Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

Κικιτσα22 έγραψε:

αναστασια μου σ'ευχαριστω για τις πληροφοριες..δεν τα ηξερα αυτα που μας εγραψες :unsure: με εβαλες σε σκεψεις τωρα να παρω και εγω παμπερς :P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mporeis na rwthseis apo files sou h' apo gnwstes sou an ta babylino(tis panes ennow oxi th marka :silly: ) pou xrhsimopoioun exoun kapoio kolpo gia na katalaveis oti exoun kanei tsisakia.auto na to deis mono th 1h mera.meta einai ok!den einai aparaithto na pareis pampers.epishs uparxei kai h allh lush.thn prwth mera 8a eisai sthn klinikh etsi den einai?opote mporeis na zhthseis apo ton paidiatro sou na to koitaksei.(kapoioi einai periergoi kai prokeimenou na to apofugoun 8a vroun polles dikaiologies alla epeidh einai polu shmantiko auto na epimeineis-e)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειααα! Είδα φως και (ξανα)μπήκα! Καλά είστε κοριτσάρες; Σε αναμμένα κάρβουνα ε; :woohoo:

Φωτεινούλα και Άννα Μαρία, να σας ζήσουν οι μπέμπηδες και από εδώ! Να είναι πάντοτε καλά και να σας κάνουν πολύ ευτυχισμένες :) Πρέπει να είναι απερίγραπτο αυτό που ζείτε, έτσι; Ανυπομονώ!

Επειδή πλησιάζει για όλες η ώρα, ήθελα απλώς να ευχηθώ και στις υπόλοιπες Ιουλιομανούλες με το καλό να αγκαλιάσετε τα μωράκια σας και όλα να είναι όπως ακριβώς τα φαντάζεστε κι ακόμη καλύτερα :cheer:

Κι εμείς κάποια στιγμή τέλη Ιουλίου θα συναντήσουμε τελικά την μπεμπούλα, οπότε θα τα λέμε στο θέμα "τρελά ξενύχτια Ιουλίου" :P

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αστεράκια μου!

Ρένα έκανες μπανάκι! Μπορουσες να κολυμπήσεις? εγώ όχι...έχασα το μπαλατζο μου με τη κοιλουμπα!

Αναστασία ευχαριστούμε για τις λεπτομέριες, δε τα ξερα αυτα... :dry: και δε το ειχα σκεφτει καν το θέμα πάνα!

Βαλεντίνα??? Πέρνεις σειρά??? Άντε με το καλό!

Κυο γλυκουλι! Θα σε περιμένουμε στο νέο θέμα που θα ανοιξουμε! και θα ερθεις και σε συνάντηση με Ιουλιομαμάδες με την Αλκμήνη σου! :kiss:

Ευαγγελία!!! Κι εγώ άμα με πίασει κανενα πονάκι καθομαι σα τη κοτα αμιλητη να καταλάβω αν γεννάω! :laugh: :laugh: Λές και υπάρχει περιπτωση να μη το καταλάβουμε! Κοιτάω και το ρολόι να δώ τι ώρα με έπιασε! Άμα δεν έχεις ιδέα όλα συναγερμοι σου φαινονται! Όσο για το άν ειστε τρελοκομεια με τον άντρα σου...Καλά κάνετε και ειστε! Έτσι ειναι όμορφα! Καλή επιτυχία να έχει στους αγώνες!!!

Σα ράλλυ ειναι? με τι αμάξι τρέχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!!!

στο facebook ειδα ευχές για τον μπέμπαρο της Χριστίνας! Γέννησε η κοπέλα μας!!!

Γερό και καλότυχο να είναι το αντράκι της!

Με το καλό στις επόμενες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! B)

kuo καλε που χαθηκες εσυ?? :P με το καλο να παρεις αγκαλιτσα τη μπεμπουλα και ας ερθει και 1-8...εμεις και παλι θα σε θελουμε στην παρεουλα μας! ;)

χαρα πια ειναι το χριστινακι στο φεισμπουκ..μπορει και να την εχω φιλη και να μην το ξερω :dry::unsure::blush:

και σημερα επιτελους θα ερθουν τα πραγματακια μας!! :woohoo:

καλα..σημερα ειπαν οτι θα εχει 32 και βγηκα πριν εξω και κοντεψα να πεθανω απο τη ζεστη :ohmy: μας δουλευουν?? ουφφ :silly:

φιλακια σε ολες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 21/6 ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΟΜΩΣ ΒΙΑΖΟΤΑΝ ΧΙΧΙΧΙΧΙ :P . ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΗΡΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ CHEESECAKE ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΝΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝ ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙ ΜΩΡΕ ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ? :P:P:P ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΤΗΝ ΝΟΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΙΜΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΞΥΡΙΣΜΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ;)

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ ΟΝΕΙΡΟ. ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΛΑΜΑΤΑΚΙ ΠΕΤΑΣ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!!!!!!!!!!!

Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ 2560 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!!!!!!

Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΤΟΜΗ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ;)

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ........... ΕΡΧΕΤΕ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΤΕ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο,Φωτεινούλα μου!!Όλα σου ήρθαν υπέρηχα!!Να σου ζήσει και πάλι και να τον χαίρεστε!!!Είναι απίστευτες αυτές οι στιγμές!!Εγώ απλώς τις ονειρεύομαι αλλά ξέρω ότι αν δεν τις ζήσω δεν μπορώ να καταλάβω το μεγαλείο τους!

Να ζήσει και στο Χριστινάκι μας το μπεμπάκι της!!

Άντε κορίτσια να έρθει και στις υπόλοιπες η σειρά!!Δεν περνούν οι μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωταινη μου, να τον χαιρεσαι τον μπεμπάκο σου!!! ηρθε πιο γρηγορα γιατι ηθελε να δει την μαμα του!!! αχχ τι ευτυχία!!! περιμένω και εγώ πως και πως να τον δω και να τον πάρω αγκαλιά!!!! εχτες εβλεπα τοσα μωρακια και ελεγα σε λίγες μερες θα έχεις και εσυ ενα τετοιο στην αγκαλιά σου!!!!

κοριτσια με το καλο οι υπόλοιπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βαζω 2-3 φωτο από το δωματιάκι του μπεμπάκου μου που το φτιάξαμε με θεμα την ζουγκλα και τα ζωάκια της!!! το χρωμα στους τοιχους ειναι φυστικί ανοιχό, το ταβανι αστρο και η ντουλάπα φυστικί ξυλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑνναΜαρία και Φωτεινή να σας ζήσουν τα μικρούλια σας. Να τα δείτε όπως επιθυμείτε.

rena79 πολύ όμορφο το δωμάτιο. Αντε, με το καλό να καλοσωρίσετε το νινί σας.

Κορίτσια υποφέρω, αυτός ο πόνος στο γοφό, με έχει πεθάνει. 15 μέρες τώρα και βελτίωση καμία. Μόνο με κανένα depon περνάει λίγο και μετά άντε πάλι. Και αυτό που μου τι δίνει περισσότερο είναι πως δεν μπορώ να κάνω δουλειές. Για να περπατήσω μέσα στο σπίτι πάω τοίχο-τοίχο. Ο γιατρός μου είπε πως μετά τη γέννα θα περάσει. Αντε να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθανε τα πραγματακια της μπουμπους μου και ειναι τελειααααααααα!!! :woohoo: θα βγαλω μετα φωτο να τις ανεβασω γιατι τωρα ειναι μεσα η χαζογιαγια και τα καθαριζει :laugh: :laugh: μην εχει σκονη του παιδιου το δωματιο μεσα :laugh: :laugh: :laugh: ταιριαξανε γαντι με τα χρωματα ειλικρινα δεν το περιμενα..και η κουνουπιεριτσα που μας εκαναν δωρο ομορφη ειναι..απλο λευκο τουλη με πορτοκαλι συρητη γυρω γυρω...

εχω ξετρελαθει δεν μπορω να πιστεψω οτι θα μπει η μπουμπουκα μου εκει μεσα!! :woohoo: :woohoo:

ρενα μου θα σου πω και απο εδω..το δωματιακι σας ειναι τρελαααα!!! :woohoo: με το καλο να ερθει ο μπεμπακος σας!!

φωτεινη μου τι τελεια η ιστορια σου!! να τον χερεστε το μπεμπη σας!!! πως ηταν η καισαρικη με επισκληρηδιο?? καλε το cheesecake προλαβες τελικα να το κανεις??? :woohoo: :P

τωρα περιμενουμε ιστοριουλες απο την ανναμαρια, το χριστινακι και την αλικη!! :cheer:B)

harap και εγω εχω παρομοιο προβλημα αλλα οχι σε τοσο ασχημη κατασταση..ποναω μεν..πιανετε πολλες φορες οταν σηκωνομαι και δεν μπορω να περπατησω και πολλες φορες αμα παω να σκηψω λιγο με πιανει ενας δυνατος σφαχτης και νιωθω ετοιμη να πεσω απο τον πονο...αλλα νομιζω οτι ειναι απο τη μεση...και σιγουρα θα περασει μετα την γεννα..μηπως αν εκανες λιγο ασκησουλες ετσι με τα ποδια να βοηθησει λιγο?? :dry:

τωρα που ειπα ασκησουλες.. η athina χαθηκε! λετε να πηρε τους δρομους και να κανει χιλιομετρα!!! :woohoo: :P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena mou polu omorfa ta epiplakia sas!!!!!me to kalo na gemisoun me ton paidaro sas!!!!!

kikitsa mou perimenoume fotoooossss!!!

fwteinh mou polu omorfh h istoria sou!!!fantazomai twra zeite to oneiro sas e?apo ksenhxti pws pate???? :blink::lol::lol:

na eiste geroi kopela mou(esu+o antroulhs sou) kai na ton megalwsete me pollh pollh agaph!!!

opwss swsta eipe h kikitsa mas perimenoume tis istorioules apo ta upoloipa koritsakia mas!!!euxomai na sas zhsoun ta mwrakia prokatavolika!!!!!!!!!otan vreite eleu8ero xrono mpeite gia 1 min na mas peite th dikh sas istoria pou perimenoume toooso polu!!!filakia se oless!!!!!

harap mou kai mena me pianei enas ponos sth mesh apo thn aristerh pleura,kati san neuroponos alla oxi panta.einai polu enoxlhtiko.8a perasoun ola meta thn genna mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ 8 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.....ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.....ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΚΑΙ ΩΡΑ 8 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ 29 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΑΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax valentina mou hggiken h wra k gia senaaa!!!me to kalo kopela mou!!!!!me kanenan pono sou euxomaiiiii!!!!!!na pareis to polupo8hto pou kouvalas 9 oloklhrous mhnes sth koilitsa sou!!!!me to kaloooooooooo!!!!pws niw8eis???ti rwtaw???esu gennas egw xairomai!!! :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

an-n έγραψε:

TA AGORAKIA EINAI BIASTIKA BLEPW FAINETAI TOYS TRWEI APO MIKRA TO TSOYTSOYNAKI TOYS NA BGOUN AXXAAXAXAXXA[/quote:3mznosio]

ιιιιιιιιιιιι πιπερι!!! :P:P

βαλεντινα μου με το καλοοοο!!! δεν βλεπω να ειμαστε μαζι στο νοσοκομειο τελικα :(

σε λιγο ανεβαζω φωτο απο το ζουζουνοδωματιο! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...