Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

Γειά σας φιλενάδες!Σας έλειψα;Εμένα μου λείπετε πολύ...αλλά δεν προλαβαίνω να μπω...

Λοιπόν βαφτίσαμε τη μικρούλα την Κυριακή που μας πέρασε κι ήταν όλα τέλεια!!!Μέχρι να γίνει αυτό όμως έτρεχα σαν τρελλή...να βάψω το μαλλί , να πάρω φόρεμα , να βρω σουτιέν , να πάμε για βαπτιστικά , να πάμε για το σταυρό , να ... να ... να ... ευτυχώς όλα ήταν καταπληκτικά...

Να μόνο αυτό δε θα με πείραζε...το θέμα είναι ότι κόλλησα μια ίωση 40 πυρετό και ψηνόμουν 2 μέρες...νόμιζα ότι θα πάθω ή εγκεφαλικό ή έμφραγμα...οι σφιγμοί μου βάρεσαν κόκκινο...και να μην έφανε αυτό η αντιβίωση που πήρα μου έκανε αλλεργική αντίδραση με αποτέλεσμα να βγάλω κοκκιίλες σε όλο μου το σώμα και να είμαι ένα βήμα πριν το αλλεργικό σοκ.Τώρα με πονάει το δόντι μου και αύριο θα πάω για εξαγωγή...κατά τα άλλα καλά :laugh:

Πήρα όλων των ειδών τα χάπια και για να μην πάθει τίποτα ο στρουμπούκος μου έβγαζα το γάλα και το πετούσα...

Τώρα συνεχίζουμε το θηλασμό κάθε 2 ώρες...

Εγώ πήγα για μπάνιο με τις μπουτάρες μου και την κοιλούμπα μου...

Αύριο θα πάμε για το πρώτο μας εμβόλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιζάκι πάλι οι δυο μας μείναμε;;; Τάισα το μικρούλι μου και έβαλα και το φαί να ταιστώ κι εγώ!!!

Felicity, όλα πια σε σένα τυχαίνουν; Περαστικά σου. Να σας ζήσει η βαφτιστήρα και πάντα άξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σημερα θα ψησω λουκανικα, την ωρα που θα ερθει ο αντρας μου, οποτε καθομαι και περιμενω, αν και εχω πεινασει.

Η μικρη , κουνα κουνα το καροτσι , τελικα επιτελους κοιμηθηκεεεε. Ηρθαν και οι γονεις μου να την παιξουν , αλλα τους κραταει μουτρα...δεν εσκασε ουτε χειλακι.

Πω πω...εχει πολυ ζεστη τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthropaki,καλώς μας ήρθες!Και εγώ σας διαβάζω!χιχιχι! :silly:

Izaki!Τέλεια τα αποτελέσματα! :)

Μπουνίτα,τέλεια με την βάπτιση,εμείς μάλλον την Κυριακή θα την κλείσουμε! ;)

Felicity,πάντα άξια και περαστικά!Μας έλειψες! :)

Πεπιτάκι!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Εμείς είχαμε τρεχάματα,πέθανε η γιαγιά του άντρα μου χτες και σήμερα ήταν η κηδεία. :(:(

Μπουνίτα,Όλγα και Jona,στείλτε μου τα mails σας! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαρβελ...ζωη σε σας!

Μπουνιτα διαβασα για την βαπτιση και ξεχασα να το σχολιασω....ρε παιδια...πολυ ξεχναω τελευταια γμτ!

Μπουνιτακι τελεια θα ναι η βαπτιση ετσι οπως τα περιγραφεις...αντε με το καλο!!

Τι ωραια πραγματα....πρωτα μιλουσαμε με φουσκωμενες κοιλιτσες, χωρις να εχουμε ιδεα πως ειναι τα μωρα μας. Τωρα μιλαμε με τα μωρακια μας στην αγκαλια και σιγα σιγα ξεκιναμε να λεμε και για τις βαπτισεις τους.

Λετε να τα λεμε ακομα οταν θα μας φερουν τον/την γαμπρο/νυφη στο σπιτι??

Μετα θα το πουμε συμπεθερες απριλιου...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρβελάκι συλλυπητήρια.

Κι εγώ ξέχασα το Μπουνιτάκι! Η ώρα η καλή!

Ιζάκι, εσείς του χρόνου; Να έχω παρέα να τα λέμε γιατί οι περισσότερες θα τα έχετε ήδη βαφτίσει μάλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Ο μικρούλης μου ετοιμάζεται να πάρει έναν υπνάκο και μιλάει με το mobile..Η μανούλα είπε να σερφάρει λιγουλάκι!!

Τι κάνετε?Πάω να διαβάσω τα νέα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς έτσι λέμε αλλά μπορεί και πιο νωρίς, απλώς θα είναι χειμώνας. Θα δούμε. Το πιο πιθανό πάντως με το νέο έτος.

Πάω να ξαπλώσω γιατί έφαγα και ντάγκλαρα!!!

Τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Felicity πάντα άξια και..περαστικά!(Οχι που έγινες νονα βρε!!Για όλα τα υπόλοιπα που σε βρήκαν!!)

Συμπεθέρααα!!!Τι ωραία!Με το καλό!!Θα μας στείλεις φωτο να την καμαρώσουμε κι εμείς εε?? :P

Izaki μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!Τώρα δεν φοβάστε τίποτα! ;)

Οι φωτογραφίες απλά τέλειες!!!Θα σου στείλω κι εγώ σε λιγάκι.

Μαρβελάκι συλλυπητήρια κούκλα μου.Να είστε γεροί να τη θυμάστε :(

Σου στέλνω πμ!

Πεπιτάκι, η κουμπάρα σου παίζει να έχει κανένα έξτρα δωμάτιο??χιχι!!!

Κορίτσια κι εμείς του χρόνου την άνοιξη!Θα πάρουμε μπόλικες ιδέες από τις φετινές βαφτήσεις! ;)

:huh::huh: Μου μυρίζουν λουκάνικα???Από τον Εύοσμο..???ΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σας μανούλες!!!

marvelaki συλλυπητήρια για τη γιαγιά σας.

felicity που είσαι βρε? Μας εγκατέλιεψες....να μπαίνεις πιό συχνά! Ο στρουμπούκος σου τί κάνει?

izaki μπράβο σας για τα αποτελέσματα, τώρα ξεαγχώσου!

Κι εμείς κορίτσια του χρόνου μετά το Πάσχα θα βαπτίσουμε τη νεραϊδούλα μας. Κουμπάρους βρήκαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναγραφω

jona mail yiok!!! καλε με τα ΕΛΤΑ το εστειλες?

marouli...εχεις κανει ποτε αγορα απο το melinamay.com ειδα στο facebook οτι σου αρεσει η σελιδα τους. Ρωταω , γιατι εγω αγορασα δυο πραγματακια και τα προπληρωσα...ελπιζω να μην με κοροιδεψουν. Ηδη θα ειναι κανα δυο εβδομαδες ο χρονος παραδοσης, μην μου τα καθηστερησουν και φυγω διακοπες χωρις να τα παρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

izaki έγραψε:

Ξαναγραφω

jona mail yiok!!! καλε με τα ΕΛΤΑ το εστειλες?

marouli...εχεις κανει ποτε αγορα απο το melinamay.com ειδα στο facebook οτι σου αρεσει η σελιδα τους. Ρωταω , γιατι εγω αγορασα δυο πραγματακια και τα προπληρωσα...ελπιζω να μην με κοροιδεψουν. Ηδη θα ειναι κανα δυο εβδομαδες ο χρονος παραδοσης, μην μου τα καθηστερησουν και φυγω διακοπες χωρις να τα παρω.

τι εννοείς γιοκ???Δεν το πήρες???Και που το έστειλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχχχ!!Αλλού το έστειλαααα!!!Πόσο ηλίθια μπορεί να είμαι????(μην απαντήσετε όλες μαζί..)

Παρέλειψα το 32!!!Τι κάνω τώρα βρε κορίτσια??Ποιός ξέρει που τις έστειλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jona το πιθανότερο είναι να μην υπάρχει αυτό το mail οπότε δεν πήγαν πουθενά. Αν όμως υπάρχει τότε βρήκαν παραλήπτη...... :silly: και εσύ δεν μπορείς να κάνεις κάτι να το αναιρέσεις...εκτός αν είσαι χακερ.....είσαι??? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...