Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Kαλημεέρα κοριτσάρες μου!!!!!

Μαράκι μου το δικό μου μωρό τα έκανε όλα αυτά με τα

σιδερωμένα...Κ εγώ σε τέτοια κατάσταση ήμουν γιατι ήταν κ 4-5

πλυντήρια κ είχα κουραστεί πολύ παρόλο που μ αρέσει το σίδερο..

Αλλα πείτε με τεμπέλα,τα ξαναδίπλωσα όμορφα(ευτυχώς ήταν

φρεσκοσφουγγαρισμένο το πάτωμα)κ τα βαλα στη θέση τους..

Περαστικούλια σου κιόλας κοριτσάκι μου,δύσκολο πράγμα η μέση,

ο αντρούλης μου έχει δισκοκοίλη κ υποφέρει.. :( Τι κάνει το

μικρό σου αντράκι?

Αγγελικούλα μου ξέρω πόσο με νιώθετε γι αυτό κ τα λέω

σε εσάς,γιατι για κάποιον που δεν έχει μωράκι όλα είναι αστεία,

γλυκά κ χαριτωμένα..Είναι,δε λέω,αλλα μέχρι ένα σημείο!!

Εγώ πολύ γέλασα με το σκύλο που σας έφερε το καπέλο... :laugh:

Φοβερό..Χαχαχαχαχα...Μόνο αυτό δε μου χει συμβεί ακόμη!!!!! :laugh:

Τώρα για το τζελ που ρωτάς την Σες,εμένα η γιατρός μας μου

είχε πει κ είχε επιμείνει να της πάρω το GENGIGEL..Κ μάλιστα

μου είχε πει πως είναι το καλύτερο,να μην ακούσω κανέναν

άλλο σχετικά με αυτό..(κ πραγματικά μετά την εφαρμογή σε 2 λεπτά

ηρεμεί το μωρό μου..)

Χρυσουλι μου εννοείται οτι σας θέλουμε άντρεεεεες!!!

Άντρακλες!!!!Να μου φιλήσεις τον γαμπρούλη μου!!! :blush:

Κορίτσια σήμερα τα χει βάλει με το κινητό μου..Το ψάχνει κ το θέλει

οπωσδήποτε!!Εννοείται οτι δε της το δίνω,τόσα λεφτά για το

i-phone,αν κανει μπαχ(μπουμ δηλαδή),καήκαμεεεε...

Σήμερα λοιπόν το ξέθαψε πίσω απο ένα μαξιλάρι..κ μόλις την είδα

με το τηλέφωνο στα χέρια σηκώθηκαν τα μαλλιά μου όρθια!!!!

Της λέω "Ηηηηη..πού το βρήκες αυτό?????" κ γελάει δυνατα

αλλα περιπαιχτικά "Χα,χααα..."πετάει το κινητό κάτω κ τρέχει

μπουσουλώντας προς την αντίθετη κατεύθυνση απ τη δική μου..

Για να μην αναφέρω για τα ντουλάπια...

Χθες συνάντησα μια κοπέλα που μένει στην απέναντι οικοδομή

κ μου λέει "Το Ολινάκι σου ανοίγει ντουλάπια εεε??Άπλωνα ρούχα

κ σας άκουγα!!" :blush::blush::blush:

Ε μα..έχει βάλει στόχο το σακουλάκι με τον τραχανά..τις

προάλλες μου άδειασε όλο το ρύζι στο πάτωμα..Τι να κάνω

η δόλια μάνα...??? :ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalispera k apo mena.Na xairestai ta paidakia sas oles!Pantote na einai eutyxismena!

Exw poly kairo na grapsw sto forum mias k exoume anoiksei magazi tous teleutaious mhnes k exw synexeia douleia.

Brika eukairia omws me to thema k eipa na grapsw.

Emeis gennithikame 8/6/09.Exw ena agoraki k ena koritsaki (didymakia)

K gw koritsia tous plenw ta dontakia me mia mikrh odontovourtsitsa k neraki.(o mpemphs de kathetai,ths mpempas pali ths aresei)

Trwme fakes apo 9 mhnwn apo oti thimamai.

Ola ta trwei h mpempa,opote me vlepei me piato sto xeri erxetai na ths dwsw k as exei faei.K einai trilivithritsa!

O mpemphs me dyskolia trwei k to diko tou faghto.

Na ta ta ninia mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ?ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΙΑΚΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....

ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΕΤΒΩ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΚΤΛ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΜ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ 2 ΜΗΝΕΣ...

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ....

ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ..ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑΣ...

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΕ ΜΕΡΑΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΩΣΗ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕ ΥΨΗΛΟ ΠΥΡΕΤΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΗΛ.ΕΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΒΡΩΜΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΣΗΜΕΡΙ ΚΑΡΟΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΡΥΖΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΑΧΑΚΙ....ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΔΥΟ ΔΟΝΤΙΑ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΥΝΟΛΟ 6 ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΛΑ 2-2 ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟΥΣ ΚΥΝΟΔΟΝΤΕΣ...

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ 2 ΜΕΣΑΙΑ?

ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ 9700 ΚΑΙ 75 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΨΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝΥΣΗΧΟΣ ΓΩΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΛΕΠΤΟ ΣΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ?ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΜΗ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΗΣΥΧΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ BOYMMAMMA ΚΑΛΩΗΡΘΕΣ ΕΙΜΑΙ Η ΙΦΙΓΕΝΙΕΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ 11 ΜΗΝΩΝ

ΠΟΠΙΤΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι Ελενα καλως ηρθες να χαιρεσαι τα παιδακια σου... :cheer:

Ιφιγενεια μου ποιο προγραμα υπνου κ τι ρωτας; ;) ο μικρος μου ευτηχως κοιμαται καλα τη νυχτα γιατι τη μερα κανει οτι θελει :silly: σημερα ειναι με 10 λεπτα υπνου κ αυτα στο καροτσι γυρνοντας απο λαικη ;):) τωρα ειναι κατω στο πατωμα κ ανακατευει τα παιχνιδια του ελπιζω να φαει κ να κοιμηθει λιγακι.... :)

απο δοντια εχουμε 2 κατω ενα πανω που τωρα φαινεται κ ενα ειναι ετοιμο να σκασει ;) παιδιατρο θα παμε γυρω στις 15 τοτε μας ειπε να τον δει κ να δουμε τι θα του βαλει αλλο για φαγητο :huh: οπως διαβασες αρχισε να μη μου καλοτρωει παλι... :( περαστικα σας κ για την ιωση....αν το παιδι δεν τρωει τι διατροφη να κανεις; :huh:

οι υπολοιπες τι κανετε; καλο σας μεσημερι μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΒΑΡΟΣ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ..

ΕΝΝΟΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙ ΩΡΑ ΞΥΠΝΑΝΕ ΤΙ ΩΡΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..

ΑΧ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΜΠΑΣ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΥΓΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΡΑΖΩΗΡΕΨΕ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ...ΔΕΝΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΑΕΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΤΣ ΠΡΙΖΕΣ ΤΑ DVD ΓΕΚΙΚΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΜΗ ΚΑΙ ΜΗ..ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΛΕΟΝ 5-6 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗ ΡΠΩΤΗ ΩΡΑ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΣ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 7.30 ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΦΩΝΖΕ Η ΕΚΛΑΙΓΕ...ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΚΟΙΜΗΘΕΙ...ΕΙΝΑΙΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΔΙ ΤΟΣΟ ΑΝΑΗΥΣΧΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ ΜΑΝΑ?

ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ?ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ?ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΡΑΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ?ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑΥΜΩΝΕΙΣ ΔΕΝΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΟΛΑ ΔΕΝ....ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΜΕΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΙΣΟΠΕΔΩΘΕΙ ΝΙΩΘΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΛΕΧΩΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστέυω οτι πέρασε κιόλας ένας χρόνος που ήρθες στη ζωή μας Αγγελέ μου!!!

Με τι λαχτάρα περίμενα να σε σφίξω στην αγκαλία μου και όλα άλλαξαν μέσα μου μόλις άκουσα το πρώτο σου κλάμα!!!

Δάκρυα χαράς και αγωνίας μόλις σε άκουσα αγγελουδάκι μου!!!

Ποτέ δεν θα ξεχάσω τα ματάκια σου ποντικάκι μου όταν σε είχαν ακουμπήσει πάνω μου η πιο μαγική εικόνα της ζωής μου που δεν θα ξεχάσω ποτέ!!!

Αυτή θα σκέφτομαι όταν είμαι λυπημένη και θα τα ξεχνώ όλα!!

Χρύσα μου ,χρυσό μου κοριτσάκι σου εύχομαι η ΖΩΉ ΣΟΥ να είναι γεμάτη χαρά και όνειρα !!

Να ονειρέυεσαι αγγελέ μου πάντα όπως ονειρευόμουν και εγώ μικρή και να μην αφήσεις κανέναν να σου το στερήσει αυτό γιατί η ζωή είναι σκληρή!!!

Να έχεις εφόδια την αγάπη των γονιών σου και να μη φοβάσαι τίποτα γιατί Παντα Η ΜΑΝΟΥΛΑ θα είναι έδώ για έσενα!!!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!!!!

ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!! Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααα αγαπημενα μου κοριτσακια!!!!!!!!!!!!

Ποπίτσα μουυυυυυυυυυ να τα χιλιάσει η Χρύσα σου !!!!!!!! :):):):) ναναι τυχερη στην ζωούλα της να χει παντα την υγεια της...να την καμαρωνεις μια ζωηηηηηηηηηηηηη....να γινει ενα χρυσο παιδι !!!!!όνομα και πραγμα.. ;) και η μανουλα της και ο μπαμπακας της να ναι αγαπημενα μεχρι τα βαθια γεραματα....

Ελενα καλως ήρθες στην παρεουλα μας....να σου ζήσουν τα διδυμακια σου!!!!!!!!!

σημερα πηρα αδεια απο την δουλεια...λογω της απεργιας τωνμεσων...αν και μου την ειπαν λιγακι...αλλα τους ειπα ότι εγω 30 € να δωσω γιοα ραδιοταξι δεν έχω... :angry::angry: και πήγαμε ατα για καφεδακι με παπενια!!!!!!!! γιαγια (τηνμανουλα μου ) και την φιλη μας και νταντα της μικρουλας...περασαμε πολυ όμορφα ... :):) εχει γινει πολυ κοινωνικη ...ειδικα στα αγορακια γκαρσονια τους κοιταει καλα καλάααααα :P:P:P μας πλησιαζες και ενα πολυ γλυκο παιδακι και της μιλαγε και η δικια μου μεσα στην γλύκα... :lol::lol: ακους συμπεθερα?????????ειμαστε λατρεις του ωραιου φύλου...χαχαχα :laugh: :laugh:

παρειγγειλα τουρτίτσα με μινι και μικυ.... :woohoo: :woohoo: και θελω να παρω απο το jumbo σετακι χαρτοπετσετες και τραπεζομαντηλο και αν βρω και καπελακια....απο κει που δεν θα μαζευομασταν ...θα ναι η κουμπαρα μου με το κοριτσακι της η φιλεναδα και νταντα μας που την αγαπαμε πολυ πολυ και οι δυο μπεμπες.... :P μια φιλη μας καλη και μαλλον θα το πω και στην κουμπαρα μου που χω βαφτισει την κορη της...η μαμα μου και βλεπουμε...αλλα τους εχω πει ότι δεν θα μαγειρεψω...πηρα λουκανοπιτακια...τυροπιτακια...και ισως φτιαξω μια σουπερ τονοσαλατα αλλα καρολ!!!!!!! με τονο ριο μαρε με καλαμποκι και ελιες...κρουτον...κασερακι ...λαδι ξυδακι και ειναι μιαμιιιιιιιιιι...ξηρους καρπους και αναψυκτικά...

την αγαπη μου και ταφιλια μου σε όοοοοοοοολες... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Ifigeneia!Egw eimai pou ta legame stis augoustomamades.Akouw dyskolkies me to mikro sou e?

Koita egw ta afhnw na koimithoun mona tous sto krevati tous.Tous afhnw ena paixnidaki k se 5 lepta tous pairnei amesws.Den kathomai mesa sto dwmatio.K to vrady kanoume mpanaki pinoume gala dinoume filaki ta vazw sto krevati me to pooh pou kanei nani k tous lew xaidepse to nin i thelei na kanei nani.xaxaxa k koimountai.

Vevaia kapou kapou ksypnane me sth nyxta me ourliaxta alla de ginete syxna.

Oso gia to faghto h mpempa trwei ta panta o mpemphs teleutaia de thelei.Mas rixnei piata me faghta katw sto patwma k alla tetoia.Me to zori ton taizoume de thelei k as mhn exei faei olh mera pou leme.

Ninina geia sou k sena!Euxaristw poly k sy na xairesai ta dika sou ta zouzounia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου Η νινινα -συμπεθερα μου ...χαχα εχει ένα παιδακι τον κουκλο Παναγιωτακη...

εμενα με λενε Καρολινα και εχω μια μπεμπα που θα βλεπεις συχνα αν οχι παντα να την λεω παπενια παπι....παπια... :P:P:P παρα Λυδια που θα την βαφτίσουμε στις 4 Ιουλίου...χρονιζουμε την κυριακη και το περιμενω σαν χαζομαμαααααααααααα ...πως και πως...

Ιφιγενεια μου ελπίζω να στρωσει μωλε το αγορακι σου...και με το φαι και με τον υπνο...εμας πτου πτου ...εδω ακι μερες το βραδυ την ταιζουμε την κραταμε δυο λεπτακι πανω μας και μετα της λεμε τωρα θα κανουμε νανι...νανακια...ακι την βαζουμε στο κρεβατακι και μετα απο λιγο κοιμαται ...ακι αργοτερα παμε ακι την σκεπαζουμε...οσο για την ημερα ειναι ενα θεμα ο υπνος...μονο μια φορα και καποιες φορες μεχρι να κοιμηθει ταχει παιξει απο την νυστα...μην σου πω ότι κανει ακι μαυρους κυκλους καποιες φορες μεχρι να κοιμηθει...η στο καθισματακι και την βαζω σιγα σιγα στο κρεβατι της ...η στο κρεβατι οταν νυσταζει πολυ και αφου κατσει λιγο ησυχη μετα απο λιγο κοιμαται η μετα απο μιση ωρα...αυτο παιζει ...υπομονη και όοοοοολα θα φτιαξουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπιτσα με συνχωρεις δεν ειχα δει τη λιστα μας ;) να τη χαιρεσαι αγαπη μου την κουκλιτσα σου να τα εκατοστησει :kiss: δωσε της μακια κ απο το μικρο Παναγιωτη... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πριν καμιά ώρα επιστρέψαμε από τη βολτούλα μας,με το Γιώργο!

Είχαμε παέι στις 6:30 καροτσόβολτα με μια φίλη μου,που έχει κι εκείνη μωρό και μετά για καφέ,φαγητό και πάλι βολτούλα!

Τώρα ο Γιωργάκης μου κοιμάται στην κούνια του και είπα να σας γράψω

δυο λόγια.....

CESILIA, για πες τη συνταγή για το γιαούρτι με φρούτα που δίνεις στο

γιο σου.....χτυπάς στο μούλτι κανονικό γιαούρτι μα φρέσκα φρούτα?

ΕΛΕΝΑ, κούκλος ο γιος σου!!!!!Καλως ήλθες στην παρέα μας.....

Εχεις κι άλλα παιδάκι?Τι ηλικίες?

ΠΟΠΆΚΙ, να χαίρεσαι τη Χρύσα σου!Πολύ ωραία τα λογάκια που της έγραψες....

Στο τέλος συγκινήθηκα κιόλας,γιατί κι εγώ λέω του πρίγκιπά μου ότι "η μαμά είναι εδώ κοντά σου και δε θα σ αφήσει ποτέ να πάθεις κακό!Η μαμά πάντα θα είναι δίπλα σου!!!!"

NININA, δεν το πιστεύω!!!!!Για μια ακόμη φορά τα παιδιά μας είναι στην ίδια φάση!!!!Κι εμάς έτσι ακριβώς είναι τα δοντάκια του!!!!!!

Εύχομαι να σας βγουν γρήγορα και ανώδυνα!!!!!

Αχ!Τώρα σοβαρά,τους φαντάζεσαι με δοντάκια πάνω-κάτω?Σα λαγουδάκια θα είναι!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ιφιγένεια,περαστικά στο μωράκι σου!Και ...υπομονή......μωρε δε θα χει όρεξη ούτε για φαι,ούτε για ύπνο γιατί δε θα αισθάνεται το μωρό μου καλά.....

Καρολινάκι,με το καλό το πάρτυ σας!!!!Ενός έτους και η Παπένια ε?

Τη Δευτέρα θα περιμένουμε να μας πεις πώς τα περάσατε!!!!!Της έχεις κάνει πρόβες να σβήνει το κερί?

Κωνσταντίνα μου,το Ολινάκι μας έκανε τις μαιμουδιές με τα σιδερωμένα ρούχα?Φαντάσου να μου το κανε ο δικός μου που μισώ το σίδερο!!!!!

Θα τον είχα φάει!!!!!!!Κι εγώ στη θέση τους θα τα έβαζα.....Σιγά μη τα ξανάπλενα και ξανά σίδερο........Μην είμαστε και υποχόνδριοι...... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλό σας βράδυ και φιλάκια σε όλα τα πανέμορφα μας καλοκαιρινά-ανοιξιάτικα μπεμπάκια!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!!Χαθηκα πολυ αυτες τις μερες...παρακολουθουσα κατι σεμιναρια επιχειρηματικοτητας στον ΟΑΕΔ κ τελειωσαν σημερα,επιτελους!!!

Διαβασα τα νεα σας λιγακι στα γρηγορα γιατι μου κλλανε οι σελιδες...

Σημερα το απογευμα πηγαμε βολτουλα κ μετα ψωνισαμε τα πρωτα μας(κανονικα)παπουτσακια για περπατημα!!!Σκληρος πατος,ανατομικα,ξερετε!!Δεν ειχαμε μεχρι τωρα,μονο μαλακα!Ελπιζω τωρα να κανει κανα βηματακι η τεμπελα ;)

Μετα που γυρισαμε την επιασε μια γκρινια γιατι νυσταζε κ την εκανα μπανιο γρηγορα κ εφτιαξα το γαλα κ μολις το πιανω για να την ταισω μου πεφτει στο χαλι :ohmy::ohmy::ohmy: κ κολλησε λιγο χνουδι η θηλη κ ετρεξα να το πλυνω κ αρχισε να κλαιει σπαρακτικα κ δε το εβαζε μετα στο στομα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!40 λεπτα προσπαθουσα κ ουρλιαζε,ουτε μιση γουλια :(:(:( !!!Βαριανασαινε απο το τοσο κλαμμα!!Τη λυπηθηκα κ την εβαλα στην κουνια κ την πηρε ο υπνος αμεσως(!!!!)....αλλα νηστικη!!!!Απο τις 5:30 το απογευμα εχει να φαει!!!Εχω σκασει ρε κοριτσια,εκλαιγα εγω μετα...με ειχε πιασει κ εμενα ενας εκνευρισμος γιατι μολις ειχαμε μπει κ τα εκανα ολο γρηγορα κ ημουν κ κουρασμενη κ εχω τυψεις γγια το αγγελουδακι μου:(:(:( !!!

Σας ζαλισα,συγνωμη :blush: !Ηθελα καπου να το βγαλω!

Κατα τ'αλλα παντως ειμαστε μια χαρα!Ολα τελεια!Το δοντακι μας παραμενει σταθερα 1 :P και η ζωηραδα μας αυξανετε πια ταχυτατα!!!Δε μπορω να κοιταξω αλλου ουτε για 1 δευτερο!!

Κατι λεγατε για φαγητα...εμεις τρωμε φακες απο τον 9ο περιπου,αρχισαμε κ μπακαλιαρο πριν κανα μηνα κ τωρα που ειναι και η εποχη βαζω κ ντοματα ,κολοκυθι κτλ κ σιγα σιγα αλλαζω κ τα φρουτ...σημερα της εβαλα κ βερυκοκο στη φρουτο κρεμα κ χθες εφαγε την 1η της φραουλα(σπιτικη απο τη γλαστρα ;) ) κ ειχε γινει κατακοκκινη :laugh: !Τη "δαγκωνε" με μανια!!!

Ποπακι μου να χαιρεστε τη μικρη Χρυσα που μεγαλωνει :) !!!Ευτυχισμενη κ γερη να ειναι!!!!Και του χρονου σας!

Ελενα μου καλως μας ηρθες κ παλι!!Κουκλι ο γιοκας σου!!

Ιφιγενεια μου περαστικα σας κοριτσακι μου!!Ελπιζω να ειναι καλυτερα ο μικρος!Οσο για τον υπνο,και εμεις πια τον εχουμε αλλατωσει στο ελαχιστο τον ημερησιο!Ευτυχως κοιμαται πολυ καλα το βραδυ!!

Κωνσταντινα μουουου....τι κανεις κοριτσακι μου???Το ζωηρο μας Ολινακι???Αχ ειναι σα να την ειδα τη σκηνη με τα σιδερωμενα :laugh: !!Εχω πολλα παρομοια περιστατικα!!Πρεπει να παρω επειγοντως ασφαλειες για τα ντουλαπια κ τα συρταρια!!!!Φιλια πολλα κ στις 2 σας!!

Καρολινακι μου γλυκο κανατε τσαρκα με την παπενια??Την καλυτερη δουλεια εκανες!!Αχ πλησιαζουν τα γενεθλιακια της ε??Απιστευτο!!!Να περασετε πανεμορφα!!!

Χρυσα μου,Νινινα μου,Μαρακι,Αννουλα,Αγγελικη,Φανουλα...πολλα φιλακι κ καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου χαίρομαι που μου το λες..προς στιγμήν το σκέφτηκα

να τα πλύνω ξανά κ να τα σιδερώσω,αλλα δεν ήταν ούτε ένα ούτε δύο,

ήταν 4 πλυντηρια.... :ohmy::ohmy: Οπότε δε το ξανασκέφτηκα!

Κοριτσάκια μου καλό βράδυ σε όόόόλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μουουουουουου...Γλυκό μου αγγελούδι!!

Τι κάνειειειεειις??

Αχ αυτό το τρέχα στο σπίτι μόνη με το μωρό κ βγάλτα πέρα

με μπάνιο,ενυδάτωση,μύτες,γκρίνια,ετοιμασία γάλακτος,γκρίνια,

τάισμα,γκρίνια κτλ κτλ...Άσε,έχω βάλει κ εγώ τα κλάμματα

πολλάκις!!Κ παρόλο που τελικά τα καταφέρνω,απο την πίεση

κ μόνο νιώθω τόσο άχρηστη.....

Τι πεδιλάκια πήρες???Εγώ της πήρα την προηγούμενη

εβδομάδα,ένα ζευγάρι με λιλά κ φουξ μαργαρίτες κ ένα λευκά

με ασημί λεπτομερειες..ανατομικά βέβαια..Αλλα δεν είναι κ τόσο

τρέντυ μωρέ όσο τα μη ανατομικά!!!

Στο φρουτάκι κ εγώ βάζω κ φράουλες κ βερύκοκο κ ροδάκινο κ

νεκταρίνι!!

Να μου φιλήσεις την πριγκιποπούλα σου (εύχομαι αύριο το πρωί)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κωνσταντινα μου κ εγω αυριο το πρωι ευχομαι!!!!!Μα τοσες ωρες νηστικια ομως??Θα δειξει η νυχτα ειναι μεγαλη...θα σας πω αυριο!

Συμφωνω οτι καποια ανατομικα δεν ειναι τοσο ωραια οσο άλλα,αλλα τι να κανουμε...ειναι κ τα πρωτα παπουτσακια,θελει προσοχη!

Πηγαμε στα Crocodilino κ πηραμε!Ειχα δει στη βιτρινα κατι χαριτωμενα πεδιλακια αλλα μου ειπε η κυρια εκει οτι αφου μπουσουλαει ακομα η μπεμπα να της παρω κλειστα μπροστα για να μην τραυματιστουν ισως τα δαχτυλακια της κ μολις κανει βηματακια να παρω κ πεδιλακια!!

Της πηρα λοιπν κατι λευκα με κατι ασημι λεπτομερειες κ μια ασημι πεταλουδιτσα που ειναι κλειστα κ εχουν καποια μικρα ανοιγματα για να παιρνει αερα το ποδαρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στο πιο γλυκο και ζεστό παρεάκι μου ... :):)

τι κάνετε ομορφιές μου?????

Στελλίτσα μου το ξερω μωλε ότι όταν είσαι σπίτι όοοοοοοολη την μέρα με την ζουζούνα ... λίγο η κουραση λίγο η θέληση της μανούλας να τα κανει όολα τέλεια...λογικό είναι να ξεσπάς που και που... ;) εμεις βρε φιλεναδα εδώ είμαστε για όλα!!!!!!!! όχι μόνο για τα ευχάριστα.... ;) και δεν μας έπρηξες καθόοοολου αγγελούδι...την αγαπη μου...

Ντινούλα μου τι κάνει η ταζουλίναααααααααααα σου?????????δωσε της πολλα πολλα μάκιααααααα...και φυσικα και στην μανούλα... :P

Συμπεθερούλα μου,Ποπίτσα μου,Ιφιγένεια μου,Ελενίτσα μου,Αγγελικούλα μου,Τζενούλα μου,Ελενα μου,Ανδρούλα μου...τι μου κάνετε κουκλίτσες????

Χρύσα μου ο ταζούλης μας τι κάνει?τι ταρζανιες καινουργιες έκανεεεεεε???? :P:P:P

ουφφφφφφφφφφ....χθες συμμαζεψα σχεδόν όλο το σπίτι εκτός απο τον παιδότοπο του σαλονιου!!!!!!!!!!! :P και αύριο θα παω τζαμπο για να βρω σετάκι τραπεζομάντηλο με την τουρτιτσα ελπίζω να βρωωωωωωωωωωωωωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεερααα!!!

Είμαι ένα πτώμα ύστερα απο το πάρτυ μας .Ειχαμε και άλλα παιδάκια και έγινε ο χαμός που να μεγαλώσουν κι άλλο για παιδότοπο μας βλέπω ακόμα μαζέυω απο χτές γιατί εκτός απο τα μικρά παιδάκια είχαμε και μεγάλα!!!

Ευχαριστώ για τις ευχούλες σας να είστε καλά!!!

Η μικρή μου βέβαια αμα τη κρατάς απο το χεράκι περπαταει μόνη της όχι ακόμη περιμένωωωω!!!!

Στελλίτσα άκου μια συμβουλή γιατί πολλές φορές και η μικρήμου προτιμάει να κοιμηθεί αντί να φάει ,αφου τη πάρει ο ύπνός καλά πάει η μανούλα σιγά σιγά και την παίρνει αγκαλίτσα και της δίνει το γαλάτακί της στον ύπνο έτσι το μικρο αγγελούδι συνεχίζει να κοιμάται χορτάτο και η μανούλα ήσυχη!!!Δοκιμασέ το και μη σκάς!!!

Όσο για τα ξεσπάσματα συμβαίνει σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...