Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΛΟΙΠΟΝ ΑΜΝΙΑΚΟ, ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΑΧΥΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21/7. ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΖΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ ΧΩΡΟ, ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 16/7 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ.

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΥΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΡΘΟΥΝ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΕΝΘΑΡΡΥΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

γεια σας κοριτσακια μου!!!

αννα μαρια καλως ηρθες!!!

σουλα και 2002 τωρα πια τα μωρα σας ειναι οκ οποτε και να γεννηθουν οποτε... με το καλο να τα αγκαλιασετε!!!

λιονταρακι επεστρεψες??? να σου ζησουν :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 να κάνω μία ερώτηση

όταν λες οτι ο τράχηλος δεν θα αντέξει, αυτό πως φαίνεται, με υπέρηχο απλώς; ή κάνει κάποια άλλη εξέταση ο γιατρός;;

αντε φιλιά ρε κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσουδια μου σας ελειψα?

δεν ξερω αν σας τα ειπε η καρμεν, ειμουν στο νοσοκομειο γιατι ο μπαμπας μου κατι ειχε με την καρδια του και τρεχαμε...

ε ενταξει τωρα ειμουν καλυτερα και μπηκα..μονο που το ιντερνετ παει πολυ αργα για αυτο δυσκολευομαι να μπω..

τελως παντων..

Να σας ζησουν κοριτσακια οσες γεννησαν!κια με το καλο και οι υπολοιπες..

Εμεις ειμαστε μια χαρα η κοιλιτσα φουσκωνει τα μικρα παιζουν μαζι..ολοι καλα ειμαστε!

αυριο εχω γιατρο..! αυτα τα νεα μας!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια, μου λείψατε!

Λιονταράκι συγχαρητήρια :woohoo: :woohoo: :woohoo: να χαίρεσαι τις κοριτσάρες σου. να είναι πάντα γερές κι ευτυχισμένες!!!

2002 και σούλα πλησιάζετε κι εσεις! πολύ σας άφησαν οι γιατροί σας! καλύτερα για τα μωράκια αλλά λίγο παραπάνω ταλαιπωρία για σας. με το καλό!

εγω χάθηκα γιατί τρέχω και δεν φτάνω! βιάστηκα να πω ότι τα μωράκια μου είναι ήσυχα! όσο πάνε και ζωηρεύουν, τις τελευταίες 2-3 μέρες γίνεται πανικός. ξεκίνησε δουλειά και η μαμά μου και είμαστε μόνοι μας τα βράδια και πέφτει πολύ ξενύχτι! τα μωράκια όμως μεγαλώνουν γρήγορα και το χαιρόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΝΑΤΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΑΛΙΚΗ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΖΩΗΡΕΨΑΝΕ Ε; ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΡΑΧΥΛΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ.

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

ναταλι περαστικα στο μπαμπα σου!!!

αλικη δυσκολεψαν τα πραγματα ε???? θα στρωσει η κατασταση που θα παει...

εμενα κοριτσια τον τραχηλο μου τον μετραει στον κανονικο υπερηχο και οχι κολπικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσακια..

σημερα πηγα γιατρο με ειχαν πιασει εκει κατι πονακια αλλα ενταξει ολα καλα..

θα ψαξω να βρω και μια κοπελα οπως ειχα και στην Καλαματα..

αυτα τα νεακια μου!

φιλεναδα που εισαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαταλάκι μουυυυυυυυυ ολα καλά? γιατι ειχες πονακια κοριτσακι μου?

Καλά θα κανεις να βρεις κοπέλα να σε βοηθαει γιατι απο δω κ μπρος θα δυσκολεψουν τα πραγματα κ με 3 μωρα δεν θα ειναι ευκολο. Ευχομαι ο μπαμπας σου να ειναι καλύτερα.

Τι μου κανετε ολες κοριτσακια μου? οι φουσκωμενες κοιλιτσες καλά?

χθες ειδα μια φίλη μου που περιμενει κ αυτη να γεννησει σε δυο τρεις εβδομαδες. Οπως την ειδα λοιπον με την τσιτωμενη κοιλια μου φανηκε κιολας τοσο μακρυνό κ να φανταστειτε οτι πριν δυο βδομαδες ακριβως γεννησα. Κ αισθανομαι ηδη λες κ εχω γεννησει εδω κ καιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου................ καλησπερα.. τι μου κανεις βρε?τρεχεις τρεχεις?

τι κανουν τα νινακιααα? ειναι ιδια μεταξυ τους ή οχι?

βασιλικουλα μην ανησυχεις.. θα τρεχεις τοσο που πραγματικα θα γινεις στιλακι μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις μια χαρα ειμαστε αγαπη μου!

μεγαλωνουμε μεγαλωνουμε!

να σας ρωτησω και εσας κατι που με εχει προβληματισει? ποτε να σταματησω να θηλαζω τον μπεμπη? ειναι τωρα 7 μηνων και εγω 17 εβδομαδων..

οι αντοχες μου δεν ειναι και παρα πολλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμομανούλες δεν πήρατε χαμπάρι τον διαγωνισμό;;;; :silly: το λιονταράκι η vagman και η marker πήραν ήδη μέρος!!!!

Πού είστε οι υπόλοιπες; Αφήστε ένα σχόλιο κάτω απο τον διαγωνισμό και σας βάζω στην κλήρωση!!! ;)

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=456469

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωστε ειναι αμεσα τα αποτελεσματα λογω τρεξιματος... :P

ζετουλα κι εγω παχουλη ξεκινησα... αλλα ευτυχως δεν πηρα πολλα, μεχρι τωρα 7... αν ειναι και οπως τα λετε θα χασω και απο τα προηγουμενα...

ναταλι μαλλον πρεπει να σταματησεις πια... τωρα θα φουσκωσεις κιολας.. σε λιγο θα θηλαζεις το επομενο :P δεν ρωτησες και το γιατρο σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ναταλάκι μου για ρωτα τον γιατρο σου γιατι δεν ξέρω τι γινεται μ αυτο το θέμα. Ξέρω οτι δεν πειραζει αλλα ισως σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη να πειραζει. Στο κατω κατω φυσικό ειναι να εξαντλεισαι τωρα. Εχεις 3 μωρα το ενα θηλάζει κ εισαι κ σ ενδιαφερουσα οποτε ψαξτο. Οσο για τα μωρα μου ειναι τελειως διαφορετικά ενα ξανθό ενα μελαχρινό με διαφορετικά μουτρακια κ προσωπικότητες.

Βασιλική μου εγω πήρα συνολο 8 κιλά κ τα έχασα ολα. Τα μωρα ηταν 2400 το καθένα κ τα υγρα κ οι πλακουντες βγηκα πιο αδυνατη. ΤΟ θέμα ειναι να το κρατησω κ τωρα γιατι με τον θηλασμό ανοιγει κ η ορεξη κ διψάς απιστευτα.

Θέλει προσοχή.

Πάντως μην ανησυχείς ολα θα γινουν. Εγώ ειμαι αποφασισμένη να το παλέψω οσο γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΩ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΜΑΖΙ!!!!ΣΕ 4 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!!! ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ, ΓΙΑΤΙ 2 ΚΟΥΝΙΕΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ. ΖΕΤΟΥΛΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΙΜΙΖΕΙΣ; ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στις φουσκωμένες κοιλίτσες!

εμένα πολλές φορές μου φαινεται ότι έχουν περάσει μήνες που τα είχα στην κοιλίτσα μου και δεν έχει περάσει ούτε ένας!

2002 ήρθε η μεγάλη στιγμή, με το καλό!!!

εγω έχω και τις 2 κούνιες στο δωμάτιό μου αλλά τις περισσότερες ώρες κοιμούνται στα πορτ μπεμπε στο σαλόνι για να τα βλέπουμε. επίσης βολεύει γιατί το βράδυ κοιμόμαστε με βάρδιες και αν έχουμε τα μωρά στις κούνιες δεν καταφέρνει να κοιμηθεί ούτε ο ένας από τα κλάματα! δεν ξέρω αν θα σε βολέψει μια κουνια. τα δικά μου έχουν αρχίσει να κουνιούνται και να αλάζουν θέση στον ύπνο τους και να μπλέκονται στις κουβερτούλες. πρέπει να έχεις συνέχεια το νου σου αν τα βάλεις στην ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

2002 κι εγω σε μια θα τα εχω στο δωματιο μου... δεν χωραει ετσι κι αλλιως δευτερη ;)

παντως βρε κοριτσια απορω, ολες λετε και λεγατε πριν γεννησετε ακομη και μεχρι τελευταια ωρα οτι πηγαινατε βολτες, κανατα δουλειες...

εγω γιατι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου απο τον 7ο??????????

δεν μπορω ουτε να κατσω 5 λεπτα ορθια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!!

Να μαι και εγώ!!!!

Τι μου κάνουν οι μανουλίτσες αλλα και οι μελλουσες μανούλες μας?

Βασιλική,υπομονή ρε συ,ολοι οι οργανισμοί δεν είναι το ίδιο,πίνε πολλα υγρα και τρώγε φρούτα και λαχανικά μπας και σε τονώσουν λιγο,δεν ξέρω τι να σε συμβουλέψω,σε καταλαβαίνω!! :blush:

2002,αντε έφτασε ο καιρός να κρατήσεις τα αγγελούδια σου....άραξε τώρα και μην ανησυχείς ολα θα γίνουν στην ώρα τους!!!

Ναταλάκι!!!!!Τι κάνεις γλυκούλα?

Περαστικά στο μπαμπάκα σου ,ελπίζω οτι ήταν να πέρασε...

Καλα είσαι ε?Πολύ χαίρομαι...

Οσο αφορα το θηλασμό,λογικό είναι να έχεις κλατάρει.Εγω θα έλεγα να μην καταπιέζεσαι,είναι καλα και οι επτα μήνες...Να το συνεχίσεις όσο αντέχεις ,όχι με το ζόρι....

Ζετούλα,θηλάζεις!!!!Καλα σε παραδέχομαι....Δε σε φοβάμαι το είπα και το ξαναλέω...Να μου φιλήσεις τα πατουσάκια σας....Και της κο΄ρούλας σου!!

Εγω είμαι καλα,πήγα στο γιατρο την προηγούμενη εβδομάδα,,τράχηλος καλα,αμνιακό υγρό καλα και τα μωρακια ζωηρά,παίζανε ξύλο μέσα στους σάκους τους!!!!Φύλο δε μας είπαν παλι.

21/7 Έχω τη Β επιπέδου και θα λάμψει η αλήθεια..

Σκ είμασταν στη Χαλκιδική,έκανε μπανάκι ο μικρός,εγώ δεν έχω διάθεση να μπω..... :blush:

Αυτα , τώρα είμαι στη δουλεια,το απόγευμα θα βάλω πληντύριο και έχω και μαγείρεμα!!!!Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ 2 ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ. ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ 2 ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ ΒΑΛΜΕΝΑ ΕΓΩ ΧΩΡΑΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΕΙΤΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΟΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΛΙΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ. ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΙΔΕΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ 5ΘΥΡΟ GOLF. ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ Ν;Α ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΒΑΣΙΛΙΚΗ, Η ΖΕΣΤΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΟΥ!!!! ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΗ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΤΡΩΣ ΕΛΑΦΡΙΑ, ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΕΓΩ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΙΑΜΙΣΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΒΑΡΥΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΙΕ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...