Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟ 1985


IRENEKANTE

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΑΑΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΤΕ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ...ΥΠΕΡΟΧΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΣΑΝ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΧΩ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ,ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΩ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΚΙΑΑΑΛΛΟ;) :laugh: :laugh: :laugh: !!!ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εμενα σε μια γειτονια που ηταν αδιεξοδο.ειχαμε την υσηχια μας,δεν μας ενοχλουσαν πολυ τα αυτοκινητα και ετσι παιζαμε με την υσηχια μας,τζαμι,μηλα, κοροιδο,κρυφτο,στηναμε παραστασεις,και αν δεν φωναζε η μαμα δεν ανεβαιναμε σπιτι.ειχα αδυναμια στις γρανιτες τις μακροστενες που τις πιεζες απο κατω και ετρωγες,διαβαζα μανινα,κατερινα και σουπερ κατερινα καθε πεμπτη και πηγαινα καθε καλοκαιρι κατασκηνωση με τον δημο και το υπολοιπο καλοκαιρι με πηγαινε η γιαγια για μπανιο στην μηχανιωνα.τι ωραια παιδικα χρονια ειμαστε τυχερες που εχουμε αυτες τις αναμνησεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΦΟΦΙΚΟ-:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΦΟΦΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΓΟΥΡΙΝΟ ΣΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΚΑΙ ΣΠΡΑΙΤ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΔΙΛΟ ΜΕ ΚΑΛΤΣΑ ΚΑΙ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΟΤΣΙΔΑΚΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΚΕΡΑΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΓΔΑΡΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΩΜΑΤΑ.ΣΑ ΠΑΛΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ.ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΩΝ ΖΙΚ ΖΑΚ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ>>><<ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΓΥΡΕΨΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΛΑΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΕ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΜΗ ΜΕ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΑ>>>ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΚΛΑΜΑ

Nai Antroula mou to pagourino kai ta fofiko!Kai i mpomponella me gefsi coca-cola.....Kai ta kokkalakia sta mallakia...

Asta eimaste polloi pou xehastikame stin alana ......:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίες αναμνήσεις!! Τι όμορφα που περνάγαμε!! Κάθομαι και τα σκέφτομαι συνέχεια .. και λέω.. άραγε πως θα μεγαλώσει το παιδάκι μου πια;; Δεν θέλω να'ναι όλη την ώρα μπροστά από έναν υπολογιστή!! Σαφέστατα και θ'ασχοληθεί, άλλωστε πλέον είμαστε στην εποχή των υπολογιστών.. αλλά όχι να εξαρτηθεί από τα παλιομηχανήματα!! Το καλό είναι στην Εύβοια ότι θα τον βγάζω συνέχεια έξω, θα μεγαλώσει στη επαρχία που είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα εκεί από την πόλη! ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olos paradoksos afta skeftomouna xtes..elega Thee m se ti kosmo tha megalosoume ta pedia mas.akoume ta xilia miria k den mporoume na afisoume esto k gia 5 lepta ta pedia mas ekso sto dromo giati iparxoun kindinoi p stin epoxi ti diki mas den ipirxan.k oxi mono afto..ego eimai apo mia oikogeneia me 4 pedia.thelo k go na kano megali oikogeneia,opos i diki m..alla den ginete!oi ikonomikes dinatotites ton neon atomon den ftanoun mexri ekei!lene tha kanoume 2 k isos ta kataferoume.oxi 4!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX TI TEΛΕΙΑ....ΤΙ ΜΑΣ ΘΥΜΙΣΕΣ...ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ 79 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΧΩΡΙΟ..ΤΙ ΩΡΑΙΑ..ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ...ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ....ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΝΑΙ ΛΙΓΟ...ΜΑΚΑΡΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...