Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

2002 αντε κοριτσακι μου με το καλό να παρεις τα μωρουλινια σου αγκαλιτσα ολα θα πανε τελεια. Αυτο με τα καθισματακια ειναι ενα θέμα. Εγώ μπηκα στην στην ακρη ηταν βεβαια αποσταση 10 λεπτων κ ετσι εβαλα τα δυο μωρα διπλα διπλα κ μπηκα κ εγω στο παραθυρο για να μην ζοριζομαι

Ευη μου με το καλό να κανεις την β επιπεδου κ να μαθεις το φυλλο. Θυμαμαι κ εγω ειχα πολυ αγωνια τοτε.

Οσο για τον θηλασμο εχω γλιτωσει παλι γιατι δεν θ αντεχα να χω 3 μωρα κ να τρεχω κ να αποστειρωνω κ τετοια. Κ παλι καμια φορα τα φτυνω. Σημερα ετρεχα για τα χαρτια του τεβε με 3 παιδια μετα αναψα φωτια κ εψησα ενα σωρο πραγματα. Αλλαξα το σαλονι μου κ ξεσκονισα μπανιαρισα κ τα 3 σιδερωσα κ δεν ξερω κ εγω τι αλλο εκανα. Οσο για τωρα ξεφορτισαν οι μπαταριες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΖΕΤΟΥΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΜΕ ΤΑ 2 ΜΩΡΑ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ; ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ; ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΨΙΛΟΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ "ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ" ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΝΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΛΩΜΕΝΗ ΜΕΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eίναι αργούτσικα και νύσταξα,αλλα σας διάβαζα λιγάκι( ναι συνδέθηκε το ίντερνετ!!) και είπα να κάνω ένα μικρό σχόλιο.....

Πρώτον,2002 κοριτσάκι μου μήν αγχώνεσαι,στις απορίες που έχεις θα βρείς μόνη σου τις απαντήσεις,από οτι σε βολευει και σε εξυπηρετεί εσένα προσωπικα.Βέβαια παίρνεις γνώμες και καταλήγεις!!!!

Δευτερον!Καλα ρε Ζετούλα,τόση ενέργεια που την βρίσκεις??????????

Μα πόσα πράγματα έκανες...τι να πω , με εντυπωσίασες πάλι ατιμούτσικο!!!!!

Καλό ξημέρωμα να έχετε ,πάω γαι νάνι,μάλλον υα τα πούμε το πρωι από τη δουλκεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

2002 κι εγω εχω προβληματιστει πολυ με τα καθισματακια και κατεληξα στο να αποσυνδεσω τον αεροσακο συνοδηγου και να εχω ενα καθισμα μπροστα και ενα πισω... ωστοσο εμενα το αυτοκινητο ειναι και τριθυρο....

ακομη πιο δυσκολα δηλαδη...

ζετουλα τελικα εισαι ντουρασελ!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

βρε κοριτσια μου δεν νομιζω να εχει να κανει με την διατροφη μου...

απο το πρωι σηκωνομαι χαλια! με πονους σε μεση, λεκανη, ποδια και σερνομαι... ωστοσο μπορει ξαφνικα να με πιασει κατουρημα αν κανουν καμμια κινηση τα μικρα και βεβαια λαχανιαζω αμα κανω 5 βηματα :blush:

αυτο το ειχα απο την αρχη της εγκυμοσυνης!! πριν καν να κανω τεστ ανεβαινα τη σκαλα και κουραζομουν! απο τις πρωτες μερες!!! καλα τωρα δεν το συζηταω.... ελεγα ειναι απο την πτωση του αιματοκριτη αλλα και που ανεβηκε 3 μοναδες.. τα ιδια χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ; ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.

ΕΓΩ ΣΥΖΗΤΑΓΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΛΥ ΞΑΦΝΙΚΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΧΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 8.

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικουλα μου κοντευεις και εσυ εε?

εε ενταξει και εγω πιστευω αναλογα με τον οργανισμο ειναι..

εγω στα διδυμα απο τον 7ο δεν μπορουσα να κανω και πολλα..

σε νιωθωωωωωωωωωωωωω χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!

loipon koritsres mou na zisoun ta zouzounia pou genithikan panta me igeia kai eutixia na einai na kai me to kalo ta zouzounia pou erxonte!

emeis aurio klinoume 2 minon kai exoume ftasi ta 4kg,to vradi den xipname pleon gia fagito kai se genikes grammes einai duo isixa paidakia.

ton oktombrio tha vaptistoume kai theloume ta fota sas gia pimataki gia didima(agoraki+koritsaki)

ta filia mou se oles kai se ola ta zouzounia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΝΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ!!! ΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ Ε;;; ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ!!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΑΥΤΑ (ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ) ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ. ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZA!!!!

Να μαι και εγω!!!

Σήμερα είμαι Κ Ο Μ Μ Α Τ Ι Α ......

Είναι η δευτερη εβδομαδα που είμαι μόνη στη δουλειά και κοντευω να τα φτυσω....

Κούραση και πιεση,πιεζουν αυτοι,πιεζει και η κοιλια και εγω στη μεση....

Ναταλίτσα πολλα φιλάκια στα παιδάκια σου , και αυτο που ερχεται!!!Καλα είναι ο μπαμπας σου?

Γιάννα,να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου και χαίρομαι που είναι ήσυχα και γερα....Οσο αφορα το ποιηματάκι,δεν μπορώ να βοηθήσω,αλλα αν βγεις γυρα στα αντιστοιχα μαγαζια , έχουν ιδεες για τα πάντα...

2002, αν σου πω την ιστορία με τους δικους μας κουμπαρους θα αναθεωρήσεις και θα ξεαγχωθείς...

Εμενα εν ολιγοις με αφησε μια πολύ καλή μου φίλη στα κρυα του λουτρου από βλακεια της και ενω θα μας παντρευε δεν το έκανε....Ειχα πικραθει τοσο πολυ γιατι δεν υπηρχε ουτε οικονομικος , ουτε καποιος σημαντικός λόγος....

Για να μην τα πολυλογω,τελικα αλλος μας πάντρεψε και αλλος βαπτισε το γιο μας ( γαμος - βαπτιση ήταν )και είμαι πολύ χαρούμενη που έγιναν όλα αυτα.....!!!!! Πίστεψε με,ξέρω τους λόγους!

Οσο αφορα μελλοντικα τα διδυμάκια,το ένα μάλλον θα το βαπτίσουν αυτοί που μας πάντρεψαν και ένα μου περισσευει!!!!!!

Αλλα δεν αγχώνομαι Κ Α Θ Ο Λ ΟΥ .....θα βρεθει,δεν εχω καμία αμφιβολία.

Ολα βολευονται και όλα είναι πολύ λεπτα και ευθραυστα!!!!

Οπότε ας γεννηθούν με το καλό και έχουμε καιρό για ψάξιμο!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαννα να τα χαιρεσαι τα ησυχα κουκλακια σου!!

2002 κουμπαρο να σου δωσω εγω που ετσι οπως παμε θα εχουμε 3-4 νονους σε καθε παιδι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΖΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, εμφανίστηκα!!!!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!! Ζετούλα, λιλαλου, Αλίκυ πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Να είναι τα μωράκια σας πάντα υγιή, καλότυχα και ευλογημένα!!!

Τα νέα μου, να σας τα πω γρήγορα γρήγορα, γιατί δεν έχω ποτέ ελεύθερο χρόνο!!! Λοιπόν, γέννησα 17-6-2010, όπως σας είχα πει!! Κάναμε καισαρική με επισκληρίδιο και η εμπειρία του τοκετού ηταν συγκλονιστική!!! ένιωσα τα πάντα, χωρίς να σισθάνομαι πόνο!! μουυ δώσαν τα μωρά μου στο στέρνο μου και τα φιλούσα ούτε και εγώ δεν ξέρω πόση ώρα!!! Μετά ως δια μαγείας κοιμήθηκα (κατά την διάρκεια του ραψίματος και της πλαστικής) και δεν κατάλαβα τίποτα!!! Το μονο πράγμα που με δυσκόλεψε στην γέννα ήταν η επισκληρίδιος ένεση, δεν πόνεσα, απλα επειδή η κοιλιά μου ήταν τεράστια και είχα τρελές συσπάσεις και δεν μπορούσα να φέρω την κοιλιά στο στήθος μου για να γίνει η ένεση ... τέλος πάντων ... περασμένα ξεχασμένα!!!

Η μια μπεμπούλα μου γεννήθηκε 2.050 γραμ και η δεύτερη 1.970!!! Δεν μπήκαν ούτε δευτερόλεπτο στην θερμοκοιτίδα (δοξασμένες κορτιζόνες!!!), όμως μπήκαν στην μονάδα εντατικής παρακολούθησης γιατί ήταν ελλιποβαρή ... η μεγάλη μου έμεινα για 9 μερούλες και η μικρούλα μου για 11 μερούλες ... όμως όλα περάσαν ... είναι υγιείς και ζωηρότατες!!! Είμαστε σπιτάκι μας και είμαστε πανευτυχείς!!! Όμως εγώ εχω δυσκολευτεί!!! Με βοηθάει την ημέρα η μαμα μου, το βράδυ το βγάζω μόνη μου και έχω παθάνει ... η μπεμπούλες μου τρώνε πολύ, αλλά τρώνε ανά δίωρο ... οπότε είναι σκότωμα!!!

Κλαινε για μαμ ... θα ξαναμπω να συνεχίσω τα νέα μου!!!! Χαίρομαι που σας ξαναβρήκα!!! Συγγνώμη που χάθηκα ... ήταν λίγο δύσκολες οι μέρες ...

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ, ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΕΣ!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ; ΘΗΛΑΖΕΙΣ Ή ΔΙΝΕΙΣ ΞΕΝΟ; ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΓΩΝΙΑ. ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΦΤΑΣΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ!!!! ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.

ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΣΟΥΛΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΔΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami αργησες αλλα υπεροχα νεα μας εγραψες!!!!!

να τα χαιρεσαι τα μικρουλια σου, να εχουν παντα υγεια και τυχη>!!!!!!!

2002 τελος η αναμονη!!! αυριο εχεις τη σημαντικοτερη συναντηση της ζωης σου!!!!!! να πανε ολα καλα και εχεις τα κουκλια σου μαζι σου σπιτακι σου!!!!

εμεις χθες καναμε ντοπλερ και ηταν η πρωτη φορα που μου εβγαλε 4d φωτο στα μωρα και την ψωνισα :P:P:P:P

τα κουκλια μου ειναι τελεια απο βαρος!!! εχουν φτασει 1700 γρ! :woohoo:

ειναι πανω απο το μεσο ορο!!!!

πολυ χαρηκα χθες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!! ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ!!!! ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ 3ΣΤΑΤΗ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΩΠΟ ΤΟΥ!!!!

ΑΧ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ!!!! ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 έγραψε:

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ!!!! ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!

οντως... τοτε ολα ηταν θεμα τυχης...

εχθες παντως και οι δυο οι γιαγιαδες μας πλανταξαν στο κλαμα μολις ειδαν τις φωτο... τους φαινοταν απιστευτο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!! ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 38η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!! Μ' ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΗ ΛΟΓΟΔΙΑΡΟΙΑ!!!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣΩ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!!!

Τι μου κάνετε?

Μarsoupilami,να σου ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου υγεία και τύχη στα αγγελούδια σου και να έχετε καλή και ήρεμη συνέχεια....Να σας ζήσουν!!!

Βασιλική,συγχαρητήρια,οι μικρούλες σου είναι άψογες!!!!!

Καλή συνέχεια να έχετε!!!!

2002,καλέ αυριο γεννάς????????????

Εφτασε η ώρα??Αχ τι καλα ...θα υποδεχτείς τα μωράκια σου και θα ξελαφρώσεις κιόλας!!!!!

Σου ευχομαι ολα να πάνε καλύτερα από οτι τα περιμένεις και να κυλήσουν ομαλα,χωρίς πόνο και με δύο γερά μωράκια αγκαλιά!!!!

Σας φιλώ,είμαι στη δουλεια φυσικα....

Κανένα αλλο κοριτσάκι δεν κυκλοφορεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 γιατι κορτιζονες αφου εφτασες ωσ 38η?? τωρα θεωρουνται τελειομηνα!

παντως μπραβο αφου αντεξατε κι εσυ και τα μωρα!!! τελεια!!

εγω το αποκλειω να φτασω ως εκει.. η κοιλια ειναι τεραστια,τα μωρα θα ειναι πολυ μεγαλα και βασικα εχω ηδη συσπσσεις ειδικα το βραδυ και διαφορα αλλα πονακια...

ευη σε ευχαριστω!!

εχω ομως μια μπεμπα ακι εναν μπεμπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΡΤΙΖΟΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΧΙΚΑ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΠΛΕΟΝ!!!) ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΟΩΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ' ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥς ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΕΥΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΕΙΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μουυυυυυυυ. Μαρσουπιλαμι να σου ζήσουν κοριτσακι μου να τα δεις να μεγαλωνουν οπως επιθυμεις κ χαιρομαι πραγματικα που πηγαν ολα τελεια για σας.

2002 τι να σου πω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια τελεια γεννα με τους λιγοτερο δυνατον πονοους. Ολα θα πανε τελεια κ αυριο θα κρατας ακαλίτσα σο τ αστερακια σου κ θ αλλαξει η ζωή σου..

Αντε κ σας περιμενουμε μια μια κ στο αλλο θεματακι

Βασιλική θυμαμαι κ εγω απο την μικρη οτι ηταν τελεια οταν ειχα δει φωτογραφια πριν γεννησω.

Ευη μουυυυυυυ φιλακια πολλα κ κουραγιο στην δουλεια κ παρτο λιγο χαλαρα γιατι οταν εχεις κι αλλο παιδι ειναι λιγο πικρα. Εμενα πιο πολύ με δυσκολευει η μικρή

Μερα νύχτα μόνη μου ειμαι οποτε κ αυτη κολλημενη πανω μου κ δεν ειναι κ οτι ευκολοτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...