Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ???


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 239
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

esu mhn xaseis na koroidepseis kateutheian...an meinw egkuos ton iounio na ksereis oti tha to tragoudhsw!!!as erthei auto k tha kanw oti thellei!!! :P:P:P :silly: Lollipop έγραψε:

merykal έγραψε:

Σε βλεπω τον αλλο μηνα να μας τραγουδας "ΑΠΟΛΥΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ". :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ερχεται το σπορακι σου!!!!!!![/quote:3kb0buz5] :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi upomonh k kalh epituxia euxomai na exeis eidh sporaki sthn koilia alla an den einai mhn stenaxwrhtheis!egw ton maio den afhsa kamia mera anekmetaleuth alla den hrthe to atimouliko mou kanei kolpa!pou tha paei pantws den thellei k toso agxos giati to apotrepoume!!

joanaki konta eimaste,egw den perimenw apo 07/06..ante na doume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα γειααα και απο εμενα...κοριτσια λοιπον αν δεν ειμαι αρρωστη(που ευχομαι να μην ειμαι)τοτε ειμαι σε καλο δρομο..κοριτσια μου μεινανε μονο 4 μερες μεχρι την αναμενομενη ημερομηνια..αλλα εκτος απο τα πονακια/ενοχλησεις που καλα κρατουν ακομα...σημερα ξυπνησα με ζαλαδα και ταση για εμετο...δεν μπορουσα να μυριζω τπτ,πηγαινα στο μαγαζι το πρωι και ανοιξα το παραθυρο και ο δρομος μου μυριζε....τσισα σκυλου...το μεσημερι δεν μπορουσα να φαω και επεσα για υπνο,το απογευμα σηκωθηκα και ειπα να φαω πατατακια με ριγανη..εφαγα μεν αλλα το στομαχι χαλιαααααα ....ετσι ημουνα και στην πρωτη εγγυμοσυνη και μετα αρχισαν οι εμετοι....μακαρι να συνεχιστει και να μην ειναι καμια γριπη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asta na pane tha tous koitame kai tha trexoun..tha sou pw kati pou mou eipe mia kalh mou filh k an thes akouse me..mhn kaneis programmatismeno sex giati an den erthei tha apogohteuteis perissotero,to epatha kai to gnwrizw afou ton maio htan programmatismeno,apolause to k kane sex mono giati k oi 2 to thellete,afou na fantasteis mexri k shmera pou milame den ekana tpt akomh apo thn mera pou mou teleiwse xixixix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο εκανα και εγω..πριν μεινω εγγυος στο πρωτο προσπαθουσαμε και τπτ..τελικα σε κατι διακοπες που εγινα χαλαρα και χωρις γονιμες μερες και ετσι ..εμεινα τελικα εγγυος,τωρα παλι εγινε χωρις προγραμματισμο και περιμενω να δω το αποτελεσμα!!!Μακαρι να ειναι οπως την πρωτη φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kiska nomizw oti me ton programmatismo den ginete tpt kati paei lathos k den erxete..allwste exeis akousei na exei mhnei egkuos kamia me agxos k ateleiwta metrhmata me gonimes?egw oses gnwrizw apo ton filiko mou kuklo enw prospathousan tous hrthe ouranokatebato kapoia stigmh pou den perimenan k otan htan teleiws xalares!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exete dikio gia to proggramatismeno,alla h alhtheia einai pws yparxei polu pathos kai theloume kai oi dyo kathhmerina!

Bravo kiska san na eisai egyos nomizw!

Ade ypomonh se ligo tha xsereis.

Na paroume kai emeis seira xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές.

Εσείς κοπελιές τουλάχιστον προσπαθείτε. Εμάς που μας έκοψε το σεξ;;; :-)

Οταν ήμουν έγκυος πριν ανακαλύψουμε ότι ήταν παλίνδρομη εγκυμοσύνη μου πε μέχρι τις 12 έβδομαδες κομμένο το σεξ. Μετά ήρθε η παλίνδρομη και τώρα πάλι κομμένο το σεξ. Όπως τα υπολόγισε ο γιατρός έχουμε ακόμη 4-5 εβδομάδες αποχή και μετά κανα δύο μήνες μέχρι να βάλουμε μπρος για μωράκι.

Ό άντρας μου κάνει πλάκα ότι όταν θα "επιτρέπεται" θα μείνω σίγουρα έγκυος τόση στέρηση, ΄τόσο καιρό και με κάνει και γελώ.

Άντε κοπέλες καλές προσπάθειες, απολαύστε το πάνω από όλα και ανυπομονώ να ακούσω τα ευχάριστα.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

palindromh kuhsh apo oti kserw einai otan sto mwraki den xtupaei h kardoula tou h ksafnika stamata na xtupa..an kanw lathos diwrthoste me!!

crystalleni mhn stenaxwriese tha deis pws o kairos tha perasei grhgora k den tha katalabeis pws tha bretheis ksana na prospatheis..kalh dunamh k suntoma manoula,afou o antras sou einai sigouros!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Merycal μου για τις ευχές σου και εύχομαι ότι καλύτερο για όλες σας.

Παλίνδρομη (απ΄οτι ξέρω και εγώ) και άπ ότι μου πε και ο γιατρός είναι η εγκυμοσύνη που δεν εξελίσσεται. Μέχρις τις 6,5 εβδομάδες όλα ήταν καλά εμένα και μετά όταν θα πρεπε να μουν 8 εβδομάδων οι ορμόνες μου και η ανάπτυξη έδειχνε 4,5 εβδομάδων. Δηλάδη είχε σταματήσει η ανάπτυξη. Ευτυχώς δεν άκουσα καρδούλα άρα αυτό με παρηγόρησε και έπεισα τον ευατό μου ότι δεν ήταν μωράκι αλλά ένα σποράκι που δεν ήταν ζωντανό.Δεν ακούγεται ωραίο και δεν είναι ακριβώς άλήθεια αυτό αλλά εμένα με βοηθησε. Δεν έχει λόγο που συνέβηκε, απλά έτυχε. Δεν θέλω να τα σκέφτεστε όμως αυτά. Θέλω να στε θετικές και αισιόδοξες.

Το καλό με μένα και τον άντρα μου είναι ότι έμεινα έγκυος απ το πρώτο μήνα προσπάθειας. Δεν ξέρω αν θα μαι ξανά τόσο τυχερή. Ελπίζω...

Άτε καλές προσπάθειες...έρχεται και τριήμερο....όλα καλά:-)

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi akribws..kai na eisai aisiodoksh..to oti epeises ton eauto sou gia auto den to thewro k toso kako ,polles fores anagkazomaste na poume pragmata ston eauto mas gia na niwsoume apla kalutera!k den einai kako!egw eimai ston trito mhna prospatheiwn k tous prohgoumenous 2 hmoun mes sto agxos ekana programmatismeno sex(ton psofhsa ton antra mou)kai otan eida oti den hrthe eniwsa apogohteusa kathws hmoun toso sigourh pws to eixa petuxei,pws eixa petuxei thn gonimh mera..meta afou eida pws den eixe ginei tpt pera apo to oti katalaba pws den thellei agxos xalarwsa,auto ton mhna sunexizw alla kanw sex mono gia apolaush..an thellei na erthei as erthei den kathomai na perasw olo to stress k to agxos me to metrhma giati me xalase polu!!filakia kai kalh epituxia..euxomai molis ksekinhseis prospatheies na piaseis me thn prwth

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο σου Merykal μου. Πέτυχες αυτό που η πλειοψηφία από εμας το προσπαθεί και δεν το καταφέρνει. Να αποβάλλει το άγχος. Κι εγώ αυτό είχα κάνει είχαμε πει προσπαθούμε και όποτε έρθει. Ηξερα βέβαια τις γόνιμες μέρες αλλά δεν έλεγα του άντρα μου, ότι τώρα πρέπει να γίνει. Το χειρότερο είναι να τους αγχώσουμε και να μην μπορούν να λειτουργήσουν.

Προς το παρόν λέω μιας και ήρθαν έτσι τα πράγματα να πάω το μήνα του μέλιτος μιας και παντρευτήκαμε Οκτώβρη και δεν προλάβαμε... και ίσως τον Αύγουστο που θα δικαιούμαστε να κάνουμε το μωράκι. Καμιά ιδέα για ταξίδι; Σκέφτομαι για Ισπανία:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας κοριτσια,,,,ουφ αυτο το ανγχος ειναι...αστα να πανε...δεν ειναι οτι καλυτερο αμα θες να κανεις παιδι αλλα ειναι πολυ δυσκολο να το αποβαλει..εγω κοριτσια ακομα τπτ..λιγες μερες ακομα για την αναμενομενη ημερομηνια..ακομα εχω πονακια/ενοχλησεις χαμηλα...θα δειξει!!Φιλακια και καλο κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πόσταρα και πιο πριν αλλά δεν πήρα πολλές απαντήσεις.

Ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για το παρακάτω:

Προσπαθούμε αυτό τον μήνα να μείνω έγκυος και ενώ ήταν να αδιαθετήσω την Τρίτη έως την Πέμπτη (έχω 33 ή 35 μέρες κύκλο, συνήθως 33) δεν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ συμπτώματα περιόδου μα καθόλου και έκανα τεστ σήμερα και είναι αρνητικό...Συνήθως έχω πρησμένο στήθος και πονάω αρκετά. Αλλά αυτή τη φορά τίποτα!!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει...Θέλω και να ταξιδέψω αυτές τις ημέρες για μια πολύ κουραστική δουλειά και δεν ξέρω αν θα πρέπει να το κάνω...

Λέτε από την αγωνία μου να μείνω έγκυος να έχει μπερδευτεί ο κύκλος μου και να συμβαίνει αυτό???Πρώτη φορά δεν έχω καθόλου συμπτώματα περιόδου...

Ευχαριστώ πολύ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera sam!loipon i eisai eggyoula kai mallon emeines pros to telos k gi auto den fainetai sto test..opote pas gia xoriaki an kai kalo tha itane na perimeneis liges meres akoma..i exeis kapoia anwmalia ston kuklo sou..mou sunevi k mena prin 1 mina..auta elpizw na erthei to bebaki sou afou to thelete kiolas..!!kali epituxia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!!!!!!!!! :) τι κανετε ζουζουνες?

λοιπον,δευτερος μηνας προσπαθειων, και αν ειναι να ρθει θε να ρθει αλλιως θα προσπερασει, που λενε...

σταματησα σημερα την αντιβιωση που ειχα ουρολοιμωξη.... και ελπιζω σε καλο!!!ειπα αυτο το μηνα ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ και οτι ειναι να γινει, ας γινει ;)

τι γινεται?ποτε δεν περιμενετε εσεις?αντε θελω λιστα!εγω δεν ξερω να τη φτιαχνω :blush: εγω δεν περιμενω 6-6 αντε αντε πειτε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...