Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

Αργυρω 27 έγραψε:

Εννοειται Κικιτσα μου να ζητησεις αποδειξη!!!ακου εκει ..θελει και 1800 ο παπαρας...εε ....δεν πανε καλα!ασε που ο αναισθησιολογος στο δημοσιο πληρωνεται ουτως η αλλως απο το κρατος για να κανει δουλεια..ελεος!!!ΜΗΝ του δωσεις 1800 με τιποτα...στειλε τον αντρα σου να του δωσει 500 ετσι για το οτι σε βαζει την ημερα που θες και για κανενα αλλο λογο..αυτοι ολοι εχουν φαει το δημοσιο και πληρωνουμε εμεις...(ειμαι δημοσια υπαλληλος και απο τα 1100 μου κατεβσαν το μισθο στα 900 και κατι ψηλα)για να τα αρπαζουν ολα αυτα τα κοπροσκυλα σαν τον ιατρο σου...

τα ειπα και ηρεμησα .!!!ουφ

αργυρω μου δεν τρωνε οι γιατροι τα χρηματα.......αλλα οι παπαρες οπως πολυ καλα ειπες του κρατους!αυτα ειναι τα μεγαλα κοπροσκυλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι βρε Αναστασια μου αλλα μεσα στα κοπροσκυλα ειναι και καποιοι μεγαλοιατροι που εκμεταλευονται καταστασεις!εννοειται δεν ειναι ολοι ιδιοι και εννοειται πως οι πολιτικοι ειναι οι χειροτεροι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

Ναι βρε Αναστασια μου αλλα μεσα στα κοπροσκυλα ειναι και καποιοι μεγαλοιατροι που εκμεταλευονται καταστασεις!εννοειται δεν ειναι ολοι ιδιοι και εννοειται πως οι πολιτικοι ειναι οι χειροτεροι!!!

καποιο ποσοστο γιατρων παιρνοντας φακελακια αφαιρει ενα σημαντικο ποσο απο την οικογενεια καποιου..η κυβερνηση που τρωει τα χρηματα του καθε ελληνα πολιτη γιατι δεν αναφερεται πουθενα???μη τα ισοπεδωνουμε ολα!!!

δεν ειμαι υπερ των γιατρων που παιρνουν φακελακι!απεναντιας!θελω να πω πως ο ιδιοτελης γιατρος θα κανει κακο σε μια οικογενεια..οι πολιτικοι σε ολοθς τους ελληνες!και ας μη κρινουμε μονο τους γιατρους..υπαρχουν πολλα επαγγελματα που κλεβουν με τον τροπο τους..

τεσπα..επαναλαμβανω πως δεν ειμαι υπερ των γιατρων που παιρνουν φακελακι..ισα ισα το καταδικαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα μου δεν τα βαζω με σενα!!!δεν ξερω πως ακουστηκε ολο αυτο που εγραψα..παντως με σενα σιγουρα δεν τα εχω.συγγνωμη αν φανηκε ετσι!ξερεις ποσο σ'αγαπαω ..απλα ηταν ενα ξεσπασμα και υπερασπιση αν θες για το υπολοιπο ποσοστο αυτου του επαγγελματος που αξιζουν να λεγονται γιατροι-ανθρωποι και ταυτοχρονα αναδειξη-επιρριψη των πραγματικων υπευθυνων για την τωρινη κατασταση.. σκεψου πως αν ολα ηταν καλα οπως εδω στη σουηδια δεν θα κατεφευγαν οι ελληνες γιατροι στα φακελακια..εν μερει τους καταλαβαινω χωρις να τους δικαιολογω!για ολα φταινε οι ιθυνοντες που διοικουν την ερημη χωρα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω σε ολα οσα λες!δεν θυμωσα κοριτσακι μου,απλα βγηκα για λιγο να φαμε με τον Τεο και ειδαμε και λιγο τηλεορασιτσα...χχαχαχχα

Αχ ποτε θα γεννησωωωωωωω?????????χαχχαχαχχαχχαχα

πριν 9 μηνες ελεγα :εγω ποτε θα γινω μανα?και τωρα λεω ποτε θα γεννησω?ειμαι παντα ανυπομονη και τρελη αλλα θελω να τη δωωωωωωωωωω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αστεράκια μου!!!

Βλέπω ανοιξαμε συζητηση για φακελάκια...τραγικο να ζητάνε απο ανθρώπους κιόλας που ίσως δεν έχουν χρήματα, αλλά φταιμε κι εμεις, για να "προσέξουν" τον άνθρωπό μας δίνουμε κάτι. Θα συμφωνήσω πάντως ως παντου υπάρχουν και άνθρωποι και δεν ειναι όλοι ίδιοι!

Αργυρώ λές να τάζω παρεάκι στην Αναστασία και μετα να εξαφανιστώ? να με τρέχει η μπεμπά και να μη προλαβαινω ο΄τεμια παραγραφο να γράψω??? Μπορεί να γίνει και όντως όσες γεννησαν δε τις βλέπω να μπαινουν! Αχχχ θα με συγχωρέσετε άμα το κάνω!

Παιδια για το θέμα της Καισαρικής ουτε εμένα με "κατευθυνε" ο γιατρος. Μου είπε τι θέλω και αποφάσισα μόνη μου. Ίσα ισα η μπέμπα μας ειναι μια χαρά εκει μου δήλωσε, έχει και νεράκια και ο πλακουντας σε πολύ καλη κατασταση. Και άμα θέλω να περιμένω μέχρι εξάντλησης ημερών να περιμένω! ...εγώ δε θέλω να ταλαιπωρηθώ αφου δε βλέπω φως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημερα!!!!!!!!!!!

χτες γυρίσαμε σπίτι με τον μπέμπη μας και είμαι τρελλά ευτυχισμένη!!!! ενα πλασματάκι τόσο δα με κατι υπέροχα μάτια και ενα υπέροχο στόμα και τόσα δα μικρούλικα δαχτυλάκια ε'ιναι πια ο πρωταγωνιστής μας!!!!! το κλάμα του είναι μουσική γιατί σημαινει ότι ο μικρός μας πρίγκηπας θέλει κατι από μας!!! η απόλυτη ευτυχία κορίτσια μου!!!!

Δυστυχως δεν έχω τωρα χρόνο να διαβασω όλα τα μυνηματάκια που είσα ότι εχετε γραψει όσο έλειπα γιατί όπου να ναι θα ξυπνήσει ο μπέμπης μου και θα θελει γαλα!!!

κορίτσια μου όλα πηγαν καλα, ηα καισαρική δεν είνια τόσο πολύ δυσκολο τελικα, απλά όπως όλα τα πραγματα πό δω και μπρος θελουν υπομονη!!! λίγος πόνος, λιγη ανυσηχία, λίγος φοβος που όλα περνανε μόλις σου ακουμπήσουν το μωρό αγκαλια!!!!!! όταν ακουσα πάνω στο χειρουργικό τραπέζι για πρώτη φορα το κλαμα του, ενιωσα τόσο περήφανη, τόσο ευτυχισμένη και ξεσδπασα σε ένα απίστευτο κλάμα!!!!!!!!! τελειες στιγμες!!!!!! Αξεχαστες!!!!!

τωρα εδω δουέυουμε με τον θηλασμό, έχω μικρές θηλες και λίγο δυσκολευόμαστε, αλλά προσπαθύμε!!! μια συμβουλή κορίτσια!!!! τις πρώτες μερες στο μεαυτηριο δεν έρχεται αμεσως γαλα!!!! αν το μικρό σας βγει πειναλέο και θέλει να θηλάζει πιο συχνα, μην φοβηθητε το ξενο... ειναι κρίμα να πλαντάζει στο κλάμα και μην νομίζεται ότι πρόκειται να αλλάξει τίποτα!!! μετα από 8 μερες που α ερθει πιο καλή ποσότητα, θα είναι τα πάντα πιο ευκολα!!!!!

λοιπόν σας αφήνω, πολλά φιλιαα στις μανούλες, με το καλό όσες γεννησουν, και φιλια στα μπεμπάκια σας όσες γεννησαν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!! B)

ρενα μου τι ωραια η περιγραφη σου!!!!! να σας ζησει και παλι ο μπεμπακος!

κοριτσια χθες καθομουν με τον αντρα μου στο κρεβατι και του ελεγα τελευταια φορα που ειμαστε τα 2 μας παρεουλα σε λιγες μερες θα ειμαστε τα 3 μας!! :woohoo: και πριν παμε για νανι ηταν μεσα στο δωματιο της..αχ δεν μπορουμε να το πιστεψουμε ακομα :lol: αυριο τετοια ωρα θα ειμαι μανουλιτσα :woohoo:

αναστασια δυστηχως δεν μπορει να παρει αδεια διοτι ως ελευθεροι επαγγελματιες δεν υπαρχει στο λεξικο μας αυτη η μαγικη λεξουλα :P και εγω μιας και δεν ηξερα ποτε γενναω εκλεινα μετακομισεις τη δευτερα και ετσι την πεμπτη το πρωι εχουμε μεταφορα ενα 3αρι! και τα χρειαζομαστε τα χρηματα τωρα οσο τιποτα αλλο...και επειδη ηταν πολυ στενοχωρημενος του λεω δεν πειραζει καρδουλα μου θα σε παρω τηλ να την ακουσεις τη μπεμπα σου..και μου λεει ναι κανε κανενα τετοιο να με κανεις να τα αφησω ολα να παρω ταξι και να'ρθω :laugh: και σημερα που μπαινω μεσα παλι εχει δουλεια! θα με παει ο πεθερος μου τι να κανω.....

οσο για το φακελακι αφηστε..μου λεει ο αντρας μου ασε θα του τα δωσω εγω τα λεφτα και αμα θελει ας πει τιποτα :laugh: τα χρηματα που ζητανε ειναι υπερβολικα και ποσο μαλλον οταν ξερω οτι πληρωνετε και απο το νοσοκομειο κιολας! και αν το παμε με τη λογικη του ιδιωτικου νοσοκομειου γυρω στα 675ε πρεπει να παρει μιας και το μονοκλινο ειναι 135 η βραδια..ε υπολογιζω οτι κυριακη σιγα μην με βγαλουν οποτε καλη δευτερα! ;)

να ρωτησω κατι..επειδη χθες ειχα τοσες ερωτησεις να του κανω του γιατρου και ξεκινησε και μας μιλαγε για τα λεφτα (απο μονος του) μετα αγχωθηκα και τα ξεχασα ολα... :( τα βλαστοκυτταρα θα τα κανω δωρεα στη δημοσια τραπεζα μαλιστα η πεθερα μου ειναι στην αθηνα για να παρει τον ασκο φυλλαξης. θα επρεπε να το ειχα πει στο γιατρο μου απο χθες να το γνωριζει? ή το λεω εκεινη την ωρα? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ Κικιτσα , ξύνεις πληγές με τα βλαστοκυτταρα που αναφερεις ..

Εμεις με τον αντρουλη μου δεν ξερουμε τι να κανουμε και εχουμε φτασει πλεον στο παρα 5.

Μας ζήτησαν -ελέω προσφορας που τρέχει μέχρι 30/7 - απο μια εταιρεια 1.400 έυρω για φύλαξη 20 ετών για άιμα και μεσεγχυματικά με ΦΠΑ .

Δέν ξέρουμε όμως τι να κάνουμε !

Δέν είναι θέμα τόσο τα 1400 όσο το αν τέλικα είναι όλα αυτά αξιόπιστα η όχι (κόινως , εμπόριο ελπίδας) ...

Σκέφτομαστε δηλαδή σχετικά με την δωρεά ..

Γίατι να τα δώρισουμε ? Για να τα πάρει καποίος άλλος αν ποτέ τα χρειαστεί ...

Γίατι λοιπόν με την ίδια λογική αν -μακρία απο έμας- μας χρείαστουν δεν μπορούμε και εμέις να τα πάρουμε απο την δημόσια τράπεζα ???

Γίατι να μπούμε σε άυτο το έξοδο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω την εντυπωση πως οι ιδιωτικες εταιριες δεν ειναι και οι πλεον αξιοπιστες ουτε εχουν τις σωστες προδιαγραφες ωστε να φυλλασουν τα βλαστοκυτταρα :dry: ...ετσι αν τα δωρησεις στη δημοσια τραπεζα οντως βοηθας καποιο αλλο παιδι που ισως τα χρειαστει αλλα -χτυπα ξυλο- αν χρειαστει να χρησιμοποιησεις και εσυ λενε οτι υπαρχει καποια προτεραιοτητα εφοσον εχει γινει δωρεα...βεβαια δεν θα χρησιμοποιηθουν τα δικα σου βλαστοκυτταρα λογο του οτι θα εχουν και αυτα το ιδιο προβλημα. η δημοσια τραπεζα της ελλαδος συνεργαζεται με αυτες απο τις αλλες χωρες..ενω οι ιδωτικες οχι και σε περιπτωση που τυχει κατι λενε οτι σπανια ψαχνουν να βρουν συμβατο δοτη...

αν καποια αλλη κοπελα εχει καποια αλλη πληροφορια ας μας πει να ξερουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μου λειπετε αλλα ειμαι στη μαμα μου ακομα και δεν εχω παντα ιντερνετ εδω :(

Ρενακι μου με συγκινησες...ειλικρινα!!να σας ζησει ο μπεμπακος σας!να ναι γερος και τυχερος και εσυ με τον αντρα σου να ειστε υγιεις και αγαπημενοι!!ευχομαι ο,τι καλυτερο για την οικογενια σου!! :kiss::kiss:

Κικιτσα μου γεννας αυριο εε??με το καλο..ολα θα πανε κατ ευχην!στο ευχομαι απο καρδιας :):):)

Οσο για τα βλαστοκυτταρα Harabel μου και Κικιτσα θα τα δωσουμε -μετα απο πολυ ερευνα- στην Ακαδημια Αθηνων.Οσες ενδιαφερεστε πρεπει να πατε να παρετε το σακουλι με τα "καταλληλα gadgets" :huh::ohmy: :laugh: Ενημερωστε τον γιατρο σας την ημερα που θα μπειτε...τι σημασια εχει??μηπως θελουν και ειδικη ενημερωση?? :angry::huh:

εγω ειμαι στην 36 εβδομαδα και ειμαστε ηδη 3 κιλα...ο γιατρος μου ειναι υπερ του φυσιολογικου και οσο αφορα την προκληση ειναι υπερ μονο την 39η εβδομαδα...οποτε...καλα κρασια!!! :blink:

βεβαια περπαταω..κανω δουλειες..δεν καθομαι!!! :) αν δεν ειχα αυτο το πρηξιμο θα περπατουσα περισσοτερο...μιλαμε για κατακρατηση..οχι αστεια!!!μεχρι κ ο ποπος μου ειναι πρησμενος, τα μπουτια,οι γαμπες...αλλα ουτε λευκωμα..ουτε τιποτα..δοξα τω Θεο!!μου ειπε ο γιατρος μου οτι θα ριξω τρελλο κατουρημα μετα τον τοκετο... :woohoo: :lol: :laugh:

για ενημερωση για τα βλαστοκυτταρα :

http://hcbb.bioacademy.gr/index.php?opt ... t&Itemid=3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα αυτο ειναι το site τους

http://hcbb.bioacademy.gr/index.php?opt ... e&Itemid=1

εχει παει η πεθερα μου απο το πρωι και ψαχνει να βρει που ειναι και την εχουν τρελλανει (με την διευθηνση ψαχνει)!!! παιρνω τηλ στο κεντρο και εχουν μονο μια κασσετα και δινει πληροφοριες!! δεν το σηκωνει ανθρωπος να μιλησεις να συννενοηθεις και οι οδηγιες που δινουν ειναι εντελως αοριστες!! οταν καποια στιγμη τους επιασα με ειχαν 10 λεπτα στην αναμονη και καλα ηταν φορτωμενες οι γραμμες και μετα βγαινει η κασσετα και μου λεει οτι ειναι φορτωμενες οι γραμμες να προσπαθησω αργοτερα! :evil::evil: αν ειναι δυνατον! :angry::angry:

μολις ξεμπερδεψει η πεθερα μου και ερθει σπιτι θα σε ενημερωσω...αλλα απλα πας και ζητας τον ασκο φυλαξης ομφαλοπλακουντιακου αιματος και στο δινουν...και να ξερεις οτι εφοσον τα κανεις δωρεα ειναι παρανομο τα 350ε που θα σου ζητησουν απο το ιδιωτικο μαιευτηριο..εχουν φαει προστημο κιολας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γυρισα πισω εδω ειμαι παλι το παλικαρακι δε μας κανει τη χαρη μαλλον καλοπερναει εκει μεσα τωρα θα ξαναπαω παρασκευη να με ξαναδει...το αστειο ειναι οτι διπλα μου μια κοπελα στο τοκογραφο 37 εβδομαδων με σπασμενα νερα ετοιμη να γενεισει και δεν ενοιοθε και τπτ απο πονους με 7 διαστολη...και γω 40νταρησα και τπτ :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια!!!!Έφτασε η ώρα μου!!!!Έχω από το πρωί συσπάσεις,τώρα είμαι στο 15 λεπτο!!!Μπορώ να πω ότι αντέχονται οι πονοι ακόμη.Και η γκαντεμιά μου φυσικά,ο γιατρός μου είναι σε άλλη γέννα :woohoo: :woohoo: Κρατήσου να τελειώσω μου λέει!!!!!Πέθανα στο γέλιο,του λέω οκ πάρε με τηλ αν είναι να ξεκινήσω όταν τελειώσεις!!Πόλύ χαλαρή είμαι γμτ,για να δούμε!!!!

Ρένα μου πολύ με συγκίνησες!!!!Μακάρι να την έχω και εγώ μέχρι το βράδυ την μπουμπού μου!!!!Γερό να είναι το αγοράκι σου!!!!!!

Κικίτσα πάμε μαζί λοιπόν!!!!

Αν μπορέσω θα σας ενημερώσω ξανά,αν όχι σημαίνει ότι πήγα κλινική!!!!

Δωρεά θα τα κάνω και εγώ τα βλάστοκύτταρα

Φιλάκια!!!!δώστε μου θετική ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικίτσα μου με το καλό το ζουζούνι σου!!! να εχεις μια καλη γεννα αυριο και ειμαι σιγουρη θα ξετρελλαθεις!!!! αντε με το καλό και εσυ Κατερίνα!!!! Με γερα μωρα να σας δουμε ξανα στο Μαμμυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενα μου πολυ ομορφη η περιγραφη!!!φανταζομαι την ευτυχια σας!!!και παλι να σου ζησει το παλικαρακι!!!!να εισατε ολοι ευτυχισμενοι!

για το θεμα των βλαστοκυτταρων δεν εχω αποψη γιατι ειμαι εκτος Ελλαδας!

κατερινακι περιμενω μνμ αν γεννησεις!!!!!με το καλο κοριτσακι μου να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σουυυυ!!!ολα να πανε υπεροχα!!!!!να μην εχεις καθολου αγχος!!!!

ελενη υπομονη!!!!θα ερθει που θα παει???

αργυρω μου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!! :silly: :silly:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ.Κ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/7 ΛΙΓΟ ΑΓΧΩΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΕΡΙ 4ΩΡΕΣ.ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!Κ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!! :lol::lol: ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΙΡΑ!!! :silly: :silly: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ.!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΜΕ ΨΙΛΟΑΓΧΩΣΕ.Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ.ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.Κ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. :P:P ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΟΜΩΣ Κ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ. :unsure: ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΙ Κ ΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΞΕΝΟ.ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ Κ ΕΧΩ ΚΑΛΩΣ.Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχουλεεεεεεεες!!! :kiss::kiss::kiss:

κατερινα μου δεν το πιστευω! :woohoo: με το καλο κοπελα μου και με εναν πονο!!! μια μερα διαφορα θα εχουν οι ζουζουνες μας! :P

νατασα μου να σας ευχηθω και απο εδω να σας ζησει η ζουζουνα σας!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ... :cheer::cheer:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΜΕ.ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΓΕΝΝΗΣΑ 2.ΜΕ 4 ΣΠΡΩΞΙΕΣ ΒΓΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ.ΗΤΑΝ Κ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ Κ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ Κ ΠΕΡΝΑΝ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ.ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΡΕ ΚΑΡΕ!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΝΟΙ!!! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΚΙ ,τι τελεια περιγραφηηηηη!!! :woohoo: αχ ποσο ωραια μας εδωσες μια εικονα της ζωης σας με τον μπεμπη!!!ναστε παντα ευτυχισμενοιιιιι!!!

Νατασουλα,κουκλα η κορη ε???να την χαιρεσαιιιι!!! :kiss:

Κικιτσα μου με το καλο αυριο!!!αντε με κανενα πονο και περιμενουμε νεα σου!!!φιλακια πολλα,η σκεψη μου θαναι κοντα σου!!! ;)

Επισης εχεις απολυτο δικιο σχετικα με τα βλαστοκυτταρα!το εψαξα κι εγω και μονο η δημοσια τραπεζα αξιζει !

Κατερινακιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: εχω παθει σοκ!!!γεννας μαλλον αυτη τη στιγμη που μιλαμε γιατι δεν εχεις στειλει μηνυματακι αλλο... :woohoo: :woohoo: :woohoo: κι εμενα σημερα με ποναν τα οστα κατω στο κολπο.....λες ???χχααχχαχαχχαχαχα

Αναστασουλα μου,φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Κοριτσακια μου σημερα ειμαι καπως διαφορετικα...εχω πονακια κατω στα οστα του κολπου εκει καταλαβατε......στη μεση επισης και πονακια περιοδου ελαφρια...ειμαι εξουθενωμενη λες και εσκαβα και δεν μπορω να κανω μεγαλα βηματα κατα το περπατημα...Νιωθω πως αυτη τη βδομαδα θα γεννησω..δεν ξερω ,ισως κανω λαθος αλλα ετσι το εχω σαν διαισθηση..ειναι και τα πονακια στα οστα που δεν τα ειχα και νιωθω σαν να εκανα σεξ 100 φορες σε μια μερα..δεν ξερω πως να περιγραψω αλλιως αυτο που νιωθω κατω...σορρυ για την περιγραφηηηη :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...