Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ νο 6....και η λίστα μας παίρνει χρώμα!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 796
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μοιαζει μονο στο μπαμπα της απο μενα εχει παρει την τσαχπινια μου!!! Το γαμπρο να δεις τι κουκλος ειναι!!! Εχουμε πει ο Πανμαιακος βγαζει τα πιο ομορφα κουκλια!!!

Θα τον βαφτησεις φετος ή του χρονου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ . ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ. ΡΕ ΕΣΥ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙ ΛΟΓΟ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

?? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ./ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΜΙΛΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ.... ΜΕΧΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΤΠΤ. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΗ, ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη θηλαζω αποκλειστικα δεν της εχω δωσει μετα το νοσοκομειο συμπληρωμα. Το ιδιο προβλημα με τα κιλα το ειχα στη εγκυμοσυνη ολο μου ελεγε ο γυναικολογος να τρως το μωρο ειναι μικρο αφου στον τελευταιο υπερηχο μου την εβγαζε 3 κιλα και αυτη γεννηθηκε θεριο!!! Ο μπουμπουκος σου θα τα παρει τα κιλα που πρεπει καθε παιδι εχει διαφορετικο μεταβολισμο.

Για τις φωτο πρεπει ναχεις καποιο προγραμμα που επεξεργαζται εικονες για να μπορεις να τις μικρυνεις.

Εμεις λεμε για Απριλη του χρονου και οι νονοι της συμφωνουν ετσι και αλλιως ονομα εχουμε Κυριακη (Σαντυ το καλλιτεχνικο της). Ονομα διαλεξατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες γεια σας!!!

Τί κάνετε? Τα ζουζούνια σας?

Καλά Αλέκα μου, Ζιζέλ η Σάντυ!! Φτου φτου φτου!! Τί παιδί είναι αυτό?

Και όμορφα ματάκια έχει!! :woohoo: :woohoo: :P :woohoo:

Εμένα ο γιος μου μου μοιάζει! Όλοι λένε ότι είναι Μαρία σε ανδρική έκδοση και πειράζουν τον άντρα μου..και αυτός ο καημένος το χει πάρει πατριωτικά το θέμα και προσπαθεί κάτι να βρει πως του μοιάζει..το δεξί ρουθούνι..το αριστερό μικρό δαχτυλάκι..κλπ..Η μόνη παρηγοριά του,που του λέω και εγώ είναι:"ε, αλλάζουν τα μωρά" και γενικά επειδή μοιάζουμε με τον άντρα μου (παλιά κάποιοι μας περνάγανε για αδέρφια)του λέω αφού μοιάζουμε άρα το μωρό σου μοιάζει και σένα!!! :P

Αλέκα μου αυτό με το γάλα ρώτα τις πιο έμπειρες και τη LaLa να σου πουν..Εγώ διάβασα στο μαμμυ κάτι παλιά θέματα με το θηλασμό και κάπου έλεγε ότι δεν επηρεάζει το άγχος και λανθασμένα το πιστεύουμε..ρώτα όμως να μάθεις σίγουρα τί γίνεται..

καλά τα πήγανε με το μπαμπά, μπράβο σας!!

Κορίτσια εγώ δεν του καθαρίζω τη μυτούλα..δεν ακούω κάτι.. :unsure: θα πρεπε να το κάνω προληπτικά?

Στέλλα πώς είναι ο αδερφός σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΠΕΤΙΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΗ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΔΩ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ.ΑΝ ΒΡΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΗΜΕΡΟΜ ΑΝΟΙΧΤΗ. ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΠΟΛΛΥ ΤΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΔΣΑ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΥΚΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑΜΑΤΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ!!!κοριτσοπουλα να μαι και γω!!!

Καλα μιλαμε η Σαντυ σου ειναι γλυκα μου φαινετε οτι θα πεσουν πολυ γαμπροι στα ποδια της και ενας απο αυτους θα ειμαστε και μεις :woohoo:

καλα κοριτσια δεν ηταν να παραπονεθω οτι δεν τρωι μολις μου κατεβασε 210ml γαλα :ohmy: τα παιξα,πρωτη φορα.

Εμεις κοριτσια θα βαπτισουμε το βαρελακι μας φετος 3 Οκτωβριου σιγα σιγα πρεπει να αρχισω ετοιμασιες.

Να σας ρωτησω και κατι ακομα οταν κλανουν τα παιδακια σας μυριζει;χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ά!! και εγώ τρώω σούπες συνέχεια..Με αυτή τη ζέστη θα πάθω και τίποτα!! Τρώω τη σούπα κάτω από το κλιμαστιστικό!! Τρελλό ε?? :laugh:

Για το ρέψιμο, εμένα ο γιατρός μου είπε να τον κρατάω 5-10 λεπτά και αν δεν ρευτεί να μην αγχώνομαι..να τον βάζω κάτω και δεν υπάρχει πρόβλημα!

Ο Κωνσταντίνος μου ρεύεται εύκολα αλλά υπάρχουν και φορές που δε ρεύεται καθόλου και τον αφήνω στην κούνια της οποίας της έχω βάλει μια κλίση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλλα 3 Οκτωβρίου παντρεύομαι θρησκευτικά!! :P

Εμένα καμιά φορά μυρίζουν οι κλανίτσες του,αλλά τις πιο πολλές φορές

όχι!!! :laugh: :laugh:

Γεωργία μου ταιριάζετε πολύ!! Φτου φτου, να χαρώ εγώ ένα ζεύγος!!!

Εμείς αν και μας αρέσει η Σάντυ, δεν μπλέκουμε με δεσμευμένες και έτσι ψάχνουμε άλλη νύφη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΕΘΕΝΑΜΕ ΑΝΟΙΓΑΜΕ ΠΟΡΤΕΣ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΡΙΧΝΑΜΕ ΑΡΩΜΜΑΤΑ :huh::blink::blink: ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΣΤΡΩΣΑΜΕ.. ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ ΤΙ OUTFIT ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ :kiss: ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥΣ ΚΟΥΚΛΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΩΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΑΡΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΦΟΤΟ ΜΟΘΥ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΜΕ 2 ΩΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟΤΩΡΑ ΤΗΝ ΡΙΞΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ. :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδατε γαμπρο που εχω??? ΠΑΣΑΣ!!!

Θα σε γελασω με τις τοποθεσιες εχω ενα θεμα. Εκει που τον εταξες να τον βαφτησεις το Χρησταρα μας.

Αρμεγομαι τωρα να εχει ο μπαμπας μας για το απογευμα. Τωρα θα τη σηκωσω τη σκατουλα να την κανω μπανιο για να μπορεσω και εγω να ξεκουραστω πριν παω δουλεια. Πρεπει να κανουμε μια λιστα με τις ημερομηνιες γεννησης και τα ονοματα απο τα αγγελουδια μας. Σας χαιρετω θα τα πουμε αυριο φιλακια στα μπουτακια στα πιο γλυκα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το έχω κλείσει από τα Χριστούγεννα που ήμουν Κύπρο.Εκεί θα γίνει ο γάμος γιατί είμαι Κύπρια..αλλά μου είπε η γυναίκα ότι μπορώ να το αλλάξω..και τώρα που θα ξαναπάω θα τα ξαναδώ όλα.. :huh::dry: είμαι πολύ αναποφάσιστο άτομο.. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρακι σε ζηλευω εγω παρολο που βαριομουν να παω να δω νυφικα οταν τα δωκιμαζα δεν ειθελα να τα βγαλω αισθανομουν παραμυθενια αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βye Αλέκα!!

Και εγώ δεν τα μπορώ αυτά και το ίδιο έπαθα! Όταν τα δοκίμαζα ένιωθα πριγκίπισσα και...μου άρεσε!!! :silly: εκεί τρελλάθηκα! Άσε που χθες μίλαγα με μια γνωστή μου από Κύπρο και μου την πέταξε με τρόπο:Γιατί όλες ντύνονται στα λευκά σαν βασίλισσες του χιονιού ή στα μπεζ...του πεθαμένου :blink: εξάλλου, μου λέει, έχει τόσο ωραία νυφικά με ροζ ή κόκκινες λεπτομέρειες..το λευκό είναι της αγνότητας..εσύ είσαι και μαμά τώρα.. :blink::blink::huh::blush::blink::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μην ακους κανενα εμεις η γυναικες πολες φορες γινομαστε σκυλες και προσπαθουμε να βγαλουμε η μια το ματι της αλλης αστην να λεει την παλιοκομπλεξικια :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΗΣΙΑ....ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΩ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ?? ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ-ΙΟΥΝΙΟ! 2 ΙΟΥΝΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΜΑΙΚΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela μου και τον αυγουστο να αποφασισεις να το βαπτισεις μπορει εκεινη τι μερα να μην εχει καλο καιρο.

Εγω θελω να το βαπτισω μικρουλι γιατι σκεφτομαι και την νονα μας που ειναι μισοριξια του χρονου η καημενη δεν θα μπορει να το εχει πολυ ωρα αγκαλια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου. Καλο μήνα και από αυτό.το θέμα !! Εγώ πρώτη ανάρτηση του αυτό τον μήνα και είναι ανάρτηση λίγο αγχωμενη...σήμερα το πρωί ξύπνησα πρώτη μέρα με "καθόλου στήθος" ενώ ένα μήνα τώρα ξυπνάω κάθε μα κάθε μέρα με έντονα βαρύ στήθος και φυσικά πόνο στο στήθος ..έχω αγχωθει τρομερα και όσο και να μη θέλω να συγχεω καταστάσεις είχαμε πολύ πρόσφατα μια ιστορία που δεν κατέληξε καλά.. είμαι 6+5 σήμερα. Όσο και να μου πείτε ότι συμπτώματα είναι αυτά και όποτε θέλουν φεύγουν κλπ εγώ θα ρωτήσω το εξής: πως θα καταλάβω πως κάτι δεν πάει καλά? Γιατρό έχω σε 10 μέρες ξανά.. μέχρι τότε?? Πφφφ συγγνώμη για το παλαβο πρωινό μνμ αλλά από την ώρα που ξύπνησα έχω σκάσει 
    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...