Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΘΕΣ..ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ...ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ...ΑΧ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΠΑΜΕ ΖΑΚΥΝΘΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!!!

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΕΙΝΩ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΛΙΓΑΚΙ...

ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΑΠΑΙΣΙΑ ΥΓΡΑΣΙΑ!!!ΜΕ ΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmeraaaaaaaaa!!!!!

Τι κάνετε σήμερα μανουλίτσες μου?

Εγώ σηκώθηκα στης 8,τάισα την μικρή και τώρα την έβαλα ξανά για ύπνο,μπας και μπορέσω να κάνω καμια δουλειά.Έχω σίδερο και πιάτα!

Bikaki μου υπομονή,αύριο θα είσαι καλύτερα.Εγώ έτσι ακριβώς ήμουν χτες.Ήμουν χαλια σωματικά και η μικρή από το πρωί είχε νεύρα μέχρι το βραδυ και καταλαβαίνεις τι γινόταν! Πόλεμος!! :laugh:

Σήμερα είναι μια άλλη μέρα!! :)

Κατερινάκι δεν σε πρόλαβα χτες που μου μίλησες! Ήμουν στο face και μετά το είδα! 4 μερούλες για διακοπές??? Super!!!!

Ανδριανάκi μου καλά τις κανεις τις tsoupritses! Τέτοια θέλουνε!!! Αχ και εγώ πολύ θα το ευχαριστιόμουν!:laugh: :laugh:

Θα σου grapsw την συνταγή για την Σοκολατόπιτα κόλαση σε λίγο! Είναι απλά τέλεια!! Κανε την και θα με θυμηθείς! ;)

Bικουλινι μου γαλακτομπούρεκο ακούω! Τέλεια! Μια ζωή την έχουμε μωρέ,τουλάχιστον ας την ευχαριστηθούμε!!! :)

Αχ άντε σας αφήνω.Ώρα να αρχίσω! Τα φιλια μου σε όλες!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες!!!!!!!! :silly:

τι κανετε??

βικυ μου γιατι εχεις νευρα?? :dry: θελεις να ζωγραφισουμε να σου περασουν?? :P :laugh: :laugh: ε ε ε??? :silly:

ελενακι ανυπομονω για τη συνταγη!!!!!αντεεεεεε θα σκασω!! :P :laugh:

εμεις σημερα απ'τις 10 το πρωι τρεχαμε για δουλειες!χαρτια κγιατρους για το προνηπιο,λογιστες,κεπ,δημαρχειο...οοοολα τα γυρισαμε!! :woohoo:

αλλα μετα πηγα για κουρεματακι μετα απο πολυυυυ καιρο,πηρα κ ενα αρωματακι κ κρεμα σωματος κ ξανανιωσα!!!αλλος ανθρωπος καλε!!!να ναι καλα ο αντρουλης μου που με ''πιεζει'' να κανω κ κατι για μενα,γιατι αλλιως με τα μαλλια που ειχα,ανετα θα επαιζα σε καμια ταινια για πρωτογονους!!! :laugh: :laugh: :laugh:

μετα πηγε με τα παιδια για κατι γραφειοκρατικα της δουλειας του κ μου λεει:<<εσυ πηγαινε στα hondos κ παρε οτι θελεις να αλλαξει η διαθεση σου!!>>αχ!!τι ωραια που ηταν!!! :)

απο μονη μου δεν πηγαινα ουτε τραβωντας με!!ειμαι βαριεστημενος ανθρωπος! :blink::huh: κ να φανταστειτε δεν ηξερα οτι θα παω για κουρεμα,ολο το απεφευγα λογω βαρεμαρας κ σημερα μου λεει ''σε μια ωρα πας κομμωτηριο,εκλεισα ηδη ραντεβου''!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

αχ!!!δεν ειναι υπεροχος!!!!! :silly: :silly: ειναι ειναι!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

γεια σας μανουλιτσες!!!!!!!! :silly:

τι κανετε??

βικυ μου γιατι εχεις νευρα?? :dry: θελεις να ζωγραφισουμε να σου περασουν?? :P :laugh: :laugh: ε ε ε??? :silly:

ελενακι ανυπομονω για τη συνταγη!!!!!αντεεεεεε θα σκασω!! :P :laugh:

εμεις σημερα απ'τις 10 το πρωι τρεχαμε για δουλειες!χαρτια κγιατρους για το προνηπιο,λογιστες,κεπ,δημαρχειο...οοοολα τα γυρισαμε!! :woohoo:

αλλα μετα πηγα για κουρεματακι μετα απο πολυυυυ καιρο,πηρα κ ενα αρωματακι κ κρεμα σωματος κ ξανανιωσα!!!αλλος ανθρωπος καλε!!!να ναι καλα ο αντρουλης μου που με ''πιεζει'' να κανω κ κατι για μενα,γιατι αλλιως με τα μαλλια που ειχα,ανετα θα επαιζα σε καμια ταινια για πρωτογονους!!! :laugh: :laugh: :laugh:

μετα πηγε με τα παιδια για κατι γραφειοκρατικα της δουλειας του κ μου λεει:<<εσυ πηγαινε στα hondos κ παρε οτι θελεις να αλλαξει η διαθεση σου!!>>αχ!!τι ωραια που ηταν!!! :)

απο μονη μου δεν πηγαινα ουτε τραβωντας με!!ειμαι βαριεστημενος ανθρωπος! :blink::huh: κ να φανταστειτε δεν ηξερα οτι θα παω για κουρεμα,ολο το απεφευγα λογω βαρεμαρας κ σημερα μου λεει ''σε μια ωρα πας κομμωτηριο,εκλεισα ηδη ραντεβου''!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

αχ!!!δεν ειναι υπεροχος!!!!! :silly: :silly: ειναι ειναι!!! :woohoo:

μπράβο στο σπύρο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες???

αχ κοριτσια φευγω το σαββατο παω σε ενα γαμο στο λεωνιδιο για σκ.το περιμενα πως και πως,α!!!δεν σας ειπα κλεισαμε διακοπες τον αρχες ιουλιο

για σαντορινη!!!!δεν εχω παει ποτε,ποια απο εσας εχει παει??? για πειτε μου σε ποια μερη αξιζει να παμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalipserousia sas!!

ti kanete koritsoudia?

egw apo to prwi den stamatisa deuterolepto apo tis douleies..kai molis prin ligo mou irthe i akatanomasti!me auti ti zesti..exw pethanei kai ston pono!evala to xaraki na dei dvd wspou na me piasei to pausipono giati den tha tin palepsw!olo diakopoules akouw...mpravo re koritsia..kante kai kana mpanaki gia mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki i tarta sokolatas

ΖΥΜΗ

200gr aleuri,25gr kakao,50gr axni zaxari,150gr vouturo(zesto),2 krokous,1 preza alati,2 kout soupas nero

vazw sto mixer('i auto pou kovei an exeis megalo, 'i an exei to mixer sou ftero) aleuri,kakao,axni k vouturo kai ta xtupaw gia ligo.prosthetw tous krokous k to nero.kanw ti zumi mia mpala kai ti vazw se memvrani sto psugeio gia 1 wra.(an den exeis xrono mporeis kai na mi ti valeis arkei na exeis tartiera kai na tin aplwseis me to xeri).ti vgazw apo to psugeio k tin anoigw se fullo anamesa se 2 ladokolles,megethos ligo megalutero apo tin tartiera,etsi wste na aplwthei kai sta toixwmata.kovw pti perisseuei apo ta toixwmata,trupaw me maxairaki se diafora meri tou patou tin tarta k tin psinw gia 30 lepta stous 160 ston aera.

KREMA

300gr kouvertoura,300gr krema galaktos,2 kou soupas liker 'i koniak

ksusma apo 1 portokali

Zestainw tin krema galaktos,prosthetw to ksusma kai to liker.Meta prosthetw to meigma se mpol wpou exw valei tin kouvert,wspou ba liwsei i sokolata kai na ginei ena omoiomorfo seigma.

tin aplwnw stin psumeni zumi k vazw tin tarta na pagwsei.

ayta..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΠΕΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!!!

JOANNAKI ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ, ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ SUPER...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...

ΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΔΩΣΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΠΕΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!!!

JOANNAKI ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ, ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ SUPER...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...

ΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΔΩΣΕΙΣ...

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα!!!σημερα εχουμε λιωσει απο την ζεστη...τα κλιματιστικα δεν σταματουν να δουλευουν..ο μικρος ηθελε να παμε στις κουνιες και εκλαιγε γιατι δεν το πηγα..εχει τετοια κουφοβραση που δεν αντεχα εγω να βγω εξω ποσο μαλλον το μωρο!!!αχ σε 3μερες παμε αθηνα τελειααααα και σε εναν μηνα θα ειμαστε ζακυνθο!!!δεν κρατιεμαι!!!

Τα νεα σας?πως ηταν η μερα σας?σημερα εκανα δουλειες και μολις ξαπλωσα με επιασαν σουβλιες στην κοιλια...μετα ξεραθηκα στον υπνο οποτε χαλαρωσα εκει!!!

φιλακια κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟΨΕ ΕΧΩ ΞΕΝΥΧΤΗ...ΟΛΗ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΑΝΟΜΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΝΙΦ....ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΚΛΟΤΣΑΕΙ....ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!! :lol: :laugh:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! ;):lol:

ΒΙΚΑΚΗ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;;;ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ;;,Ο ΧΑΡΗΣ;;;

ΛΕΝΑΚΙ;;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ Ε;;;ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ!!!ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΠΟΛΕΜΟΣ!!!ΥΠΟΜΟΝΗΗΗ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΓΛΥΚΟ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΜΕ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ & ΒΑΝΙΛΙΑ... :P

ΑΝΤΡΙΑΝΑ!!ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ...ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!ΔΕΝ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕΣ;;; ;);)

ΤΖΟΑΝΑΚΙ :kiss::kiss:

ΤΟΝΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟ Ε;;;ΤΕΛΕΙΑ!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΜΕ ΚΩ...ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!ΧΙΧΙΧΙ!!

ΣΤΑΜΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΣΑΝ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΛΕΠΤΟΕΜΕΡΕΙΕΣ...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!

ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΕΛΙΩΣΩ....

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες???τι κάνετε???

εμενα συνεχίζουν τα νεύρα χτες το βραδυ ο γιος μου με αποτελειωσε...καναμε μπανιο εκατσε μια ωρα μεσα κ οταν τον εβγαλα παει ποιος ειδε το θεο κ δεν το φοβηθηκε να με χτυπαει να τσιριζει του ελεγα με ηρεμο τροπο αυριο παλι αλλα εκεινος το χαβα του....τρεις ωρες κρατησε αφου δεν εχω πηδηχτει ακόμα απο το παράθυρο δεν θα το κάνω ποτε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

και σήμερα από το πρωί ξεκίνησε τη μουρμούρα για μπάνιο απο το πρωί :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!

βικακη μου τα ιδια και η δικια μου...τελευτεα ειναι μεσα στο πεισμα...και εμενα ειναι τρελαμενες οι ορμονες μου...τσιριζει η μικρη τσιριζω εγω...δραμα η κατασταση δεν χετε να καθομαστε μεσα στο σπιτι...τωρα μολις μου αδειασε ενα γαλακτμα καθαρισμου κατω.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΗΞΕΙ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΤΡΕΛΛΟ ΚΑΨΩΝΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: . ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ :laugh: :laugh: . ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ B)B), ΑΛΛΑ ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΒΡΕ ΚΟΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!! ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΑΣΕΙ :blink::blink: . ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ :lol: . ΖΗΛΕΥΩ!!!! :silly: ΑΛΛΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ (ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΔΕΙΑ ΤΕΛΙΚΑ, ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΗ! ;) ) ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: . ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΟΥ 'ΡΧΟΜΑΙ!!!!!! :woohoo: B)B) .

ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ;;

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!! B)B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια τι ωραια αου θα πατε διακοπεςςςςς!!!εγω δεν μπορω να κανονισω κατι ακομα,γιατι 10 αυγουστου θα κανω β επιπεδου!πιο νωρις δεν μπορει ο αντρας μου.....οποτε κλαψτε με :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΧΤΥΠΗΣΕ 40αρι ΕΔΩ!!!ΣΚΕΤΗ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!ΑΧ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ...ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ!!!

ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΠΙΣΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ!!!ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΩΡΕΣ!!!ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ...ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΑΥΤΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ..ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΕΚΤΑΚΤΟ ΝΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΧΙΧΙ!!! :S:blush::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΚΑΛΑ ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;; :blink: . 40 ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ B) !!! ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ :blink: . 1.30 ΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 20 ΛΕΠΤΩΝ. ΤΙ ΚΙΝΗΣΗ!!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΑΠΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ :blink: ! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ :silly: ! ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ, ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΔΟΥΛΕΙΑ, ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ, SUPER MARKET, ΞΑΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ, ΜΠΑΝΙΟ, ΤΑΪΣΜΑ, ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ!!! ΤΑ ΕΦΤΥΣΑ :S ! ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ... Ε! ΜΕ ΤΟΣΗ ΚΛΩΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΕΞΕ!! :silly: . ΔΙΟΤΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΜΑΛΛΟΝ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ :woohoo: ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΩΡΑ. ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ :silly: . ΚΑΛΕ ΠΟΙΑ ΒΓΗΚΕ ΠΡΩΤΗ; ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΡΗΞΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ :woohoo: !

Α! ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΕΤΟΣ, ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ... Η ΑΘΗΝΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΘΑΡΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΣΗ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΘΗΝΑ ΑΔΕΙΑ ;) !!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια όμορφες!!!!!!!!!!!!!!!1

Ζεστη Ζεστη!!!!!!!!!!!!!!1 :woohoo: :woohoo:

Δεν τη παλεύω καθόλου θέλω διακοπές!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...