Μετάβαση σε περιεχόμενο

SYMPTWMATA PRIN TIN KATHUSTERISI


joanaki

Recommended Posts

na min psaxnesai...tha erthei..arkei na to pistepsoume k na to theloume polu!ama eisai kalos anthrwpos o theoulis pote den s afinei.empodia k duskoles faseis tha pername alla panta tha einai ekei..

k min ksexnas..porta kleinei..parathuro anoigei!!

mats!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια ήμαρτον....μην ψάχνεστε...εδώ δεν έχουν συμπτώματα στην αρχή της διαπιστωμένης εγκυμοσύνης (εννοώ με τέστ και χοριακές απανωτές) και θα υπάρχουν συμπτώματα πριν την καθυστέρηση;;;;;;;;;;;;;;;;

Μην τρελλαίνεστε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια αυτα που λεει γιατι κι εγω σε 5 μερες περιμενω αν δω αν θα ερθει η ακατανομαστη και δεν εχω κανενα συμπτωμα για να χαρω..αλλα λεει οτι μαλλον δεν πρεπει να εχουμε οποτε ειναι καλο λιγο για να ηρεμησω.Ειρηνη μου σε βρισκω λιγο υπερβολικη στην αντιδραση σου.τι παει να πει, ημαρτον και μην τρελενεστε.Οταν ποθεις κατι για καιρο δυστηχως ψαχνεσε να βρεις κατι για να χαρεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τετουλινα μου...καλη μας επιτυχια, μακαρι να το τσακωσαμε αυτη τη φορα. εχεις κανενα συμπτωμα???εγω τιποτα.κατι πονακια περιοδου ειχα πριν 2 μερες αλλα μετα εφυγαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dn thelw na lew gia simptomata giati tha trelatho..........

xereis ti simptomata exw? kati ygra... k apo xtes me anakateui to stomaxi mou polu.. moou erxontai anagoules sinexia les k exw kati sto laimo.. thermokrasia 36.7 me 36.8.. dn thelw na ta pistepso giati mporei k na xarw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι οχι αστο.καλυτερα να περιμενουμε την καθυστερηση...μωρε τι χαρα θα παρω...θα πεταξω τις σερβιετες να μην τις βλεπω για ενα χρονο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale koritsia egw malwnw tous teleutaious mhnes sunexeia me tis serbietes alla den me akoun katholou..enoxlhseis den exw katholou prin 2 merres eniwsa ti tha mou erthei periodos alla telika tpt,perimenw stis 07/06 k eimai sigourh oti oute kai auto to mhna ta katafera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...