Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

Kαλημερα!

Βγηκαμε βολτιτσες ολο το σ/κ και τωρα χαλαρωνουμε!

Η μπεμπα μου εδω και μερικες μερες χτυπαει με τα χερια της τα αρκουδακια στο ριλαξ και εμεις καμαρωνουμε σα "γυφτικα σκεπαρνια"!

Φαντασου αργοτερα τι θα κανουμε! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Μαράκι!

Εμάς το καινούριο μας "κατόρθωμα" που μας κάνει και κατουριόμαστε είναι που τραγουδάει!!! Φωνάζει δηλαδή "ααααααααα οοοοοοοο" σαν να τραγουδάει κι έχει πολύυυυυ γέλιο!!!!!!

Α! Επίσης χθες αδιαθέτησα....χάλιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα!!!!!!!!!!!! :):):):)

Και εμείς καλά,ζεσταινόμαστε! ;) Και εμένα μου ήρθε περίοδος χτες! :( Χαμός! :angry::angry::angry:

Και εμάς τραγουδάει και χτυπάει ρυθμικά χέρια και πόδια! :P:P:P:P:P:P:P:P Τα αρκουδάκια στο ριλάξ έχουμε καιρό που τα χτυπάμε και τους μιλάμε! :silly: :silly: :silly: Α,ρε τρέλααααααααααααα!!!!! :):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιναι εντυπωσιακο το ποσο γρηγορα αλλαζουν κι αποκτουν καινουριες ικανοτητες!

Εμεις χτες δοκιμασαμε ξαπλωτο θυλασμο και κοιμηθηκαμε παρεουλα!

Σε οποιον το ειπα βεβαια με εκραξε γιατι λεει θα πλακωσω το μωρο στον υπνο μου! :(

Ειναι δυνατον να συμβει αυτο αφου ο νους μου ηταν εκει, ασε που δε νομιζω να την πλακωσω και να μη το καταλαβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!

Τι εγινε βρε κοριτσια με την περιοδο?? Και εγω χτες αδιαθετησα και φοραω κατι σερβιετες λοχειας που ειχα απο το μαιευτηριο...σαν πανες ειναι...χαχα

Μαρια, να συνεχισεις με τον ξαπλωτο θηλασμο ...εγω το κανω απο οταν ηταν ημερων...δεν υπαρχει περιπτωση να το πλακωσεις. Και μενα τετοια χαζα μου λεγαν η μανα μου και η πεθερα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε γ@μ@τ@ Ενω θηλαζω...φτουυυυ!!!

Μου την εχει δωσει και η μεγαλη αιμοραγια, εχει ανοιξει και η μεση μου και με ποναει πολυ και αντε να σηκωσω την μπεμπα που εχει φτασει τα 7 κιλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να΄μαι και εγω!

τι μου τη θυμησατε τωρα την περιοδο!την ειχα ξεχασει.

izaki και σε μια γνωστη μου που θηλαζει στον 2ο μηνα τις ήρθε.

μακαρι να μη μου ερθει συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπιτα η μικρη τρωει καλαααααα!!! αν και αρκετα ανεπτυγμενη, ελπιζω να συνεχισει ετσι γιατι τωρα που μας προεκυψε η αλλεργια, εμαθα πως δυσκολα βαζουν κιλα τα παιδια με αυτο το προβλημα. Θα δουμε!

Μπουνιτακι...και εγω την ειχα ξεχασει την περιοδο, αλλα με θυμηθηκε εκεινη η ατιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουνιτα μου αρεσε παρα πολυ!!!! Και το ρχωμα τελειο!!

Πεπιτα ναι εχει αλλεργια και εχω μπει σε αυστηρη διαιτα για να δουμε τι αλλο την πειραζει περα απο τα γαλακτοκομκικα. Ασε, πονεμενη ιστορια....το σκ με επεσα σε καταθλιψη....με το ζορι μιλουσα απο την στεναχωρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello μανούλες!!!!!!!!!

Μπουνίτα,ωραία η μπομπο!!!!!! :):):):) Τέλειο χρώμα!Γλύκα! :P

Ιζάκι,μην πέφτεις! ;) Είναι σίγουρα αλλεργία?Εμείς καλά!Σε καμιά ώρα θα πάω γυμναστήριο!Περιμένω τον άντρα μου να μου κρατήσει το παπάκι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οι αιματολογικες ηταν ολες αρνητικες , αλλα τελικα σε αυτη την ηλικια ειναι σχεδον παντα ψευδως αρνητικες. Η αλλεργια ειναι σιγουρη...το μωρο εχει διαρροια με πρασινα κακα με βλεννη και αιμα. Η αλλεργια προκαλει πληγη στο πεπτικο συστημα και το μωρο περα απο αυτα εχει δυνατους πονους στην κοιλιτσα. Αυτα!!

Προσπαθω να μην πεφτω και να ειμαι χαμογελαστη για το μωρο μου αλλα και γιατι εχουμε πολυ μελλον και πρεπει να αντεξω εφοσον αποφασησα να συνεχισω τον θηλασμο και ας στερηθω εγω πολλα.

Μαρβελ χαρα στο κουραγιο σου....εγω δεν παω γυμναστηριο που να με πληρωνουν...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιζάκι,τι να κάνω!Έχω και τη βάπτιση!!!Πρέπει να βλέπομαι!χιχιχι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως ξεδύνω,δεν βαριέμαι...ακόμα!χαχαχα! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Έχει κάθε φορά βλένη με αίμα? :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάλι καλά που σας αρεσαν!jona θα τις διαλέξω εγώ αλλά θα τις πληρώσεις εσυ!!! ετσι???

marvellako υπονοεις κάτι όταν λες οτι εχεις βαφτιση και πας γυμναστηριο?

κάνε λιγο step kai gia emena μπας και μαζεψει κανενα κωλομέρη! χαχα

izaki πως και δεν την εμφανισε πιο νωρις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...