Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

marsoupilami μου να σου ζήσουν οι κοριτσάρες σου!!!τί τέλεια που όλα πήγαν μια χαρά παρόλες τις δυσκολίες, τα κατάφερες τέλεια και θα γίνεις μια φοβερή μανούλα! τα μωράκια μας έχουν την ίδια μέρα γενέθλια :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εμεις έχουμε αρχίσει να βρίσκουμε τους ρυθμούς μας ,με αρκετή κούραση βέβαια. χθες πήγαμε και την πρώτη μας βόλτα με το καροτσάκι. φοβερή εμπειρία, το ονειρευόμουν πολύ καιρό!

2002 με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου, περιμένουμε νέα το συντομότερο!

στα υπόλοιπα κοριτσάκια πολλά φιλάκια και υπομονή με τη ζέστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

aliky έγραψε:

marsoupilami μου να σου ζήσουν οι κοριτσάρες σου!!!τί τέλεια που όλα πήγαν μια χαρά παρόλες τις δυσκολίες, τα κατάφερες τέλεια και θα γίνεις μια φοβερή μανούλα! τα μωράκια μας έχουν την ίδια μέρα γενέθλια :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εμεις έχουμε αρχίσει να βρίσκουμε τους ρυθμούς μας ,με αρκετή κούραση βέβαια. χθες πήγαμε και την πρώτη μας βόλτα με το καροτσάκι. φοβερή εμπειρία, το ονειρευόμουν πολύ καιρό!

2002 με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου, περιμένουμε νέα το συντομότερο!

στα υπόλοιπα κοριτσάκια πολλά φιλάκια και υπομονή με τη ζέστη!

αλικη εσυ ποιο καροτσακι εχεις παρει<????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 να σου ζήσουνννννννννν πιστευω οτι τωρα θα εχεις γεννησει.

Να στε παντα καλα ολοι μαζι γεματοι υγεια κ αγαπη.

Ναταλακι μου γλυκό που εισαι? ειναι ολα καλά με τον μπαμπα σου? τα μωρουλινια σου ολα?

soyla φανταζομαι θα εχεις γεννησει κ εσυ οποτε ολες τις θερμοτερες ευχες μου κ με το καλο να γυρισετε σπιτι σας με τα μωρουλινια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

2002 γιατι κορτιζονες αφου εφτασες ωσ 38η?? τωρα θεωρουνται τελειομηνα!

παντως μπραβο αφου αντεξατε κι εσυ και τα μωρα!!! τελεια!!

εγω το αποκλειω να φτασω ως εκει.. η κοιλια ειναι τεραστια,τα μωρα θα ειναι πολυ μεγαλα και βασικα εχω ηδη συσπσσεις ειδικα το βραδυ και διαφορα αλλα πονακια...

ευη σε ευχαριστω!!

εχω ομως μια μπεμπα ακι εναν μπεμπη!!!

Βασιλική,ζητάω συγνώμη για χθες,πολλα τα μωράκια εδώ μέσα και τα μπέρδεψα!!!Ενα κοριτσάκι,ένα αγοράκι!!Τέλειος ο συνδιασμός σας,γερα να είναι!!!

2002 λογικά είσαι μια ευτυχισμένη μανούλα τώρα!!!

Ευχομαι όλα να πήγαν κατ ευχην και να κυλήσουν υπέροχα και ομαλα!

Γερα και τυχερά τα μωράκια σου!!!

Ζετούλα μου,φιλάκια πολλά πολλά!

Αλίκυ,όλα καλύτερα ε?Εγινε και η περιβόητη πρώτη βόλτα!!!Τώρα ποιος σας πιάνει!!!

Σχολάω!!!Καλό Σαββατοκύριακο κούκλες,να περάσετε όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου δεν πειραζει που μπερδευτηκες....

αλλωστε ο γιος μου δεν το διαβασε για να παρεξηγηθει :P:P:P:P

καλο σκ, καλη ξεκουραση!!

εσυ ξερεις το φυλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάνω παρέμβαση για να ενημερώσω για τον διαγωνισμό που κληρώνουμε 9 μπανάκια flexibath. Σε 6 μέρες λήγει , οπότε όσες δεν λάβατε συμμετοχή μπορείτε να το κάνετε τώρα. ;) Δείτε εδώ..

http://mammyland.com/index.php?option=c ... &id=456469

Καλή επιυχία!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια, περιμένω και εγώ διδυμάκια, είμαι 16 εβδομάδων σήμερα και πετάω από χαρά!!!

Έχω τόσες πολλές απορίες και φοβίες σχετικές με ένα σωρό θέματα, κυρίως για το αν θα τα καταφέρω χωρίς καμία βοήθεια, εκτός του άντρα μου...

Έφτιαξα και ένα ημερολόγιο της εγκυμοσύνης μου εδώ http://all4twins.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες julie!!!!!!

εδω στις διδυμομανουλες μειναμε λιγες εγκυμονουσες...

οι περισσοτερες γεννησαν :woohoo: :woohoo: :woohoo:

βεβαια οποτε προλαβαινουν τα κοριτσια μπαινουν αλλα με δυο μωρα....

ολα καλα να σου πανε ευχομα και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!

εγω μολις μπηκα στον 8ο και περιμενω ενα κοριτσακι και ενα αγορακι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Να είσαι καλά επίσης!!! Και εμείς μάλλον ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι έχουμε, δε με νοιάζει βέβαια, γερά να είναι τα μωράκια μας!!!

Έχεις πάρει πολλά κιλά; Εγώ πήρα στην αρχή 3 αλλά με το που μπήκα στον 4ο τα έχασα...χωρίς δίαιτα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Πάντως τα μωρά μια χαρά μεγαλώνουν, απλά ανησύχησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, εδώ αυπνία.. δεν βολεύομαι πουθενά και τρελαίνομαι απ' τη ζέστη (εγώ που ήμουν τύπος καλοκαιρινός, δεν πα να ίδρωνα..)

vasiliki 76 πως είναι οι συσπάσεις; μπορείς να πεις τι ακριβώς νιώθεις;

ρώτησα το γιατρό μου για τις ενέσεις κορτιζόνης για τους πνεύμονες και μου είπε οτι αυτές διαρκούν 1 εβδομάδα απ' όταν γίνουν.

έχω τόσο άγχος μήπως και δεν φτάσουμε προς το τέλος.

από τα κορίτσια που γέννησαν, σε ποια βδομάδα φτάσατε;

είμαι στην 25η τώρα..

αντε γεια σας για την ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα εγω εφτασα 35 κ 2 λογο γαστρεντεριτιδας αλλιως θα γεννουσα 36 μιας κ απ οτι ειδε ο γιατρος αντεχαν κ οι σακοι κ οι πλακουντες κ ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie εχω παρει 8 κιλα, δεν πειραζει που εχασες! ακομη τα μωρα δεν εχουν βαρος ετσι κι αλλιως.. και μην ανησυχεις τα μωρα οτι χρειαζονται το αντλουν ;)

albiz εγω εδω και καιρο νιωθω την κοιλια να πετρωνει για λιγα δευτερολεπτα αλλα εδω και μια εβδομαδα τα βραδια εχω συγχρονως και πονο περιοδου παλι για δευτερολεπτα....

σημερα πηγα στο γιατρο και απ οτι μου ειπε παμε για δεκαπενταυγουστο :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ. ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕ 2 ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!! ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ. ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ 2800 Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ 2530 Ο ΜΠΕΜΠΗΣ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΓΑΛΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!

ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΕΠΙΠΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΑΝ. ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 2η ΜΕΡΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΘΥΛΑΣΜΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ, ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ, ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΥΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΜΑΖΙ. ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ Η ΜΠΕΜΠΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΕΜΑΤΕΣ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 1/2. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ. ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ 25 ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 να σου ζήσουν κούκλα μου!!!Να είναι γερά και δυνατά και πάντα χαρούμενα!!!!Εδώ με το ένα που σου φέρνουν γκαλιά τρελλαίνεσαι,φαντάζομαι με τα δύο!!!!Καλό κουράγιο να έχεις,καλή λοχεία,και σύντομα θα βρείτε τους ρυθμούς σας!!!Όσο μπορείς να ξεκοράζεσαι και να ξεκλέβεις λίγο χρόνο να ηρεμείς...Είτε έχεις ένα μωράκι είτε δυο αυτό ισχύει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002!!!

Nα χαίρεσαι τα ομορφούλια σου και με το καλό να βρείτε τους ρυθμούς σας!!!

Γερα και τυχερα να είνάι στη ζωή τους!!!

Υπομονη και θα βρείτε τους ρυθμούς σας σύντομα!!!

Εγω εκανα χθες τη Β επιπέδου!!!!Και ναι,περιμένω 2 αγοράκια!!!!!!!!

Δηλαδή το αγοράκι μου θα αποκτήσει δύο αδελφούς και εγω θα έχω κιάλλα τσουτσουνάκια να περιποιούμαι!!!Είμαι πολλή χαρούμενη και ευχομαι να πάνε όλα καλα!!!

Σας φιλώ,καλό απόγευμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο 2002, σου εύχομαι να σου ζήσουν, να γίνεις άξια μαμά και να τα καμαρώνεις τα νινάκια σου. να παίρνεις πάντα χαρές και να' σαι πάντα περήφανη.

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 να σου ζησουνε τα κουκλια σου!!!!!

παντα υγεια και τυχη στη ζωη τους!!!!!

ευη αγορομανα εε????

με το καλο να γινουν 3 οι γιοι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω παιδια περιμενω διδυμακια.ειμαι απο εξωσωματικη και ειμαι στην 6 εβδομαδα η στην 7.αυτο παιζει.αλλα εχω μια μινι αποκολλησουλα και μου συνεστησαν ξεκουραση.ειχατε παρομοια εμπειρια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας διδυμομανουλες. Εχω να γραψω μερες γιατι νοσηλευομαι μετα απο ρηξη υμενων πριν 2 βδομαδες και. Εκτοτε ειμαι ακινητη στο νοσοκομειο και παλευουμε να κερδισουμε χρονο. Δεν ξερω ολο αυτο τι σημαινει και πως θα παει, ειναι δυσκολη κι επικινδθνη η κατασταση κυριως για προωρο τοκετο, λοιμωξεις και προβλημα στο εμβρυο με το σπασμενο σακο. Το εμβρυο αυτο ειναι το μικροτερο απο τα 2... Αλλος ενας Γολγοθας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mara ξεκουραση κοριτσακι μου κ ευχομαι να σου πανε ολα τελεια στο τελος.

2002 κ απο δω να σου ζήσουν κ θα τα λεμε κ στο αλλο θεματακι

Ευηηηηηηηηηηηηηη τι τελεια μπραβο κοριτσακι μου πολύ χαιρομαι. Καλέ ποιος την χάρη σου με τοσα πιστολακια παντως εγω οταν εμαθα οτι εχω δυο αγορια ενα πραγμα χάρηκα εκτος των αλλων οτι μπορώ δικαιωματικά να λέω κ εγω στα τετοια μου τωρα μιας κ εχω δυο ζευγαρια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin καλως ηρθες στην παρεα μας!!

να ξαπλωσεις και να μην κανεις τιποτα, ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και δυο υγειη μωρα!!!!

μαρα μου αναρωτιωμουν τι εγινε και εξαφανιστηκες!!!

ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κοπελα μου!!!! εχεις δηλαδη διαρροη αμνιακου απο τον ενα σακο???

κανε υπομονη κουκλα μου, ολο μεσα στο αγχος κι εσυ... τι να πω

ολα καλα θα πανε!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙς ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΗΔΗ ΓΕΝΒΗΣΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ.

DOLFIN ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΜΑΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vassiliki 76

δυστυχως εσπασε ξαφνικα εντελως ο ενας σακος οποτε τωρα χανω ακομα αμνιακο υγρο με τα κιλα καθε μερα. Σημερα ξεκινησε και μια αιμορραγια, τι να πω. Περιμενουμε παλι και ευχομαστε να γλιτψσουμε απο το κατακοκκινο αιμα, τις λοιμωξεις και τις συσπασεις..... Γολγοθας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...