Μετάβαση σε περιεχόμενο

ακομα ενα μελος του εξπρες παντρευεται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφροδιτάκι μου να ζήσετε ! Να στε παντα αγαπημένοι και μονιασμένοι !!!

Να χαιρεστε τον κουκλο σας , να ειναι καλοφωτιστος και παντα γερος !!!

Διαβαζω οτι ολα ηταν τελεια , περιμένουμε φωτο με αγωνια !!!

Σας φιλω και τους τρεις :)

Ιφιγένεια σ΄ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και απο δω (ησουν η μοναδική που το θυμοσουν :kiss: )

Μου φαινετε πολυ ζεστο που αυτες τις σημαντικες ημερομηνιες τις "μοιραζομαστε" .

Να ζησετε και σεις παντα αγαπημένοι και να χαιρεστε τον θησαυρο σας! Χρονια πολλα για τη διπλή επετειο σας ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχηθηκα στο τρενακι δεν ηξερα οτι εχουμε και ειδικο θεμα.

Να ζησετε ευτυχισμενοι γεροι και ερωτευμενοι.

Καλοφωτιστος ο Μανωλακης....Διαβασα οτι ολα ηταν τελεια.

μπραβο!Αντε τωρα βαζουμε μπροσττα για το αδελφακι :P

Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην lala χρονια πολλα για την Χριστιαννα ,να ειναι παντα χαρουμενη και εσεις περηφανοι .

Δευτερον Ιφιγενεια χρονια σας πολλα και παντα ευτυχισμενοι .

Τριτον Μαρθα ευχαριστω για το θεμα που ανοιξες .

Κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας .

Ολα ηταν υπεροχα ,αν εξαιρεσουμε τον αγχος μου (εκανα 2 τσιγαρα μετα απο 2 χρονια που το εχω κοψει!!!) και το σπαρακτικο κλαμα του Μανωλη .

Απο το πρωι που ξυπνησε ηταν χαλια κολλημενος πανω μου και δεν με αφηνε καθολου ,κρατουσε και ενα πινελο και εκανε και αυτος οτι με βαφει μαζι με την κοπελα που με μακιγιαρε.

Σπαραξε στο κλαμα οσο παντρευομασταν αλλα τα ειδε ολα οταν βαφτιζοταν ,δεν τον εχω ξανα ακουσει να κλαιει ετσι !!!Κρατιομουνα να μην βαλω τα κλαματα και εγω με το ζορι.

Ειχα και κατι γιαγιαδες να μου λενε «μην στεναχωριεσαι δεν παθαινει τιποτα» ηθελα να τις σκυλοβρισω ,τοσο αναισθητη ειμαι να σπαραζει και να φωναζει μαμα μου και να γελαω !!!!

Ηταν λιγο νηστικος και ηθελε και να κοιμηθει του ελειπα κιολας και τον ταλαιπωρουσαν με την βαφτιση ......αφηστε να μην το θυμαμαι τωρα .

Ευτυχος τον εβγαλε φωτογραφιες ο φωτογραφος πριν τον γαμο γιατι μετα κοιμοταν πανω μας σαν τουβλο .

Στο μαγαζι δεν μας αφησε να χορεψουμε πολυ αλλα δεν πειραζει ,καθισαμε και εφαγε οτι εβρισκε μπροστα του ....δεν καταφερανε να τον ταισουν ωσπου να παμε .

Μετα οταν εφυγε αρκετος κοσμος χαλαρωσε και επαιζε ,τους χαιρετουσε κιολας σαν να ελεγε «αντε φυγετε να παω σπιτι»

Δεν εχω πληρη εικονα πρεπει να δω φωτογραφιες και βιντεο για να καταλαβω τι εγινε αλλα πολυ καλα περασαμε και μου εχει μεινει μια πολυ καλη αισθηση του ολου γεγονοτος. Υπηρχαν κατι «αναποδιες»αλλα τις διασκεδασα και αυτες .

Αν εβαζα εναν τιτλο στον γαμο –βαφτιση θα ηταν «Η ΞΥΠΟΛΗΤΗ ΝΥΦΗ» .

Με το που τελειωσε το μυστηριο για να κατεβω απο τα σκαλια εβγαλατα παπουτσια ,οταν στεκομουν στην βαφτιση τα εβγαλα 2 φορες ,οταν χαιρετουσε ο κοσμος δεν τα φορουσα ,μεσα στο αυτοκινητο παλι οχι ,στο μαγαζι μετα τον χορο τα πεταξα και φορεσα μπαλαρινες !!!

Με ειχανε πεθανει ,οχι το τακουνι αλλα κατω στο δεσιμο στα δαχτυλα .Τα ειχα αφησει να μου τα ανοιξουν αλλα δεν ξερω τι εγινε και με εσφιγγαν τρομεροτατα .

Ξεχασα να πεταξω την μικρη ανθοδεσμη ,την ειχανε βαλει μεσα στο αυτοκινητο και δεν την θυμηθηκα καθολου ,στο τελος ομως ειδα ενα μπουκετακι και το πεταξα στην κοπελα του νονου (καταπληκτικη κοπελα ,την λατρευω).

Οτι θυμαμαι γραφω σιγα σιγα ....

Γενικα περασα ωραια συγκινηθηκα πολυ χαρηκα πολυ γελασα και νομιζω οτι ολα κυλησαν ωαραια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΑ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι πάντα τόσο όμορφη και λαμπερή!!!

Και οι άντρες σου κουκλιά (χωρίς παρεξήγηση! :P )

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΑΚΟΜΗ!!

Υ.Γ. Το χρώμα σου τρέλλα!

(και γω κοκκινομάλλα είμαι και λατρεύω όλες τις αποχρώσεις αλλά αυτή είναι τέλεια!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτουλ είσαι Θεα!!!! Πω πω ομορφιές όλοι οι οικογένεια!!

Να ζήσετε και πάλι!!! Τα νυφικά μας μοιάζουν κάπως!! ;)

Έχουμε το ίδιο γούστο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανέμορφη και λαμπερή!! Το νυφικό τέλειο!

Όσο για το γιο...δεν έχω λόγια! Είναι γλύκας!

Να τον χαίρεστε και σύντομα να μεγαλώσει η οικογένειά σας ;):)

(και εγώ στο τραπέζι του γάμου μου είχα βγάλει τα τακούνια και ήμουνα με κάτι παντοφλάκια!! τι τραβάμε κι εμείς οι γυναίκες :S !)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ πρόλαβα πριν τις σβήσεις!!!! :woohoo: :silly:

Πολύ ωραία νύφη.....πολύ ωραίος γιος και τσαχπίνης...να ζήσετε και πάλι....ωραίο χρώμα στο μαλλί και σου πάει!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεεεεν προλαβα!!!!!

Δεν πειραζει!!

Να ζησετε κ παλι Αφροδιτη μου κ ολα τα καλα του κοσμου για το παιδακι σας!

ΥΓ!Καλα...εχεις πολυ χιουμορ!!!"μετα απο πολλα αιτηματα σας βαζω φωτο"!!!! :laugh: :laugh: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπολητη νυφη δεν τις προλαβα τις φωτο σου αλλα ειμαι σιγουρη οτι ησουν κουκλαρα!και ο -και επισημα πλεον- Μανωλης σου να ειναι παντα ευτυχισμενος και υγιης!και παλι να ζησετε σαν τα ψηλα βουνα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη να ζήσετε ευτυχισμένοι!!!

Κρίμα δεν πρόλαβα φώτο να σε δώ και εγώ νυφούλα... :(

Να ειναι γερό το παιδάκι σας!

Υγεία και ευτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...