Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΞ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙς ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΛΙΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ...ΘΑ ΕΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ 2ΜΕΡΟΥΛΕς ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΗΡΘΑΝ Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ..ΕΧΘΕς ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ...Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟς ΑΡΧΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΜΟΥ ΠΡΞΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΑΜΑ ΣΚΥΒΩ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΧΘΕς ΨΙΛΟΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ....ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΞ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙς ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΛΙΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ...ΘΑ ΕΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ 2ΜΕΡΟΥΛΕς ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΗΡΘΑΝ Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ..ΕΧΘΕς ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ...Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟς ΑΡΧΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΜΟΥ ΠΡΞΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΑΜΑ ΣΚΥΒΩ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΧΘΕς ΨΙΛΟΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ....ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ;;;ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΙΣΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...ΑΝΤΕ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

ΑΣΠΑ ΕΙΣΑΙ ΕΡΕΤΡΙΑ;;;ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!

ΒΙΚΑΚΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!

ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΜΑΡΙΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΝΙΕΣ Ή ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Δεν μπαίνω συχνά και τώρα είδα το θέμα! Πολύ ωραίο! Να ξανασμίξουμε οι μανούλες του 2008!

Τόνια (επιδή έχω χάσει επισόδεια..), είσαι έγκυος;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΤΕ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΛΕ; ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΑ ON-LINE...ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΕΣ...

ΝΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΣ ΣΕΡΙ Ε; ΕΙΔΕΣ;;;ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΗ ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΟΜΩΣ...ΘΕΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ; ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ...

ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ, ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ...ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΤΩΣΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ...ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ; ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ!!ΜΕ ΟΡΕΞΗ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki σε ληθαργο επεσες βρε???τι υπνος ηταν αυτος??? :laugh: :laugh:

happyland εισαι κ συ εδωωωω????!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιι!!!!!πολυ θα χαρω να τα λεμε!!! :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

τονια μου μακαρι να εισαι εγκυος!!!αγωνιουμε κ μεις μαζι σου!!! :)

κοριτσια απ'τις 9 που ξεκινησα το μουσακα,τελειωσα στις 1:30. :ohmy::S:blink:

πριν λιγο καθισα σε καρεκλα! :blink:

τα παιδια μουρμουραγαν,μια ηθελαν αυτο μια το αλλο... :side:

αυτες τις 4:30 ωρες πρεπει να ειχα βγαλει κ 4 χερια κποδια επιπλεον... :laugh:

τηγανιζα,εφτιαχνα φρουτο του μικρου,τοστ των μεγαλων,επλενα πιατα,μαζευα τον χαμο....δεν φανταζεστε...

τωρα αισιως ολα ειναι στην εντελεια κ ο μουσακας υπεροχος!!χαλαλι η κουραση μου!!!

του χρονου παλι ομως!! :P:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!

τι κανετε????? εμεις πηγαμε το 2ο μπανακι μας σημερα και τωρα το ζουζουνι μου κοιμααααααααται

το απογευμα εχουμε κουνιες.

περναμε λιγο δυσκολες μερες με τον μικρο γιατι εχει γινει υπερβολικα νευρικος και απαιτητικος χτυπαει,φωναζει,πεταει τα παιχνιδια του κ.α πολλα

προσπαθουμε να τον κανουμε να το σταματησει...δυσκολο πολυ αλλα προσπαθουμε πολυ κι εγω και ο αντρας μου.

κατα τα αλλα ειμαστε καλα μαθαινουμε καινουργιες λεξουλες(3 μαθαμε)κανουμε καινουργια πραγματα και δειλα δειλα ξεκιναει να τρωει μονος του.

οσον αφορα το γιογιο το εχουμε ξεχασει λιγο γιατι με τοσο εκνευρισμο που ειχε(με το που ξυπνουσε που την εβρισκε την ορεξη?)δεν καθοταν με τιποτα!!!! εχει μειωσει και το γαλα πολυ,τρωει και λιγοτερο αααααυτα τα νεα μας

φιλακια πολλα σε οοοοοοοοολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!!!αχ μπεμπουλης παρομοια θεματακια εχουμε και εμεις με τον μικρο αλλα βρηκαμε το κουμπι του τελικα.ξεκινησαμε το γιογιο σιγα σιγα και σταθερα-ελπιζω μεχρι το σεπτεμβριο να καθαρισουμε για να παμε και παιδικο.θελω και εγω να παω θαλασσα αλλα με την κοιλαρα φοβαμαι να παω μονη μου με το μικρο.σημερα το απογευμα ισως τον παμε γιατι ειναι και αντρας μου εδω.βασικα σχολαω τωρα στις 4 και εχω ψηθει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!ti kanete?

egw eixa paei sti mama mou na ti voithisw se kati douleies,exei megalo provlama me mesi k kardia kai den mporei na kanei polla pragmata!gurisa spiti,mageirepsa,ekana douleies...ekana ena mpanaki k molis ekatsa!ouf ta ftusa!ti zesti einai auti?gia mpanio mallon aurio...ti tha kanoume m auto to mountial?akoma den arxise kai m exoun piasei ta neura mou!gr...gr...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI KANETE KOΡΙΤΣΙΑ ???

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΚΑΛΗ Η ΘΑΛΑΣΣΑ???ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ??ΠΟΥ ΠΑΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!!ΧΑΧΑ,ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΙΔΕΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΣ ΦΟΥΣΚΩΣΩ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.

ΤΟΝΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ????ΜΑΚΑΡΙ

ΒΙΚΟΥΛΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ,ΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙΣ!!!

ΒΙΚΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ???ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΜΕΤΑ!!ΧΑΧΑ!!

JOANAKI ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΑΝ ΤΟ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΑΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΚΕΦΙ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΡΝΕΙ.

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ TVN MIKRVN SOY STO FACEBOOK TI OMOΡΦΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ,ΚΑΛΕ ΠΟΣΟ ΕΤΩΝ ΕΙΣΑΙ???ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stamymamy 20 γεννησα το πρωτο μου!!κ κοντα στα 23 κ το 3ο!

νοεμβριος 2006-ΝΙΚΟΣ

μαιος 2008-ΜΑΡΙΑ

αυγουστος 2009-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!!!!!!

ολες ηταν οι χρονιες μου!!!!χαχαχαχα!!! :laugh: :laugh:

στο facebook ειχα κ αλλες,αλλα τις εσβησα με τοσα που γινονται!τωρα εχω λιγες μονο....αλλα δεν κρατιεμαι θα ξαναβαλω!!! :silly: :silly:

καλε ποια εισαι στο φεις??ειμαστε φιλες???σας εχω μπερδεψει...... :blush:

αμα δεν θες να το πεις εδω.....στειλε πμ ε??? :) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΤΣΑ!!ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 16.15 ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ 15 ΛΕΠΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ!!

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΓΙΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ, ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΜΠΑΝΙΟΥ, ΠΟΡΤΕΣ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΤΩΡΑ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

ΔΗΛΑΔΗ Ο ΥΠΝΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΕΞΑΝΕΜΙΣΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΧΙ ΧΙ :(

ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ;

JOANNAKI ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ...ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΤΙΣ 12.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ; ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ (ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ Ο ΥΙΟΣ ΤΗΣ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΟ ΠΑΡΤΙ...ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ...

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΣΕΙΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΩΝ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΩΝ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ PARTY...

ΑΧ!!!ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ;;; Π Ο Τ Ε !!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!!

Πως περάσατε σήμερα;; Φαντάζομαι οι περισσότερες θα μπείτε αργά το βράδυ..αφού Κυριακή σήμερα καυσωνας και σίγουρα πήγατε σε παραλίες οικογενειακώς...

Φιλια απο μένα και τον Νικόλα που με παιδεύει με ότι του μπεί στο κεφαλάκι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!ti kanete?

telika den pigame gia mpanio simera!ekane douleia ston upolog o anras xte svradu k koimithike ksimerwmata..opote argise na ksupnisei!ti vgalame me tin pisinits astin auli me to mikro!meta epese kseros gia 3 wres..irthe kai mia fili mou ipiame moxitakia..kai twra molis ekatsa!eseis?pou eksafanistikate?'

tha anaferw ti fasi sti dieuthuntria kai vlepoume gia to thema!exw paei polles fores ksafnika k den exei ginei tipota!alla thelei polu na pigainei sxoleio..diladi k to prwi me rwtisei me xamogeloo an tha pame..gi autto mou kanei k entupwsi..ti na pw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!! :)

Τι κάνετε?

Ζεστη ακούω e? Εδώ πάλι μας τα χάλασε ο καιρός!

Πω πω κέρδισε η Γερμανία και μας έχουν πρήξει με τις κόρνες και τις καραμούζες!! Ευτυχώς δεν τους ακούει η μικρή να ξυπνήσει!

Τα νέα μας τα ίδια! Μόλις έφαγα 2 λαχταριστά κομμάτια σοκολατόπιτα!

E δεν άντεξα και την έκανα τελικά! 1 εβδομάδα το σκεφτόμουνα! :laugh: Μέσα σε μια εβδομάδα πήρα 1μιση κιλό!! :woohoo: Ευτυχώς ο γιατρός μου δεν μου είπε τίποτα....ακόμα!! :laugh:

Τα φιλια μου σε όλες!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα!!!!!!!!που χαθηκατε ολες καλε??? :unsure:

εχει καλο καιρο κ ξεπορτισατε ε??? :laugh: :laugh:

εμεις λεμε σημερα που σχολαει ο σπυρος στις 3 να παμε για μπανακι....μαλλον ομως γιατι εβαλε αερα....ανεκαθεν εχει αερα στη μυκονο! :huh:

εσεις τι κανετε???

φιλακια σε ολες κ να πεοσεχετε!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακιιιιιι τωρα το ειδα.....θελω κ γω σοκολατοπιτααααα!!!πειτε μου τη συνταγη φανταστικες μαγειρισσες!!!!ελατεεεεε!!! :laugh: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΧΩ ΠΗΞΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΞΥΠΝΑΩ 6,30 ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΩ...ΘΑ ΒΓΩ ΟΦ ΠΑΛΙ!!!

ΧΤΕΣ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ...ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ!!!ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΞΗΛΑΡΑΚΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΥΚΩΝΕΤΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ!!!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΕΤΣΙ!! :laugh: ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ!! :woohoo:

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΡΕΤΡΙΑ;;;;

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ;;;ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ;;;

ΛΕΝΑΚΙ;;;ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ... ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ :P:P:P

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;;ΠΩΣ ΠΑΣ;;;ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ;;;

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι εμεις τη μαρια την ειχαμε βαλει σε κρεβατακι οταν ηταν 15 μηνων!βασικα ειχα γεννησει τον θανασακη κ ηθελα να τον βαλω στην κουνια κ λεω αντε σιγα-σιγα να κανουμε την αλλαγη!!την πρωτη μερα γκρινιαξε λιγο στην αρχη,αλλα μετα καλοπερναγε!!της αρεσε πολυ!!!

α!δεν σας ειπα!τα μεγαλα μου κοιμουνται στο ιδιο δωματιο το καθενα στο κρεβατακι του!!χτες πηγα κατα τις 2 να τα σκεπασω κ δεν εβρισκα τη μαρια! :blink: τελικα ειχε παει στο κρεβατι του νικολα κ κοιμοντουσαν αγκαλιτσα!!! :silly: ηταν γλυκες!!δεν φανταζεστε!!ειχανε κ τα παιχνιδια τους στη μεση!!! :lol:

βικουλινι χαμος γινεται εδω στη μυκονο...ασε....δεν μπορουμε να περπατησουμε...ο ενας παταει τον αλλον!!! :huh::blink:

θεση για παρκαρισμα ουτε στα πιο τρελα μας ονειρα... :angry:

καμια φορα κατεβαινουμε για βολτιτσα στο κεντρο με το καροτσακι!εκει να δεις χαμος...ειναι κατι ενοχλητικες κοπελες,με τη μυτη σηκωμενη (ξερετε :angry: ),βλεπουν οτι θελω να περασω με το καροτσι,κ συνεχιζουν ακαθεκτες να γελανε,να μιλανε στο τηλεφωνο....κ γω καθομαι κ περιμενω ποτε θα φιλοτιμηθουν να παρουν μπρος!!ε!κ τελικα βρηκα αλλο τροπο!οποια το παιζει ''κινεζα'' την παταω!!! :woohoo: :laugh: :laugh: μετα με κοιτανε συνωφρυωμενες κ λεω:<<ωωωωω συγνωμηηη δεν σας ειδα!!>>ξερετε μ'αυτο το ειρωνικο υφος!!αφου αυτες κανουν οτι δεν με βλεπουν....το ιδιο κανω κ γω για να ειμαστε πατσι!! :P:P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ!!!! :cheer:

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ JOANNAKI ΜΟΥ; ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΝΑ ΦΑΜΕ...ΑΝ ΦΑΜΕ ΠΟΤΕ!!!

ΑΡΧΙΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ Η ΖΕΣΤΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ!!

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ;

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ Ε; ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΖΗΛΕΨΑ...Η ΒΡΩΜΟΖΗΛΙΑΡΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ... ;) :laugh:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

4 ΚΑΙ ΣΓΜΕΡΑ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!!!

ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...