Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

καλημερααααααααααααααααααααααα αγαπούλες μου!!!!!!!!!! :):)

καλή εβδομάδα...

Ελενίτσα μου και Μυρτώ μου...να χαίρεστε τα αγγελούδια σας!!!!!!!!!!! να τα χιλιάσουν και να τα καμαρώνετε μια ζωή... :):) γερα καλότυχα και πολυ πολυ ευτυχισμένα να ναι στην ζωούλα τους... πώς τα περάσατε????????

:kiss::kiss:

Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχούλες σας !!!!!!!!!!!! :):):) είστε πολυ γλυκιές... να στε καλά κοριτσάκια μου γλυκά....και εσεις να χαίρεστε τα παιδάκια σας... :kiss::kiss:

Χθες περάσαμε πολύ όμορφα... :) σβήσαμε το πρώτο μας κεράκι... :woohoo: :woohoo: η μανούλα βασικά γιατι η παπενια πήγε να το πιάσει... :P:P:P ...φαντάζεστε στην τούρτα τι λογάκια είπαμε εεεεεεε? :P:P να ζήσεις παπένια!!!!! και χρόνια πολλά... η τούρτα μας είχε θεμα μινυ και μίκυ και στο ζαχαρωτό πάνω έγραφε χρόνια πολλα παπένια... ;) χάρηκε αγκαλιές το παπί μου! απο μαμα σε νονα και που δεν πήγε...απλά το βράδυ ξύπνησε με ενα απιστευτο κλάμμα πόνου :(:( και της έδωσα ντεπονάκι για να ηρεμήσει...βγάζει δυο δοντάκια πάνω...

ααααααααααα ξεχασα να σας πω...την παρασκευη πήγαμε στην γιατρό μας...είμαστε 8.880 κιλά και 75 εκ ύψος... :) και μου είπε πάλι ότι θα ναι αδυνατούλα σαν και μενα και ότι θα πρεπε να χαίρομαι...έτσι οπως παιζει όλη την ώρα που να παρει και κιλο... ;) απο φαγητά μας ειπε να της αλλάξουμε το πρόγραμμα και αφου της κανουμε 4 γευματα να της δινουμε το φαγητακι στις 1 ηωρα.. και το φρουτακι με το αυγο όλο πλεον το αυγο στις 5... και για βραδυ αντι για κρεμουλα έχουμε εναλλακτικες χυλοπιτες η τραχανα με γραβιερουλα...

απο κρεατα όλα πλην του χοιρινου και όλα τα ψαρια...και αρχιζουμε και φακες απο όσπρια...θα τις βαζω λιγο μεσα στα λαχανικα και δεν θα βαζω ρυζακι...

σας φιλώ όλες...και συγνωμη αν σας ζάλισα... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελικούλα μου καλοφώτιστος ο Ιασωνάκος σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) να ναι γερός ευτυχισμένος ...μπραβοοοοοοοοοοοοοοο που περπατήσατε... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μαράκιμου μην στεναχωριέσαι όπως λέει και το αγγελούδι μας όταν αργουν να μπουσουλήσουν συνηθως περπατούν αμέσως...εκει που δεν θα το περιμενεις θα γινει!!! ;)

Συμπεθερούλα μου θα δεις και ο γαμπρούλης μου θα περπατησει και θα ανοίξεις γαι τον κούκλο ενα μεγάααααααααααααααααλο πόστ... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου δε θυμαμαι αν σου ευχηθηκα για τη βαφτιση :blush: !!Μπερδευτηκα,νομιζα οτι ηταν την επομενη μερα,ενω ηταν την ιδια!!Καλοφωτιστος κ τυχερος ο Ιασωνακος σας!!

Καρολινακι μου γλυκο!!!!!Τι ωραια που περασατε???Πρωταγωνιστρια η παπενια μας!!!!!Οχι αστεια!!!Να τη χαιρεστε κ παλι!!!!Και του χρονου!!

Θα τη ματιαξανε καλε τοσος κοσμος,θα ηταν κ μια κουκλα!!Ξεματιαζετε την καμια φορα!Εγω πιστευω στο ματι,δε ξερω εσεις :blush:

Μια χαρα το νεο μενου!Εμεις αυγουλακι απο τον αλλο μηνα!Να ρωτησω,το τελευταιο της γευμα δλδ δεν ειναι γαλα?Φαγητακι λεει η γιατρος σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καρολ μια χαρα περασατε!!!!

μπραβο την παπενια...υπομονη με το δοντι!!!!

Ειμαι λιγο νευριασμενη σημερα...τα πηρα με τους υπαλληλους του δημου...θελλω να γραψω το παιδι σε παιδικο σταθμο..και μου νελε οτι του δημου παιρνουν απο δυομιση ετων και να εχουν καθαρησει απο πανα..

πας τωρα να κανεις φασαρια η δεν πας...οχι πειτε μου σας παρακαλω πολυ...ειναι δυνατον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου σε καταλαβαινω...να τρελλαινεσαι ειναι!!Ετσι και με τον ανηψιο μου που γινεται 2 τον Ιουλιο κ εχει κ πανα!Δε τον παιρνανε κ αναγκαστηκαν να πανε σε ιδιωτικο απο τον Απριλη!!

Η συνυφαδα μου μονο που ειχε γνωστους της τον πηραν το μικρο λιγο πριν κλεισει τα 2 κ με πανα ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΣΩ ΣΑΒ/ΚΟ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1.5 ΜΗΝΑ ΤΟ ΝΟΡΜΑΛ ΑΛΛΑ ΑΝΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΧΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΝΙΩΘΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ...ΝΑΖΙΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΛΕΩ ΟΚ ΑΣ ΜΕ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ...

ΤΩΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΝ ΚΑΡΟΛΙΝΑ LITTLE STAR KAI TO AGORAKI MOY ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΙ....

Ο ΙΑΣΩΝΑΣ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΕ Ε?ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ...

ΑΛΛΟ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.....

ΕΓΩ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Αγγελικη μου δε θυμαμαι αν σου ευχηθηκα για τη βαφτιση :blush: !!Μπερδευτηκα,νομιζα οτι ηταν την επομενη μερα,ενω ηταν την ιδια!!Καλοφωτιστος κ τυχερος ο Ιασωνακος σας!!

Καρολινακι μου γλυκο!!!!!Τι ωραια που περασατε???Πρωταγωνιστρια η παπενια μας!!!!!Οχι αστεια!!!Να τη χαιρεστε κ παλι!!!!Και του χρονου!!

Θα τη ματιαξανε καλε τοσος κοσμος,θα ηταν κ μια κουκλα!!Ξεματιαζετε την καμια φορα!Εγω πιστευω στο ματι,δε ξερω εσεις :blush:

Μια χαρα το νεο μενου!Εμεις αυγουλακι απο τον αλλο μηνα!Να ρωτησω,το τελευταιο της γευμα δλδ δεν ειναι γαλα?Φαγητακι λεει η γιατρος σας?

Αγγελούδι μου και εγω πιστευω στο ματι...αλλα θα σου πω κατι οξύμωρο...δεν της έχω βαλει ποτε μάτι...αν και εχω ακουσει ότι και καλα ματιαζονται όσα εχουν βαφτιστει...δεν ξερω... :blush: όσο για το μενου μας δεν θυμασαι βρε Στελλίτσα μου ότι κανουμε εδω και πολυ καιρό 4 γευματάκια? της το αλλαξαμε σε 5 πριν καιρο και δεν έβγαινε με τιποτα και δεν ετρωγε δεν ειχε όρεξη κ ειχε φτασει να χανει γευματα και να μενει νηστικια για 6 ωρες... :woohoo: ασε που ειχε μπερδευτει και ξύπναγε 6 το πρωι και κοιμοταν ωρες κουλες για μεσημερι... :( τωρα που εχουμε 4 γευματα πινουμε γαλα τοπρωι το μεσημερακι νωρις κατα τις 1 φαγητακι το απογευμα κατα τις 5 και φρουτακι και 9.30 10 παρα ειτε κρεμουλα ειτε χυλοπιτες με τυρακι ειτε τραχανα με τυρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΣΙΛΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 2.5 ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ?ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΝΕΚΑΘΕΣΝ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΩΝ ΒΑΖΩ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΕ ΚΑΘΙΚΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΟΝΟΥ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ces μου τι να πω??????? :angry::angry: απλα το βρίσκω απράδεκτο....δηλαδη θελεις μεσον για να πας το παιδι σου με πανα στο δημοτικο ενω αν δεν έχεις το δόντι :angry: ανγκαζεσαι να τα σκασεις για να τον πας στο ιδιωτικο??????????????ελλάδα κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε Ιφιγενεις δεν το δεχομαι αυτο..τι παει να πει απο 2,5 ετων.....και τι θα κανουμε μεχρι τοτε..θα πρεπει να παρατησουμε την δουλεια μας, και αντα απο πανε ναι θα καθαρισουν, και εγω εδω και 1 μηνα περιπου προσπαθω ειδικα το πρωη που ξυπναει ειναι στεγνος απο τσισακια..αλαλ οχι ρε και απο 2,5 ετων ελεοσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαρολ μου τα θυμαμαι τα 4 γευματα απλα δεν ειχα προσεξει οτι ειχε 1 φορα γαλα!

Ματακι της ειχα βαλει ελαχιστες φορες νεογεννητη αλλα καμια φορα που ειμαστε εξω με πολυ κοσμο κ μετα που γυρναμε εχει τρελλη κ ανεξηγητη γκρινια οταν μου την ξεματιαζουν ηρεμει!Τι να πω...

Ιφιγενεια καλημερα!!!!Μπραβο που ο Κων/νος επανηλθε στα φυσιολογικα ;) !!Αλλα κ παλι να μην ανησυχεις,μεγαλωνουν κ αλλαζουν!Δεν ειναι πια ιδιες ολες οι μερες για αυτα!Οσο για το "κολλημα" του μαζι σου,ουτε αυτο να σε ανησυχει!Ειναι ακομα μικρος κ ανασφαλης!Σε λιγο καιρο θα τον κυνηγας για 1 αγκαλια κ δε θα ερχετε :woohoo: !!

Αληθεια πως τα παει με το γιο-γιο??

Κοριτσια χαιρετω για την ωρα!Θα μπω πιο μετα αν μπορεσω!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Καροοολ!!!τι ωραία περάσατεεεεεε..!!!!!Να βάλεις φωτο

όποτε μπορέσεις!!Ελπίζω να βρω χρόνο να μιλήσουμε λιγάκι,

σήμερα είμαι στο κακό μου το χάλι,μου ήρθε περίοδος,αλλα

είχα προγραμματίσει να κάνω κ αρκετές δουλίτσες στο σπίτι..

Βέβαια ευτυχώς δε πονάω πια,αλλα νιώθω κομμένη κ νυσταγμένη!

Στελλίτσα μου τα εχω πάρει κ εγώ με τον καιρό,σήμερα

ευτυχώς έχει λιακάδα κ ελπίζω να πάει έτσι..Φτάνει πια..! :angry:

Χρύσα μου έχεις απόλυτο δίκιο για τον παιδικό..Εδώ σε εμάς

πάντως απ ότι έμαθα τελευταία απο μια ξαδέλφη μου που θα στείλει

τον μικρό της σύντομα,χρειάζεται λέει μέχρι να κάνεις την αίτηση

που η προθεσμία λήγει μέσα Ιουλίου να έχει κλείσει τα 2,κ δε

χρειάζεται να έχει καθαρίσει το μωρό απο πάνα..Όσο για ιδιωτικό

υπάρχουν μου είπε κ σταθμοί ιδιωτικοί που μπορεί να τους

καλύψει το ταμείο σου...Όμως δε σ έχουν σε άμεση προτεραιότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλημερα!

Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας και τα γλυκα σας λογια!!! :)

Ειμαι μια πολυ περηφανη μαμα! Σχεδον τρεχει ο Ιασωνακος μου!!! Απο το πρωι γυριζει ολο το σπιτι... σχεδον δεν πεφτει! Αμα χανει λιγο την ισορροπια του ακουμπαει καπου, ή και στο πατωμα και συνεχιζει... Δεν το πιστευω πως ειχε τετοια εξελιξη το βαδισμα του μεσα 2-3 μερες!!! :)

mummydi, μενουμε στο Μεσολογγι και δεν εχουμε εδω εθιμο την περπατοπιτα. Ειχα ανακαλυψει ομως αυτο το εθιμο οταν εψαχνα τι γλυκο θα εχουμε στη βαφτιση και φυσικα θα το κανω! Τρελαινομαι στη ιδεα να τον αφησω να περπατησει και να πεσει με τα μουτρα μεσα σε γλυκια πιτα! :woohoo:

Για να βαλω τμημα απο το βιντεο στο internet θα παρει λιγο χρονο... Ετσι ως προκαταβολη θα κοψω 2-3 χαρακτηριστικες φωτογραφιες, για να γελασετε! :lol:

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινούλα περιμενω να με παρεις να τα πουμε... ;) σημερα λειπουν τα αφεντικα και ειναι τελειαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:ευτυχως που δεν πονας κοριτσάκι...

Αγγελικουλα περιμενουμε φωτο...απο μενα ξερετε ότι θελω σεμιναρια για το πως βαζω και τα σχετικα... :blush: αφηστε που δεν καθοταν και ζητημα να βγηκε μια ανθρωπινη... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 έγραψε:

Και του Υιου...

(κλειδωνει το στοχο... :dry: ) _2.png

αγαπούλα μου εσυυυυυυυυυυυ...πτου πτου τι όμορφο και ηρεμο αγορακι ειναι αυτο μωλε μωλε...εμας φοβαμαι θα μας ακουσει όοοοοολος ο Παπάγος...να ναι και παλι καλοφωτιστος!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!

εκτος απο απιστευτα ζουζουνιαρςη ειναι πανεμορφος!!!!

να σας ζησει να ειναι καλογωτιστος....και παντα ετσι ζωηρος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικηηηηηηηηηηηη......τρελλαθηκα με το γιο σου λεμε :woohoo: :woohoo: !!!!!!!!!Δεν εχω λογια!!!!Μεγαλη μορφη :laugh: :laugh: !!!!

Να το χαιρεστε το μαναρι μου!!!Απιθανος ειναι!!!Φτου,φτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυυυ... Κι εγω ειμαι τρελαμενη μαζι του!!!

Παλευω να ανεβασω βιντεο στο YouTube αλλα δυσκολευομαι...

Το τι γελιο ριχνουν οι καλεσμενοι στη εκκλησια δε λεγεται! Κανει και κατι φωνουλες πριν τον πρωτοβουτηξει ο παπας στο νερο... Τρεεελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΣΙΛΙΑ ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΔΕΝΘΕΣ ΣΤΕΙΛΤΟ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΙ ΤΟΥΣ ΝΑΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΧ ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ ΜΑΙΟ ΜΕ ΙΟΥΝΙΟ ΒΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ...

ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΚΩΛΑΚΙ..ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΘΙΚΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΒΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΗΜΕΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...