Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mpounita έγραψε:

καλά izaki το ξερω αλλά δεν εχω σκοπο θα προσπαθησω τουλαχιστον 5-6 μηνες σιγουρα να τη θηλάζω.

όσο για το στηθος ..... μόνο με πλάστικη!

αχ...και ειχα ωραιο στηθος :(:(

Ολα για το παιδι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι ωρα πηγε.....αααααααα

ειναι μην μπλεξει κανεις με εσας...παρασυρεται...χαχαχαχα

Ωραια τα ειπαμε κοριτσαρες μου...γελασαμε κιολας....μια χαρουλαααα.

Σας καληνυχτιζω και εγω γιατι στις 5 που θα ξυπνησει η μικρη δεν θα μπορω να σηκωσω βυζι...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!!

Πολύ μου αρέσει που ξανάρχισε η κίνηση κορίτσια μου!!! Αν και συνεχίζεται να είστε νυχτοπούλια και δεν μπορώ να σας ακολουθήσω...σας διαβάζω όμως την επόμενη και γελάω μόνη μου!!!

Ιζάκι το είδα κι εγώ αυτό το ποστ και σκέφτηκα ακριβώς το ίδιο πράγμα!!! Τελείωσαν οι σαπουνόπερες και βρήκαμε ασχολία πάλι!!!

Αλλά εμένα μου αρέσουν αυτά στο μάμμυ!!! Ξεφεύγεις από τη ρουτίνα βρε παιδί μου, ζωηρεύεις λίγο!!! χιχιχι!!!!

Πήγαμε και την πρωινή μας βόλτα εμείς. Μας ξεσήκωσε η πεθερά μου κι άλλο που δεν θέλαμε!!! Η κλεισούρα μας έφαγε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρες!!!!!!!!! :):):)

Τι κάνετε?Το ξενυχτήσατε βλέπω? :P Μπράβο σας!

Και εμένα μου αρέσει που ξεκινάμε πάλι να γράφουμε! :silly:

Εμείς καλά είμαστε κοιμηθήκαμε 12 με 7.30!Μια χαρά!Είχα επισκέψεις το πρωί,καλά ήταν! :cheer::cheer:

Το παπάκι είναι τρέλα!!!! :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Jona,Μπουνίτα περιμένω πμ!! ;););)

Η Όλγα πού είναι? :dry::dry::dry:

Φιλάκια!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Μια μια μαζευομαστεεε...ωραια ειναι!!

Εγω θελω να παω για μπανιο στην θαλασσα, αλλα δεν εχω μαγιω , ουτε χρονο για να αγορασω.....χαχαχα

Να μου πεις..εδω δεν εχω χρονο για θαλασσα, το μαγιω με μαρανε!

Η μικρη μου σημερα κοιταει τους τοιχους και γελαει....γυριζει το κεφαλι μια δεξια και μια αριστερα και περιεργαζεται το σπιτι.

Και μεις καλα ειμαστε και το βραδυ κοιμηθηκε μια χαρα το καλο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τί ευχάριστη έκπληξη που γεμίζουν πάλι σελίδες τα Απριλομωράκια μας!

Βλέπω είστε όλες καλά.

Χθές κορίτσια η μπουμπού μου γέλασε με φωνούλα....τί να σας πώ....τρελλάθηκα....και γέλαγε αρκετά δευτερόλεπτα....ήταν τρέλλα, μια φωνούλα απίστευτη!!!

Είμαι εντελώς χαζομαμά!!

Παω να την ταϊσω και επανέρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλάκι!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εμένα έχει μέρες που γελάει με φωνούλα!Ξεκαρδίζεται μιλάμε!Σήμερα είχα επισκέψεις και γέλαγε και σε αυτούς με φωνές! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Δεν είναι τρέλα??Σε καταλαβαίνω χαζομαμά!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Μεγαλώνουν τα μωράκια μας........Πέρσι τέτοια εποχή ούτε καν σαν υποψία δεν υπήρχαν και φέτος τα καμαρώνουμε να γελάνε, να βγάζουν φωνούλες..............

Με πιάσαν τα συναισθηματικά μου !!!!

Χάρηκα που γέμισαν οι σελίδες πάλι....

Bye!!!Bye!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα.Χτες το βράδυ με έπιασε ημικρανία μέσα στον ύπνο μου...χάλια.2 χάπια πήρα και τώρα κάπως καλύτερα είμαι.Και είχα και σιδέρωμα.Την Παρασκευή θα έρθει η γυναίκα να μου καθαρίσει.Έρχεται κάθε 15 μέρες.Σήμερα έλεγα να πάω σινεμά...για να δούμε!Το παπάκι κοιμήθηκε πολύ καλά!Κάνει και κακά κάθε μέρα(μπορεί και 2!!!)και είμαι χαρούμενη!Αρχίζει και στρώνει το μανάρι μου!Χάνουμε και τα μαλλάκια μας...μα τίποτα δεν θα μείνει?Μας έφυγε και η νινίδα(βάζαμε λαδάκι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σου μαρβελ!

και εμενα η δικια μου καραφλιαζει σιγα σιγα... και δεν γεννηθηκε και με μαλλι.αφου σκεφτομαι εαν τη βαφτισουμε δεν θα εχει τριχα για να κοψει ο παπας. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!

Τι κάνετε??Τα ζουζούνια σας??

Εμείς επιτέλους κοιμηθήκαμε..!Πολύ κουτσομπόλης μας προέκυψε ο μικρός!

Εχω τρελλό σίδεροοοο!!!Εκανα ένα διάλειμμα να ετοιμάσω να φάμε, ο μπαμπάς μας κατέβηκε να πάρει δυο πραγματάκια από το σούπερ, κι εγώ βρήκα ευκαιρία!!! :P

Το βραδυ θα είμαι μόνη μου..Για να δούμε..θα μ΄αφήσει το μπισκοτάκι να μπω να τα πούμε??!! :huh::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!! Κοριτσάκια μου γλυκά!! Marvelaki μου, εδώ είμαι!!

Δεν το πήρα χαμπάρι ότι το Mammy ξαναζωντάνεψε!! Επιτέλους!!

Εμείς είμαστε πολύ καλά, αν εξαιρέσουμε το ματάκι του!!! Χθες κάναμε και 2 εμβόλια και φτάσαμε αισίως τα 6.950! Αν και αυτόν τον μήνα δεν πήρα συγκριτικά τοοοοσο πολύ όσο τον προηγούμενο!!

Το ματάκι του όμως μια από τα ίδια!!! Τσιμπλιάζει και δακρύζει συνεχώς!!! Ουφ!!

Mpounitaki μην ανησυχείς για το γάλα! Και εμένα κάνει τώρα πολλές ώρες για να πρηστεί και δεν γίνεται τόσο τούμπανο όσο παλιά! Πάντως κάτι κολλήματα ότι δεν του φτάνει το γάλα μου, τα έχω και εγώ κατά διαστήματα, αλλά αφού το παιδάκι παίρνει βάρος και δεν κλαίει, να μην ανησυχείς!!

Βρε κοριτσάκια μου τι χαζομαμάδες που ειμαστε...!

Όταν με κοιτάει και μου γελάει... εγώ λιώνω!

Αλλά η καλύτερη στιγμή είναι όταν με κοιτάζει μέσα στα μάτια την ώρα που τον θηλάζω και αν του πω "Σε αγαπάω", μου χαμογελάει... και του φεύγει η θηλή!!!

Αχ τι ανεπανάληπτες στιγμές που ζούμε όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...