Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Δεκεμβρη 2010


Recommended Posts

Καλησπερα..εδω ειμαι παι..βρε που ειστε?γιατι δεν ερχεστε να πουμε καμια κουβεντα..

Μαριναα εσυ που εισαι καλοο μ?

νικα σου στελνω πμ για το τικερακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Natali mou, s'euxaristo poly! Kati ekana. Gia na do tha fanei? Ti kaneis esy? Ego olo agxos eimai. Oso xalari imouna stin proti mou egymosini, toso mesa stin anasfaleia eimai s'auti...Ekneyrizomai me ton eauto mou, eilikrina. Pote me ponaei to ena, pote to allo... Eidika otan sikono to mikro, olo nomizo oti kati pathaino. Vriste me, ligaki na staniaro. xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγηκε το τικερακι σου..ωραιο ειναι.. :)

Καλε τι ανχωνεσε εχουμε ακομααα..ου ου πολυ καιρο σιγουρο ειναι οτι καποια μερα φυσικα και θα κουραζεσαι που θα σηκωνεις τον μικρο..

αλλα ποιο μετα νταξει σιγουρα θα ναι πως θα κουραστεις καποια στιγμη..

Λοιπον για πες μου τι αλλα νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ..ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ,ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΟΙΑ Κ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΡΕΛΑ ΣΕΝΑΡΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα κοριτσια σε λιγο μας περιμενουν τα καλυτερα..!

εμενα το καλυτερο πραγμα ειναι να πηγαινω με την κοιλιτσα τουρλα βολτουλες με τις φιλεναδες μου, με τα παιδακια μου..το λατρευω..

σε λιγο καιρο θα φουσκωσουμε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Asteria, min agxonesai!! Ego etsi eimai kathe mera kai ekana kai yperixo to Savvato. Prepei na to pame pio xalara. Ola kala tha pane, perimenoume nea apo to sporaki sou avrio!!

Natali, ki ego anypomono na erthei to kalokairaki na fanei kai ligo i koilitsa!! Mpania tha kanoume fetos? Exei rotisei kamia to giatro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα εχω μια σταγονα αιμα..

πηρα τον γιατρο μου τηλεφωνο και δεν μου πε να παρω κατι μονο να μην κανω τιποτα και να παω αυριο απο το ιατρειο του..

εχω κατα ανχωθειιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

Ναταλι προσεχε πολυ!

Προσπαθησε να ξεκουραζεσαι (οσο αυτο ειναι δυνατο με 3 μωρα!).

Ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι κατι σοβαρο. :)

Περιμενουμε νεα σου αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eixes xana aima stis alles sou egymosynes? Emena o giatros edo mou eipe an do stagones aima, na min agxotho. Einai apo tis allages pou dexetai to soma stin egymosini. Isos kourastikes ligaki, ekanes kamia apo tomi kinisi. Tria paidakia exeis kai einai logiko. Xaplose ligaki kai iremise. Ola tha pane kala.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο μενα.

Χαθηκα αλλα πάθαμε οικογενειακώς γαστρεντεριτιδα. :(:(

Ακομη δεν ειμαστε καλα.Αφηστε τα!!!

Εγκυος με πυρετο,εμετους ,διαροιες και να εχω να φροντισω μωρό και άντρα.

Δραμα!!!

Ναταλι οσο μπορεις ξεκουραση και να αποφευγεις τις πολλες αγκαλιες με το μωρό (οσο αυτο ειναι δυνατον)

ΚΑι εγω ειχα δει κατι σομον υγρα.

Αστεριας μου,ειναι λογικο να αγχωνεσαι. αλλα απο την άλλη κάτι δε θα αλλαξει. Η φυση κανει τη δουλεια της και θα την κανει σωστα. :)

Στο λέω γιατι και εγω ετσι ειμαι, μη νομιζεις.

Εγω κοριτσια την Πέμπτη θα παω στο γιατρο πρώτη φορα.Εχω σκασει. :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota, perastika sas!! Eidika i gastrederitida einai poly friki, re gmt. Ela, tin Pempti tha deis to moraki sou kai tha iremiseis!! Ki ego oso skeftomai oti tha xanapao gia yperixo stis 28/5, den antexo.

Natali, pos eisai simera??? Asteria, perimenoume nea sou apo to giatro. Sas filo xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακαια ηρθα..πηγα στον γιατρο το πρωι..και το ειδαμε ...ειναι μια χαρα και επιδη αιμα δεν ξανα ειχα ουτε χθες ουτε σημερα δεν μου εδωσε τιποτα να παρω μονο μου πε να μην κανω τιποτα ολη μερα..αφηστε ειχε και τοσο ωραια μερα και ηθελα να παω για κανενα καφεδακι αλλα δεν πηγα ηρθα αμεσως σπιτι και ειμαι απο το πρωι στο κρεβατακι μου..

αυτα τα νεα μου..περααστικαα σας παναγιωτα μου!ατιμο πραμα η γαστρεντεριτιδα...κολλαει και πολυ..

χαιρομαι που ειστε καλα..

Τα φιλια μου σε ολες σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για σας και από εμένα πάλι. Και εγώ στην ίδια κατάσταση, αγχωμένη για το τι γίνεται, αφού έχω ραντεβού για αυχενική στις 19 του μήνα..ποιός περιμένει μέχρι τότε? Εντωμεταξύ εδώ και μια εβδομάδα δεν έχει μεγαλώσει άλλο η κοιλιά μου.Είναι αυτό φυσιολογικό? έχουν αρχίσει και μου μπαίνουν ιδέες..πήγα σήμερα να κάνω και τις αιματολογικές και μου λέει η μικροβιολόγος" καλά, πού είναι η κοιλιά"? Αυτά από εμένα, ελπίζω τα πράγματα να πηγαίνουν καλά για όλες μας.

Υ.Γ Για ποιό λόγο να μην κάνουμε μπάνιο τώρα το καλοκαίρι? Απαγορεύεται για κάποιο λόγο? Θα πηδηχτώ από το παράθυρο..

bg1105638.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτιτσια.. ολα καλα τα νεα απο τον γιατρο,ειδαμε το μωρακι κ το ακουσαμε κιολας..σε 2 εβδομαδεσ θα παω ξανα..μου ειπε να κανω κ κατι αιματολογικες εξετασεις κ αντε παλι τωρα θα μετρω μερες για το επομενω ραντεβου..μου ειπε ειμαι 8 εβδομαδων..φιλακια σε ολες παω να ξαπλωσω γιατι μου ειπε οσο μπορω χαλαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia. Molis mpika kai eipa na mpo na do ta nea sas.

Teleia nea Natali kai Asteria!!!!!

Katerinatel, min agxonesai! Tous protous mines den tha deis kai terastia allagi stin koilia. Meta tin auxeniki erxontai ta kala. Ego vevaia pou einai deyteri fora, mi sou po kalytera ti koilia exo kanei giati tha tromaxeis. :S:S:S Tora gia mpania den xero tipota, gi'auto kai rotisa mexri na pao sto giatro. Stin proti egymosini imoun 8 minon kai ekana giati tha voithouse sti genna, alla tora pou einai sxetika noris den xero. Exei na kanei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εγω εδω ειμαι:

απλα ειχα πριν τρεις εβδομαδες λιγο ροζ,ετρεξα αμεσως στον γιατρο κι ειπε οτι η μητρα κανει συσπασεις και θα πρεπει να μεινω ξαπλα για μερες..μου εδωσε μαγνησιο και πινω τρια φακελακια καθε μερα!!

εχω παρει αδεια απο την δουλεια,ολη μερα στο κρεββατι,βαριεμαι απιστευτα..τωρα καπου καπου βλεπω καφε στο χαρτι,οσες φορες εχω παρει τον γιατρο,μου λεει να μην ανησυχω και αφου παιρνω τα φαρμακα και κανω τις ενεσεις και μενω ξαπλωμενη θα ειμαι οκ...

το επομενο ραντεβου ειναι την ερχομενη Τριτη...αντε να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια..

χαιρομαι που ολες ειμαστε καλα..

εσυ τσουπριτσα marinax που χαθηκες?

χεχε εγω που ειχα μια σταγονα δεν μου εδωζε τιποτα μονοα ν μου συνεχιζε ειπε..γιατι αραγες?χεχε κατι θα ξερει μαλλον..και εγω ομςως στο κρεβατι ειμαι.. :)

Λοιπον τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε...

Απο που ν'αρχισω???

Ναταλι ειδες που δεν ηταν τιποτα σοβαρο? Η κορη μεγαλωνει κ μας εχει τρελανει στην κουβεντα.Χθες μιλουσαμε με τον αντρα μου κ αυτη ετρωγε κ γυριζει μας κοιταει με υφος κ μας λεει:"Μη μιλατε...τωει (τρωει) το παιδι!"

Εσυ αληθεια πως την παλευεις με τρια μωρα κ ενα στην κοιλια? Ελπιζω να εχεις εστω κ λιγη βοηθεια...

Παναγιωτα περαστικα σας...Τη μισω τη γαστρεντεριτιδα...σε διαλυει...

Μαριναχ υπομονη...

Νικα κ αστεριας καλη συνεχεια...

Εμεις αυριο ειμαστε παλι για γιατρο μπας κ βγαλουμε ακρη με το/α μωρο/α μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou geia sas!!! Ti kanete? Afiste, emena me exei piasei mia gourouniasi, olo kati thelo na masoulao. Agorasa anana kai axladia, alla meta to vradino "xtypisa" dyo kommatakia ION amygdalou..ygeias (gia ligoteres thermides, tromara mou). Ti tha ginei? Stin proigoumeni egymosini eixa parei synolika 16kg kai na fantasteite gennisa kai Septemvri, pou ypotithetai den etroga kai poly logo kaysona olo to kalokairi... Eseis se ti fasi eiste?

Marinax, ypomoni kai ola tha pane kala. Kai i aderfi mou eixe paromoio thema stin arxi, alla meta to trimino ola estrosan!! ;)

Theano, ti nea apo to giatro? xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...

Μολις μπηκαμε σπιτι αφου μετα το γιατρο τσακισαμε κατι κοτοσουβλακια! :P

Λοιπον...τελειωτικα κ οριστικα το εμβρυο ειναι ενα. Ακομη υπαρχουν οι 2 σακοι ομως το αλλο δεν μεγαλωνει οποτε...περιμενουμε 1 νινι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...