Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ???


merykal

Recommended Posts

Koritsia kalhspera se oles.

Krustalleni loipon mia pou eimai kosmogyrismenh,xaxaxa,sou proteinw Barkelwnh anepiflakta alla kai Italia,Rwmh,mageytikaaa

Omws nomizw oti to poio omorfomeros einai h Praga.Psaksto ligaki des kai tis times kai naiiiii na pate taxidaki na xalarwsete kai na gyrisete me ena glyko sporaki.

Sam kalws hrthes sto club!

Mixaela twra pou teleiwsw h abdibiwsh sou ola tha pane kala,tha ethei tomwraki tha beis kai sth lista.

Egw perimenw 28 Maiou ade na doume.

Filia apeira

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas!!ti kenete?Mixaela pou xathikes?emeis oi 2 oute sporaki eixame to maio alla pathame kai ouroloimwksi!!ouf..ki egw prin liges meres teleiwsa tin antiviwsi!!den perimenw 15/06 argw akoma..

alla ki egw xalara..ki oti ginei..varethika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi μου ευχαριστώ για τις πληροφορίες περι ταξιδιών. Έχω ένα απωθημένο με την Ισπανία. Κάνω πλάκα στον άντρα μου ότι μιας και δεν παντρεύτηκα ισπανό (μεγάλο κόλλημα) θα βρω γκόμενο στην Ισπανία που θα πάμε μήνα του μέλιτος:-))))

Μόλις τώρα σταμάτησα το διάβασμα των ταξιδιωτικών οδηγών. Πολύ ακριβά τα πακέτα για ισπανία αλλά αξίζει το κόπο. Βρήκα δύο. Είτε γύρω Ισπανίας (Βαλένθια -Μαδρίτη - Βαρκελώνη) ή Βαρκελώνη - Νίκαια. Θα δούμε. Μ αρέσει η ιδέα το σποράκι μου να δημιουργηθεί σε ισπανικό έδαφος:-)

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crystalleni mou wraia h idea to mwraki na erthei sthn Ispania.

h alhtheia einai oti sta taxidia xalarwneis polu gegonos pou einai aparethto ia na piaseis mwraki.

Eyxomai na pate Ispania kai na perasete polu omorfa.

Na sou pw kati,o andras mou einai Ispanofwnos einai apo thn latinikh amerikh,ax aftoi oi Latinoi,dikio exeis!

Grapse ta nea sou filiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!εδω ειμαι!!!! :)

τζοαννακι μου κι εσυ τα ιδια?αντε λες να μεινουμε αυτο το μηνα εγκυουλες?αφου μαζι παμε μη χασουμε τη σειρα :P:P χα χα χα!!!

argi απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι!!μακαρι να ναι συντομα για ολες μας!!!αντε να μας ενημερωνεις εσενα πλησιαζουν οι μερες που θα ξερεις αν εχεις σπορακι.... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι ασχετο κοριτσακια μου!παντρευομαι 18 ουνιου και 22φευγουμε για βουδαπεστη!!!!εχω δει σουπερ φωτο!!σκεφτειτε το!!θα σας πω τον αλλο μηνα εντυπωσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal βρες τροπο να χασει το δρομο η βρωμοκοκκινοσκουφιτσα!!!!!!!!!!!!

να σας πω κατι που εχω ξαναπει? (αλλα δεν ξερω αν το ξερετε ολες)?αν με χανετε ωρες-ωρες ειναι γιατι μπαινω μονο οταν ειμαι νυχτερινη στη δουλεια και στο σπιτι δεν εχω η/υ..τωρα ετοιμαζεται ο αντρας μου να παρουμε επιτελους!!!απο αυριο εχω αδεια στη δουλεια ως την αλλη κυριακη,αλλα ξανα-ειμαι νυχτα την πεμπτη 03-06.θα προσπαθησω να μπω νωριτερα να μαθαινω νεα σας γιατι θα μου λειψετε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα...ειχα κανα 2 μερες να μπω λογω δουλειας..αλλα σημερα βρικα λιγο χρονο..ακομα τπτ απο περιοδο..ΔΕΝ περιμενω αυριο αλλα δεν εχω κανα σημαδι περιοδου...απο την αλλη αναγουλες..μυρωδιες να με ενοχλουν..απλωνα τα ρουχα και με ενοχλουσε και το μαλατικο ακομα...κρυαδες πολλες..και πονακια/ενοχλησεις που εχω καιρο τωρα αλλα δεν ειναι περιοδου..μακαρι να μην ειναι καμια ιοση και να ειναι ενα μωρακι...αν και αυριο ΔΕΝ τοτε την Τριτη θα παρω ενα τεστακι...αντε κορτισια στειλτε μου λιγη τυχη,,,και καλη τυχη και σε εσας στελνω...ΑΑΑΑΑΑΑΑΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax kiska ti wraia.

Poly xairomai gia sena.eyxomai na eisai egyos.Xereis ayto me tis murwdiaes nomizw oti einai apo ta prwta shmadia,eisai se poly kalo dromo.

Basika kai egw xtes eixa kati enoxlhseis sto stomaxi,ti na pw den xserw einai o prwtos mhnas prospatheiwn kai tha einai thayma an to petyxa toso grhgora.

Alla kai an oxi gen peirazei exoume xrono.

Mixaela ade balte ypologisth na milame syxnotera.

Apeira filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλλα η ώρα η καλή, απόλαυσε την ημέρα του γάμου σου όσο το δυνατό καλύτερα. Εγώ ήμουνα κατααγχωμένη μέχρι που στις 10 το πρωί πήγα κομμωτήριο και ο τρελος ο κομμωτής μου βαζε τσιφτετέλια και χορεύαμε. Αυτό ήταν, χάθηκε το άγχος εντελώς. Η Βουδαπέστη έχεις δίκαιο είναι καταπληκτική, έτσι έχω ακούσει από φίλους που πήγαν ή σπουδασαν εκεί.

Merykal μου εννοείται κάτι σίγουρα θα φέρω από Ισπανία ή μωράκι ή γκομενάκι. Προτιμώ μωράκι όμως:-)

Argi κάτι είχα ψιλιαστεί απ τη φώτο με τον αντρούλη σου ότι έδειχνε λατίνος.Είστε ωραίο ζευγαράκι. Θα κάνετε εκτός από υγιέστατο μωράκι και ένα κουκλίστικο μωράκι. Ελληνίδα και Λατίνος, θανατηφόρος συνδυασμός. Έχω κάνει και αρκετά μαθήματα ισπανικών άρα ανυπομονώ να τα εξασκήσω και το καλύτερο ο άνδρας μου δεν τα μιλά καθολού, χεχεχε. Πλάκα κάνω. Τον αγαπώ τον ανδρούλη μου.

Άντε ανυπομονώ να ακούσω τα ευχάριστα από όλες σας.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Chrystalleni.

Xairomai pou milas kapoioa Ispanika,egw twra mathenw giati ton Septembrio tha metakomisoume sth Xili.

Ara to mwraki ekei tha to gennhsw opote kai an erthei.

Ade na mas episkefteite ama thelete na kanete yperatlndiko taxidi!!xaxa

Eiani polu wraia sthn latina.

Telws pandwn eyxomai na pate Ispania kai na perasete teleia,boreis na kaneis kai ligo plakitsa ston adra sou pou den katalabainei!

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari koritsaki mou giati kourastika kathe mina na lew autos tha nai o minas kai tpt!!!!!!axx pali tha sunexisw tis ormones kai tha psaxoume poio diexodika tis salpigges .....makari o theoss na mas xarisei to mwraki mas makari!!!!kai ton iounioooo na maste egguoulessss:):)ti wraiaa.mexri tote omws edww ee stirizoume i mia tin alli allios tha palavosoumee....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα καλημερα..δεν μπορουσα να μπω εχτες γιατι ημουνα τοσο χαλια με ζαλαδες και εμετους που δεν μπορουσα να κοιταω καν τον υπολογιστη.....κοριτσια οπως καταλαβατε ειμαι εγγυος........ΔΕΝ μου ηρθε αυτο το μηνα...σημερα παω να παρω ενα τεστακι μονο και μονο απλα για να δειξει θετικο...ειμαι ομως...δεν εχω περιοδο..εχω εμετους,ζαλαδες πονοκεφαλους,πονο στο στιθος το οποιο πριστικε και εγινε τουμπανο και με ποναει εκει που κατεβαινει το γαλα..ολη νυχτα σχεδον δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τις αναγουλες....εχω την ιδια εγγυμοσυνη με την πρωτη φορα....κοριτσιααα σας φυσαω και εσας να κολλησετε και ολες να εχετε ενα μωρο τον Ιουνιο ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ......σε λιγο θα παρω και το τεστ...καλη τυχη σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο και σ ευχαριστουμε κισκα!!! φυσα γιατι χανομαστε!! να μαι και γω λειπει ο μαρτης....μ αρεσε που ειχα και ενα σωρο συμπτωματα!!!χτες η πολυαγαπημενη ηρθε εκανε την παρουσια της αισθητη το μεσημερι αφου μας διαλυσε την ψυχολογια!!!καπου προς το βραδυ μαζεψαμε τα κομματια μας και ξανα προς τη δοξα τραβα!!!!!αντε ο ιουνιος ερχεται καλοκαιρακι θα ειναι πιο χαλαρα λεω!!!παλια μου τεχνη κοσκινο με τα τεστακια ωορρηξιας μου παλι και εχει ο θεος....παμε για αλλα

εξαλου οπως λεει το τραγουδι..........και να θυμασαι παντα αυτο 7 φορες να πεφτεις και........να σηκωνεσαι 8!!!!line_line_typew7_beg_d_typew7_time_1243656000_text_.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kiska sygxaritiria. Ta kalytera nea mas eipes:-)Efxomai oti kalytero gia sena k tin oikogeneia sou. ante kopeles kai esas i seira sas syntoma. kai egw apo avgousto/Septemvri.Kala oi anagoules k oi emetoi xsekinane toso nwris???

To kalytero dwro einai ena mwraki. Xtes imouna me kati filous ekdromoula kai stin parea itan kai mia gnwsti me to mwraki tis pou evlepe o antras mou prwti fora. To mwraki "eroteftike" ton andra mou. Itan toso wraio to theama, na krataei to mwraki, na tou paizei, na tou milaei. Oute ti mama tou ithele, eklege otan pigene na ton parei:-)

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και παλι...οι αναγουλες πρεπει λογικα να ειναι αναλογα με τον οργανισμο...ετσι ειμαι εγω στην εγγυμοσυνη γιατι και στο πρωτο ειχα τα ιδια.Αναγουλες εμετους και γενικα οοολα τα συπτωματα απο νωρις μεχρι και το τελος..9 μηνες εκανα εμετο και στν αρχη εχανα κιλα αντι να περνω...ελπιζα οτι αυτη τη φορα δεν θα ειναι ετσι ..αλλα τελικα ετσι ειναι παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kiska bravoooooooooooooo!

Ade me to kalo sou eyxomaimia omalh egymosynh.

Egw pali pou perimenw 28 exw ta klasika mou symptwmata ths periodou.

Aman pia den thn thelw na fygei.

makari naeixa kai egw emetous kai zalades!!!!

Otan kaneis to test pes mas,an kai mallon einai sigouro.

Crystaleni kalhmera,ti glykoo ayto me ton andra sou.

Ade pame gia Iounio gera me tsabouka.

Voola oles mazi sto club!

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...