Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ έγραψε:

Α ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΟΛΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ε;;;;ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!! ;);) :laugh: :laugh:

Ναι, ναι...είδες εσύ έλεγες για διακοπές και εγώ φεύγω!!! Ζήλεψα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδιαα σε όλεςςςςςςςςςςς

βικουλινιπες τα γιατι η αντριαννα λεει οτι εγω φταιω...τι κανει η μαρισα η κοιλιτσα σου??ποσο εισαι τωρα??

ασπακαλα να περασετεεεεεεεεεεεε...

φιλακια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!exw ena themataki k ta xw parei sto kranio.piga prin 3 meres na parw to xari apo to sxoleio..eixe traumaplast sto daxtulo.mou leei i daskala xtupise me ena paixnidi den einai tipota.lew ok!eixe mia gratzounia.paw sti douleia k gurnaw to vradu mou leei o antras mou,rwtisa to paidi pou xtupise kai mou eipe..sto sxoleio..epesa..xtupisa kai i daskala stella ksulo ksulo..kai kounouse to xeri tou panw katw!trelathika koritsia!ton rwtousa ki egw alla den mou elege tipota..lew mipws den katalave kala o antras mou!xtes apo monos tou o mikros mou leei ksulo ksulo i daskala i stella!tou lew sou dinei ksulo kai diafores erwtiseis mipws piasw tipota!den milage!

an tou edine kai ton pigaina sxoleio den tha edeixne mia apotropi..oti den thelei to sxoleio..oti den thelei auti ti stella k tetoia?

yhelw na paw kai na spasw auti sto ksulo..alla mporw na vasistw se ena 2xrono?ki an ennoei oti tou kanei auti tin kinisi legontas ksulo ksulo otan kanei ataksies?help me!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΑΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΤΛ...ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ...ΟΤΑΝ ΤΙ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ Π.Χ. ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΚΤΛ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΕ ΕΝΑ 2 ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΨΕΜΑΤΑ;;ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ. ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ ΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕ,Ή ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ;;;ΕΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΦΑΓΕ ΞΥΛΟ Ή ΑΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΕ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ. ;)

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6οΜΗΝΑ ΤΟ ΣΕΠ ΓΕΝΝΑΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ :P Η ΜΑΡΙΣΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ ΝΕΥΡΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΚΛΑΙΕΙ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΠΑΡΟΣ.ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΕΤΣΙ;;ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ... :dry:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou bikoulini!i ilikia einai..giati kai tis bikis k tis katerinas kai o dikos mou ta idia kanoun!to suzitousame prin liges meres!

ton rwtaw k den mou leei..mono xtupisa..epesa..kai tetoia!3 meres ton rwtousa..oxi sunexeia..alla kapou kapou ksereis min tou spasw kai ta neura..!

me to kalo to mwraki sou!agori einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ,ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanakiπακετο...εχει αλλαξει καθολου η συμπεριφορα του στο οταν ειναι να παει σχολειο??ειναι μπρος γκρεμο κ πισω ρεμα κ να τη πιασεις αυτη οτι κ αν ειναι θα αρνηθει...δεν μπορεις καμια μερα να κανεις ντου στο σχολειο σε ασχετη ωρα γενικα να δεις τι παιζει??μιλας με καμια αλλη μαμα απο εκει ψαχτο παντως λιγο...

βικουλινιακριβως το ιδιο κ ο χαρακης δεν ακουει τιποτα να δεν περασει το δικο του παει γινετε χαμος αρχιζει κ ριχνει πραγματα κ κανει σαν υστερικος εγω που γενικα που δεν το μαλωνω(να τα αποτελεσματα)προχτες τον μαλωσα με ειχε βγαλει εκτος οριων...υπομονη μεχρι τα 18 θα εχουν ηρεμησει :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den exei allaksei katholou!paei me megali xara sto sxoleio!kai oute me auti ti daskala deixnei kapws o xaris!alla kai simera ta idia!exei sundesei to xtupima sto daxtulo me tis lekseis ksulo kai stella (daskala)

etsi mou rxetai ti deutera na paw kai na ginei xamos!

tespa..esu ti kaneis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλαα εδω λιωνω απο τη ζέστη θελω διακοπες να μαι στη παραλια να διαβαζω περιοδικο να πινω daquire να ακουω το alors on dance

:silly: :silly: :silly: ζηταω πολλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ φανταζομαι εμενε μολις εριξε ολο το μπουκαλακι με το νερο πανω στο τραπεζι του σαλονιου κ εβαλε πανω τα καραβακια του :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EΓΩ ΒΙΚΟΥΛΑ ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΩ ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ,Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ???ΕΜΕΝΑ ΒΓΑΖΕΙ 2 ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμμυ τιποτα δεν εχει ειναι το καθημερινο του :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειναι πολυ υπερκινητικο παιδι σβουραα...εμεις ευτυχωσ στα δοντια δεν καταλαβαμε τιποτα κ τα βγαζε κ δυο δυο...

καλα θα κανετε θα ξεφυγετε λιγο

joanakiκαλα κ εμεις με το νερο μεγαλο θεμα εχουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΕ???

ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΚΟΜΛΕΞΙΚΗ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ???ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ Η ΛΕΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΧΑΜΟΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω το ειδα!!!!

κοριτσια αυριο εχω να ξυπνησω να ξεκινησω μαγειρεματα θα ερθει ενα συναδελφος του νικου για τον αγωνα θα ψησουμε κ εχω το κακο συνηθειο να κανω αλλα 500 φαγητα γιατι το κανω αυτο ακομα δεν μπορω να καταλαβω μετο που ξερω οτι εχω τραπεζι φτιαχνω κ το μενου αφου ολοι με κοροιδευουν

κ παντα περισσευουν κ αρχιζω κ μοιραζω :silly: :silly:

τωρα ψαχνω να δω τι γλυκο θα κανω...δεν νομιζω να ναι καμια μεσα να μου δωσει καμια ιδεα ε??

κατερινακι που εισαι???μ'αρεσε το γλυκο που μας ειχες φτιαξει οταν ηρθαμε σπιτι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!

ΒΙΚΑΚΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ;;ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΗΤΟΥΣ ΜΑΣ.ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΚΩ...ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΕΛΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ;;;ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ...ΚΟΛΑΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;;;ΜΗΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΛΑΘΟΣ;;;ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΝΑΙ!!ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ...ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΞΕΝΥΧΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΙΑ ΑΠΟΚΛΙΕΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ... :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα!!!!απ'τις 8 εχω ξυπνησει!!φτιαχνω μουσακα κ με βλεπω να περναω ολοκληρο το σαββατο πανω στην κουζινα....ειμαι που ειμαι κ αργοστροφη!!! (μη μιλησεις βικυ....μην σχολιασεις!! :P:P )

εσεις τι κανετε??

βικουλινι κ συ πρωινουλα ε???θα ηταν τελεια να πατε στην κω!!για 3 μερες δεν παθαινει τιποτα η μικρη ν'αλλαξει προγραμμα....δεν θα προλαβει να συνηθησει σ'αυτο!!!θα ξεσκασετε κ θ'ανακτησετε δυναμεις!!θα ξεφυγετε απ'τα καθημερινα!!μακαρι να πατε!!!!! :silly: :silly:

joanaki εμενα η δικια μου που ειναι 2 δεν μιλαει καθαρα κ πολλες φορες αλλα εννοει κ αλλα καταλαβαινω!!ισως ο μικρος σου να εχει συνδεσει τις λεξεις με διαφορετικο νοημα κ οχι να του εδωσε ξυλο η δασκαλα!!δεν ξερω....δεν ειναι απιθανο παντως!!αλλα θα ηταν πιο ''μαζεμενος'' αν του ειχε δωσει ξυλο....αυτα περνανε ασχημα στη μνημη τους κ δεν θα ηθελε να παει σχολειο!δεν ξερω!παντως οπως ειπε κ η βικυ μπορεις να πας ξαφνικα μια μερα σχολειο να δεις τι γινεται κ να το συζητησεις κ με μια αλλη μαμα που εχετε καλη σχεση!!

α!!κ οσο για το θεμα με τη μαρινιω για τα τεστ...ελεγα να αδιαφορησω,αλλα δεν αντεξα!απαντησα κ γω,αν κ τωρα λεω καλυτερα να μην απαντουσα! :S εκνευριστικοτατη η κοπελα...ειδικα με τα ''αντε γεια'' κ τις προσβολες που πεταει οταν βλεπει αντιδρασεις! :angry::angry: ελεος..... :ohmy::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες τι κάνετε εγω τρέχω :woohoo: :woohoo: :woohoo: απο τις 9 μαγειρευω...να σημειωσω οτι κοιμηθηκα 4 ο νικος πληρωσε χτες το ξενυχτι αντριαννα :P :laugh: :laugh:

φιλακια θα τα πουμε μεταα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ....

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΗΣ 3 ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ... :woohoo:

ΒΙΚΑΚΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ Ε;;;ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ;;; :P ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ

ΠΟΛΥ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε;...ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ! :laugh:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;; :kiss::kiss:

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΑ 99% ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΩ...ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΤΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΕΧΩ ΝΑ ΦΥΓΩ...ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ ΠΑΛΙ! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω...

Μ'αρέσει που θα έμπαινα κι εχθες το βραδυ...Καλά έλιωσα στον ύπνο...δεν θα το πιστέψετε κι ίσως κάποιες "ζηλέψετε" λίγο την αφεντιά μου :);) κοιμήθηκα αγκαλιά με τον Νικόλα από τις 18.30 μέχρι σήμερα το πρωϊ στις 08.30!!! Τέλειο..;;; Τέτοιον ύπνο κορίτσια είχα να τον ρίξω από τα 19 μου...!!! :lol:

Τώρα είμαι στο μπαλκόνι με τον μικρό, του φουσκώσαμε μια πισίνα και πλατσουρίζει εδώ και 2 ώρες...δεν βγαίνει με τίποτα όμως..ΉΤΑΝ με τον Βασίλη τόση ώρα έξω αλλά όπως όλος ο αντρικός πληθυσμός αυτή την ώρα εγκατέλειψε γιατί άρχισε το παιχνίδι...Εθνική Ελλάδος...άντε και καλή μας επιτυχία!!

Το πρωϊ ΄πήγαμε για ψώνια του πήραμε και γυαλάκια ηλίου και κάτι δώρα για τα γενέθλια που έχουμε να πάμε αύριο, σουπερ μαρκετ κλπ...πίκρα μόλις έκατσα σε καρέκλα εγώ...

Joannaki εγώ στη θέση σου θα πήγαινα στο σχολείο cool να το ψάξω,..θα ρωτούσα την δασκάλα του στα ίσια και θα έκρινα από τις εκφράσεις της αν λέει αλήθεια ο Χάρης ή αν τα μπερδεύει...

Κι εγώ αγωνιώ πολλές φορές για το τι κανει όταν είναι με τις γιαγιάδες του..πολυ όμως δεν σου περιγράφω...αν του φωνάζουν αν τους ξεφεύγει από τον έλεγχο καμμιά φορά...και πολλά άλλα...Αλλά τί να κάνω που πρέπει να δουλεύω;; Μακάρι να μπορούσα να κάθομαι στο σπίτι όλη μέρα μαζί του..όπως τους πρώτους 11 μήνες!!

Βικουλίνι μου πολύ χάρηκα για την Κώ!!! Άντε κοριτσάρα μου, μακάρι να τελειώσει με τις δουλειές του και να σας πάει...θα έχετε και παρεούλα και θα περάσετε σουπερ!!!

Βικάκυ μου το γλυκό στο στέλνω με πμ και καλή επιτυχία...αν και για άλλη μάζωξη βέβαια!!!

Στάμμυ μου τί κάνετε; Κουράγιο με τα δοντάκια σας!!

Τι θα κάνω μ' αυτές τις τσιρίδες του; Αμάν πια τώρα μας ακούει όλο το Μενίδι κορίτσια, θα τον πάω με΄σα δεν γίνεται άλλο...τσιρίζει γιατί δεν θέλει να βγεί από την πισίνα...τί θα κάνω...!!!!! Μόνο το δικό του θέλει να κάνει...κάπου διάβασα για ένα νερό που άδειασε στο τραπεζάκι του σαλονιού;;; κι εμείς καθημερινό και σύνηθες φαινόμενο...αν ειχε στομα το τραπεζακι θα μας έβριζε, για να μην πω πόδια που θα έφευγε σιχτιρίζοντας!!!

Αυτά συγνώμη για το σεντόνι...δεν θα το ξανακάνω...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...