Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Αλεκα μου πολυ ωραια ιδεα με τις λαμπαδες κατσε να το προτεινω κι εγω μπας και κανουμε κατι διαφορετικο,να δουμε βεβαια ποσα λεφτα μας μεινανε γιατι υπαρχουν ακομα ατομα που χρωστανε συνδρομες

οι κορουλες σου ειναι κουκλιτσες και οι δυο,να τις χαιρεσαι και να ειναι ετσι χαρουμενες παντα,οι γλυκουλες μου!!!

και εγω τα δικα μου ποτε δεν τα εχω επιτρεψει να ζητανε παραλογα πραγματα απο τους νονους τους,οτι μας φερουνε καλοδεχουμενο και δεν εχουμε απαιτησεις,συμφωνω απολυτα μαζι σου

πολλα φιλια απο μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!!!

χαθηκα για λιγο ,αλλα ειμαι παλι εδω :lol:

τι κανετε???

εγω δουλειες!!!!!! τελος τωρα !!!

εβγαλα χαλια ,αλλαξα κουρτινες δεν αφησα τιποτα ορθιο :lol:

μετα το πασχα εχουμε δουλιες καλοκαιρινες ,μαγαζι κ οπως καταλαβαινετε...πρεπει να ειμαι στο τρεξιμο!!

στο νηπιο μια χαρα...κανανε κατι ωραιες λαμπαδες!!!!!!! ουτε αγοραστε δεν ειναι ετσι!!!!

εχθες βαψανε κ αυγουλακια ,κανουνε πολλες κατασκευες....κ μαθενουνε σχεδον τα παντα για το Πασχα ,την μεγαλη εβδομαδα,την σταυροση...καθε μερα κ κατι αλλο μου λεει!!!

την κυριακη θα παμε με τον συλλογο κ τα παιδια τις Ε κ ΣΤ για να καθαρησουμε παραλια κ να κανουμε πικ νικ!!!! καθε κυριακη θα πηγενουμε κ αλλου///

α! κ αυριο εχουμε παρτυ για την ενυσχηση του συλλογου...καραοκι παρτυ σε μπαρακι...ελατε για ποτο!!!!!

κ ενα για το τελος ...εγινε η μεταμοσχευση στο παιδι που σου ειχα πει...μια χαρα πανε ολα!!!!

οταν κανεις κατι με αγαπη ...ειδες βρεθηκε κ μοσχευμα ..3χρονια περημενε....

που εισαι πατριδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε πατριδα εγω εδω ειμαι εσυ που εξαφανιστηκες;;περιμενω τοσες μερες να γραψεις για να γραψω τι μονη μου να μιλαω :o:o:lol:

εκανες δουλειτσες εε!!ωραια που τελειωσες,εγω μετα το Πασχα λεω να τις κανω,ξερεις τι καιρο εχουμε εδω πανω δεν ειμαστε ακομα για καλοκαιρινα χαλια κι ετσι τα αφηνω μια και μια για τον αλλο μηνα δεν ειμαι για διπλες δουλειες

ειπα στο νηπιαγωγειο για τις λαμπαδες αλλα ξινιστηξαν οι κυριες μας,αφου εμεις θα τις κανουμε ετσι κι αλλιως μου ειπα τα παιδια δεν μπορουν να κανουν τετοια λεπτοδουλεια,καλα λεω εγω οτι βαριουνται,κανανε βεβαια αρκετες χειροτεχνιες και ενα σταυρο απο ξυλα κανελας,ωραιος εγινε αλλα οπως σου ειπα η τεμπελια τους δεν εχει ορια τελοσπαντων,πολλα πραγματα κανουν στο δικο σας νηπιαγωγειο,μπραβο τους

μπραβο σας και για τη βοηθεια που στειλατε,χαιρομαι που ειναι καλα το παιδι,ο Θεος να το εχει καλα

εμεις κατα τα αλλα τα ιδια,εγω εχω ενα προβληματακι με ενα δοντι μου και συγχηστηκα λιγο,ειχε σπασει ενας τραπεζιτης οταν ημουν εγκυος στον μικρο και δεν γινοταν να το κανουμε τοτε λογω της καταστασης μου,ειπα να αποθηλασω και μετα να παω και ολο το ανεβαλα ωσπου εσπασε κι αλλο και ετσι αποφασισα να παω,τι το ηθελα,ή θα βαλω εμφυτευμα μου ειπε το οποιο κοστιζει 1300 ευρω ή γεφυρα που θα αποτελειται απο τρια δοντια κοστος 250 το δοντι,αστα να παει ενα σωρο λεφτα στα καλα καθουμενα,αυτα τα ολιγα απο μενα,πολλα φιλια και μην χανεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα και εγώ, περνάω σαν τον κομήτη! Τι μου κάνετε; Τα παιδάκια σας, Κατερίνα μου και Αλέκα καλά είναι; Εμένα ο Γιώργος (μεγάλος) ξεκινάει απο Μ.Δευτερα διακοπές και τον Γιαννάκη (μικρός) δε θα τον στείλω παιδικό τις επομένες μέρες, είναι ανοιχτός μέχρι Μ. Τετάρτη,και θα τα κρατήσει και τα δύο ο άντρας μου.Τι θα τραβήξουμε. Δεν ξέρω βρε κορίτσια, δεν έχω υπομονή, σήμερα με τρέλαναν πάλι και ειδικά ο μεγάλος μου που δεν σταματάει. Φωναζω, ρίχνω και καμία και μετά αισθάνομαι χάλια. Ωρες ώρες πιστεύω ότι δεν είμαι καλή μαμά, κάποια άλλη ίσως είχε περισσότερη ψυχραιμια από μένα. Φωνές νεύρα με τον άντρα μου δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε, όλα τέλεια δηλαδή.Λοιπον για να μην σας τρελανω, επειδή με έχουν πιάσει τα υπαρξιακά μου θα σταματήσω.Φιλιά [smilie=love7.gif]:kiss:[smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε κομητη που εισαι;μην απελπιζεσαι δεν εισαι η μονη ελα να δεις κι εμας μεσα στην τρελα ειμαστε,ο μεγαλος εχει φαγωθει να παιζουμε ζωα,φυτα,πραγματα ο δευτερος θελει να παιζει αγωνια ο μικρος ουρλιαζει ολη μερα επειδη θελει να βγει εξω με τραβαει συνεχεια στην πορτα και δεν μπορω να τον βγαλω λογω του καιρου και ειναι μεσα στην ζημια δεν εχει αφησει τιποτα ορθιο,εγω απο δουλειες δεν σταματαω ολη τη μερα τρεις λαλουν και δυο χορευουν δηλαδη,θελεις κι αλλα;;ελα ψυχραιμια

ρε πατριδα που χαθηκες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι καιρος ειναι αυτος? μου εχει σπασει τα νευρα!!!!

αναψα θερμανση κ τζακι....ολοι μερα εχει ενα ψιλοβροχο :evil:

κ εδω κοριτσια εχω ενα πανικο....η Μαρια τα δικα της η μικρη θελει τις μεγαλης τα πραγματα κ εχει μανια με τους μαρκαδορους ,οι καλτσες ειναι παντα μουτζουρομενες κ τα μπουτια της, :lol:

το απογευμα πηγαινω στην πεθερα για λιγο ,να αλλαζουν περιβαλλον οι μικρες γιατι εχουνε γκρινια ....τι να κανουνε ολοι μερα μεσα???

ερχετε κοσμος στο νησι για Πασχα ,αντε να πιουμε κ κανα καφε με κοσμο ;)

τι θα κανετε Πασχα ????

εμεις ολο το σοι σουβλες κ κρασια κ μουσικες !!!!!

στην Ανασταση θα παρω μονο την Μαρια ,η μικρη νανι!

πατριδα εαν εδω εχει τοσο κρυο...εκει θα χιονιζει :lol:

αχ! τι ωραια που καναμε γιορτες εκει στο χωριο ....

φετος μετα το καλοκαιρι θα ερθω ,δεν παει αλλο...μελανχολισα τωρα :(

φιλια κοριτσια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατριδα κι εδω απο χθες ανοιξε ο παλιοκαιρος αλλα το βραδακι αναβουμε λιγο το τζακι μας και το καλοριφερ μεσα στη μερα δεν το σταματησαμε ακομα ασε

τι μου θυμισες και ο δικος μου μονιμως μουτζουρωμενος ειναι μη δει μαρκαδορο ή στυλο κατευθειαν γραφει τα ποδια του,τα ζιζανια δεν θα την παρεις τη μικρη στην Ανασταση ε;με ποιον θα την αφησεις;εγω δεν ξερω ακομα τι θα κανω το εχω λιγο ενα αγχος

οταν ερθεις να κανονισουμε να βρεθουμε οπωςδηποτε!!!!

να περασετε καλα,σου ευχομαι απο τωρα γιατι εσυ εξαφανιζεσαι κιολας,καλη Ανασταση και καλο Πασχα

κι εμεις θα ψησουμε στα πεθερικα μου σουβλες και τετοια θα μαζευτουμε τα αδερφια του αντρα μου τα παιδια ενα χαμος καταλαβαινεις,μονο που ο αντρας μου δυστηχως δουλευει πρωτη μερα :cry: τελοσπαντων

Γεωργια μου καλο Πασχα και καλη Ανασταση κοπελα μου να περασετε καλα κι εσεις!!!

πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ. ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. Εμείς θα πάμε στους δικούς μου για το Πασχα αλλά δεν θα σουβλίσουμε αρνί, στο φούρνο θα ψηθεί. Ελπίζω να περάσουμε όλοι όμορφα :!: Μας φέρανε και οι νονές μας τις λαμπάδες μας, του Γιώργου (μεγάλου) μου του την έστειλε ταχυδρομικά γιατί μένει στην Ανδρο, μαζί με παπουτσάκια,αυγά σοκολατένια. Είναι πολύ καλή η νονά του, πάντα τον σκέφτεται και τον αγαπάει αλλά δυστυχως επειδή μένει μακριά λείπει από τα γενέθλιά του και την γιορτή μου. Πριν κάποιες μέρες μου είπε το παιδί με παράπονο γιατί μαμά δεν διαλέξατε μια νονά και για μένα που να μένει κοντά; Η αλήθεια είναι ότι στενοχωρήθηκα και του είπα ότι ήθελε πάρα πολύ η νονά σου να σε βαφτίσει όταν γεννήθηκες. Του Γιαννάκη μου του την έφερε η νονά του μαζί με κάτι ωραία παπουτσάκια, αθλητικά. Βέβαια μην νομίζετε ότι επειδή μένει Αθήνα τον βλέπει και συχνά,έχει και αυτή δύο μικρά παιδιά. Τέσπα όλα καλά. Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη κοριτσαρες μου

Γωργια μου πολυχρονη κοπελα μου,γερη και ευτυχισμενη να εισαι και να χαιρεσαι και τον γιοκα σου,καλοτυχο και πολυχρονο το πουλακι μου,πολλα φιλια

πατριδα που εισαι ρε ψυχη πως περασατε;;

περιμενω νεα πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου σου ευχήθηκα και στο προφίλ σου χρόνια πολλά για το ζουζούνι σου, θα σου ευχηθω και εδώ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :!::!: Καλό μήνα και καλή Πρωτοχρονιά, εσείς που είσαστε στην εξοχή,εννοώ εκτός Αθηνών θα τον πιασετε τον Μάη,άντε επιτέλους να περάσουν τα κρύα, να ξεκινήσει η ζέστη και να ξεμπερδεψουμε με αυτές τις ιώσεις. Πολλά φιλιά στα ζουζούνια σου. Η Αλέκα που είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου!!!!

χρονια πολλα !!!!!!!!!!

χαθηκα ε? λοιπον μετα απο πολυ κοσμο ,συγγενεις τραπεζια ,γλεντια κ κανα δυο ξενυχτια :oops: παει κ αυτο το πασχα!

απο χθες που αρχισε η Μαρια σχολειο μπηκαμε στην αγαπημενη μας ρουτινα :lol:

σε λιγες μερες ανοιγουμε κ το μαγαζι ,τωρα το ετοιμαζουμε....ο καιρος δεν λεει να φτιαξει μια ηλιος μια βροχη :x

εμας ο νονος της Μαριας ειναι εδω αλλα ειναι ελευθερος κ ο ωραιος :lol: δεν ξερει να ψωνιζει κοριτσιστικα πραγματα ...ετσι εδωσε λεφτα κ της πηρα ενα ωραιο φορεμα ,πριγκηπικο λεει!!!

να σκεφτητε οτν το ζητησε απο το νονο της ...αυτος νομιζε οτι θελει αποκριατικο ,στολη πριγκηπισας :lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας

Γεωργια μου ευχαριστω κοπελα μου και εγω σου τα ειπα στο προφιλ σου,οσο για το Μαη τι να σου πω με τον κολοκαιρο χαλια,μας εχει ταραξει στις βροχες ακομα αναβουμε καλοριφερ και τζακι ενα χαλι μαυρο,αντε να δουμε

Αλεκα μου τι βλεπω ξενυχτια παραστρατηματα;; :lol::roll: μπραβο αφου περασες καλα πολυ καλα εκανες,και μαι που ανεφερες τον νονο σας,ο δικος μας εφερε ενα συνολακι απο τα Βenetton,παντελονι με μπλουζακι εντωμεταξυ για τη γιορτη του ουτε κουβεντα,πως το βλεπετε;;θα μου πεις ο καθενας οτι μπορει αλλα επειδη ξερω οτι ειναι σε καλη οικονομικη κατασταση και ει ναι και ελευθερος τα παιρνω λιγο,βολευεται ο κυριος επειδη συμπιπτει η γιορτη με το Πασχα και ξεβγαινει με ενα δωρακι τελοσπαντων.............

παραγγειλαμε και λουλουδια σε γλαστρακια μικρα πετουνιες και πανσεδες για το νηπιαγωγειο για να τα δωσουν τα παιδια στις μαμαδες τους για τη γιορτη της μητερας

αυτα κουκλες πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο καιρος τρελαθηκε :roll:

σημερα καναμε κοπανα :lol: ξυπνησα 8.ο5 ...ειχε τοσο πολυ βροχη ,που απλα αλλαξα πλευρο :lol:

σε λιγες μερες θα ειμαι στην απογραφη πληθυσμου-κατοικιων ...ευχομαι να τα παω καλα!

Α! Κ ΕΡΧΕΤΕ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ !!!!!

εχω δουλεια στο μαγαζι κ μετα η απογραφη.....για καμια εβδομαδα θα ειναι εδω

:D

κ κατι ακομα...η Μαρια μου εμαθε κ διαβαζει! μονη της ετσι απλα,κ εγω τρελαθηκα!!!

στο σχολειο κανουνε γραμματακια ,εδω στο σπιτι της αρεσει να γραφη γραμματα κ γενικα τα βιβλια!

ειχε φαει κολημα κ ελεγε οτι δεν μπορει αλλο ,θελει να διαβαζει κ αυτη κ θελει να παει στο δημοτικο να μαθει

:lol:

εγω γελουσα ! κ ομως μια μερα μου λεει ...θελεις να σου διαβασω εμαθα! κ τι να δω? επαθα πλακα

τωρα της μαθαινω ποσα ι,,ο, ε εχουμε ....

αυτα κοριτσια μου! σας φιλω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατριδα κι εσυ απογραφεας;;;δεν το πιστευω κι εγω,εχω το χωριο που μενουμε και το διπλανο χωριο,χθες καναμε σεμιναριο και αυριο θα μου φερει η τομεαρχης μου τα εντυπα,πιστευω σε 3-4 μερες να τελειωσω εστ ποια περιοχη εχεις;;

μπραβο στην κοπελα σου,να διαβαζει τοσο νωρις ;;; :o πολλα μπραβο της αξιζουν,τι παιδι εβγαλες;; :lol::lol: για επιστημονα την προοριζεις;; :lol: δεν εχω ξανακουσει να διαβαζει καποιο παιδι τοσο νωρις μπραβο της να της πεις και ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα

σε αφηνω παω να βαψω μαλλι,εχω ραντεβου στο κομμωτηριο σε λιγο

πολλα φιλια σε εσενα και στις κουκλιτσες σου

Γεωργιτσα πολλα φιλια και σε σενα κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!να μαι κ γωωωωω!!!!χαθηκα το ξερω.... :oops::oops: ολο λεω να μπω κ ολο το αναβαλλω!!καλα ειστε??τα παιδακια σας???!!!!

χρονια πολλα σε ολες μας κ να χαιρομαστε τα ζουζουνακια μας!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoyla geia soy!!!!

χαθηκες βρε! μην ξαναγινει ετσι????

ωραια φοτο εχεις ...μεσα στα λουλουδια μαζι με τα ζουζουνα σου!!!!

πες κανενα νεο...τι κανουνε τα μικρα ,σε τρελενουν???

το νησι τι λεει ,φανταζομαι θα εχετε απο τωρα κοσμο :roll:

θα δουλευεις το καλοκαιρι?

εμεις ακομα ,δεν εχουμε τιποτα απο τουριστες...τωρα ξεκιναει σιγσ σιγα ....εμεις θα ανοιξουμε απο εβδομαδα,οποτε θα δουλευω εστω κ για 4ωρες! καλα ειναι να αλλαξω λιγο ρουτινα :D

κοριτσια σας φιλω ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου καλα ειμαστε,δοξα το θεο!!!!!ο καιρος εχει φτιαξει παρα πολυ κ ολο εξω ειμαστε!!!!σημερα καναμε κ την πρωτη μας βουτια...μπρρρρ!!εγω μια μπηκα κ ξαναβγηκα ουρλιαζοντας απ'το κρυο...τα παιδια απ'την αλλη 3 ωρες συνεχομενες ηταν μεσα..απορω!!! :roll: καταπληκτικα περασαμε σημερα!!!!

το νησι εχει γεμισει κοσμο..χαμος γινεται!!!!ευτυχως μενουμε παραεξω κ γλυτωνουμε!!χιχι!!!!

ναι τελος μαιου θα παω για δουλιτσα.......καλα μην φανταστεις 2 με 5 το μεσημερι σε μαγαζι με ρουχα!!ειχα δουλεψει στα 13 κ στα 14 μου εκει!!το χει μια πολυ καλη κυρια κ απλα θελει 3 ωριτσες το μεσημερι να ξεκουραζεται!!αποφασισα να παω γιατι με βολευουν οι ωρες!!2-5 κοιμουνται τα παιδια κ ετσι δεν θα τους λειπω....γιατι εχω κ κατι κομπλεξ ενοχικα!!!χαχαχαχα!!!!!!!

εσυ τι κανεις??τα παιδακια σου????πες μου νεακια..εχω χασειε επεισοδια!!!!!εχετε μαγαζι δικο σας?/εκει ελς θα δουλεψεις...μπερδευτηκα παλι!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριανα μου που εισαι ρε κοριτσι;τι βουτιες εμεις ακομα εδω ουτε κοντομανικα δεν βαλαμε ακομα αναβουμε και καλοριφερ και τζακι να φανταστεις και φυσικα το βραδυ με τα παπλωματα ακομα σκεπαζομαστε ,πολυ χαλι αντε να δουμε εχουμε βαρεθει,τελεια η φωτο με τα ζουζουνια σου,μια χαρα θα βγαζεις ενα χαρτζιλικι αλλα ποτε θα ξεκουραζεσαι;;

πατριδα πηρες το υλικο για την απογραφη;εμανα μου τα εφερε πριν απο λιγο,τι μαγαζι εχετε;

κοριτσια σας ευχαριστω που απαντησατε στο θεμα μου και με στηριξατε διαβαστε ειχα εξελιξεις το απογευμα

πολλα φιλια και χρονια πολλα γλυκιες μου μανουλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάνα καλως ήρθες πίσω στο club μας. Πού ήσουν βρε ψυχή; Η φωτό που έχεις βάλει είναι πολύ ανοιξιάτικη, θέλω και εγώ... Καλή αρχή στην δουλειά έστω και αν είναι για 3 ώρες, θα ξεφεύγεις λίγο και θα έχεις και έξτρα εισόδημα. Χαρά στο κουράγιο σου που μπήκες στη θάλασσα, εγώ για να μπω πρέπει να κάνει καύσωνα, η θάλασσα να καίει, είμαι λίγο κριουλιάρα :shock::roll:

Κατερινάκι μου και ο άντρας μου είναι απογραφέας, του δώσανε 150 διαμερίσματα. Εκτός από το τρέξιμο θα κάνει και δουλειά στο σπίτι. Τα απογραφικά δελτία είναι απίστευτα. Χρονοβόρα και πολύπλοκα με πολλές ερωτήσεις.Να δούμε και αν ο κόσμος θα ανοίγει την πόρτα του, τουλάχιστον εδώ είναι πιο διστακτικός. Στην επαρχία ίσως να ανοίγουν πιο εύκολα. Κάποιες ερωτήσεις είναι ανόητες αλλά είπαν ότι τις έβαλαν για στατιστικούς λόγους. Πάντως καλή αρχή και σε σένα και στην Αλέκα και στον άντρα μου. Τι να κάνουμε φιλενάδες μου, οι καιροί είναι δύσκολοι, όπου βρίσκουμε δουλεύουμε να πάρουμε χρήματα να ζήσουμε. Το κακό είναι ότι ο άντρας μου είπε ότι θα αργήσουν να πάρουν τα λεφτά της απογραφής, ελπίζω να μην είναι έτσι. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου εμενα οι ερωτησεις δεν μου φανηκαν και τοσο δυσκολες απλα πραγματα ειναι δεν ειναι και τιποτα γιατι σου φανηκαν απιστευτες και δεν ειναι πολλες μωρε σε 15 λεπτα το πολυ θα ξεμπερδευουμε σε καθε σπιτι,σιγουρα εδω ειναι πιο ευκολο ο κοσμος μας ξερει,εγω κιολας εχω το χωριο που μενω και το διπλανο χωριο και δεν θα δυσκολευτω ιδιαιτερα,τωρα για τα λεφτα το πιθανοτερο ειναι οτι θα αργησουν αλλα το μονο σιγουρο οτι δεν θα τα χασουμε οποτε και να τα παρουμε καλοδεχουμενα τι να κανουμε,καλη αρχη σε ολους μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου, δεν εννοούσα ότι είναι δύσκολες οι ερωτήσεις, αλλά ότι ρωτάνε πολλά και παίρνει χρόνο η συμπλήρωση των απογραφικών δελτίων. Ο άντρας μου έχει 150 διαμερίσματα, μέχρι τώρα τα πάει καλά., οι άνθρωποι του ανοίγουν, τον κερνάνε και κουλουράκι, σοκολατακι, καφε. Εντάξει έχει πέσει και σε κάποιους περίεργους αλλά και αυτά μέσα στο πρόγραμμα είναι. Χθες το βράδυ κάθησε μέχρι τις 3 το βράδυ και έκανε γραφική δουλειά. Έχει ξεπατωθεί.Εσείς Κατερίνα μου, Αλέκα μου πώς τα πάτε;

Απο την προηγούμενη Παρασκευή έως και την Πέμπτη έχει απεργία ο σταθμός και ο μικρός είναι σπίτι, σήμερα και στο σχολείο του μεγάλου μου η δασκάλα του έχει απεργία και τα έχω και τα δύο εδώ. :roll: Υποτίθεται πήρα και εγώ 2 μέρες άδεια για να διαβάσω επειδή δίνω πάλι εξετάσεις το Σάββατο, αλλά που τέτοια τύχη; Όταν τα έχεις στο σπίτι δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα.

Σκέφτομαι να στείλω τον μεγάλο μου κατασκήνωση φέτος για 20 μέρες αλλά με πιάνει και μια ανησυχία. Εσας ποιά είναι η γνώμη σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου κι εγω τα ιδια πολυ τρεξιμο και δουλεια στο σπιτι μετα,αλλα ευτυχως εδω με ξερει ο κοσμος και μου ανοιγουν ολοι και θελουν και συζητηση κιολας θα σας πω λεπτομερειες οταν τελειωσω,ειχα και τον μεγαλο με πυρετο αυτη τη βδομαδα ευτυχως ειναι καλυτερα τωρα και σημερα θα ξαναπαω Ελασσονα για τα δοντια μου και μια βολτα στη Λαρισα στα τζαμπο,

πατριδα πως τα πας;;εγω σε λιγες μερες τελειωνω μου εμειναν πολυ λιγα και κυριως οι κενες κατοικιες

πολλα φιλια κοριτσια τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια πολυ τρεξημο!!!!!

εχω πολλες βιλλες κ ξενοδοχεια κ ενοικιαζομενα κ ειναι αδεια κ αλλα εχουν κοσμο ασε.....

σημερα τα νηπια πηγανε παραλια στο κεντρο ενημεροσης της φωκια ςκ κανανε πολυ ωραια πραγματακια

ειχανε πολυ πλακα στην σειρα χερακι χερακι :lol: κ τραγουδουσανε κιολας :lol:

η Μαρια μου ξυπνησε απο της 6το πρωι για αυτην την εκδρομη :shock: καλε κοιμησου δεν ειναι ωρα ακομα!!!!! οχι σηκω εχει βγει ο ηλιος ελεγε :lol:

το μαγαζι ειναι ετοιμο,εχουμε με κεραμικα που φτιαχνει ο αντρας μου ;)

τουριστες δεν εχουμε :lol:

κατι ισπανοι γιατροι ,της ομοιοπαθητικης ιατρικης μονο!εχουνε σεμιναρια ;)

εφυγε κ η μαμα μου σημερα

:(

θα ερθει τον αλλο μηνα :D

φιλια σε ολες !!!!

Υ.Γ πατριδα καλα εκανες κ της ειπες της αλλης...για τα γενεθλια λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααα τι κανετε????!!!δεν ελειψα πολυ μην πειτε!!!!!!!!χιχι!!!!

1 ιουνιου ηεκιναω τη δουλεια!!κατερινα μου τι να ξεκουραζομαι βρε?/χιχι!!συνηθως δεν κοιμαμαι μεσημερι..κανω καμια δουλεια να ειμαι ησυχη το απογευμα!!!!! :roll::mrgreen:

καλε τι γιενται μ'αυτες τις ερωτησεις που λετε??/χαμπαρι δεν εχω παρει...! :oops:

τα παιδακια σας τι κανουν??/!!!!κοριτσια εδω εχει 3 μερες που ειναι πραγματικα καλοκαιρι!!!με καλοκαιρινα ειμαστε...την ημερα.....το βραδυ με παπλωμα!!χαχαχαχα!!!!τι ωραια να ξυπνας το πρωι κ να βλεπεις οτι εξω δεν κουναει ουτε φυλλο...κ ειδικα αμα δεν κουναει φυλλο στο νησι των ανεμων!!χαχα!!θαυμα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε το καλοκαιρακι :D

λεω το βραδυ να κατσω να μαζεψω χειμωνιατικα κ απο αυριο να ανοιγω τα καλοκαιρινα των παιδιων ...να δω τι εχει η μεγαλη κ τι κανει στην μικρη απο κατι φουστανακια που ειχα κρατησει απο την Μαρια μου!

με την απογραφη τελος σε μια δυο μερες , :D

μανουλα3 εσας δεν σας απογραψανε????

θελετε να σας γραψω εδω???? :lol:

καλα μιλαμε ουτε 1μποφορ...μηπως να παμε για μπανιο? μεχρι τελος του μηνα σιγουρα θα παμε!

φιλια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...