Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Δεκεμβρη 2010


Recommended Posts

Εγκυουλες μου ηρθα..

Water

kbotzo

theano

maraki82

Καλως ηρθατε..με το καλο..

Katerinatel νομιζω σε κατατοπισε η παναγιωτα..

εμενα ειναι και απο την προηγουμενη εγκυομοσυνη χαλαρη..και :/

τα φιλια μου κοριτσουδια..[α! υπαρχει ενα προβλημμα..με την ΠΗΤ μου.. την οποια την υπολογισα η ιδια μονο που εκανα βλακεια..και σημερα που το ξανα εκανα τελικα ειναι 19/12]

Συγνωμη για την παραπληροφορηση.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναταλιααααααααααααααααααα που εισαι καλέ. Κοριτσια σορυ που πεταγομαι σαν π...η αλλα ηθελα να πω στην Ναταλια στα λεγα εγωωωωωωωωωω να κοιταχτεις χιχι. Μπραβο κοριτσακι με το καλό. Με το καλό σε ολες σας καλη εγκυμοσυνη να χετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα χεις μια αγκαλια γεματη παιδακια μπραβο μπραβο χαιρομαι πραγματικά για σένα. Ευχομαι να εχεις κ να εχετε κ ολες οι κοπελες μια τελεια εγκυμοσυνη κ σορυ που μπηκα στο θεμα σας ετσι αλλα ηθελα να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου κοριτσακιιιιιιιιιιιιι. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΤΟ ΠΕΡΣΥΝΟ Κ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΣΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΟΥ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΑΡΧΕΣ ΜΑΙΟΥ!ΑΧ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΡΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Ειμαι καινουργια εδω!!Μολις χτες εμαθα οτι θα γινω για πρωτη φορα μανουλα!!!ΤΕΠ 20-3 και ΠΗΤ 25-12!!!Την Δευτερα θα κανουμε τον πρωτο μας υπερηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια κ εγω ισωσ να εχετε διαβασει ειμαι εγκυος..δεν ξερω ακριβως αλλα τωρα ειμαι περιπου 8 εβδομαδων..αν ολα πανε καλα γιατι εχω ενα οχι κ τοσο καλο ιστορικο καπου αρχες δεκεμβρη θα γινω μανουλα..φιλακια ευχομαι για ολες μας το καλυτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα κοριτσουδια..

καλως ηρθες και εσυ ζωουλα και με το καλο το μωρακι σου..

αστερια σου ευχομαι να πανεε ολα καλαα και να φερεις στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι..

οι υπολοιπες που ειστε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγαλώνει η λίστα μας :)

water --> 22/11

katerinatel --> 02/12

marinax --> 11/12

nika --> 20/12

kbotzo --> 21/12

theano --> 22/12

natali.str --> 25/12

zwoula_ --> 25/12

asterias

maraki82 --> 27/12

panayiota --> 29/12

Ζωή και αστεριας με το καλο τα μωρακια σας!!!!!

Τα νεα μου τώρα.Χθες άρχισα utrogestan γιατι ειδα κατι σομον υγρα. :unsure:

Την Πέμπτη 06/05 εχω να πάω στο γιατρο.Περιμένω πως και πως!!!!!

Ναταλι στο face εισαι μια μελαχροινουλα με γκρι-μαυρο φόρεμα;;;

Πάντως αν εισαι αυτη συγχαρητηρια!!!!!!

Εισαι πολυ όμορφη!!!!

Στο γιατρό εχετε πάει όλες;;; :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου με το καλο κ για εσενα..στο γιατρο ειχα παει πριν 2 εβδομαδες περιπου κ το ακουσαμε..τωρα θα παω παλι την τριτη..κ εγω παιρνω απο την αρχη ουτρογκεσταν 2 των 200 την ημερα λογω ασχημου ιστορικου που εχω..φιλακια κ ευχομαι την τριτη να εχω καλα νεα να σας πω..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια..παναγιωτα μου μαλλον δεν διαβασες ενα ποστ μου ειχα γραψει πως ειχα κανει λαθος και η ΠΗΤ μου ειναι 19/12..

Αν μπορεις αλλαξε το στην λιστουλα.. :)

ευχαριστω πολυ..

Και εγω εχω παει στον γιατρο και εχω επομενο ραντεβου 15/5..

Αστεριαα καλημερα και σε εσενα..τι κανεις?

τα φιλια μου σε ολες τις κοιλιτσες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλό μήνα! Είμαι πολύ χαρούμενη με το ποστ αυτό γιατί είμαι κ εγώ εγκυούλα για πρώτη φορά! ΠΗΤ 15.12.2010! Βάλτε με στη λίστα. Εμένα πάντως τα τζιν μου δυσκολεύουν να κλείσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

water --> 22/11

katerinatel --> 02/12

marinax --> 11/12

αγαπακι83-->15/12

natali.str --> 19/12

nika --> 20/12

kbotzo --> 21/12

theano --> 22/12

zwoula_ --> 25/12

asterias

maraki82 --> 27/12

panayiota --> 29/12

καλως ηρθες αγαπακι..με το καλο να ερθει το νινακι σου και εσενα..το ονομα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Ego simera pao gia ton proto mou yperixo kai exo poly agxos. Makari na einai ola kala. Na akousoume kai kardoula!! Tha mpoune mesa stin exetasi kai o antras mou me to gio mou. Kati mou leei oti tha pesei poly siginisi stin atmosfaira. Tha sas po nea to apogevma, prota o Theos!!! xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epeidi meno exoteriko, me parakolouthoun maies. Synolika 7 episkepseis se oli tin egymosini, sto deytero paidi (sto proto 11). Epeidi omos skeftomai na genniso Ellada, opos kai tin proti fora, ekleisa rantevou me to giatro mou ekei stis 28/5, pou tha eimai Athina. Edo einai toso xalara ta pragmata, pou aisthanomai toulaxiston ystero. Kai simera idiotika pigame kai rotage auti gia poio logo piga toso noris... Entometaxy to mammy mou vgazei PHT 20/12, eno edo mou lene 22/12..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε και καλο μηνα!

Λοιπον...να σας πω και εγω τα νεα μου...

Χθες πηγαμε στο γιατρο να ακουσουμε καρδουλα/ες και να μας πει τελικα αν τα εμβρυα ειναι 2 ή 1 και τελικα ακρη δε βγαλαμε! :P

Τι εννοω...οι σακοι παραμενουν 2 αλλα καρδια ακουσαμε μονο στο ενα γιατι το αλλο ο γιατρος μας ειπε οτι ειναι μικροτερο ηλικιακα ( :blink: ) Δηλαδη πρωτα εγινε η συλληψη του ενος εμβρυου και μετα απο 2-3 μερες του αλλου. Επεσε νεο ωάριο κ γονιμοποιηθηκε με σπερματοζωαριο που ηδη υπηρχε στον οργανισμο μου, καθοτι ειπε οτι τα σπερματοζωαρια επιβιωνουν 3-4 μερες στο σωμα μας.

(ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ! ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :blink: ).

Αυτα τα λιγα...Τωρα θα ξαναπαμε την αλλη Παρασκευη να δουμε αν θα ακουσουμε και τ δευτερη καρδουλα.

Αυτη δεν ειναι εγκυμοσυνη...σεναριο επιστημονικης φαντασιας ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα εγκυουλες..

Νικα μπραβοο πολυ χαρηκα..και εμενα που ειναι η τριτη μου φορα ολα τοσο μαγικα οπως την πρωτη ειναι..

theano ελπιζω να ειναι καλα και το δευτερο νινακι..μα και φυσικα καταλαβαμε αυτα που ειπες..χαχαχα

αχ κοριτσουδια πολυ χαιρομαι..Λοιπον σας φιλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...