Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου να ναι καλα ολα τα μωρακια μας. Μιλησα στο τηλεφωνο με το λιονταρακι μας. Ειναι μια χαρα η γλυκιά μανουλα με τις κουκλιτσες της. Η ιδια νιωθει λιγη υπνηλια αλλα την ακουσα καλά. Οι πριγκιπισουλες της ειναι μαζί της δεν μπηκαν θερμοκοιτιδα τα ζουζουνακια κ ειναι αν δεν κανω λαθος γυρω στα 2200. Ευχομαι κ παλι να της ζήσουνννννννν

η Λένα ανοιξε θεματακι διδυμομανουλες που γεννησαν το 2010 αντε μαζευτειτε κ απο κει να λεμε τα κολπακια μας.

lilaloy k new mammy σας ευχαριστω παρα πολύ για τις πληροφοριες. Κοιταξτε να δειτε για τα ισχυα θελω να τους κάνω οπως κ τα υπολοιπα για τα ματακια κ τ αυτια αν ειναι απλα θελω να αποφυγω να κανω αυτο στον εγκεφαλο κ στα νεφρά

καλη συνεχεια στα υπολοιπα κοριτσακια μας κ να ξερετε οτι ειμαστε κοντα σας. Εγω το μεσημερι εχω λιγο χρονο που τον ξεκλεβω επιτηδες για να ηρεμώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Σε ολες τις υπεροχες, τυχερες διδυμομανουλες που πηραν ηδη τα μωρακια τους αγκαλια ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ, να ναι παντα ευτυχισμενα και υγιη και να σας γεμιζυν παντα διπλες χαρες!!!!

Με το καλο και εμεις οι υπολοιπες ευχομαι! Ουφ.

Εμεις καλα, οι συσπασεις ελαχιστοποιηθηκαν ευτυχως αλλα τωρα αναρρωνω απο δηλητηριαση. Μια ομορφια...

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Μάρα περαστικά, άντε να περάσει και η δηλητηρίαση να ησυχάσεις λίγο.

Χθες γυρίσαμε από το γιατρό κατά τις 10, οπότε δεν έγραψα. Για αρχή αυτό που έχω να πω είναι ότ είμαι μές στα νεύρα. Μέχρι τώρα μου έλεγε ότι κλείνω εβδομάδα κάθε Τρίτη, δηλαδή σήμερα είμαι 36w 6d και όχι 37w 1d, περίοδο τελευταία φορά είχα 20/10. Τελοσπάντων μια μέρα πάνω μια μέρα κάτω δεν παίζει και πολύ ρόλο. Μου έκλεισε ξανά ραντεβού για τις 15/7 όπου σύμφωνα με αυτόν θα είμαι 38w και σύμφωνα με μένα 38w 2d και βλέπουμε, γιατί ο γιατρός που θα με ξεγεννήσει είναι σε άδεια και επιστρέφει 19/7 και τότε θα κλείσουμε ραντεβού για γέννα, όπου θα είμαι σχεδόν 39 εβδομάδων. Από την αρχή μου τόνιζε ότι τις 38 δεν πρέπει να τις ξεπεράσουμε, τώρα τι έγινε? Α, για να μην μπερδευτείτε με παρακολουθούν 3 γιατροί, ένας που κάνει τους υπερήχους και 2 αδέλφια που κάνουν τις γέννες.

Τα μωρά τα έβγαλε γύρω στα 3 κιλά το καθένα, βέβαια ξέρω ότι οι μετρήσεις δεν είναι ακριβείς και μπορεί να είναι και 2800, αλλά τι θα γίνει σε 10-15 μέρες, μήπως αρχίσουν να ζορίζονται πολύ, ανυσηχώ!!!

Μια φορά με έβαλε στον καρδιοτοκογράφο, πριν 2 εβδομάδες, υπάρχει περίπτωση να ζορίζονται τα μωρά και μην το κατάλαβε?

Συγνώμη που σας έπρηξα, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω, έτσι μου ρχεται να πάω σε άλλο γιατρό και να του πω ξεγέννησε με εδώ και τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! πω-πω εχω καιρό να μπω και γεννησατε βρε????????

Με το καλό το ..τρέξιμο κορίτσια!!!! Και αν δεν εχετε βοήθεια... ζητηστε! Εαν πρέπει να ταϊζετε τα μωρακια σας καθε δυομισι ωρες (και νυχτα), μετα απο 4-5 μερες, κλατάρεις!!! Εγω εχω και βοηθεια και παρολα αυτα οι πρωτοι δυο μηνες ηταν κουραστικοί αρκετα. Αν και μετα απο λιγο το συνηθιζεις το ξενυχτι και την αϋπνια!!! :laugh:

Πάντως, δεν υπάρχει καλύτερη ταλαιπωρία απο αυτη. Και να τα βλέπεις να μεγαλώνουνε... ειναι τρέλα!!! :P

Εμενα γεννηθηκαν η μπουκίτσα 1900 και το μεζεδακι 2230 και τωρα ειναι 5050 και 5600 !! Ολόκληρα παιδακια εγιναν! Και γελάνε, κλωτσάνε, χαιρονται... παράδεισος!!!

Με το καλό σε όσες κοπέλες ειναι στην αναμονη, στην πιο γλυκια αναμονη! Να΄στε καλα!!!

Υ.Γ.

το marsoupilami τι απόγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

μεγαλωσαν τα ζουζουνια σου πιτερ παν!!!!!!!! τι ωραια!!

σουλα δεν το ηξερε ο γιατρος σου οτι θα ελειπε?? λειπουν και οι δυο μαιευτηρες??

παντως θα ειδε στον υπερηχο οτι δεν ζοριζονται τα μωρα ακομη...

αλλιως θα σου ελεγε οτι πρεπει να γεννησεις!! απλως εισαι απο τις λιγες με διδυμα που κρατησαν τοσο... να χαιρεσαι ομως που θα γεννηθουν μεγαλα και τελειομηνα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soula τα μωρακια σου θα γεννηθουν τελικά ετοιμα παιδακια. Ψαξτο λιγο ομως το θεμα γιατι ειναι επικυνδηνο να το αφηνεις στην τυχη κ οποτε ερθει. Απο την μια λεμε να μην γεννησουμε νωριτερα αλλα απο την αλλη να μην φτασουμε κ τερμα τερμα. Τελος παντων μην ανχωνεσαι εφοσον πανε ολα καλα αλλα ψαξτο λιγο ρωτησε τον.

Πιτερ παν σε χασαμεεεεε. Να ρωτησω τα ταιζεις καθε 2,5 ώρες? τα ξυπνας? εμενα ξυπνανε στις 3,5 περιπου ώρες κ καμια φορα κ 4 κ αν προσπαθησω να τα ξυπνησω δεν τρωνε. Δεν λεω οτι κ αυτο ειναι καλο αλλα κ καθε 2,5 ωρες νομιζω οτι δεν προλαβαινεις μετα να παρεις ανασα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας κι από' δω.

είμαι νέα στο κλαμπ και με πολλές απορίες.

περιμένω δίδυμα (αγοράκι - κοριτσάκι) τα πρώτα και είμαι στην 23η εβδομάδα.

έχω πολλές απορίες. άλλες μου τις λύσατε ήδη με αυτά που διάβασα, άλλες παραμένουν.

Πότε ξεκινήσατε τα ψώνια;; λόγω αυγούστου που κλείνουν οι εταιρίες, μου είπαν (μένω στην επαρχία) ότι θα πρέπει να δώσω την παραγγελία για τις κούνιες το ΠΟΛΥ μέχρι 15 Ιουλίου.

Αυτά για την ώρα και εύχομαι στην καθεμία μας οτι ποθεί η ψυχή της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALBIZ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 37η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ - ΑΡΧΕΣ 7ου. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΟ. ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΛΕΣ; ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΣΟΛΑΒΕΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

albiz καλως ηρθες!! με το καλο κι εσυ! κι εγω ζευγαρακι περιμενω!!!!

κι εγω μετα τη β επιπεδου ξεκινησα τα ψωνια σιγα σιγα να μην πεσουν και μαζεμςνα ;) και μεσα ιουνιου παραγγειλα και τα κρεββατακια, θα τα εχω την αλλη εβδομαδα!!!!

δεν ειμαι της τελευταιας στιγμης παντως και ευτυχως που τελειωσα με ολα αυτα γιατι πλεον δεν μπορω να παρω τα ποδια μου :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

albiz καλωσορισες και ευχομαι να πανε ολα καλα!

εγω τις αγορες τις τελοιοποιησα αφου γεννηθηκαν τα μωρα!

τα πιο ακριβα που πηρα απο τον 6ο-7ο μηνα ηταν μια κουνια για τα μωρα

και το καροτσι γιατι αυτο που ηθελα ηταν σε ελλειψη και θελει 2 μηνες παραγγελια.(το mclaren to twin techno αν ενδιαφερεσαι κι εσυ) την δευτερη κουνια την πηρα μετα. σεντονακια και ρουχακια καλυτερα να τα παρεις Αυγουστο ή και τωρα που εχει εκπτωσεις και προσφορες διαφορετικα μην τρελλενεσαι.απλα να εχεις ετοιμη την βαλιτσα σου και των μωρων και τα υπολοιπα γινονται και τοτε.

μπιμπερο κτλ παρτα απο τα jumbo και τελευταια στιγμη ακομα

απλα κανε και μια ερευνα να ξερεις και απο θηλαστρο αν χρειαστεις

ποιο θα πρεπει να παρεις.

φιλια κοριτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy μπες κ στο αλλο θεματακι ποιες γεννησαν κ γραψε μας κ εσυ πως τα καταφερνεις να παιρνουμε συμβουλες η μια απο την αλληηηη

albiz καλως ηρθες στην παρεα μας.

Κοριτσακια τι κανετε ολες?

Ναταλακι σε χασαμε τελειως ευχομαι να ειναι καλα ο μπαμπας σου.

Ευη ετοιμη με το σπιτι?

Η Marsoupilami τι εγινε βρε κοριτσια? κ χασαμε κ την γιαννα.

Αντε να μαζευομαστε κ στο αλλο για να παλεψουμε κ την ανατροφη τους μαζι οπως κ την εγκυμοσυνη

Φιλια σε ολες τις φουσκωμενες διδυμοκοιλουμπιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πολλή ησυχία έχει πέσει.

Κανένα νέο, 2002?

Ξανατηλεφώνησα χθες στο γιατρό και είπαμε να με ξαναδεί Τρίτη και βλέπουμε. Για να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΑ. ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ (ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ) ΥΠΕΦΕΡΑ. ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΑΠΟ ΜΕΣΗ; ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 19 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΥΨΟΣ 1.77. ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΚΙΛΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002,

τι να σου πω, εγώ είμαι 1.65 έχω πάρει 18 κιλά, αλλά δεν με πονάει η μέση. Πάντως από ότι έχω ακούσει είναι πολύ συνηθισμένος ο πόνος στη μέση, ειδικά τον τελευταίο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι καλύτερα από ποτέ, έχει μια εβδομάδα που στάματησα τα yutopar, σταμάτησαν και οι συσπάσεις. Το βραδυ σηκώνομαι από καμμία μέχρι 2 φορές, αλλά ένα 7-8ωρο το κοιμάμαι. Αυτά τα μωρά δεν θέλουν να γεννηθούν με τίποτα. Μόνο τα πόδια μου πρήστηκαν κατά άλλα καλά.

Ο γιατρός δεν βιάζεται μου έκλεισε ραντεβού για Τρίτη και βλέπουμε λέει. Εγώ πάντως αγχώθηκα γιατί από την αρχή μου έλεγε μέχρι 38 εβδομάδες και τώρα θέλει να τις περάσουμε.

Αν μπορείς να μου πεις και εσύ μια γνώμη 1η μέρα τελευταίας περιόδου ήταν 20/10/2009 και εμβρυομεταφορά 3/11/2009. Σύμφωνα με τους δικούς σου υπολογισμούς, πότε κλείνω 38w, γιατί στο τέλος θα μαλώσουμε με το γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΤΑ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΡΑ ΣΤΙΣ 14/7 ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΗΝ 38η. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 23/10/09 ΚΑΙ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 9/11/09. ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 38 ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΕΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΙΣ 21/7 ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα μου λες ότι σε προγραμμάτισε για 38 κ 5, αισθάνομαι λίγο τύψεις που τον έχω πρήξει να με ξεγεννήσει νωρίς, αυτός ήθελε κατά τις 19 και εγώ του έχω δώσει τελεσίγραφο για μέχρι 16. Τι να πω θα δούμε την Τρίτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΑΓΑ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ, ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΟΤΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ!!!

Να μαι και εγω!!!!!!

Αχ μωρε soula και 2002,κοντευετε και εσεις.....υπομονή.

Εγώ είμαι 1,60 και ήδη με πονάει η μέση μου και έχω πάρει 3 κιλα-20η εβδομάδα...

Δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο τα κιλα,στο πρώτο μου παιδάκι πήρα 16 κιλα και η μέση μου δεν με πόνεσε ποτε..

Κατα τα αλλα,είμαι μόνη στη δουλειά και γίνεται χαμός.

Είχε και παιδίατρο ο μικρός,γυναικολόγο εγω, δουλειες και δεν προλάβαινα να μπω.

Μετα το σχόλασμα θα φύγουμε για Χαλκιδική,αντε να δούμε!

Τα φιλιά μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετε Εύη, κάντε και καμιά βουτιά για μας. Και μένα γύρω στον 4-5 μήνα με πονούσε η μέση μου και είχα πάρει μόλις 1-2 κιλά. Μάλλον κάτι αλλάζει στο σώμα για να αντέξει αργότερα, για αυτό μάλλον πονάς.

Άννα-Μαρία καλωσήρθες στην παρέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γειά σας και ευχαριστώ για το καλοσόρισμα.

κοιμήθηκα λίγο για μεσημέρι αλλά ξύπνησα με αγωνία, έβλεπα ζιπουνάκια, φορμάκια και λοιπά, όλο φοβάμαι οτι δεν θα προλάβω να τα' χω όλα έτοιμα, κι όλο έχω στο νου μου το πρόωρο.

χαίρομαι για σας που λέτε οτι είστε στην 36η εβδομάδα και έχετε μέρες μπροστά σας και παίρνω λίγο κουράγιο.

έχω κάνει μία κοιλιά τεράστια και όλοι μου λένε "τα δίδυμα γεννιούνται πρόωρα συνήθως", "θα' σαι τυχερή να φτάσετε την 36η εβδομάδα". τρελαίνομαι.

είμαι στην 23η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ακους κανεναν. Ολα καλά θα πανε. Κ εγω αν δεν κολλουσα την γαστρεντεριτιδα ειχα ακομα μπροστα μου γιατι το αμνιακο υγρο κ η μητρα κ οι πλακουντες ηταν σε αψογη κατασταση.

Ολα θα πανε κατ ευχην κ ας τους να λενε.

Λιονταρακι μου βγηκατε? ολα καλά?

Ναταλακι?????

αντε 2002 κ soula μια χαρα τα μωρακια σας θα ειναι κοτζαμ παιδακια κ δεν θα εχουν αναγκη μην ανησυχειτε. Εμεις θελουμε ακομα μεχρι να φτασουμε το δικό σας βαρος. Σημερα πηγαμε παιδιατρο κ φτασαμε το βαρος γεννησης. Συνεχιζουμε λοιπον με αποκλειστικό θηλασμό κ ζυγιζόμαστε μια φορα την εβδομαδα για να βλεπουμε την προοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...