Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

θα βγώ τώρα και θα μπω το απόγευμα.στις 6.30 εχουμε ραντεβου

στην παιδιατρο.για να δουμε... πόσο μεγαλώσαμε!

ευκαιρια να δω και τον έξω κόσμο.... χιχιχι

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωχ! Τι έγινε?

Κουβέντα δεν είπατε όσο έλειπα?

Λοιπον κάναμε το εμβολιακι μας και κλάψαμε ελάχιστα.

Είμαστε 6.100 κιλά και 59.5 πόντους.

Τωρα θα την ξαναεπισκεφτουμε τον Σεπτεμβρη :huh:

μετα ο καλος μας μπαμπας μας πήγε βόλτα... στο S.MARKET!!!

κατι είναι και αυτο...χιχι :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου!!!Καλέ εσείς μεγαλωσατε πολύ!!!Μπράβο τη μπουμπού!!!

Κι εγώ ήρθα για να το κλείσω το χαζοκούτι αλλά δεν μπορεσα να αντισταθώ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσένα ποσο ήτανε στις τελευταιες μετρησεις?

και εγω στεναχωρηθηκα οτι δεν πηρε πολύ βάρος!τον προηγουμενο μήνα

ήτανε 5.240, αλλα μου ειπε η παιδιατρος οτι δεν ειναι αναγκαιο να παιρνει

1 κιλο το μήνα. κανονικα εως τον 5ο μήνα πρεπει να εχει το 2πλασιο βαρος γεννησεις και εμεις ηδη το φτανουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 25/6 ήταν 6800!!και 61 πόντους.Πήρε 1300γρ σε ένα μήνα!! :woohoo: :blink:

Εννοείται πως δεν θα παίρνει συνέχεια τόσο βάρος..Αλλιώς καήκαμε!!!

Εχουμε περάσει ήδη την καμπύλη!

Μια χαρά είναι το κοριτσάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!! ;););););)

Τι κάνετε?Εμείς καλά,πέρασα πολύ ωραία χτες!Το θέατρο ήταν τέλειο!Πολύ γέλιο!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Αύριο θα πάω για μπανάκι!!!!!!!!! :ohmy::ohmy: Και ο θεός βοηθός!χιχιχι!!!Όχι για μένα!Για τους υπόλοιπους! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το παπάκι ξύπνησε στις 6.30 :blink::blink: χωρίς να κλαίει απλά τον τρώνε τα ούλα και όλο θέλει να βάζει τα χέρια στο στόμα!Του βάζω την πιπίλα και τη βγάζει!Αυτό κάναμε για καμιά ώρα!! :laugh: :laugh: Στις 7.30 κοιμήθηκε και ξύπνησε πάλι στις 8 να φάει,έκανε κακά και ξύπνιος πάλι μέχρι τις 10!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πολλά σάλια! :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Αυτά,το απόγευμα θα πάω γυμναστήριο και μετά περιμένω επισκέψεις! :):):):):):):):):)

Εσείς καλά?

Μπουνιτάκι..τέλεια η μπέμπα! ;);););) Εμένα στους 2 μήνες ήταν 5300 και 58,5.Για να δούμε την Τετάρτη πόσο πήγε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Τάισα, κοίμησα, τσίμπησα κάτι κι εγώ και τώρα χαλαρώνω..!

Εσείς τι κάνετε??

Αλήθεια, μπανάκια θα κάνετε??Εμείς θα πάμε λίγες μέρες στην Χαλκιδική.Οι πρώτες διακοπές του μπέμπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κι απο μενα!

Με πεθανε χθες, κοιμηθηκε στις 11 και απο τοτε ξυπνησε στις 3 μετα στις 5 και ξανα στις 7!Τωρα κοιμαται παλι!

Μπανακι θα κανουμε τον Αυγουστο μετα το 2ο εμβολιο! Κι εμεις Χαλκιδικη αφου εδω μενουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Κι εμείς τον Αύγουστο θα πάμε Μύκονο στους κουμπάρους μας. Τώρα δεν ξέρω αν μπω στη θάλασσα. Μάλλον θα πάρω ολόσωμο μαγιώ πρώτα. Να μην πω ολόσωμα φόρμα δύτη...ή σκάφανδρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Όταν λέτε μπανάκι εννοείτε εσείς να υποθεσω,και όχι τα μπεμπάκια,ε?

Όταν βγαίνετε έξω τη μέρα αντιηλιακό τους βάζετε? Εμένα η παιδίατρος μου είπε ότι μπορώ να της βάζω με δείκτη 25 και πήρα της Frezyderm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε bambina, λες να αποστειρώνουμε τα πάντα και να βουτήξουμε τα μωρά στη θάλασσα;; χαχαχα!!! Κι εμένα μου σύστησε αντηλιακή της frezyderm. Δεν την έχω πάρει ακόμα. Θα την πάρω πριν τις διακοπές. Φοβάμαι λίγο τις ουσίες των αντηλιακών αλλά και χωρίς καθόλου μάλλον χειρότερα θα είναι. Στον ίσκιο θα τον έχω έτσι κι αλλιώς εννοείται, αλλά όσο νά ναι περνάει ο ήλιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω εννοω την μπεμπα μου! Η παιδιατρος μου ειπε πως δεν υπαρχει κανενα προβλημα! Φανταζομαι πως θα μου δωσει κι αλλες οδηγιες την επομενη φορα.

Μου ειπε να αρχησω απο τωρα να ψαχνω μαγιω για το μωρο! Εσας τι ειπαν οι γιατροι σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria welcome!

Εμένα η παιδίατρος μου είπε όχι παραλία φέτος και το θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό γιατί ο ήλιος είναι πολύ επικίνδυνος....Επίσης όχι έξω τις θερμές ώρες της ημέρας και στον ηλιο μόνο με αντιηλιακό.

Pepita δεν έχεις και άδικο για τις ουσίες, αλλά εγώ τον ήλιο φοβάμαι πιο πολύ για την τόσο ευαίσθητη επιδερμίδα του μωρού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρά;;;; Εμένα δεν μου είπε αλλά όταν τη ρώτησα για το αντηλιακό της είπα από μόνη μου ότι εννοείται πως δεν θα το βάλω στη θάλασσα! Αν ήταν θα μου έλεγα βάλτο φαντάζομαι. Αλλά κι εγώ δεν θέλω, εκτός που φοβάμαι, δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι καθαρή η θάλασσα Αύγουστο στη Μύκονο. Πέλαγος είναι βέβαια αλλά θα έχει κόσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας εδω η θαλασσα ειναι καθαρη και δεν αγχωνομαι γι αυτο.

Ουτε εγω ηθελα στην αρχη να τη βαλω αλλα ο αντρας μου φαγωθηκε!

Εδωσε το οκ και η γιατρος οποτε θα κανουμε βουτιες!

Λογικα θα μου πει και για αντηλιακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε καλέ όλες????

Πήγαμε για μπανάκι σήμερα ή στηθήκαμε για το μουντιάλ??Άντε και με τη νίκη!

Έχουμε και εμβόλιο αυτή την εβδομάδα,ακόμα είναι μικρούλικα και δεν καταλαβαίνουν και πολλά ευτυχώς οπότε δεν θα έχουμε δράματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

Τί κάνετε; ετοιμάζεστε για διακοπές; Γι' αυτό βλέπω μια χαλάρωση; Θα έχει και μίνι καύσωνα αυτές τις μέρες με αποκορύφωμα νομίζω την Τετάρτη..άντε να δούμε πώς θα τη βγάλουμε πάλι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...