Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

na ton xairosaste mirlitsa!!teleia i tourtitsa sas!!

bikaki asta...kai klama i kuria...afou eixe erthei kai mia fili mou kai me koroideue..alla meta mou eipe pws ki i idia kontepse na dakrusei pou sen einai diko tis to paidi..fantasou...!!

manoula 3 zwi se sas!!ti na pw?xairomai pantws pou eisai se mia oikogeneia pou sou xei ferthei apsoga opws les!!polu simantiko!!

mama panai..emeis exoume ena megalo enudreio sto spiti kai o xaris trelenatai..kai kati gatoules ston kipo..tou aresoun polu ta zwakia!!

kala pou eiste oi upoloipes??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

MIRLITSA ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΡΤΑ!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ..ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ...

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΧΑΡΑΚΗ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ...Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ..ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ, ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΙΩΘΕΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ..ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΑΠΩΛΕΙΑ..ΖΩΗ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΤΕ!

JOANNAKI ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΛΗ ΣΟΥ! ΑΝΤΕ ΧΑΖΟΜΑΜΑ, ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ Ε;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΠΛΑΤΟΥΛΑ; ΕΔΡΑΣΕ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ NORGESIC; ΕΓΩ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΣΤΟΝ ΜΥΪΚΟ ΠΟΝΟ...

ΛΕΝΙΩ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ; ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ; 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΡΑΩ, ΚΙ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ;; ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΕΤΥΧΕ..

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΕΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ, ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΙΣΙΜΟ ΕΡΩΤΗΜΑ..ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ;;; ναιιιιι ευχομαι..

ΦΙΛΙΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! :)

Είστε καλά? Όπως σας είχα πει ο γιός μου είχε γενέθλια τν Δευτέρα...ιδού και η τούρτα μας!!!! :Pjpg-20100610.jpg

τελεια η τουρτα σας!!!!!!!!!!!!!!!

τι κάνετε οι υπόλοιπες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

τελεια η τουρτα σας!!!!!!!!!!!!!!!

τι κάνετε οι υπόλοιπες??

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!! Είσαι καλά?

...εγώ είναι η Άσπα και έχω δύο παιδάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

νομίζω οτι έχουμε ξαναμιλησει... :huh:

τα ζουζουνια σου πριν κανα μηνα δεν ηταν στο χωριο η κανω λάθος σε εχω μπερδεψει?? :huh::huh:

Ναί πράγματι, είχα μία εβδομάδα άδεια και είμασταν όλοι στο χωριό ....σας είχα βάλει και φωτογραφία!!!! :laugh: :laugh:

Πως είπαμε το ονομά σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΕ ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???ΕΙΧΕ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ 9 ΗΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΝ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕ ΑΤΟΠΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΣΕς ΚΡΕΜΕΣ ΕΙΔΙΚΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ...ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ...ΧΙΧΙ

ΑΥΡΙΟ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΠΡΩΙΝΗ ΜΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!ΑΧ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟς ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΣΗΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε??

περαστικα τονιαχαν στον μικρο και εμεις θελουμε βουτια αν και κανουμε βουτιες στην πισινα του κολυμβητηριου μας κ αυριο εχουμε παλι μαθημα

μιρλιτσα τελεια η τουρτα να χαιρεσαι το παιδακι σου

μανουλα 3 τα θερμα μου συλληπητηρια

βικακι καλα εισαι εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!

Χάθηκα γιατί δεν είμαι και πολύ καλά από χτες...

Πήγαμε στον γιατρό μας για να δούμε το σποράκι μας και μας

περίμενε μια έκπληξη.Έχω ακόμα ένα κορίτσια!! δηλαδή δίδυμα!

Μονο που το δεύτερο είναι πολύ πολύ μικρότερο από το πρώτο

και κάτι δεν βλέπει καλά σε αυτό.Μάλλον θα έχει κάποια

γενετική ανωμαλία είπε.Αλλα θα περιμένουμε βεβαια καιρό να δούμε

αν αναπτυχθεί και άλλο και μετά βλέπουμε τι κάνουμε...Όπως καταλαβαίνετε είμαι χαλια. :( Σήμερα λίγο καλύτερα από χτες αλλα έχω

πολύ αγωνια gmt... :( Σε μια εβδομάδα θα πάμε πάλι.

Aνδριανουλα μου γλυκιά συλλυπητήρια..ζωή σε εσάς..

Bikaki πολύ χαίρομαι για την μαμά σου!! Όλα καλά θα πάνε! :)

Κατερινάκι θα κάτσω ακόμα λίγο μέσα! Αν σε πετύχω τα λέμε σε λίγο! :)

Τόνια μου χαλάρωσε βρε χαζούλα! Δεν θα τα βάψεις και μαύρα αν δεν είσαι αυτόν τον μηνα! Είπαμε έρχεται η κόρη!!! :)

Mιρλιτσα τέλεια η τουρτίτσα σας!! Να τον χαίρεστε και πάλι!

Δεν διάβασα πολλά! ελπίζω αύριο να μπορέσω να διαβάσω περισσότερα!

Τα φιλια μου σε όλες!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου μην μου στεναχωριεσαι!δεν ειναι κατι σιγουρο ακομα,θα δουμε.δεν κανει να αγχωνεσαι τωρα....να κανεις υπομονη κ να προσευχεσαι για το καλυτερο! :)

βικυυυυ παλι εδω??μα να μην μπορω να ειμαι καπου κ να μην με ακολουθησεις???ελεος!! :P :laugh: :laugh: :laugh:

μιρλιτσα μου πολυχρονο το παιδακι σου!!(δεν θυμαμαι αν στο ξαναειπα :blush: )παντα γερο κ ευτυχισμενο!!!πολυ ωραια η τουρτιτσα σας!!μιαμ μιαμ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

ελενακι μου μην μου στεναχωριεσαι!δεν ειναι κατι σιγουρο ακομα,θα δουμε.δεν κανει να αγχωνεσαι τωρα....να κανεις υπομονη κ να προσευχεσαι για το καλυτερο! :)

βικυυυυ παλι εδω??μα να μην μπορω να ειμαι καπου κ να μην με ακολουθησεις???ελεος!! :P :laugh: :laugh: :laugh:

μιρλιτσα μου πολυχρονο το παιδακι σου!!(δεν θυμαμαι αν στο ξαναειπα :blush: )παντα γερο κ ευτυχισμενο!!!πολυ ωραια η τουρτιτσα σας!!μιαμ μιαμ!!! :)

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

μπαααααααααααααα!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

εσυ δεν ησουνα που θα κοιμοσουνα????εεεεεεε????

αλλά βλεπετε όλες δεν αντεχει μακρυα μου :P:P:P

ε ναι αυτο ειναι αληθεια.....μην πω κ ψεματα..... :)

αλλα να παραδεχτω οτι κ μακρια απ'το κρεβατι δεν αντεχω!!!!χαχαχα!!

με φωναζει ωωωωρες τωρα!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε πηγενε....μην μουρμουρας αλλο...

να σου πω ρε κοπελια τωρα λεπει να μιλαμε ταυτοχρονα κ απο το τηλεφωνο για να ολοκληρωθει ελεος ειμαστε απιστευτες :woohoo: :woohoo: κ εγω νυσταζωωωωωωωωωωωω αλλα βαριεμε τη διαδικασια να κλεισω ολο το σπιτι κ να παω κατι τετοιες στιγμες λεω...νικο που εισαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

αντε πηγενε....μην μουρμουρας αλλο...

να σου πω ρε κοπελια τωρα λεπει να μιλαμε ταυτοχρονα κ απο το τηλεφωνο για να ολοκληρωθει ελεος ειμαστε απιστευτες :woohoo: :woohoo: κ εγω νυσταζωωωωωωωωωωωω αλλα βαριεμε τη διαδικασια να κλεισω ολο το σπιτι κ να παω κατι τετοιες στιγμες λεω...νικο που εισαι?????

α ενταξει τοτε βρε....αφου βαριεσαι να κλεισεις το σπιτι μην κοιμηθεις...κατσε εκει...σιγα!! :laugh: :laugh:

εγω που εχω κλεισει το σπιτι,μου επιτρεπεις να παω για υπνο ε????

:P:P

αμα πιασουμε κ το τηλεφωνο παει.... :blink::S

αλλα καλυτερα να μην το πιασουμε μωρε....να εχει ενα σασπενς η υποθεση!!!χαχαχα!!! :woohoo: :woohoo: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΕΡΑ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Ο ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ;;;

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΟΛΟ ΣΕ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ!!!! :P:P:P

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;ΦΥΣΑΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ;;ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ;;ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ ΠΟΙΑ;;;; :P:P:P

ΤΟΝΙΑ;;ΜΥΡΙΖΟΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ!!!!!! :laugh: :laugh:

ΛΕΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΥΔΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ,ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!! :kiss::kiss:

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΤΟΥΡΤΑ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ!!ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ HELLO KITTY ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!

ΤΙ ΑΛΛΟ;;ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, :)

σήμερα ξύπνησα με πολύ ωραία διάθεση!!! Ελπίζω να μην μου χαλάσουν την διάθεση εδώ στην δουλειά....Σαβ/κο θα φύγουμε για Ερέτρια, super!!! :)

Σας στέλνω την αγάπη μου και ένα όμορφο τριαντάφυλλο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...