Μετάβαση σε περιεχόμενο

SYMPTWMATA PRIN TIN KATHUSTERISI


joanaki

Recommended Posts

εμενα παλι η περιοδος ηταν να ερθει στις 7 ιουνιου απο την τριτη που μας περασε ειχα πονους περιοδου δυνατους θα ελεγα κ απο την τεταρτη εχω καφε υγρα ο πονος μειωθεικε σημερα κατα πολυ αλλα τα καφε υγρα συνεχιζουν πρωτη μου συμβαινει κατι τετοιο γιατι συνηθως οταν ειναι να μου ερθει περιοδος με πιανει πονος το βραδυ κ την αλλη μερα τσουπ!ερχετε!!!τωρα εχω μπερδευτει...σκεφτηκα να παω στον γιατρο να δω τι παιζει αλλα μετανοιωσα αν συνεχιστη αυτο ως την δευτερα θα παω να δω τι γινετε αν και δεν πιστευω να συμβει το χαρμοσυνο γεγονος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θελω αλλες 4 ημερες για να δω αν θα μου ερθει περιοδος και σημερα εχω φρικτους πονους χαμηλα στην κοιλια και με χτυπανε και στη μεση χαμηλα ομως....γιατι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

koritsia ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΙΜΑΙ 29 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 31 ΗΜΕΡΩΝ.ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΗΡΘΑ ΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 18 ΜΑΙΟΥ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ. ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ SELF CLEAR ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΙΝ Η ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΑΠΟΤΟΜΟΥΣ ΠΟΝΟΥς ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ. ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ? ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ 5 ΜΕΡΕς ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ? ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ?ΒΟΗΘΕΙΑ !!!!!!!! ΑΓΧΨΘΗΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Amelie emena prosopika den mou exei tuxei alla edw mesa exw akousei pola koritsia na to exoun pathei...Morei h silipsh na egine arga kai na mhn einai polh ipsila ta epipeda ths ormonhs akomi..Einai h proth sas prospathia??? Mhn apogoitefteis an den eisai, den einai kai toso aplo na mhneis egkuos oso nomizoume telika...Makari na eisai pantos sto euxome, alla kalitera perimene mexri na exeis kathisterish kai an den sou erthei to s/k kane mia xoriakh thn Deftera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστο πολυ.

πρωτη φορα ειναι. δεν προσπαθουμαι στην ουσια απλα ετυχε και ειπαμε μηπως ειμαστε τυχεροι!!! σημερα δεν εχω καθολου πονο.χτες ηταν που αισθανομουν σαν να ειχα ηδη αδιαθετησει και καποιες στιγμες ηταν πολυ εντονες οι κραμπες στην κοιλια. μονο υπομονη μπορω να κανω. τεσετ τη δευτερα πια σε μικροβιολογικο γιατι απο οτι ειδα με τα τεστ του εμποριου ουτε το αγχος φευγει ουτε η ελπιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θελω αλλες 4 ημερες για να δω αν θα μου ερθει περιοδος και σημερα εχω φρικτους πονους χαμηλα στην κοιλια και με χτυπανε και στη μεση χαμηλα ομως....γιατι????

κσι εγω ετσι τετοιους πονους ειχα στην 2η εγκυμοσηνη μου.μακαρι να εισαι :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...