Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ???


merykal

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ..ΟΛΕΣ ΜΕ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ :laugh:

ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΔΕΝ ΣΤΑΘΗΚΑ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΤΥΧΕΡΗ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ¨ΤΡΕΛΛΗ¨

ΠΑΩ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ Κ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΛΥ..ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια και εγώ μου ήρθαν και απογοητευτικά αλλά θα μου πεις ένα μηνά προσπαθειών τι να περιμένω αλλά έλπιζα σε κανένα θαύμα αλλά τίποτα τώρα θα ξεκινήσω ξανά προσπάθειες και χωρίς να γόνιμες και τέτοια αμάν πια άμα θέλει ας έρθει :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μου τι κανετε?διακρινω μια ψιλο-απογοητευση?κι εγω την περασα οταν ηρθε η κοκκινοσκουφιτσα αλλα τωρα ξεκινησα παλι δυναμικααααααααα :P αντε ευχομαι ολες μας να μεινουμε εγκυουλες που να μιλαμε μετα για την εγκυμοσυνη μας!!ποτε ΔΕΝ περιμενετε κοριτσια??εγω 06-06....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ μου σου ευχομαι να εχεις μωρουλινι τοοοσο δα στην κοιλιτσα σου και μετα που θα μεινουμε εγκυουλες κι εμεις να σε συμβουλευομαστε!!!μακια μακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι μακαρι να δινει μωρακια σε ολες εμας που τοοοσο το λαχταραμε!!!!!!! παντως εχω καλη διαισθηση για σενα!!αντε περιμενω νεαααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas k apo mena..egw den perimenw 07-06 alla xwris agxos k gonimes giati kai auto ton mhna pou upotithete oti tis petuxa den egine k tpt...opote katholou agxos k mia euxh gia ton iounio pws tha ginei to thaumataki!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαααα που μου το ειπατε...οτι εισατσε εδωω..βρε κοριτσια 2 μερες εχω να μπω και εχουν γινει καινουργιες ομαδες...εγω ακομα για τον Μαιο ελπιζω..ΔΕΝ περιμενω στις 24..μια βδομαδα μου εμεινε..καλη επιτυχια για τον Ιουνιο..αντε τωρα με τις ζεστες να θελει να μεινει εκει στο σπορακι μιας και θα ειναι ζετσα και ωραιαα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχομαι απο την καρδια μου καλη επιτυχια

Εγω ελεγα για Σεπτεμβρη αλλα δε ξερουμε τι θα γινει με την δουλεια του αντρα γιατι εγω δε δουλευω και λεω να το αφησω για λιγο εκτος αν ερθει απο μονο του :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυυυ....λιγος καιρος μου εμεινε...εχω κατι πονακια και κρυαδες..μακαρι να ειναι ενα θετικο σημαδι και να μην ειναι η ιδεα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι και για εμενα και για ολες μας....συντομα θα ξερω και εγω..περιμενω να μην μου ερθει......μακρι να μην μου ερθει......ααα να ρωτησω μηπως και ξερει καμια σας..στην πρωτη μου εγγυμοσυνη,δεν ειχα κανενα σημαδι πριν..η μπορει να μην εδωσα σημασια..αυτο που θυμαμαι ειναι οτι δεν εβγαλα κανενα σπυρακι οπως βγαζω πριν απο περιοδο..και τωρα δεν εχω ακομα κανενα..οταν λοιπον τελικα ημουνα εγγυος το καταλαβα μονο απο την καθηστεριση και μετα απο λιγο αρχισαν να με ενοχλουν οι μυρωδιες και τετοια..τωρα προσ το παρον δεν εχω ενοχληση με μυρωδιες..αλλα πειναω..μπορει να γινει αυτο???Την πρωτη φορα ολο εμετους εκανα και οχι μονο για το πρωτο τριμηνο αλλα για 9 μηνες..καποια στιγμη απο τους πολλους εμετους και απο τα κιλα που εχανα μου εδωσε ο γιατρος υποθετα ΒΟΜΕΞ και ετσι ησυχασα αλλα μονο απο εμετους τις μυρωδιες τις ειχα..τωρα προς το παρτον τπτ ακομα!!Μπορει να γινει και να μην εχω εμετους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw ksekinaw apo shmera me olh thn xalarothta...thn allh pempth paw k gia test pap opote tha milhsw k me ton giatro mou gia na xalarwsw kialo!! B)

neneka kalws hrthes sto club k kalh epituxia!! :)

kiska pote perimeneis?an k nomizw tha eisai h prwth pou tha egkeniaseis to club me tis egkues!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ περιμενω στις 24/05..μακαριιιιιιιι...δεν εχω βγαλει σπυρακιιιιι..ξερεις αυτα που βγαζουμε πριν την περιοδο..μακαριιιιιιι...λιγες μερες μου εμειναν ακομα..σημερα αποφασησαμε και για ονοματα με τον αντρα μου..το μονο που μενει ειναι να ειμαι και εγγυος...καλη επιτυχια σε ολες....5 μερες ακομαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

ton mhna pou mas perase...metrousa san ton fantaro!

Σε βλεπω τον αλλο μηνα να μας τραγουδας "ΑΠΟΛΥΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ". :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ερχεται το σπορακι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...