαίνεται έχει πέσει λίγο η θερμοκρασία. Ο πρώτος υπέρηχος είναι αυτός ο προληπτικός που σου συνέστησε μετά το πέσιμο; Όλα καλά θα είναι :) Ξεκίνησαν συσπασούλες; Λογικό ακούγεται. Είσαι στο στάδιο που συμβαίνει πλέον! Εγώ δεν έχω καθόλου, αλλά κι αυτό λογικό λέει είναι! Προσπάθησε να μην τα παίξεις όμως. Όλο και κάπου θα μπορείς να καθίσεις για ένα καφεδάκι στο ενδιάμεσο, ε.

Shemar-Moore-cm03.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Νανά, δεν πειράζει κοπελάρα. Είναι λίγο υποτονικά τα πράγματα λόγω και των συνθηκών. Του χρόνου με το μωράκι σας θα είναι σούπερ η επέτειος ;)

Κατερινάκι, δύο υπέρηχοι σήμερα; Πω πω καλό μου, ταλαιπωρία σήμερα, αλλά ευτυχώς φαίνεται έχει πέσει λίγο η θερμοκρασία. Ο πρώτος υπέρηχος είναι αυτός ο προληπτικός που σου συνέστησε μετά το πέσιμο; Όλα καλά θα είναι :) Ξεκίνησαν συσπασούλες; Λογικό ακούγεται. Είσαι στο στάδιο που συμβαίνει πλέον! Εγώ δεν έχω καθόλου, αλλά κι αυτό λογικό λέει είναι! Προσπάθησε να μην τα παίξεις όμως. Όλο και κάπου θα μπορείς να καθίσεις για ένα καφεδάκι στο ενδιάμεσο, ε.

Shemar-Moore-cm03.jpg

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αυτο το κουκλι τι το ηθελες πρωι πρωι????Ξερω να μου φτιαξεις τη μερα!!!

Μολις με πηρε ο Ηλιας και μου ειπε δεν εχει ΜΕΤΡΟ??????οχι θεε μου δε θα το αντεξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει, όχι, αλλά και από Δευτέρα τα πράγματα δεν εγγυάται κανείς πώς θα είναι από πλευράς μετρό :angry: Δεν έχεις άλλο τρόπο να ανέβεις ε; Λεωφορειάκια πάντως σίγουρα θα έχουν κλιματισμό.

nunosuperman.jpg

Μμμμ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

nanna80 έγραψε:

xaxaxa..eixate kai th pe8era pareoula sto kafe?ee ti allo itheles??

Kalhera nanouko!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Mη στεναχωριεσαι..οταν θα αλλαξουν οι προτεραιοτητες σου...αλλος θα σκαει![/quote:2b0g4wl5]

tha bgei o mpempakos mou de tha bgei...sto tapsi tha tous xorepsei olous o mikroulhs meta!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

Κατρινα έγραψε:

Καλημερααα Καλημεραααα!!

Κατερινακι μου..πρωινη πρωινη και εσυ?

Εγω σε λιγο παω στο Ελενας για να δω το γιατρο..για τη τελευταια μου αδεια!Ως 18 Ιουλιου θα μου γραψει!Απο τοτε και μετα ξεκινανε οι 56 μερες!!θα κανω και υπερηχο..γιατι δεν πηγα τελικα χτες..!οσο σκεφτομαι οτι μετα στις 1500 πρεπει να παω στο Παιδων Αγια Σοφια για το υπερηχο καρδιας μεσημεριατικα!!ουφφ τι θα κανω τοσες ωρες στο κεντρο???Ευτυχως την Ελενα μου την αφησα χτες βραδυ στη κουμπαρα μου και δε θα το τραβολογαω μαζι! :S

κατα τα αλλα..παρατηρησα οτι απο τη Δευτερα και μετα..τα βραδια η κοιλια μου σφιγγει..καθε απογευμα και αργα το βραδυ! :dry::dry:

κατρινα θα σου ελεγα να του πεις του γιατρου οτι θα κανεις σημερα και υπερηχο καρδιας εμβρυου μηπως δε χρειαστει το αλλο...

γιατι να ξερεις ο καρδιολογος επειδη θελει να δει λεπτομερειες θα σε ζορισει...

εμενα τα μωρα οταν το εκανα δεν ειχαν ησυχια για κανα δυωρο!!!!

οσο για τις συσπασεις εχω κι εγω και επειδη εγω θα παω τη δευτερα γαι νεα αδεια στο ελενα αλλα επειδη ο γιατρος μου λειπει θα του τηλεφωνησω μηπως μου πει να κανω καμμια εξεταση γι αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ..ας φτασω απο τη Γλυφαδα μεχρι το Συνταγμα..και μετα παιρνω ενα ΤΑΧΙ!Τι ατυχια κι αυτη!Σημερα?που εχω να κανω τοσα δρομολογια?μετα το Ελενας που να παω να περασει η ωρα μεχρι τις 1500???Ειχα πει θα πηγαινα..μια πισω Συνταγμα να περασει η ωρα και μετα θα ξανανεβαινα με το Μετρο Αμπελοκηπους!

ΤΕΣΠΑ καλο μου κουραγιο..και θα σας πω νεακια το βραδυ!!Φιλια φευγω τωρα..γιατι θα με πιασουν οι ζεστες οσο περνα η ωρα!! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...