Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ 25/04/2010 ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΕΧΑΣΑ?ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάλια καλησπέρα

δεν είμαι σίγουρη για το διαστημα που πρεπει να περάσει ακριβως.Καλό είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου. Ισως σου αλλάξει τα φάρμακα αυτή την φορά, ή το πρωτόκολλο, ή και τα 2.

με το καλό η επόμενη λοιπόν φορά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oyte εγω ξερω βαλια μου να σου απαντησω καθως θα ξεκινησω το σεπτεμβρη την 1η μου.

ομως θα θελα να σου ευχηθω ολοψυχα καλη επιτυχια και γρηγορα με ενα...ηηηηηη και 2 μωρουλινια!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

valia mou kalispera!loipon kai go eimai stin fasi se liges meres na ksekiniso tin 2 prospatheia.mas eipe o giatros na perimenoume ena kuklo na perasei kai ton deutero ksekiname,ego ekana tin proti mou stis 2 martiou pou apetuxe meta apo 12 meres eixa aima kai mou ksanairthe meta apo peripou 45 meres tora stis 21 tou mina ksekinao enesis me makru protokolo.oso anafora tin diadikasia apo oti exo katalavei diaferei analoga to protokolo.ego exo alla 9 stin katapsiksi kai etsi tha kano suprefact enesis kai tha perno kai kapio xapi,peripou tin 14 mera tha pao gia tin emvriometafora!!!!!

elpizo kapos na se voithisa.

kali peituxia !!!!!!!

kai na thimase i epomeni fora tha einai i tuxeri mas!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΒΑΛΕΣ?ΕΓΩ ΑΠΕΒΑΛΑ ΜΑΛΛΩΝ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΗΞΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bάλια μου καλησπέρα,

Είχες θετική χοριακή και απέβαλες ή απλά δεν ολοκληρώθηκε μετά την εμβρυομεταφορά η εμφύτευση?

Αν απλά είχες μία αρνητική χοριακή συνήθως μετά από 2-3 κύκλους μπορείς να ξεκινήσεις την επόμενη σου προσπάθεια. Ανάλογα και με το γιατρό βέβαια, αυτός είναι ο αρμόδιος να σου πει ακριβώς πότε είναι καλύτερα για τον οργανισμό σου να ξεκινήσεις...

Σχετικά με την "πήξη" του αίματος που αναφέρεις, έκανες εξετάσεις και έχεις θρομβοφιλία? Αν ναι θα ακολουθήσεις ανάλογη φαρμακευτική αγωγή.

Όπως και να έχει καλή επιτυχία σου εύχομαι, το ίδιο και στις άλλες κοπέλες (Δάφνη, Καρκινάκι και Έκο) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάλια μου καταρχήν σου εύχομαι καλή επιτυχία!!

Και εγώ έχασα ξαφνικα το ένα μωρό μου απο τα δυο τον δεύτερο μήνα και ενώ πήγαιναν όλα καλά)και ξεκίνησα ηπαρίνες χωρίς να κάνω εξετάσεις (ύστερα από προτροπή του γιατρού μου βέβαια) και πήγαν όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopela mou egw ekana thn prwth apotyxhmenh prospatheia arxes noemvriou mou eipan meta apo 2-3 mhnes na ksanaprospathisw alla egw logw yperdiegershs ekana meta apo 4 mhnes me ta katepsygmena kai emeina egkyws kai apevala sth ekth evdomada,twra mou eipan pws prepei na mou erthei 2 fores h periodos kai meta na ksanaprospathisw, oso gia thn phksh tou aimatos nomizw oti sou dinoun to salospir kai kaipoies eneseis, egw ekana tis clexan, vev

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΠΗΞΗ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ 50 ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ. Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΤΗΝ 9ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΜΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 1η ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΙΣ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ.ΤΗΝ 9 ΗΜΕΡΑ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ 2 ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ 60% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. :( ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΕΝΤΡΟ..ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ !!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΕΝΤΡΟ?ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ?ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΑΛΛΩΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΙΟΥΝΙΟ-ΙΟΥΛΙΟ.ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΤΥΧΗ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΗΞΗ ΑΙΜΑΤΟΣ?ΕΓΩ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΩΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΦΤΑΙΓΕ.ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΕΣ? ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ 9ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ..ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?? ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑ ΡΟΖ ΑΙΜΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ :(:(:( ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ :S:S ΕΣΥ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ?? ΠΟΙΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ??

SORRY ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΜΑΣ ΜΟΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ STRAWBERRY!ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 1000Ε,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ"ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ" ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΑΘΗΝΑ.

ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΕΣΥ?

ΕΚΑΝΑ DARONDA 20 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΜΕΙΩΣΑ ΤΟ DARONDA 10 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ PEN GONAL F 900IU 150 ΜΟΝΑΔΕΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΛΩΝ ΣΕΠΤΕΜΡΗ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΟΤΙ ΜΑΘΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΜΕ...ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ...ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

κατ' αρχην να σας ευχηθω ολες να ειναι τυχερο το 2010 και να αποκτησετε τα μωρακια σας.

και εγω με εξωσωματικη τα απεκτησα.

εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο το γιατρο. δεν τον ξεραμε. ενας ουρολογος που πηγε ο αντρας μου μας εστειλε στην εμβρυολογο, μιλησαμε, και αυτη μας προτεινε τα ονοματα 2 νεων, σχετικα, γιατρων (γιατι την ειπαμε οτι δε θελουμε κανεναν καθηγητη, που να μη μπορουμε να του μιλησουμε. ασε που οι καθηγητες, πηγε μια συναδελφισσα, σημασια δεν την εδωσε. ενω ο νεος, που τωρα χτιζει καριερα, και πιο ορεξη εχει, και προσπαθει περισσοτερο). τελικα αυτος που διαλεξαμε μας βγηκε τελειος! εχει κανει μεταπτυχιακο Αγγλια με θεμα την προετοιμασια του ενδομητριου για εμβρυομεταφορα, ή κατι τετοιο τελος παντων.

μια γνωστη μου που πηγε και αυτη πριν λιγο καιρο, μου ειπε πως ανοιγει δικο του κεντρο με την εμβρυολογο και με μια ακομα στη Θεσσαλονικη. αν θελεις να πας να δεις, στειλε πμ. να σου πω τηλ. ισως αφου ειναι καινουριο κεντρο θα εχουν και καλυτερες τιμες στην αρχη για να παει κοσμος. ρωτα αν θες, γιατι με τα οικονομικα οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VAG ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Π.Μ.

ΒΑΛΙΑ 1000€ :ohmy::ohmy::ohmy: ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΕΟΤΕΡΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ 9ΕΜΒΡΥΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ..!!!!!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ.ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ(ΑΠΟΤΥΧΙΑ)ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΕΦΤΕΞΕ....ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΜΑΚΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΔΥΝΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΟΙΟΥΜΑΙ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια να σας ρωτησω κατι..?Εκανα την 1η μου εξωσ/κη κ την Παρασκευη θα παω για χοριακη.Εχω 4 εμβρυακια στην καταψυξη κ θα ηθελα να μαθω σχετικα με την χρηση τους ...

Σε περιπτωση που θελησω να τα χρησιμοποιησω τι γινεται?

Ενεσουλες παλι κ μετα μονο εμβρυομεταφορα? Και ποσο περιπου κοστιζει αυτο?

Καλη επιτυχια σε ολες μας κ ψηλα το κεφαλι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ++++++++++++++++.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑ ΠΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ (ΜΑΛΛΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΕΤΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ)!ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ.ΠΟΣΑ ΕΜΒΡΥΑ ΕΒΑΛΕΣ?ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΕ.............!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 βαλαμε. :)

Ετσι,πληροφοριακα ρωταω κ για να ξερω τι γινεται.Δεν μπορω να ζω σε ροζ συννεφακι,εχω στο μυαλο μου κ την αποτυχια :(

Ευχαριστω πολυ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ...ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΟΥΜΕ.

ΚΕΙΝΑ ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΑ....

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΖΩ....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

23ΒΑΛΙΑ έγραψε:

ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΟΥΜΕ.

ΚΕΙΝΑ ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΑ....

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΖΩ....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Οντως μαγικα λεπτα!!!!!Εγω εβλεπα μια την οθονη κ μια την φατσα του αντρουλη μου που παρακολουθουσε σχεδον εκστασιασμενος!!!!Δεν θα ξεχασω ποτε την εκφραση του.Μακαρι να τα καταφερουμε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ?

ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΣΚΑΣε ενα πλατυ ΧΑΜΟΓΕΛΟ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...