Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

πηγα λιγες μερες στη μυκονο κ τωρα το τριημερο ειμουνα στο λουτρακι...δεν ξερω τι θα κανω τον αυγουστο κ στα 2 μερη το αποφαισα μια μερα πριν οποτε αγνωστο τι θα ξημερωσει :woohoo: :woohoo: :P:P

αλλα παμε για μπαναι μερα παρα μερα σχεδον!!!!!!δεν εχω παραπονο φετος μια χαρα μας παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κουκλαρες κ κουκλακια ;)

τι κανετε???εγω σημερα απο το πρωι ξεκινησα το πλυσιμο κουβερτων :silly: επρεπε καποια στιγμη να γινει...

φτιαχνω κ φαγακι για μενα κ το αντρακι(μα τι ωραια που τα λεω :P )

φτιαχνω μοσχαρακι κοκκινιστο με πουρε εσεις τι καλο θα φτιαξετε???

τι νεα βρε κοριτσουδια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!!!!

Εγώ να δεις φασίνα εχθές, ύστερα από μια εβδομάδα που είχε μείνει μόνος του ο άντρας μου τα έκανε....μην πω πως!!!! :angry:

Σήμερα το μενού έχει μπριζόλες, ραπανάκια και χόρτα βραστά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΑΣΗΝΕΣ ΑΚΟΥΩ;;;;ΕΜΕΙΣ ΦΑΣΙΝΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ!!

ΣΤΑΜΥ;;;ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΜΑΣ....ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ :dry::blink::blink: :silly: :woohoo: ΧΙΧΙΧΙ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;; :kiss::kiss::kiss:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ :kiss::kiss::kiss::kiss:

ΜΙΡΛΙΤΣΑ;;;;;;;; :kiss::kiss:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ Η ΜΑΡΙΖΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑΛΑΣΣΑ!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ έγραψε:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ Η ΜΑΡΙΖΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑΛΑΣΣΑ!! :kiss::kiss::kiss:

Τυχερούλα!!!!!! Ένα βήμα από την θάλασσα είσαι.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις φαγαμε εγω μαζευω κ ο χαρης χαλαει δεν τη παλευω αλλο ξαπλωσαμε τωρα το απογευμα αν εχω διαθεση..αλλιως χεσ@@@@@κα οποτε μου ρθει δεν θα σκασω δεν ειμαι κ στα καλυτερα βαριεμε απιστευα να κουνηθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!που ειστε καλε;;;

γεια σου Βικακη μου πως πατε;;;

εγω ζαλιζομε και ανακατευομε εδω και μερες....εχει τυχη αυτο σε καμια τον 8ο ΜΗΝΑ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα βικουλινι εδω τη παλευω ακομα :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:...

κοιτα εγω δεν ειχα τιποτα αν δεν κλοτσαγε ο χαρακης θα ηταν σαν να μην ημουνα εγκυος...ε θα περασουν λιγο εμεινε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε,ναι αγαπη μου αστον να λεει ενα καλοκαιρι το εφαγα ξαπλα και ενα στην εγκυμοσυνη,ε για κατσε να μην χαρω και εγω λιγο σαν ανθρωπος με την ησυχια μου την θαλασσα.να πας για μπανακι και καλες βουτιες,βικυ εχεις σπιτι στην σαλαμινα???η πατε ετσι για μπανακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια!!εχει καθαρες θαλασσες???

αν ακι φετος ο εοτ ανακοινωσε οτι αργοσαρωνικος-εβοικος και κορινθιακος ειναι μεσα στο κολοβακτηριδιο!!!τελειο ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω ειναι μια χαρα εκει που παμε...κ τοσα χρονια δεν εχω κολλησει ποτε τιποτα...απο τις παραλιακης παντως ειναι πολυ καλυτερα ασε που μπαινεις κ σε καραβακι κ σου δινει αλλη αισθηση οτι καπου πας κ γενικα η σαλαμινα εμενα μου αρεσει παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου B)B) . Τι κάνετε σήμερα;; Εγώ δουλειά ως συνήθως... :(:( . Το απόγευμα θα πάω στη συνηφάδα μου που πήρε επιτέλους το μωράκι της στο σπίτι :woohoo: :woohoo: και τα έχει ψιλοπαίξει :blink::blink: . Είναι και μόνη της η κακομοίρα με τον αντρούλη της και κοιτάνε το μωρό σαν εξωγήινο :blink::blink: . Εσείς πως πάτε, μπανάκια κανετε;;;

Το απόγευμα βγαίνουν τα αποτελέσματα αν πήραν τον μικρό στο βρεφονηπιακό!! Δεν ξέρω τι θέλω βρε κορίτσια, από την μία θέλω να τον έχουν κάνει δεκτό, από την άλλη σκέπτομαι την προσαρμογή και τις ιώσεις και γίνομαι κάπως έτσι :blink::blink::blink: .

:kiss::kiss::kiss: σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου B)B) . Τι κάνετε σήμερα;; Εγώ δουλειά ως συνήθως... :(:( . Το απόγευμα θα πάω στη συνηφάδα μου που πήρε επιτέλους το μωράκι της στο σπίτι :woohoo: :woohoo: και τα έχει ψιλοπαίξει :blink::blink: . Είναι και μόνη της η κακομοίρα με τον αντρούλη της και κοιτάνε το μωρό σαν εξωγήινο :blink::blink: . Εσείς πως πάτε, μπανάκια κανετε;;;

Το απόγευμα βγαίνουν τα αποτελέσματα αν πήραν τον μικρό στο βρεφονηπιακό!! Δεν ξέρω τι θέλω βρε κορίτσια, από την μία θέλω να τον έχουν κάνει δεκτό, από την άλλη σκέπτομαι την προσαρμογή και τις ιώσεις και γίνομαι κάπως έτσι :blink::blink::blink: .

:kiss::kiss::kiss: σε όλες σας.

Kαλημέρα, να σου ζήσει το ανιψάκι!!! :)

Καλά αποτελέσματα να έχεις για τον παιδικό. Κι εγώ πρώτη χρόνια που έγραψα την μικρή μου είναι τώρα τον Σεπτέμβρη.

Κι εγώ σκεφτόμουν τις ιώσεις και τα σχετικά, αλλά λέω αν δεν την πάω και φέτος σίγουρα θα πάει του χρόνου και πάλι τις ιδιες σκέψεις θα κάνω. Στην τελική ότι είναι να γίνει, θα γίνει, είτε φέτος είτε του χρόνου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ mirlitsa, να χαίρεσαι κι εσυ το παιδάκι σου. Κι εγώ την ιδια ακριβώς σκέψη κάνω. Θα δούμε, ελπίζω να κυλίσει καλά. Καλημέρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλιτσες????πηρα τα πανω του το θεματακι μας!!!

κατσε βρε σεσιλιακι να τις χιλιασουμε πρωτα τις σελιδες!!!! :laugh: :laugh: δεν θ'αργησουμε!!!χιχιχι!!! :P:P

εχουμε σκασει απ'τη ζεστη!! :blink::blink:

κ μ'επιασε παλι η μεση μου σημερα γαμωτο.... :angry::angry: ετσι στα ξαφνικα!!2 μερες δεν εχω κανει τιποτα στο σπιτι κ παλι μ'επιασε..... :(:(

φλωριαννα μου να σας ζησει το ανηψακι!!! :)

βικακιιιι εχεις παει για μπανακι μαλλον ε??δεν μας καλημερισες σημερα!!! :woohoo: :woohoo:

βικουλινι ουτε εγω ειχα ναυτιες κ ζαλαδες στις εγκυμοσυνες....πολυ σπανια!!!ευτυχως κιολας γιατι ειμαι κ φοβιτσιαρα κ οποτε θα μου ερχοταν εμετος θα εκλαιγα!!! :P:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...