Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

γειααα σαςςς!!!!εγω μετα απο τοσα που ειπα πρινς λιγες μερες,στερεψα!!! :lol::lol::lol: τι κανετε??λαμπρινη μου εκανα like τη σελιδα που ειπες!!πολυ τελεια παππουτσια!!!δενσ ε βρισκω στο φεις βρε λαμπρινη!!!θα με βρεις εσυ αν θελεις!!

andriana tsokana ειμαι γραμμενη!!!

κατερινακι τι κανεις??τα μικρουλια??

οι υπολοιπες που ειστε????κραταει σημειωσεις η κατερινα!!!σας το λεω!!!θα μεινετε στην δια ταξη!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ δεν έχω φεις οπότε δε μπορώ να μπώ. Δεν το αποφασίζω να ανοίξω λογαριασμό γιατί το βαριέμαι :lol: Πάει η αδειούλα μου, αύριο δουλειά πάλι :cry: .Ο μικρός είχε όλο το Σ/Κ πυρετό και έφτασε μέχρι 39,2, ευτυχώς σήμερα δεν έκανε. Το πιθανότερο να ήταν από το εμβόλιο που κάναμε την Παρασκευή,έτσι μου είπε ο παιδίατρος που τον πήρα τηλ. Επαναλάβαμε τη δόση infanrix tetravac και φαίνεται του έκανε πυρετό.Βέβαια έχει μπούκωμα και βήχα αμέσως μόλις γυρίσαμε στον παιδικό και μπορεί να επηρέασε και αυτό.Ειλικρινά δε μπορώ άλλο με τους τσακωμούς που γίνονται μεταξύ των παιδιών μου. Το μικρό βαράει τον μεγάλο και αντίστροφα. Είναι κάτι το φοβερό, σηκώνουμε τα χέρια ψηλα και δε μπορουμε να το ελέγξουμε.Ηρεμία έχουμε μόνο όταν κοιμούνται.

Ελπίζω όλες να είσαστε καλά και να έχουμε καλή βδομάδα. Φιλάκια. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!καλη βδομαδα!!!

γιωργια μου τι κανεις???

περαστικα στο παιδακι σου!!!εμανα ευτυχως δεν τσακωνονται πολυ,αλλα οποτε τυχαινει μου ρχεται να τραβαω τα μαλλια μου!!φαντασου να μεγαλωσουν λιγο ακομα τι θα γινεται!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια που χαθηκαμε???

καλα φταιω κ εγω αλλα...εμπλεξα με δουλειες σπιτιου κ οι μικρες οπως καταλαβαινετε θελουνε πολυ προσοχη!

Η Μ αρια μουν σημερα πηγανε ταχυδρομιο με την δασκαλα τους να στειλουνε τα λεφτα που μαζεψανε απο το χριστουγεννιατικο μπαζαρ στην γιουνισεφ! τα ειχανε βαλει δυο μαζι πιασμενα απο το χερακι ,στην σειρα κ απο το πεζοδρομιο σιγα σιγα πηγανε κ ηταν ολα πολυ υπακουα!!!!! ξετρελαθηκε η δικια μου :D

Κατερινα πολυ μου αρεσει ο μικρος σου!!!!! ωραια φοτο!!!

ολες καλα???????????? μυκονος ???? γεοργια???λαμπρινι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Δεν θα προτοτυπήσω καθόλου. Τα παιδιά άρρωστα, ο μεγάλος μου έφτασε μέχρι 41 πυρετό και ειλικρινά φοβήθηκα πολύ. Δεν τον είχα ξαναδεί έτσι ,είχε παραισθήσεις , Τώρα λίγο καλύτερα αλλα είμαστε σε ανάρρωση οπότε καταλαβαίνετε.

Ολλά καλά εσείς αν εξαιρέσουμε τις βρωμοιώσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας,χαθηκαμε λιγο

περαστικα σε ολους μας,και εμεις λιγες μυξουλες τα παιδακια και εγω με τον αντρα μου συναχι εχουμε,ελπιζω οτι να ειναι η τελευταια ιωση,αυριο φευγουμε για διημερο με τον αντουλη μου και θα αφησω τα παιδια στις γιαγιαδες τους,πρωτη φορα μετα τη γεννηση του Δημητρακη που τα αφηνουμε,και ενα αγχος το εχω,αυτα κουκλες παω για μπανακι και υπνο πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας!!!!! φανταζομαι ...αυτος ο πυρετος ειναι ατιμο πραγμα! τωρα ειναι καλυτερα?

βρε κοριτσια ολο για ιωσεις διαβαζω ...

εμεις προς το παρον μια χαρα,κ γενικα εδω στο νησι δεν παιζει ιωση...δεν μας ηρθε ακομα

που πηγατε ολες??/ευχομαι να ειστε καλα!!!!!

γεια σου Κατερινα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε??ιωσεις διαβαζω παλι...τι γινεται πια φετος με ις ιωσεις??ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι!!εμενα τα παιδια ειχαν αρρωστησει για καμια βδομαδα τον νοεμβρη!απο τοτε ευτυχως τιποτα..δοξα το θεο!!!

περαστικα ευχομαι σε ολες κ στα παιδακια σας!!μακαρι να περασει γρηγορα να μην ταλαιπωρουνται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα...η κοζανη παει για σουπερ γουικεντ :D

οι υπολοιπες τι κανετε?????

ευχομαι να περασαν κ οι ιωσεις κ να ειναι τα παιδακια σας καλυτερα!!!!!

εμεις μια χαρα ,εχουμε ωραια μερα 8-) κ παω με τις μικρες στο παρκο!

καλη κυριακη να εχετε !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα οντως περασαμε τελεια τι να σας λεω,ειχαμε ενα τελειο ξενοδοχειο με τζακουζι μεσα στο δωματιο,και ηταν υπεροχα ολα,αλλα ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν τα κεφαλια μεσα τωρα,αν και να το ομολογησω μου ελειψαν τα παιδακια μου και η φασαρια,Αλεκα μου να χαιρεσαι που δεν ηρθε καμια ιωση στο νησι σας γιατι πολυς κοσμος παραπονιεται για ιωσεις μακρυααααα

κοριτσια τι νεα,πως πανε τα αρρωστουλια μας mmadi εισται καλυτερα;;

Αντριανα κι ετσι να ειναι φτύστα, στις μυξες να μενουνε και τα δικα μου μονο μυξες εχουν και ελπιζω να μην αρπαξουμε τιποτα χειροτερο

Γεωργια μου που εισαι κοπελα μου παλι;;;;;;

σας αφηνω εχω να παω σε γενεθλια μη χανεστε εεεεεε φιλιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα τι ακούω, τζακούζι μέσα στο δωμάτιο.Γουάου χλιδή!Θέλω και εγώ! Τζακούζι και σπα, να χαλαρώσω και να μη σκέφτομαι τίποτα,μπας και βρω τον εαυτό μου και τη διάθεσή μου.Να κάνω ένα δεύτερο μήνα του μέλιτος, αυτό ηταν αστείο. :lol: Εντάξει και μένα μου λείπουν αν πάω κάπου με τον άντρα μου, πράγμα που εχει γίνει μια φορά( :?:) σε ένα γάμο τον Ιούλιο μιας συναδέρφου που έγινε στην Εύβοια ,είμαστε μαζόχες λέμε. Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μικράκια, εμείς τώρα είμαστε καλά, μόνο ο μεγάλος μου έχει ένα βήχα που δε λέει να περάσει, παρόλο που του δίνω σιρόπι.Αλέκα τι ωραία φωτό,μου αρέσει.Ισως εσείς που μένετε στο νησί να είναι πιο καθαρή η ατμόσφαιρα για αυτό και οι ιώσεις είναι πιο λίγες. Ενώ εδώ βράστα,μια χαζομάρα,μου φαίνεται πρέπει όλοι να φύγουμε από την Αθήνα, να πάμε αλλού, σε άλλα μέρη. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

λοιπον αρχιζω να βαζω απουσιες παλι,που εισται ρε τσουπρες παλι;;;;;μονη μου θα μιλαω;;;

Γεωργια μου ανανεωθηκαμε πολυ,αφου το θελεις να το κανεις κι εσυ σε ολους μας χρειαζεται που και που μια μικρη αποδραση εστω και μια φορα το χρονο γιατι και μας δεν μας βλεπω για συχνοτερα,καπου ειχες αναφερει οτι τσακωνονται τα παιδια σου,και τα δικα μου συνεχεια ξυλο παιζουν ποιος θα δειρει τον αλλο τελευταιος ασε δεν καταλαβαινουν τιποτα εμεις μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε ενα πραγμα

τις υπολοιπες δεν σας σχολιαζω περιμενω νεα πρωτα,φιλιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι!!!

λοιπον νεα θελεις ??? ακου....

στο σχολειο συνεχιζουνε να ακολουθουνε το προγραμμα της γιουνισεφ,δλδ να μιλανε για την γη μας ,τις χωρες κ τους ανθρωπους ,για τον τροπο που ζουνε κ τα προβληματα που εχουνε ....εχουνε βαλει πολλες φοτο με παιδακια απο ολο τον κοσμο κ μια-δυο ειναι λιγο σκληρες :( παιδακια απο Αιθιοπια :( καταλαβατε νομιζω....

εχουνε κ την υδρογειο σφαιρα κ διαλεγουνε χωρα κ ηπειρο κ μιλανε για αυτην!

της δικιας μου της αρεσει παρα πολυ αυτο !!!!!!

εμενα μου αρεσει το οτι παιρνουνε χαμπαρι τα δικα μας τα καλοαναθρεμενα τι γινετε στον κοσμο μας,κ σκεφτονται λιγο οτι ολα δεν ειναι τελεια! νομιζω....

Αυριο θα παμε εκκλησια ολοι μαζι κ μετα θα τα γυρισουμε πισω για να συνεχισουνε την μερα τους κατα τις 10η ωρα ,για φαγητο κ διαλημα κ λιγο κουβεντουλα,δεν θα προλαβουνε κ πολλα

Α!!!!κ τι αλλο μας ειπανε???? εχουνε κρουσμα ψιρας :o:shock::lol::lol::lol: μα καλα με αυτο το ψοφοκρυο????εγω ξερω απο την ανοιξη κ μετα που εχει ζεστες...

τωρα βαζω απο το ΚΟΡΡΕ μια λοσιον για προληψη ειναι μονο! ευχομαι να μην ερθουνε στο δικο μας κεφαλακι :roll: ...φαγουρα με επιασε τωρα!!!!!!!

αυτα τσουπρες!!!!!!

αντε να δω ποτε θα γραψετε εσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

Αλεκα μου μπραβο τους που τους μαθαινουν τετοια πραγματα,εγω καμια φορα οταν αφηνουν το φαγητο τους τους λεω οτι υπαρχουν καποια παιδακια που δεν εχουν να φανε και πρεπει να χαιρονται που ειναι καλα και εχουν φαγητο αλλα που να το εκτιμησουν ιδιως ο Γιωργος μου ειναι πολυ κακοφαγωτος,οταν τα εχουν ολα που να φανταστουν οτι καποια παιδακια στερουνται ακομα και το νερο και το φαγητο,ψειρες εεε οταν πηγε πρωτη φορα στο νηπιο ο μεγαλος μου ειχαμε και εμεις ενα κρουσμα αλλα απο τοτε ευτυχως δεν ξαναειδαμε τιποτα,στα κοριτσακια ειναι πιο δυσκολο παντως τα αγορια τα κανεις ενα κοντο κουρεμα και ξεμπερδευεις

παλι το απουσιολογιο παιρνω Αντριανα ακουςςςςςς;;;;που εισται ολες παλι;;;;

ρε κοριτσια εχει καμια νεα απο την Ποπη δεν ξαναμαθαμε νεα της απο τοτε

φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και μένα όταν ο μεγάλος μου όταν πήγε νήπιο γέμισε ψείρες.Δεν είχε κολλήσει ποτέ στον παιδικό και δεν ήξερα τι είναι η ψείρα. Τότε ο μικρός μου είχε χρονίσει και κόλλησε και αυτός. Τρελάθηκα και δε μας είχαν πει τίποτα από το νηπιαγωγείο και φυσικά το έκανα θέμα. Η μαμά μου το κατάλαβε γιατί το παιδί ξυνόταν υπερβολικά και μου λέει μια μέρα, δεν κοιτάς το κεφάλι του μήπως και έχει τίποτα. Και εκει που το κοιτούσα βλέπω ένα μαύρο έντομο να τρέχει πάνω στα μαλλιά, τρελάθηκα,πήρα τηλ. τη μαμά μου και ήρθε γιατί μένουμε στην ίδια πολυκατοικία,και βέβαια ήταν γεμάτο ψείρες και κόνιδες. Τον παίρνει η μαμά μου τον παει στην κομμώτρια και του ρίχνει ένα γερό κούρεμα.Και μετά κάναμε θεραπεια και να μην φεύγουν οι κόνιδες. Να πέφτουν οι ψείρες κάτω στην μπανιέρα και να τρέμω στην σκέψη ότι δε θα καθαρίσει ποτέ. Εβγαλα ολα τα ρούχα, σεντόνια κουβέρτες και τα έπλυνα όλα. Πήρα μετά το μωρό και το έλουσα με ένα φυτικό ειδικό για εκείνη την ηλικία που μου είπε ο παιδίατρος , το έκανα με το ειδικό χτενάκι και του έκοβα όλα τα μαλλιά οπου έβλεπα ψόφιες κόνιδες που δεν ειχαν φύγει. Δράμα, δεν θέλω ούτε να το θυμάμαι. Μετά την θεραπεία έβαζα στον μεγάλο μου που τότε πήγαινε νήπιο ένα ειδικό τζελ όταν πήγαινε στο σχολείο για να μην ξανακολλήσει γιατί υπήρχαν κάποιες μανάδες που τα άφηναν τα παιδιά τους με τις ψείρες. Εμένα ο Γιαννάκης μου πάλι με μπούκωμα και βήχα είναι,έκανε και ένα 38 τα ξημερώματα και ο μεγάλος μου έχει ένα βήχα εδώ και 15 μέρες περίπου που δε λέει να περάσει.Του έχω δώσει την TRENON που μας είπε ο παιδιατρος,είναι κάπως καλύτερα αλλά δεν έχει περάσει τελείως.

Φιλιά σε όλες. Α και Κατερίνα θα στείλω τη μαμά μου να μου δικαιολογήσει τις απουσίες μου, δε θέλω να μείνω μετανεξετεστέα :lol::lol::lol:

Αλήθεια και εγώ την σκεφτόμουν την Πόπη, ελπίζω να είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι χαθηκατε???????????????????

δεν πυστευω να σας ταλαιπορουνε παλι ιωσεις???

ευχχομαι ολοι να ειστε καλα!

εμεις ενταξη μεχρι τωρα δεν εχουμε τιποτα.....

να σας ρωτησω κατι?

τι ωρα πανε τα μικρα σας στο σχολειο?δλδ ωρα προσελευσεις κ τι ωρα κλειδωνουνε την πορτα????

κ οι νηπιαγωγοι τι ωρα πανε ???

εδω παιζει ενα θεμα με αυτο κ αυριο εχουμε συμβουλιο...εμεις 8.15 μεχρι 8.35 μετα κλειδωνουνε την αυλοπορτα..οι δασκαλες μας ερχοντε 8.15 ...αυτο το ειχαμε συζητησει στην αρχη κ ειπαμε οκ!

υπαρχουν γονεις που εχουνε παιδια στο δημοτικο κ εχουνε στραβοσει με τις δασκαλες μας που δεν ειναι εκει απο τις 8 η ωρα να αφηνουνε κ τα νηπια...εκαναν αναφορα στον προισταμενο κ εγινε πανικος!!!!!!!!!!!!! αυριο θα γινει κουβεντα γιαυτο!!!!!!!!!!!!!

πειτε κ εσεις τι γινετε στα δικα σας σχολεια

αυτα κοριτσια απο μας ....α!εχουμε κ πολυ κρυο....το πρωι ειχαμε παχνη..τι μου θυμησε?την πατριδα ντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα. Μια που εμφανίστηκα και μια που εξαφανίστηκα. Είχα τον γιό μου τον μεγάλο στο νοσοκομειό μια εβδομάδα με η1ν1 και το γύρισε σε πνευμονία. Βγήκαμε πριν 2-3 μέρες. Είμαι εξουθενωμένη. Είναι και ο μικρός άρρωστος και τα έχουμε δεί όλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι!!!

λοιπον νεα θελεις ??? ακου....

στο σχολειο συνεχιζουνε να ακολουθουνε το προγραμμα της γιουνισεφ,δλδ να μιλανε για την γη μας ,τις χωρες κ τους ανθρωπους ,για τον τροπο που ζουνε κ τα προβληματα που εχουνε ....εχουνε βαλει πολλες φοτο με παιδακια απο ολο τον κοσμο κ μια-δυο ειναι λιγο σκληρες :( παιδακια απο Αιθιοπια :( καταλαβατε νομιζω....

εχουνε κ την υδρογειο σφαιρα κ διαλεγουνε χωρα κ ηπειρο κ μιλανε για αυτην!

της δικιας μου της αρεσει παρα πολυ αυτο !!!!!!

εμενα μου αρεσει το οτι παιρνουνε χαμπαρι τα δικα μας τα καλοαναθρεμενα τι γινετε στον κοσμο μας,κ σκεφτονται λιγο οτι ολα δεν ειναι τελεια! νομιζω....

Αυριο θα παμε εκκλησια ολοι μαζι κ μετα θα τα γυρισουμε πισω για να συνεχισουνε την μερα τους κατα τις 10η ωρα ,για φαγητο κ διαλημα κ λιγο κουβεντουλα,δεν θα προλαβουνε κ πολλα

Α!!!!κ τι αλλο μας ειπανε???? εχουνε κρουσμα ψιρας :o:shock::lol::lol::lol: μα καλα με αυτο το ψοφοκρυο????εγω ξερω απο την ανοιξη κ μετα που εχει ζεστες...

τωρα βαζω απο το ΚΟΡΡΕ μια λοσιον για προληψη ειναι μονο! ευχομαι να μην ερθουνε στο δικο μας κεφαλακι :roll: ...φαγουρα με επιασε τωρα!!!!!!!

αυτα τσουπρες!!!!!!

αντε να δω ποτε θα γραψετε εσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υπέροχη πρωτοβουλία απο το σχολείο σας. Εμείς έχουμε γίνει ανάδοχοι σε ένα παιδί από τη Αφρική. Τα λεφτά τα μαζεύει ο μεγάλος 5 ετών . οτι ψηλα βρεί και μας λέει για το παιδάκι που δεν έχει φαί. Είναι πράγματι σημαντικό να καταλαβίνει τι γίνεται γύρω του. Δεν υπαρχουν παιδιά που έχουν όλα τα παιχνίδια του κόσμου, ισα ισα ούτε καν τα βασικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στα παιδακια σου !!!!!!!!!!!!!!!

πως εγινε αυτο με την γριπη? κ παλι περαστικα !!!

αυτες οι ιωσεις να φυγουνε κ να μην ξανα ερθουνε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

εμεις ειμααστε ολοι καλα ευτυχως,περαστκα σε ολα τα αρρωστουλια μας,κοντευουν και οι αποκριες και απο βδομαδα λεω να καλεσω συνελευση,θα κανουμε χορο και πρεπει να μαζεψουμε δωρα,αντε να δουμε παλι τι θα γινει αν και δεν νομιζω να εχουμε προβληματα παλι γιατι μαυτην δεν μιλαμε καν

mmadi ειναι σιγουρο οτι ηταν Η1Ν1;ειναι καλυτερα τα παιδια σου,καλο κουραγιο και περαστικα σας συντομα

Αλεκα μου το ολοημερο απο τις 8.15 ως 8.30 και το κλασικο 8.30;τωρα το τι γινεται ακριβως με τους γονεις δεν βλεπω γιατι τον δικο μου τον παιρνει ταξι,τελικα τι εγινε με σας;εδω μας χιονισε λιγο σημερα αλλα ευτυχως δεν επιασε το απογευμα το ειχε σηκωσει

Γεωργια πολυ μανικι με τις ψειρες παντως ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω μπρρρρρρρρ

η Αντριανα μαλον θα πρεπει να φερει δικαιολογητικο γιατι θα την αφησω μεταξεταστεα :-p

πολλα φιλια σε ολες μην χανεσται εεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα Κατερινα μου!

χιονακι ε? εμεις βροχη ολοι μερα,κ τωρα !

Καλα εγινε χαμος το πρωι στο σχολειο....βασικα εννιωσα πολυ ασχημα...αντι να κοιταμε την ουσια κολλαμε στο 5λεπτο που μπορει να περιμενουνε να ανοιξει το σχολειο..οι δασκαλες εχουνε παιδακι στο δημοτικο κ στο παιδικο πρεπει να αφησουνε τα δικα τους ,κ μετα να ερθουνε ...8.15 ειναι μια χαρα!κ μα το ειχανε ζητησει σαν χαρη κ ολες ειπανε ναι!!!!!

τωρα 3-4 εκαναν θεμα ,εγινε προφορικη καταγγελια .η δασκαλα ετρεμε απο τα νευρα της κ ολα αυτα χωρις να την πιασουνε να της μιλησουνε κατευθιαν θεμα!

αποτελεσμα...απο Δευτερα θα ακολουθουνε το τυπικο...8-8.15κλειδωνουνε!οποιος προλαβε!!

κ ολες εχουνε αμαξια κ πανε τα καμαρια τους κ εαν περιμενουνε κ λιγο μεσα στο αμαξι δεν θα παθουνε κ τιποτα αμαν πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3 κανανε το θεμα κ την πατησαμε αλλη 45!!!!!!!!

χωρις να μας ενημερωσουνε εαν θελαμε να παρουμε τηλ στον προισταμενο....

αυτα !

ναι! η μυκονος που ειναι?????

κοριτσια εσεις στο σχολειο τι γινετε με το ωραριο?το εχω απορια....

πολυ αερα εβγαλε,καλε θα μας παρει το σπιτι :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαστε ρε τσουπρες ολες;;;;μονη μου εμεινα και κοιταω συνεχεια το ποστ μας μηπως και εγραψε καμια;αλλα τιποτα ερημια

την Πεμπτη θα παμε θεατρο να δουμε τον Ρομπεν των δασων,τιποτα αλλο και εμεις ησυχια,περιμενω νεα αντε γραψτε κατι αμαν πια.............!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά σας χαιρετώ. Αυτές τις ημέρες δε πολυμπαίνω γιατί είμαι αρκετά κουρασμένη από τη δουλειά,το σπίτι τα παιδάκια μου και δεν υπάρχει διάθεση να γράψω. Και δυστυχώς το Σ/Κ δε φτάνει για να ξεκουραστώ :roll: .Κοινώς τα έχω παίξει, ο μεγάλος με τρελαίνει όταν τον διαβάζω, το μικρό το είχα άρρωστο,ευτυχως τώρα ειναι καλά. Σήμερα πάλι δεν ήθελε να πάει στο παιδικό, ξύπνησε και έκλαιγε, μετά έφυγα για την δουλειά,τελικά πηγε και ήταν καλά. Στο μεταξύ του έχει κολλήσει να του πάρουμε μια μηχανή μεγάλη για να την καβαλάει,την είδε σε ένα περιοδικό με παιχνίδια, μια τεράστια ηλεκτρική. Και να γκρινια όλη την μέρα για τη μηχανή. Και ο μεγάλος μου να παίρνει τηλεφωνο την γιαγια και να της λέει ότι ο μικρός θέλει την μηχανή. Και κλάμα ο μικρός και να μη σταματάει.Τελικά η γιαγιά του υποσχέθηκε να πάνε στο Ζαχαριά να δούνε πόσο κάνει, αν ειναι φθηνή θα την πάρουν, ψέμματα βέβαια, απλά για να σταματησει. Αυριο μας βλέπω να έχουμε μια από τα ίδια.

Εμένα Αλέκα επειδή παει σε παιδικό σταθμό του δήμου, η προσελευση είναι μέχρι τις 9 και μετά μπορείς να το πάρεις ότι ώρα θέλεις, δεν έχει πρόβλημα. Εμείς τον παίρνουμε στις 1 και μισή. Τον Σεπτέβρη που θα πάει νήπιο, θα πρέπει να πηγαίνει στις 8,το ξέρω από τον μεγάλο μου και επισης το νηπιαγωγείο συστεγάζεται με το δημοτικό, οπότε η πόρτα κλείνει εκείνη την ώρα. Κατερίνα μου τι κάνετε;Το θέατρο πώς ήταν; του άρεσε; φιλιά σε όλες. Θα επανέλθω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

αν και δε βλεπω κινηση,πιστευω οτι θα διαβασετε αυτα που θα γραψω τουλαχιστον,σημερα πηγαμε στο θεατρο ο Γιωργακης ενθουσιαστηκε του αρεσε πολυ,κανονισαμε και συνευλεση με τα κοριτσια εμεις που απομειναμε τελοσπαντων,και η αλλη παλι με συγχησε αλλα δεν ασχοληθηκα γιατι θα γινομασταν μπιλιες μεσα στο θεατρο και θα κοιτουσανε ολοι εμας,πηγε η ταμιας και της ειπε να τις δωσει τα χρηματα απο τα ημερολογια,βλεπετε τοσο υπερανω χρηματων ειναι και ακομα δεν τα πληρωσε,ειχαμε παρει ολες απο 10 να πουλησαμε και αυτη τοτε ελεγε τι μονο 10 εγω θα πουλησω παραπανω και τωρα τι μας λεει,τα 5 πουλησε μονο και τα αλλα τα ειχε στο σπιτι της και δεν μπηκε καν στον κοπο να τα φερει να τα πουλησουμε επρεπε λεει να την παρουμε εμεις τηλεφωνο να τη ρωτησουμε την κυρια αν της εμειναν,αλλα και τα 25ευρω δεν της τα εδωσε ακομα θα τα αφησει στο σχολειο της ειπε,δεν ειχε μαζι της λεφτα η μεγαλοκυρια μονο το παιζει υπερανω,αλλα αυτη δεν ασχολειτε με πενταροδεκαρες βλεπετε,ουφ τα ειπα και ξεθυμανα,να δειτε που στο τελος θα πιαστουμε στα χερια μαυτην δεν την μπορω μου τη δινει αγρια,πες τε μου εχω αδικο;

σας κουρασα λιγο με τα δικα μου,Γεωργια τι εγινε τελικα με τη μηχανη;την ξεχασε;

αντε ρε τσουπρες μπειτε να γραψετε κανενα νεο περιμενωωωωωωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...