Μετάβαση σε περιεχόμενο

ιδιαιτερα κοριτσιστικα ονοματα


zetoyla

Recommended Posts

Κάρμεν μου αρχικα να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου!Το Γεωργια δεν ειναι ασχημο ονομα.Μπορεις να το αλλαξεις σε Τζινα ή Τζενη.Καπου ανεφερες και το ονομα Μαρια.Ωραιο και πρωτο τυπο μου ακουγεται και το Μαριγια(Μαρια Γεωργια).Ή Γεωργια-Αννα,Γεωργιάννα.Εμενα προσωπικα το αγαπημενο μου ειναι το Νεφελη που το επελεξα για την νεραιδουλα μου!Φιλακια πολλα και με το καλο η βαφτιση:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 241
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ:

ΑΛΚΗΣΤΙΣ

ΚΛΕΙΩ

ΔΑΝΑΗ

ΝΑΥΣΙΚΑ

ΗΡΩ

ΦΑΙΔΡΑ

ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΛΟΥΙΖΑ

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΟΡΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ "ΜΕΛΕΝΙΑ" ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΑΠ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ.... ΕΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ!!! ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ.... ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΜΕΝΙΤΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΑΠ'ΤΟ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η "ΓΑΛΛΙΚΗ ΕΚΔΟΧΗ" ΤΟΥ....

ΖΩΡΖΕΤ Ή ΕΛΛΗΝΙΣΤΙ ΖΩΡΖΕΤΑ.... ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι λεω να την βγαλω αννα-μαρια

αννα ειναι ταμα

και μαρια της μαμας μου αλλα και η μαμα μου να μην ηταν θα την εβγαζα γιατι ειναι της παναγιας το ονομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν έγραψε:

κοριτσάκια θα με βριζετε που ασχολουμαι συνεχεια με το ονομα αλλα μου χει κάτσει. Θα ήθελα αν ξερετε να με βοηθησετε. Θελω να βρώ ιδιαίτερα κοριτσιστικα ονόματα (όμορφα) μπας κ γλιτώσω το ηλίθιο όνομα της πεθερουλας. Εχω σκεφτει μεχρι ώρας Δανάη, Άρτεμις, Νεφέλη, Λάουρα και Λυδία. Εχετε να μου προτεινετε και άλλα να τα έχω υποψιν μπας κ καταφερω τον άντρα μου? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

λοιπον

βαλερια

γαληνη (μου αρεσει πολυ)

τζενη η ευγενια

ερατω

αρετη

κλειω

ανδριαννα

αγαθη

αιμιλια

αλικη

αντζελα

βαλερια

βαλια

βανεσσα

αννιτα

αρτεμις

δεν σου γραφω αλλα μην σε μπερδεψω αλλα εαν θες εχω λιστες εψαχνε μια φιλη μου ονομα και ειχε κανει σελιδες λιστα

τελικα τη ονομασε την μπουμπου αρτεμις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο η βαφτιση λοιπον μην βγαλεις τη πεθερα σου δεν της χρωστας απολυτως τιποτα.κοριτσιτστικα ονοματα:

ΝΑΤΑΛΙΑ

ΝΕΦΕΛΗ

ΔΑΝΑΗ

ΗΛΕΚΤΡΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΓΑΠΗ

ΕΛΠΙΔΑ

ΣΟΦΙΑ

ΙΣΜΗΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΦΑΙΔΡΑ

ΜΑΡΙΑ(ΚΟΙΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗς ΠΑΝΑΓΙΑΣ)

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ :ΕΛΛΑΔΑ

εγω το γιο μου τον εχω βγαλει σταυρονικολα αν κανω κορη θα τη βγαλω ελπιδα -σοφια και θα τη φωναζω ελσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΟ "ΜΥΡΤΩ" ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ?

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΟΛΩΝΙΑ....

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ.... ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΣ (ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ:

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΑΓΓΕΛΙΝΑ

ΖΑΙΡΑ

ΚΑΙ ΑΠ ΤΑ ΠΙΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ...

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

xaxaxxa...ela bre karmen mou den peirazei.oi antres einai kollimenoi se ayta aporw pws skeftikes oti tha tou ksefigeis:)....to zeta..einai poli wraio onoma...ayta einai mikra pragmata ...to mwraki sou na einai kala....pes to ekei stin pethera na glitwseis tin gkrinia kai sto epomeno koritsaki pes to oti theleis:)

me to kalo na ginei i baftisi:)filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν:laugh: :laugh: :laugh:

Έχασες μία μάχη, όμως όχι τον πόλεμο! :) Δηλαδή μπορείς να καταφύγεις στο υποκοριστικό... ;)

Μόνο μη δημιουργήσεις παγκόσμιο πόλεμο! :blink:

Να είναι πρώτα η κορούλα σου καλά να σκέφτεσαι και τα υπόλοιπα έπονται... Πάντως το Ζέτα προσωπικά μου αρέσει! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν μου... δεν γίνεται να την βγάλλεις τη μπέμπα δυο ονόματα? ΄Γιατί ωραίο είναι και το Γεωργία- Άννα που θα τη φωνάζει είτε Γιουλιάννα ή Τζουλιάννα...

Πως το βρίσκεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω. Οσο για το υποκοριστικο του το ξεκαθαρισα οτι εφοσον θα βαπτιστει ετσι θα την φωναζω οπως θελω. Τωρα για το αν θα στραβομουτσουνιασω τι να πω πιο πολυ με φανταζομαι να τραβαω τα μαλλια μου και να χτυπιεμαι σαν κακομαθημενο παιδακι. Φανταζεστε την σκηνή? και πολυ φαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...