Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

ναι Βαλια μου στην Αθηνα την καναμε!

Μου φαινεται αδιανοητο που υπαρχουν αντρες που δεν στηριζουν τα κοριτσακια τους σε μια τοσο σοβαρη διαδικασια....ισως να μην ειναι σιγουροι για την αλλαγη που ενδεχεται να τους φερει ενα θετικο αποτελεσμα ή ακομα χειροτερα να συνδεουν τα προβληματα γονιμοτητας με τον ανδρισμο τους :(

Μεγαλο θεμα κ λεπτο :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστουμε που ειστε τοσο διαφωτιστικες για τις υπολοιπες απο εμας που ειμαστε ψιλοασχετες και ξεκιναμε απο σεπτεμβριο :woohoo: :woohoo:

συμφωνω οτι πρπεει να προετοιμαζεσαι για τοο χειροτερο για να σου ερθει το καλυτερο!!!!και εννοειται οτι η στηριξη τν ανδρων μας ειναι ο,τι καλυτερο...ενα βημα τη φορα και στο τελος θα ερθε ικαι το ποθητο αποτελεσμα!!!

σας ευχομαι ο,τι καλυτεροοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop,kalispera ego edo kai treis meres ksekinisa tin deuteri pros[atheia!loipon ,exo 9 stin katapsiksi,ksekinisa enesis suprefact 50 monades kai se 8-9 meres adiatheteis tote tha ksekiniso xapia cyclacur stin arxi 1 tin imera kai stadiaka tha ftaso ta 4 kai tis eneseis omos.tin 11 mera tha epikininiso me ton giatro mou gia na milisei me to kentro gia na apopsiksoun ta emvria ,xreiazonte 3 me 4 meres!!!!opote 14 mera peripou tha pao gia emvriometafora.stin deuteri prospatheia den kaneis sunexeia uperixous,oute exetasei aimatos!kostizei peripou 1000euro

elpizo na se voithisa!!!!!!

sou euxomai na exeis thetiki xoriaki kai ola auta pou sou egrapsa na sou einai axrista!!!!!!

kali epituxia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 σε ευχαριστω για την απαντηση.Θελω να ξερω τι γινεται για να ειμαι προετοιμασμενη (οσο μπορω) για το οτιδηποτε!

Καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου.Ευχομαι να πανε ολα καλα και να ειναι η τελευταια.Να σαι καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ Η 1ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1000! ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Λέγομαι Σάσα έχω καιρό να γράψω αλλά θα ήθελα αν γίνεται να μου πεισ το όνομα του γιατρού γιατί με ενδιαφέρει πολύ .Σε ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣΑ5 έγραψε:

Λέγομαι Σάσα έχω καιρό να γράψω αλλά θα ήθελα αν γίνεται να μου πεισ το όνομα του γιατρού γιατί με ενδιαφέρει πολύ .Σε ευχαριστώ πολύ
αναφέρομαι στην Vagman η όποια άλλη γνωρίζει για τον ίδιο γιατρό
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...